• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zánět dýchacích cest

(Zamčená)
12. listopadu 2009 
Ahoj holky,
prosim o radu , pred 14 dny jsem se trochu nachladila , ryma odesla jako nic probehlo vse tak nejak normalne trochu sem lezela, potila se a tak...
Ted se mi asi pred 4 dny trochu spustil kasel a zvetsoval se a zvetsoval a vcera sem byla u Dr a ta mi rekla, ze je to nejspise zacinajici zanet dychacich cest a at si koupim stoptussin, to jsem udelala aj en mam dotaz jestli s tim mate nektera zkusenosti? za jak dlouho to pomohlo?
/ mela bych ted cca do 3 dnu podstoupit IVF - KET tak jsem z toho trochu vydesena :unamused: jak na potvoru onemocnim ted.../ vsem diky za zkusenosti a prpadne tipy :wink:
12. lis 2009 v 09:20  • Odpověz
merrel, nejlepší bude, když se domluvíš přímo s doktorem v car...
ono vadit to vůbec nemusí, ale třeba můj dr. mě upozorňoval, že by to mohl být problém. Jestli jsi před KET nemusela stimulovat třeba kvůli sliznici apod., tak bych to spíš o měsíc posunula, přece jen budeš klidnější a šance vyšší, ale povést se to pochopitelně může - obávám se, že to Ti dopředu nikdo neřekne, ona ta naše imunita je těžko vyzpytatelná.
12. lis 2009 v 10:44  • Odpověz
autor
wob diky uz jsem akorat prisla z CARu a pry to bude ok nevadi to , na transfer jdu za 6 dnu takze to se uz taky hodne vylepsi :slight_smile:
12. lis 2009 v 15:46  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.