• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zánět oka v těhotenství*

(Zamčená)
15. ledna 2011 
Budu ráda za kazdou radu. jsem ve 24tt a chytla jsem zanet oka, klasicky vytok hlenoviteho charakteru, rezani, tlak, otok....chytla to i moje mamka, a pravdepodobne dojde i na malou.
Byla jsem u ocare, ale ta mi predepsala Maxitrol.....tak jsem trosku patrala a neverim svym ocim.
-Matrixol-Těhotenství
V studiích na zvířatech byl prokázán negativní vliv dexamethasonu na plod. Kontrolované studie u těhotných žen však nebyly provedeny. MAXITROL má proto být u těhotných žen používán pouze tehdy, jestliže jeho potenciální ...přínos pro matku je významnější, než potenciální riziko pro plod.
Tak zas tak blbe se necitim, abych ohrozila plod!!!!!! Teda moje dite :slight_smile:
Prikladam tampony ze svetliku lekarskeho....zatim.
Ktera tim prosla v tehu...poradte co dal....prvne prislo prave oko, to uz se zklidnilo, a ted leve....kapky jsem jeste nepouzila.
15. led 2011 v 16:38  • Odpověz
@j.a.n.u.s. Já sem někdy v 16tt měla zánět žil v noze a na chirdě mně to nechtěli nijak léčit, právě kvůli těhotenství. Ale díky tomu mně to putovalo tělem a dostala sem i zánět bělma, Nakonec se už pak gyndařka naštvala, že by to mohlo skončit pro plod špatně a sama mně napsala antibiotika. Že jakýkoliv penicilinový se v těhotenství můžou užívat. Tak se zkus ještě poptat takhle, třeba právě na gyndě, jestli tam třeba teď někdy půjdeš. Ti asi poradí líp než očař, co je pro zdraví plodu vhodný a co ne.
15. led 2011 v 17:02  • Odpověz
autor
no prave, jenze ja jsem na penicilin alergicka....to mam strach, ze zanet muze putovat po tele....brrrr-jdu v pondeli na gyndu!
dalsi zanety?mel nekdo?
15. led 2011 v 17:22  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.