• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2006

(Zamčená)
16. ledna 2009 
autor
nene, ze zacatku se budil, tak jsem mu soupla dudla a usnul, ted uz se v noci vzbudi malokdy, kdyz jo, tak mu dat dudlika a je to :slight_smile:
krasne nam pribira, ptala sem se mudry, jestli to je v pohode, ze je tak dlouho bez jidla a rikala, ze jo,tak to neresim :slight_smile:
4. led 2007 v 10:43  • Odpověz
já ji taky dávám snad stokrát za noc dudlíka,ale když už pak řve tak vstanu a udělám ji jídlo.
Závidím maminkám co jim prcci takhle spinkaj :frowning2: !Co malého Kubíka baví nejvíc?Malou vše baví jen chvilku,tak je chvíli v houpačce,chvíli v lehátku,chvíli na hrací dece,v postýlce přes den nechce být vůbec.Nejspokojenější je když s ním blbnu,ale to nejde nemůžu si pak dojít ani na záchod :slight_smile: !
4. led 2007 v 10:58  • Odpověz
autor
isacku, u nas je to takhle asi 3. tyden, predtim se budil pravdidelne po 3 hodinkach!!
nejradeji kubik kouka do zrcadla, lezi na mame, sedi na mame, koupe se v mamine naruci, je uplne nadsenej, kdyz mu zpivam (zpivam mu uplny kraviny, rapuju mu, nejakej jazzik, funky :slight_smile:), je rad, kdyz si s nim lehnu a hraju..
..je uplne hotovej z nastev, je hrozne spolecensky mimco,takze se usmiva, brebenti :slight_smile:

taky mi u niceho moc dlouho nevydrzi, max pul hodky, davam ho do lehatka a houpu ho, kdyz uz ho to neuspokojuje, dam mu na to hrazdicku, na deku, hraci deku...ted si oblibil jednu hracku, nafukovaciho ruzovyho slona (doufam, ze to nebude mit nejakej dopad do budoucna, ta ruzova :slight_smile: ) a vydrzi na ji koukat fakt pul hodky :slight_smile:
4. led 2007 v 11:23  • Odpověz
Tak to jsou fakt uplně stejný,zrcadlo žbožnuje to se na sebe vždycky směje....no,nebo se spíš směje mě :grinning: !Malá má taky ráda společnost,mám kamarádky taky s mimčama a blažená je,když jedem k babičce.Tam je hodně lidí a hlavně má ráda děti a mám malého brášku a on s ní dělá blbosti.
A jak Ti malej spinká přes den?Spí Ti nějak pravidelně?Malá někdy spí třikrát půl hodinovky a někdy jen jednou,ale dvě hodiny a to mi pak už vydrží až do koupání!
Holky z jaké jste Prahy?My ze šestky,Bubeneč.
4. led 2007 ve 12:15  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsme se vrátily z návštěvy, bylo to moc fajn.
Koukám, že všechny mimi jsou stejný. Kačka má taky pořád ručičky v puse. Je pak celá oslintaná, ale jí to vůbec nevadí :slight_smile: Nebo si do pusinky strká plínku, když má nějakou po ruce. Má ji radši i než hračky :slight_smile:
Taky je docela společenská, ale myslím, že si teď začíná víc uvědomovat, když na ni mluví někdo cizí nebo ji chová. Dívá se hrozně zkoumavě a pak mě pohledem hledá, kde jsem.
Jinak já jsem taky ze šestky, z Řep.
4. led 2007 ve 13:19  • Odpověz
autor
ja jsem z Proseka, Praha 9
isacku, pres den toho moc nenaspi, dopoledne da tak hodku, dve, tak kolem 13 jdeme na prochazku, vetsinou do dalsiho koja ve 4, pak se snazim ho udrzet vzhuru, kolem 18:30 na nej prijde krize a spal by...no a pak kolem 19:30 (+/-)ukladame
jinak si nas kubik snazi porad sednout, v lehatku na dece, u me, vsude, nevim,jestli to nejak neskodi zadickum?
4. led 2007 v 15:47  • Odpověz
tak to Natálka taky.Vůbec nechce ležet,pořád se zvedá a chce sedět.Přesně,dám ji do lehátka a ona se chytá za nohy a zvedá se.Právě,že to kvůli zádíčkům vadí,ješte by sedět neměli.
4. led 2007 v 16:22  • Odpověz
autor
stejnka je to sila, jak to mimo roste...sem dycky uplne hotova, kdyz vidim, jaky dela pokroky :slight_smile:
4. led 2007 v 17:51  • Odpověz
Zrovna včera jsem nad tím taky přemýšlela :slight_smile: !Koukala jsem na fotky měsíc zpátky a každý den je znát!Ale je bomba,že je s nima větší a větší sranda :grinning: !
4. led 2007 v 18:12  • Odpověz
autor
no,u nas to samy :slight_smile: hrozne rychle roste...po pravde, vypada fakt starsi, nez je, tim, jak je velikej a udelanej :slight_smile: ale je krasnej (no, pro kterou maminku by jeji mimco nebylo krasny, ze? :slight_smile:)

jak to mate s manzelem/pritelem a spolecenskym zivotem?..mate nekoho na hlidani nebo nikam nechodite?
my jdem maximalne na kafi i s malym, jednou jsem byla na srazku z gymplem, to hlidal manzilek s moji maminou, takze byl kubes v dobrych rukou, ale porad sem mela hrozne divnej pocit...jako bych byla krkavci mamina, ze ho nechavam samotnyho :(

ted bych chtela s holkama nekam posedet na dyl,pac sem kuli tehu nemela ani rozlucku se svobodou (vdavala sem se s briskem), tak premyslim, ze bych sla, kdyz malej tak pekne spinka v noci, ale bojim se toho divnyho pocitu, ze zas prijde a ja si to neuziju..budu myslet, esi se doma neco nedeje a tak..

chodim si maximalne zaplavat nebo zacvicit, ale to je hodka a pul, to se da..

..jak to resite?
4. led 2007 ve 21:26  • Odpověz
Ještě zatím s přítelem :slight_smile: !Těhotná jsem se vdávat nechtěla tak svatba bude letos.Zatím nikam nechodíme,ale příští týden se chystáme.Ale malou na noc už jsem pryč měla,před vánocema.Byla u babičky,abych si mohla všechno v klidu připravit a uvařit.Ale pocit jsem měla hrozný,za prvé nám bylo hrozný smutno a bylo to tady takový prázdný,nikdo se tu nevztekal a neplakal.Pořád jsem mamě volala a psala co malá a jestli neplače a pod...,ale byla naprosto v pohodě,protože u babičky je hrozně ráda.
No,ale stejně jsem se nevyspala,protože jsem měla špatný pocit jestli ji nebude smutno a v noci jsem pořád kontrolovala postýlku :grinning: !
Takže neváhej a vyraž se odreagovat,myslím si,že si to zasloužíme :wink: .
A když bude malej v dobrých rukou tak si ani nevšimne,že tam nejsi!
Taky jsem si vyčítala,že je na to ještě maličká,ale ať si zvyká.Nikdy nevim co se stane a pak by třeba nechtěla u nikoho být a byla by závislá jen na mě!
Ale chyběla mi strašně,prostě pupeční šnůra,no!!! :dizzy_face:
4. led 2007 ve 21:49  • Odpověz
autor
no, tomu s tou pupecni snurou fakt rozumim :slight_smile:
5. led 2007 v 09:26  • Odpověz
Tak my jsme od sebe s Kačkou už párkrát byly, většinou hlídá moje mamka nebo ségra. A taky manžel. S tím je to nejjednodušší, přesně ví co a jak a nemusím mu nic vysvětlovat :slight_smile: Ale vždycky jsem Kačenku opustila jen na pár hodin, přes noc ještě ne.
Myslím, že je potřeba se trošku odreagovat, přeci jen se o mrňousky staráme pořád bez dovolené, svátků a tak. :slight_smile:
5. led 2007 v 11:47  • Odpověz
helabella,
můžu se zeptat kde jste byli na kalmetizaci?Jestli někde v Řepích nebo pod mariánkou?Máme tam ve středu jít a nevím jméno doktora,tak mě napadlo jestli jste tam náhodou nebyli taky.
6. led 2007 ve 22:50  • Odpověz
Isacek, teď jsi mě dostala. Já vůbec nevím, co to je tak kalmetizace :unamused:
Jinak jsme skoro sousedky, viď? :slight_smile:
7. led 2007 v 09:33  • Odpověz
hela,
jak ještě v porodnici děto očkují proti TBC a pak se čeká na tu reakci.A s tím se pak myslím chodí na plicní a tam nevím co dál :slight_smile: !
To jsme skoro sousedky :slight_smile: !
7. led 2007 ve 12:32  • Odpověz
Aha :slight_smile: Naše dr. okoukla ten stroupek po očkování a říkala, že je to v pořádku. Takže nás se ta kontrola asi netýká, tudíž ti s doktorem neporadím
:frowning2:
To bychom se někdy mohly třeba sousedsky sejít a vzít prcky na procházku :slight_smile:
7. led 2007 ve 13:16  • Odpověz
Aha,tak to máte dobrý.
To bychom určitě mohly,to by bylo fajn!Když je teplo chodíme do stromovky mám to hned za barákem! :slight_smile:
7. led 2007 ve 14:53  • Odpověz
Holky máme to tady nějaký mrtvý :sweat_smile: !

Helabella,
koukala jsem do alba, malá je sladká! :slight_smile:
1. únor 2007 v 15:46  • Odpověz
autor
holky, tak nam bude zitra pul roku, jezis, toto leti, to je hrozny :grinning:
co vasi mimisove?..
..ten nas dabel je akcni a hyperaktivni, az to neni mozny, nevydrzi chvili v klidu, ze by chvili vydrzel jen tak na zadickach, ani nahodou, uz se pres 2 mesice toci z briska na zada a zpatky, asi mesic leze a ted si zkousi sedat :slight_smile:
asi 14 dni uz slabikuje, vetsinou rika baba, z cehoz maji babicky radost :slight_smile:)
jen ten zoubek nam ne a ne vylezt :/...ma hrozne napuchly dasne a uzuz to vypada (uzuz to vypada 2 mesice),ale porad nic :/

tak se holky pojde taky pochlubit :slight_smile:)
21. bře 2007 v 09:12  • Odpověz
Ahoj Marie,na koníka jsem narzila teprve nedávno,tak jsem s váma nemohla prožívat těhotenství a narození miminek.Můžu se k vám přidat dodatečně?Vojtovi bylo šest měsíců minulý pondělí.Takovej šikula jako tvuj mimísek teda není.Převrací se na bříško a zkouší lézt,ale zpátky se ještě neotočí.Říká bába nebo vává,nene.Taky už baští příkrmy a moc mu chutnají,ale nejradši má pořád cecek
:wink:
21. bře 2007 v 09:28  • Odpověz
autor
jitu a jaky davate prikrmy?..my jsme zacali asi pred 14 dny zeleninou, dlabe mrkvicku, kvetak, brokolici, spenat, celkem mu to jede, davam mu pulku sklenicky od Hippu, ale stejnak mi potom vyzahne skoro cely mlicko, jakoby zadnej prikrm nebyl (od 4 mesice je na UV), tak ti nevim, esi ho zbytecne nepreziranm :slight_smile:
taky jsem mu zkousela davat kasi vecer, koupila sem bananovou,ale ta mu moc nejede :(
21. bře 2007 v 09:38  • Odpověz
marie,dávám mu taky kupovaný od hamé.mrkev s bramborem,zatím.ty od hippu taky zkusím,v Německu sevyplatí,vyjdou tam na polivinu.taky zatim sprdne půl skleničky a ještě se doprdne mlíčkem.taky mu hodně chutná ovoce,jabka,hrušky,banán,hroznový víno.baští mi docela hezky,ale je pořád drobnej.váží 7300 a měří 68cm.to měla naše Barča ve 4 měsících.kaši už jsem taky zkoušela,protože se v noci furt budí.nějak se na to netvářil a budil se jako jindy,tak mu jí nedávám.
21. bře 2007 v 09:55  • Odpověz
autor
ovoce jsem jeste nezkousela, ale uz mam doma zasoby, zacnu tak za 14 dni :slight_smile:
jinak my jdeme na konci brezna k mudre na kontrolu, to sem zvedava, vcera sem kubese jen tak cvicne vazila a vyslo mi skoro 9 kilo :sweat_smile: halt se ma dobre, no :slight_smile:
21. bře 2007 v 11:21  • Odpověz
marie-m
nám bude půl roku v pátek a taky je aktivní až hrůza.Udržet ji na zádech je nemožný, zoubky už máme dva a čekáme další.
Malá má 72cm a váží 7,10 a příkrmy už baštíme měsíc.
Je to hrůza jak to letí, co?????Pořád se ti malej budí tak brzo?
21. bře 2007 ve 21:25  • Odpověz
autor
isacku, porad se budi kolem 4 :frowning2: no, ale manzel uz si zvyknul vstavat :grinning:
ja uz se hrozne tesim, az se postavi a zacne chodit a behat, fakt..
22. bře 2007 v 07:27  • Odpověz
ahoj holčiny, tak včerejší vyšetření na genetice dopadlo dobře, ale čeká nás ještě jedno 9.5. až bude mimčo větší a budou se moct pořádně podívat na srdíčko. Jinak měříme už 12 cm a prcek nám na ultrazvuku předvedl hotové spartakiádní vystoupení :grinning: že jsme si ho nechali i natočit na video. Takže zatím je vše v pořádku.
22. bře 2007 v 07:48  • Odpověz
Jé holky primiňte , teď koukám, že jsem svůj příspěvek chtěla dát do zářijovek 2007 :grinning:
22. bře 2007 v 09:17  • Odpověz
marie_m,
tak na to se taky už strašně těšim.Malá už se za všechno chytá a přitahuje se.
No, ale možná budem vzpomínat na časy, kdy jenom ležely a nemohly nikam utéct :slight_smile: .
Malej už Ti leze, to je šikula.Malá se o to pokouší, ale je jak ráček a leze pozadu.Nebo se spíš ještě plazí pozadu :dizzy_face: ....
Ale je už s nima pěkná sranda. :grinning:
22. bře 2007 v 10:42  • Odpověz
autor
ïascku, jojo, plazi se, je rychlej, kdyz chce, hlavne mimo deku, takze mam doma posilovnu, denne ho tak 100x zvedam z koberce a davam zpatky na deku
je to sidlo,ale sem za to rada :slight_smile:
22. bře 2007 v 11:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.