• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2006

(Zamčená)
16. ledna 2009 
marie_m,
tak to máme podobné, dávám ji na zem deku a ona vždycky odvalí pryč a jde mi po takovym malym koberečku a cucá mi ho :angry: .A když ji dám do cestovní postýlky tak kníká, že chce ven, tam se nemůže dostatečně pohybovat.
A co v kočárku, ještě Ti leží nebo už mu trochu zvedáš opěrku?Já už asi měsíc a půl musím zvedat, protože malá se jinak vzteká.Musí mít přehled a když leží tak prd vidí.
22. bře 2007 ve 12:41  • Odpověz
autor
no, isacku, v kocarku uz se mu taky moc nelibi, tak jsme mu neska koupili pekne sportacek, xlander, je fakt dobrej :slight_smile:
22. bře 2007 v 15:14  • Odpověz
Aha, to my máme sporťák od začátku akorát jsem vyndala vložnou tašku.
Kolik Ti malej vypije za celý den mlíka?Malá od doby co dávám zeleninu a ovoce tak mi mlíko odmítá.
22. bře 2007 v 17:20  • Odpověz
autor
no, porad mu davam 6x denne, ma cca 180 ml, v jednu mu na obidek davam zeleninku, zatim pulku sklenicky od hippu, stejnak pak ale vyzahne skoro cely mliko...
22. bře 2007 v 17:30  • Odpověz
Tak to mě malá vypije tři dávky po 180ml.A to díky tomu, že papá i v noci.
Po zelenině už ji mlíčko nedávám to jsem bez šance :slight_smile: , na začátku to ještě šlo, ale teď jak vidí flašku tak zavře pusinu a taky prská.
22. bře 2007 v 17:35  • Odpověz
autor
hm, tak to mi mame fakt zrouta uz od mala :slight_smile:
sem zvedava, co mi rekne mudra, jdeme pristi tyden na 1/2 rocni kontrolu a druhy ockovani...
22. bře 2007 v 17:59  • Odpověz
my jdem příští týden taky, ale už na třetí očkování.Ale ty asi malýmu nedáváš kaši a ovoce, tak proto máte ještě víc mlíčka.Já dávám odpol..zeleninu ke sváče ovoce a na noc kaši.
22. bře 2007 v 18:23  • Odpověz
Ahoj holky,tak dneska je to týden co Vojta baští příkrmy.Dneska vykadil haldu kokešů,nechápu kde se to v něm vzalo.A už to pěkně smrdí :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já jsem tak ráda,že mu šmakujou,úplně se na tu baštu klepe.Polohovací lehátko pouíváme jenom na krmení,páč se v něm nemůže hýbat jak on chce.Takže když ho do něj položím,ví,že bude dlabanec.A běda jak není hned.A taky se pak ještě doprdne z kozeny.Pořád se přetáčí na bříško,jenže jště lenoch neumí nazpátek a pak se vzteká.Takže furt lítám a obracím ho na záda.
22. bře 2007 v 18:56  • Odpověz
jjitulina,
a dáváš zatím jen zeleninu?Já už dávám malou do židličky, máme polohovatelnou takže tam má pohodlíčko :slight_smile: .
22. bře 2007 v 19:15  • Odpověz
isacek,dávám i ovoce.Jablíčka,hrušky,banány,ale ty jen občas,má po nich problémy s kajděním.Zkoušela jsem i kaši na noc,protože se furt v noci budí na kojení.Ta mu moc nejela a budil se stejně.Má to už tak naučený,nebudí se ani tak hlady jako ze zvyku :unamused:
22. bře 2007 v 19:57  • Odpověz
autor
my zacneme ovoce od pondelka, holky, cim mam zacit?..jeste takovej blbej dotaz, taky se to musi ohrat?.. :pensive:

malej kasi moc nemusi, nejak mu nejede, zkousela jsem mu davat bananovou a dela u toho blbiny, je to pro nej hrozna p*del, ale nespolkne to, tak zkusim jeste jinou...jakou jste zacinaly, holky?
22. bře 2007 ve 20:26  • Odpověz
marie_m,
ne ty ovocný neohřívej.Já začínala jablíčkem a hruškou a uplně poprvý jsem smíchala jablíčko s mrkví, to ji strašně chutnalo.A kaši dávám od Nutrilonu rýžovou ta je výborná, chutná jak krupicová. :slight_smile: Malá se po ní může utlouct.

jjitulina,
nám taky kaše na noc nepomáhá, taky se pořád budí a je to fakt ze zvyku.BLBEJ ZVYK!!!! :frowning2:
22. bře 2007 ve 21:58  • Odpověz
autor
holky a jaky vam dela mimo bobany?..od ty doby, co jsme zacali davat nutrilon Ar, tak ma tuhone, le ted, posledni dobou, asi 14 dni, se do toho obcas prida klasickej prujmik, muze to byt tou zeleninou?..nebo ze by konecne zoubky? :slight_smile:)

chodite s mrnousema plavat? jak je cely den zabavite?
23. bře 2007 v 08:13  • Odpověz
Vojta od té doby co baští příkrmy má kokeše tuhý a šišky.A taky už pěkně smrdí :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já chtěla s Vojtou chodit hned po šestinedělí,ale měl často rýmu,tu vždycky přitáhla Barča ze školy.Tak jsem to odložila ted na jaro.Chystám se s kamarádkou a jejím mimískem příští týden do bazénu.Aby si to kluci vyzkoušeli jestli je to bude vůbec bavit.Vojta teda koupání miluje,ale vana není bazén a taky tam bude víc lidí.Tak uvidíme :slight_smile: Bavíme se různě,ted si nejvíc hrajeme na zemi na dece.Když není venku extra hnusně,jsme hodně venku.Taky jezdíme často na výlety,po babičkách,k manžovi do práce a tak.
23. bře 2007 v 10:10  • Odpověz
marie_m,
malá má taky dost tuhý, musím ji každý den dávat lacidofil.Nekakala mi třeba i čtyři dny a pak u toho strašně plakala.Ted kaká už pravidelně někdy i třikrát denně, ale pořád to má tuhý.

Jinak my plavat zatím nechodíme, ale určitě bych teď na jaře už chtěla začít.
24. bře 2007 ve 13:48  • Odpověz
autor
holkyy, jakej jste mely vikendik?
my byli u naich, pac mel tatik narozky, oslava nic moc (s mimcem to nejde :slight_smile:)

isacku, my meli ze zacatku, kdyz kuba najel na AR2 taky dost problemy, nemohl zaboha toho bobana vytlacit, ted uz je to v poho, davali jsme mu trosku hermankovyho caje a samo se to upravilo
26. bře 2007 v 09:36  • Odpověz
my celý víkend montovali nový nábytek, takže nic moc :slight_smile: .
Staví se ti už malej?Malá jak má něco po ruce tak se hned přitahuje a chce stát.Ještě ji to, ale nedovoluju, protože je ještě brzo.
26. bře 2007 v 11:24  • Odpověz
autor
no, on se ani nema ceho chytat :slight_smile:
je porad na brichu, ale ve vane si seda a snazi se stoupat, to ho pekne nadnasi voda
26. bře 2007 ve 12:16  • Odpověz
malá se chytá v postýlce těch tyčí, nebo když je v židličce tak toho tácu na které se dává jídlo v lehátku za hrazdičku kterou tam má. :slight_smile:
Konečně je zas krásně, co??Čekám až se malá vzbudí a tradá ven :dizzy_face: ...
26. bře 2007 ve 12:26  • Odpověz
autor
jo, tak v posteli mu musime snizit matraci, pac se taky chyta tech tyci, dava si na ne nohy a cekam, kdy se pres ne prehoupne :slight_smile:
my jsme se akorat vratili z prochazky, je tam fakt pekne, akorat malymu porad svitilo do ksichtiku :( jak to resite?
26. bře 2007 v 15:14  • Odpověz
taky jsme se vrátily z procházky, je tam krásně.Malý taky často svítí sluníčko do obličeje a nemáme přehazovací rukojeť, tak buď otočím kočárek a jedu pozpátku nebo ji dám na boudu plenku, ale když je vzhůru tak ji to vadí a sundavá mi ji.A matraci v postýlce máme sníženou už od třetího měsíce :sweat_smile: .
26. bře 2007 v 16:18  • Odpověz
autor
no, my jako taky, mame ji veprostred, ale musime ji dat uplne dolu, pac on je proste hrozny zvire, ten nas smudla :slight_smile:
26. bře 2007 v 16:26  • Odpověz
jo aha :slight_smile: , taky už jsem o tom přemýšlela, že ji dám až dolů ale už se mi tam bude malá špatně dávat.A hlavně ji v noci krmím a to ji nechávám v postýlce tak to půjde asi špatně :slight_smile: .Kolik Ti toho malý přes den naspí?Dneska jsem četla v mamince, že půl roční dítě v noci spí 10až 12 h. a přes den dvakrát až třikrát krátké spaní.To malá mi spí 12h za celých 24h. :unamused: .Je to nespavec po mě..
26. bře 2007 v 16:36  • Odpověz
autor
isacku, malej da malokdy 12 hodin i s noci dohromady...
26. bře 2007 v 16:51  • Odpověz
tak v tom nejsem sama :slight_smile: , mám kamarádku a ta má kluka kterej jí už od mala krásně spinká.Spí od osmi celou noc a pak odpol ji usíná dvakrát denně třeba i na tři hodky.Je hrozně klidnoučkej na dnešní dobu a ty hyperaktivní děti až moc :slight_smile: .Někdy jí fakt závidím.V pátek usla v půl jedný v noci a ve čtyři už si vesele pásla koníky, to jsem myslela, že mě trefí :grinning: .
Hele vaříš malýmu nebo mu dáváš kupovaný?Já malý vařím a dneska jsem už poprvé přidala i maso.Tak jsem zvědavá jak ji to pojede.
26. bře 2007 v 17:28  • Odpověz
autor
my v 7 vecer krmime, kolem pul 8 uz spi, kolem 10 se vetsinou budi, ale to frkam dudla a spi dal jako spalek, obcas se v noci budi (asi zuby), ale nekrmim, az rano, to se budi kolem 3 - pul 4, pak uz neusne..do obeda naspi tak max 2 hodky, a pak do ty 7 vecer tak hodku-hodku a pul...ne v kuse, ma to rozkouskovany treba do pulhodin :frowning2:

dneska jsem poprve davala jablicko a k obidkovi sem dala poprve zeleninovou polivku s kuretem, moc mu to smakovalo :slight_smile:
ja zatim vsechno kupuju, pockam jeste 14 dni a pak zacnu varit...ale moc se mi do toho teda nechce.. :sweat_smile:
26. bře 2007 v 19:27  • Odpověz
Ahoj holky,taky jsme dneska byli celý den venku.Zítra má být ještě líp :slight_smile: Od včera vařím Vojtovi příkrmy sama a moc mu chutnají.Jsem moc ráda,protože do naší Barči jsem je nedostala ani omylem,ani ty kupovaný.Byla děsně mlsná,a to jí zůstalo :unamused: Vojta už chrní,koupeme v 7.Kolem 10 se budí na kojo a pak ještě dvakrát během noci.Už bych se i docela vyspala celou noc :frowning2: Náš Vojta tak čilej jako vaše miminka není,ale mně to vůbec nevadí,ještě si s ním užijem až až.Dneska jsem mu dala na sváču po dlouhý době banán a ůplně se na něj klepal jak mu chutnal.
26. bře 2007 ve 20:00  • Odpověz
Tak to vám chodí brzo spinkat, nám malá usíná až kolem jedenáctý.Ale včera usla až kolem jedné, jak se posunul čas :unamused: .
Já malé taky vařím doma a teď už to papá krásně, akorát zeleninka ji nejede tolik jako ovoce. :slight_smile:
Jinak mě se malá během noci budí tak desetkrát, nevím jestli to nejsou zuby, ale nevydrží spát ani dvě hoďky v kuse.Už jsem z toho na prášky.Pořád sebou mele a kníká a nakonec začne dost plakat, taky se stává, že se tím probere a je pak zas hoďku vzhůru. :frowning2:
26. bře 2007 ve 20:07  • Odpověz
autor
isacku tyjo to je divny..
..to kuba taky obcas takhle vyvadi, ale spis se budi tak 1-2x za noc a to vetsinou chrupka a rve u toho
neni natalce vedro?..

jitu my dneska meli poprvy jablicko a ten jeho vyraz :slight_smile:)) byl uplne hotovej a smal se na cely kolo...a hlavne mu chutnalo :slight_smile:
26. bře 2007 ve 20:24  • Odpověz
marie,
to asi ne.Spí jen v bodýčku s dlouhým rukávem a ponožky.Doufám, že se to brzo srovná :frowning2:
26. bře 2007 ve 22:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.