• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2006

(Zamčená)
16. ledna 2009 
autor
isacku a davas ji jeste do spaciho pytle?
malej spi ve spinkacku (overal) a je ve spacim pytli...a je celkem zpocenej, ale kdyz je prikrytej jen deku, tak ji hnedka zkope..
27. bře 2007 v 08:42  • Odpověz
před týdnem jsme ji zkoušeli dát do pytle a strašně se začala vztekat.Nemohla se tak pohybovat a to ji vadilo, takže jsme ji ho sundali.Malá se taky odkopává, ale máme tady akorát tak ji neni zima ani vedro.Teda doufám :slight_smile: ..
27. bře 2007 v 08:51  • Odpověz
autor
no, my mame prave spis zimu...
27. bře 2007 v 09:37  • Odpověz
autor
ahojky, tak neska jsme byli na pulrocni kontrole, kubes vazi 8460 kg a meri 68,5 cm :slight_smile:
je to nase mala varbuchta! :slight_smile:
29. bře 2007 v 19:59  • Odpověz
no tak aspoň je vidět, že se má dobře.My byly včera a malá má 7,6100g a 73cm je to naše žížala :slight_smile: .To jsi asi chtěla napsat gramy a né kila, viď :grinning: ??A to jsem ji chtěla přestat dávat na večer kaši, protože vůbec nezabírá a hlad má stejně.Ale doktorka říkala, že tu váhu má hlavně díky těm kaším, že kaše váhu zvedají :slight_smile: .Teď mi vůbec nechce mlíko, takže má jen dvě denně a odmítá i zeleninu a přesnídávky.V ůterý se najedla až po 12h. a když jsem jí pak dala přesnídávku tak ji celou vyzvracela.To Kubík asi tak s jídlem nezlobí, co?
Už jsem z toho uplně zoufalá, tohle dělá už od mala.A já byla tak ráda, že se to srovnalo :frowning2: :cry: ...
29. bře 2007 ve 21:56  • Odpověz
autor
jo, jasne, ze jsem chtela napsat kila :slight_smile:
za dva mesice a tyden pribral presne kilco, tak je to snad v poho..
..kubik je zrout, fakt, jen ty kase na vecer mu nechutnaj
ale porad zvracime, i pres AR, takze nas mudra poslala na ultrazvuk :frowning2:
to brzo, na to, ze blije od mala..
30. bře 2007 v 08:11  • Odpověz
autor
ha, chtela jsem napsat, ze jasne, ze jsem chtela napsat gramy, mam vymleto :slight_smile:
30. bře 2007 v 08:11  • Odpověz
to je v pohodě, chápu to :dizzy_face: ..
Jsem to samý :wink: .Malá taky zvrací i přes A.R., hlevně když se hodně napije třeba čaje.
A tobě malej zvrací přímo mlíčko?To vás poslala fakt brzy :confused:
30. bře 2007 v 09:02  • Odpověz
autor
no, prave, ze jo
chvili se to uklidnilo, ale zase je to jako driv, zvraci skoro po kazdym jidle a treba i dve - dve a pul hodky po...
no, fakt ne na*rali, pac sem jim to rikala uz kdyz se narodil, ale prej je to normalni..
..vcera nas podruhy ockovali a ted ma kubajz 38, tak sem mu frkla panadol..
30. bře 2007 v 09:05  • Odpověz
A vy máte obyč očkování?
Tohle měl můj brácha taky, když byl malej.Pořád všechno zvracel a tak musel na plicní na rengen a mámě ještě teď když o tom mluví má slzy v očích.Pověsili ho prý na nějaký hák, chudinka řval a až se dusil.Ale bylo to před dvaceti lety a dneska už je moderní medicína..
30. bře 2007 v 09:21  • Odpověz
autor
nene, hexavakcinu, u ty prvni uplne v klidu, ani si toho nevsimnul, vcera se celkem lekl, ale ani slza, nic, jen ma na tom stehnyku ten vpich celkem videt
jak to snasi natalka?
jinak jsem koukala na fotky, je to moc pekna zaba :slight_smile:
30. bře 2007 v 09:24  • Odpověz
Děkuju :slight_smile: ..
My už máme třetí za sebou a po té první byla celkem rozhozená, ale ty další dvě zvládla krásně.Ale ty vpichy měla taky vždy dost vidět.Malá u toho taky vůbec nebrečela a ve středu před náma bylo mimčo a to mělo obyč očkování.A to byl řev to jsem snad ještě nezažila, chudinka malej :frowning2:
30. bře 2007 v 09:35  • Odpověz
autor
jojo, taky pred nama bylo nejaky brekavy mimi, to je hrozny, to slyset :slight_smile:
jinak chystame se v pulce kvetna s¨na dovcu do italie, to sem zvedava, jak to kuba bude snaset.. :slight_smile:
razite taky nekam?
30. bře 2007 v 09:49  • Odpověz
asi tento rok ne, jen tady po čechách.Ale příští rok už snad bude taky moře?
Já myslím, že už není tak malý tak by to mohl zvládnout.Akorát ta cesta, to určitě jedete autem nebo busem, viď?
Taky jsme takhle jezdili do kempu do Chorvatska a děti od známých tu cestu zvládáli skvěle.Ale jezdili jsme autem a to je lepší..
30. bře 2007 ve 12:07  • Odpověz
autor
pojedeme autem, ale je to prece jen pres 1200 km, pojedeme na noc, ale stejnak jsem na to zvedava :slight_smile:
30. bře 2007 v 16:37  • Odpověz
Ahojky,
tak nám to tady zase nějak upadlo:o).
Tak jak rostete a co už umíte??
2. kvě 2007 ve 22:10  • Odpověz
autor
ahojky, no, leti to jako blazen, co? uz nam bude 8 mesicu :slight_smile:
my lezeli na Bulovce tyden asi pred 14 dny, malej mel chronickou bronchitidu, a normalne sem myslela, ze me odtama rovnou odvezou do bohnic, ten pristup a tak, to sem nevidela,ale co cekat od Bulovky, ze?
Jinak uz s nim zacina bejt celkem dost p*del :slight_smile: zacina lizt, pomalinku, ale celkem jiste, stavi se a snazi se capkat v postylce a je to hrozny sidlo :slight_smile: na posledni kontrole u mudry kubes meril 70 centacku a vazil 8,640 kg, je to kus chlapaka :slight_smile:
co natalka?..je to vazne moc pekna holcinka, koukaj ji certiky z oci, pripomina mi v tomhle kubika, tomu se podivam do oci a vidim ten sibalskej vyraz :slight_smile:
11. kvě 2007 v 11:19  • Odpověz
letí, to příšerně...
Fakt??Tak hlavně, že už je v pořádku brouček malej.
No dnešní zdravotnictví je no coment!! :angry:
To máš pravdu, nikdy jsem se tak nenasmála jako teď s malou :slight_smile: .
Jinak malá se teď za poslední dva dny už pěklně rozlezla, takže už mi zkončil veškerý klid.Taky už sedíme a postýlka nám je skoro malá.Dělá tam takový psí kusy, že někdy fakt zíráme :dizzy_face: .
Tak to my jsme krapet větší 77cm a 8.080g :sweat_smile:
A co všechno už baštíte?My pořád jen zeleninu, maso, ovoce a občas jí dát kaši.Za 14dní bych chtěla začít dávat bílý jogurt.
Jsou to malý šibalové a nelze jim odolat.Malá je taky strašej rošťák :grinning: .
11. kvě 2007 ve 12:46  • Odpověz
autor
ja uz ho radeji v normalni postylce nemam pres den, celkem sebou flakal do toho dreva, do obyvaku jsem si dala cestovni (zatim misto ohradky) a tam radi jako blazen :slight_smile: to sou pady, obcas bojim bojim, ale dycky se oklepe a no stress a jede dal :slight_smile:
Mne taky skoncil veskerej klid, v lehatku uz ho mit nemuzu, pac i kdyz je pripoutanej, tak se ten malej dabel z neho dostane, v zidlicce se mu uplne moc nelibi, takze bud zem nebo ta cestovni postylka :slight_smile:
koukam, ze natalka je kus zencky, pekne vytahla :slight_smile: my jsme spis do sirky, ale ma silu jako bejk
bastime snad vsechno ovoce, zeleninku, kureci maso, kasi nedavam,m zkusila sem to asi 3x a nechutnala mu...
11. kvě 2007 ve 14:07  • Odpověz
My už jsme přemýšleli, že by jsme ji do cestovní dávali i na noc.Taky se strašně bouchá o ty tyče a hlavně má věčně nohy venku a já mám postýlku hned u postele, tak abych jí je náhodou nezlomila.
my už jsme lehátko uklidili uplně, tam už vůbec být nechtěla.Ale v židličce je ráda.
A ještě pořád vstává Kubík tak brzo??A máte už zoubky?My už pět :slight_smile: .
11. kvě 2007 v 17:40  • Odpověz
autor
jojo, Kuba porad vstava vesele mezi 3:30 - 4, na tom se nic nezmenilo :( a zoubky mame dva, teda, ale je to rev, to je fakt sila..
11. kvě 2007 v 18:08  • Odpověz
U nas je taky řev.Už poznáme kdy ji lezou :slight_smile: .
11. kvě 2007 v 18:25  • Odpověz
autor
no, mne prave prislo, te ted, neska, co sem nasla ten druhej, tak to bylo celkem v poho :slight_smile: tak sem na to zvedava
cim to natalce mazes?..my mame calgel, ale nejak nevim, esi uplne zabira, teda :wink:
11. kvě 2007 v 19:10  • Odpověz
Já mám babydent a camistad, ale upřímně mi nepřijde, že to pomáhá.
Takže když už je fakt nejhůř a hodně se budí tak ji dám poloviční dávku nurofenu nebo panadolu a to vždy pomůže.Malá se netrápí a může spinkat.
11. kvě 2007 ve 20:42  • Odpověz
Ahojky jmenuji se Katka a mám syna Kubíka Vojtíška narozeného 4 září 2006.
13. kvě 2007 ve 13:56  • Odpověz
autor
isacku a ten nurofen davas nezavisle na telote vecer, nez jde natalka spinkat?
kacko, ahojky :slight_smile:
13. kvě 2007 v 16:26  • Odpověz
Kacko ahojky vítej mezi námi :slight_smile:

marie,
dávám ho jen když už je na ní fakt hodně vidět, že ji to bolí.A když nemá teplotu tak dám jen poloviční dávku.Řekla mi to doktorka.
13. kvě 2007 ve 21:40  • Odpověz
autor
isacku,tak to priste taky zkusim, treba se pak vyspim, to by bylo fajn :slight_smile:
14. kvě 2007 v 07:08  • Odpověz
Tak už tu máme dva Kubíky :slight_smile:
Kacko,
Kubík je roztomilej :dizzy_face: .

marie,
tak snad vám to pomůže, ale určitě jo.To je u nás vždy poslední záchrana.
Od kdy začneš dávat jogurty??Příští týden jdem na osmiměsíční tak pak bych už chtěla začít.Zkusím bílý jestli jí pojede.Mixuješ ještě Kubíkovi jídlo?
Dneska jsem porové dala jen trochu rozmačkané vidličkou a krásně mi to všechno spapala.Takže už mixovat nebudu.
14. kvě 2007 v 17:46  • Odpověz
autor
Kackop,koukam, ze jsi z Chomutova, ja tam mam rodice :slight_smile:

Isacku, ja sem nejak jeste nepremejslela, esi mu dat jogurt, ale kubes je takovej zravec, ze bych mozna i mohla :slight_smile: jakej budes kupovat?
Neska jsem dala malymu na noc nurofen, tak sem zvedava, esi bude teda spat lip...za jak dlouho se natalce vyloupnul celej zoubek?..kubiste ho ma zatim jen jako carku, kdyz me kousne, tak to boli jako prase, ale chtela bych vedet, kdy vyleze celej?

jinak ja malymu davam kupovany jidlo a to je vetsinou rozmixovany uplne na s*acku, ale koupila sem jedno, kde byly kousky a teda nekoukal se na to nadsene :slight_smile:
14. kvě 2007 ve 21:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.