• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2006

(Zamčená)
16. ledna 2009 
Marie_m tak až někdy pojedeš do Chomutova,tak by jsme se mohli sejít a jít se projít třeba do lesoparku. :wink:
14. kvě 2007 ve 22:56  • Odpověz
marie,
tak co jakou jste měli noc??Pomohl malýmu nurofen?
15. kvě 2007 v 09:15  • Odpověz
autor
isacku, pomohl, ani jednou jsem k nemu nemusela vstvat :slight_smile: ale rano zase budicek v pul 4, achjo, myslela jsem, ze cim bude starsi, tim se bude budit pozdeji, ale asi ne, no :frowning2:

kacko, urcite, v lesoparku je to hezky :slight_smile:
15. kvě 2007 v 11:21  • Odpověz
tak to je fajn, u nás taky vždy pomůže :slight_smile: .
Jinak ty zoubky nám narostly dost rychle.Ale přesně si to už nepamatuju.Ale tak za týden už budou hodně vidět :slight_smile: .
Počkej jak to bude bolet až je bude mít veliký :grinning: :grinning: ..
15. kvě 2007 v 11:24  • Odpověz
autor
tyjo, nestras, on uz ho ma "videt" urite pres tyden, ale neni to teda zub, jako zub, esi mi rozumis, spis takova carka..
15. kvě 2007 v 11:57  • Odpověz
tak vám to třeba bude trvat trochu déle.A to má asi jedičky dole, viď??
Natálka má už asi taky týden nahoře jen špičičku a pořád ne a ne vylézt :slight_smile: .
Ale ty první čtyři dole ji vyrostly strašně rychle.
Tak teď už má to nejhorší za sebou a teď už to snad tolik nebolí.Nejhorší je to než se prořeže.
15. kvě 2007 ve 12:13  • Odpověz
autor
no, ma obe jednicky dole a vypada fakt roztomile :slight_smile: jeee, ja uz chci, aby chodil, fakt, to s nim teprve bude prdel :slight_smile:
15. kvě 2007 ve 12:15  • Odpověz
taky se těším až začne chodit i když za ní nejspíš budu věčně lítat, ale nevadí mi to.
Malá si už trošku poťapkává v postýlce a nebo u gauče.
15. kvě 2007 ve 20:36  • Odpověz
autor
isacku, malej taky, ale teda, nevypada u toho uplne jiste, takze se dycky bojim tech padu :slight_smile:
dneska jsme stavali ve 3, fakt super!!!
16. kvě 2007 v 06:21  • Odpověz
16. kvě 2007 v 06:55  • Odpověz
Tak jsem chtěla dát na diskusi video a tady to nejde,ale kdyby jste se chtěli podívat na toho mího rošťáka tak tady je:http://www.youtube.com/watch?v=JbdzLffLbJ4
16. kvě 2007 v 06:57  • Odpověz
autor
kacko, kubik je moc roztomilej :slight_smile: kdy se ti zacal stavet?..koukam, ze jste o kousek starsi, co uz umi ten tvuj rostak? :slight_smile:
16. kvě 2007 v 07:06  • Odpověz
Kubík se začal stavět před 14 dněma hned jak začal lézt.Říká bába,táta,ale máma řekne jen když něco chce.Už capká za ruce.Tady ještě jedno video:http://www.youtube.com/watch?v=5ZpqGe2IlB8
16. kvě 2007 v 07:19  • Odpověz
marie,
ještě, že jsou takový gumový.Malá sebou vždycky tak švihne a kupodivu ani neřve.Teda, když neni zrovna třeba unavená.
S tím vaším vstáváním je to celkem hrůza, a co zkusit dávat ho spát později?
Nám se teď osvědčilo to, že když malá přes den spí třeba jen 30 až 40minut tak usne třeba v osum a spí až do rána do osmi.A jednou se vzbudí na jídlo.
Jak trávíme teď hodně venku, tak je za celý den tak vyčerpaná, že pak krásně hajá.a venku v kočáru zaboha nemůže usnout, aby o něco nepřišla.
17. kvě 2007 v 09:23  • Odpověz
autor
isacku, to jsme uz zkouseli dat ho spat pozdeji, o hodku i o dve,a le stejnak vstaval stejne :frowning2: kubes mi uz v kocarku nejak nechce spinkat, tak nevim, jak by vydrzel byt cely den venku..jak to resis s tim slunickem?...mate slunecnik?..

to myslis, jako ze natalka za celej den vytuhne jen na 30-40 minutek?..no, to bych nevydrzela, od 3 od rana do 7 do vecera jenom s 30 minutovou prestavkou :grinning:

Vcera sme byli s malym poprvy na trave, vubec se mu tam nelibilo..ale pak si zvyk a parada :slight_smile:
20. kvě 2007 ve 21:23  • Odpověz
marie,
tak mě malá taky už v kočárku usne horko těžko.Vydrží být už i šest hodin vkuse vzhůru a pak ji stačí půl hodinka a je svěží.
Slunečník máme, ale upřímně je celkem na prd.A jak teď máme už golfáče tak si můžu nastavit stříšku jak chci a nesvítí na ní, ale ona stejně v kočárku nechce moc být.Je ráda venku a nosí se, nebo u něčeho stojí a drží se.
Teď už to máme celkem pravidelný, ráno se budí po osmý a přes den spí fakt minimálně, ale za to brzo odpadá a spí celou noc.Teda pravidelně se budí ve dvě na jídlo.Dneska přes den spala dvakrát po třičtvrtě hoďce a usla teprve teď.

No na trávě je to fajn, akorát že teď když už jen neleží si moc nepoležíš, co??My jakmile si někde lehnem, tak nám utíká a nebo po nás pořád leze :slight_smile: ..

Tobě Kubík brzo vstává tak Ti přes den spinká víc, třeba kdyby se budil později taky by se mu to spaní přes den zkrátilo.Ale vyhovuje mi to víc než, když malá chodila pravidelně spát až o půlnoci.
20. kvě 2007 ve 21:48  • Odpověz
autor
no, on toho pres den moc nenaspi, tak 3x po 45 - 60 minuitach, nekdy treba jen 2x hodku a vzhledem k tomu, jak se brzo budi, tak mi to prijde malo ...
20. kvě 2007 ve 22:03  • Odpověz
tak to mi Natálka ani předtim tolik nespala.A sice spala dýl, ale zase chodila spát o půlnoci.Tak jim to holt stačí, máme malé aktivisty :slight_smile: !
Vy taky máte tu hexa vakcinu, vid?
Nevíš kdy se jde na tu poslední dávku?
21. kvě 2007 v 09:59  • Odpověz
autor
my jeste nebyli ani na ty treti, pac jsme byli v ty nemoncici a pak jeste kuba bral antibitotika a jeste ted bere nejaky leky, na kontrolu 8mesicni jdeme na konci kvetna, tak tam mi pak snad reknou vic..
21. kvě 2007 v 10:06  • Odpověz
Aha, tak to ju.
My jdem na osmiměsíční ve středu, jsem zvědavá na váhu, jelikož Natálce začalo strašně chutnat :grinning: .

A co ty zoubky, už jsou větší??? :dizzy_face:
21. kvě 2007 v 10:09  • Odpověz
autor
no, jeden uz ma tak 5 mm a druhej to dotahuje :slight_smile:))
21. kvě 2007 v 10:29  • Odpověz
Dneska jsme byli poprvé plavat a strašně se nám to líbilo,Kubík je v kurzu druhej nejstarší.Dováděl tam jako by tam chodil věčně. :sunglasses: :wink: :slight_smile:
22. kvě 2007 ve 20:22  • Odpověz
autor
kacko, taky bych chtela s bobkem chodit, nejak se k tomu nemuzu rozhoupat, ale myslim, ze by se mu to dost libilo, uplne si to koupani ve velky vane uziva :slight_smile:

isacku, stal se zazrak a dneska jsme vstavali az v 5:10 :slight_smile:)))
23. kvě 2007 v 06:01  • Odpověz
marie,
no vidis to, to je pokrok :slight_smile: .
Kéž by mu to vydrželo a prodlužoval to, viď?? :wink:
My byly dneska na tý osmiměsíční a malá váží 8.700g.To za měsíc přibrala hodně, pořád se mi teď v noci budí hlady a někdy i dvakrát. :confounded:
My ji včera dali spát v osum a hned usla a v jedenáct se probudila a pak usla až ve dvě, tak jsme měli veselo :sweat_smile:.

Jinak doktorka říkala, že na svůj věk toho umí stašně moc, že je opravdu šikovná :dizzy_face: .

holky co používate na prcky do vany??
Já tam mám pro malou takové to sedátko, ale už ji to přestává bavit, takže asi koupím jen protiskluzovou podložku a budu ji koupat normálně.
23. kvě 2007 ve 20:45  • Odpověz
Isacku já malího koupu normálně ve vaně,bez sedátka,ale asi budu muset koupit protiskluzovou podložku,protože se mi ve vaně staví,tak aby si nenamlel.

My jsme měli na osmiměsíční prohlídce na začátku května a malej měl 9360 g,tak jsem zvědavá kolik bude mít teď.

Už máme dva spodní zoubky a teď se mu klubou ty dva horní najednou a už docela dlouho,tak jsem zvědavá,kdy už konečně vylezou.
23. kvě 2007 ve 21:04  • Odpověz
kackap,
právě malá se už taky staví a v té vaně to strašně klouže.
My už máme čtyři zoubky dole a dva malinký nahoře.
Ty zoubky jsou pěkný mršky a pěkně ty naše zlatíčka trápěj :angry: :grinning: .
23. kvě 2007 ve 21:12  • Odpověz
autor
isacku, tak neska opet klasika, budicek ve 4 :rolling_eyes:

holky, my uz po 14 dnech presli na velkou vanu a v ty kubese mejeme doted, bez lehatka nebo cehokoli, ale je fakt, ze mu to docela klouze,tak taky budu muset poridit neco protiskluzovyho :slight_smile:
potapite mimisum ouska?..ja ne, bojim,ale nekdo nekde psal,ze to snad nevadi?

my jdeme na 8mesicni az pristi tyden, tak jsem zvedava, co mi mudra povi..
24. kvě 2007 v 07:56  • Odpověz
Já Kubískovi ouška potápím normálně,ptala jsem se dr.a ta řekla,že to nemá na nic vliv.A teď co chodíme na to plavání,tak taky potápíme vlastně celou hlavičku. :slight_smile:
24. kvě 2007 v 08:17  • Odpověz
autor
kacko a jak to malej snasi?... ja vim, ze kdyz mi kubes ve vane "ujede" a nahodou si namoci ksichtik, je zle :slight_smile:
24. kvě 2007 v 09:46  • Odpověz
Marie my máme doma vodomila,když si nacáká do obličeje,tak prskne a začne se chechtat. :dizzy_face:
24. kvě 2007 ve 14:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.