• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2006

(Zamčená)
16. ledna 2009 
marie,
tě včera navnadil, co?? :slight_smile: ¨

my taky brzo přešli na velkou vanu, jelikož se nám už do vaničky nevešla.
A ouška ji taky namáčim a pak ji je pořádně osuším.
Jinak máme taky vodomila, když si namočí obličej tak se tomu ještě chechtá..
24. kvě 2007 v 17:31  • Odpověz
autor
no, tak jsem ho neska dala do vany k tatovi s tim, ze ho zkusim potopit, ale nedal se, uz je proste zvyklej byt na brisku a blbout, takze mam smulu

jinak nas malej vubec je celkem dost nerad na zadickach, co vase mimi?
24. kvě 2007 v 19:30  • Odpověz
marie,
naše malá na zadíčkách není téměř vůbec.Snad jen když pije mlíčko.
Ani na zádech nespí, spinká jen na boku nebo na bříšku.
24. kvě 2007 ve 20:15  • Odpověz
autor
a kdyz dlabe natalka, jeste porad ji drzis flasu nebo uz papa sama? kuba si flasku uz skoro pul roku drzi sam, ale drzim ho u jidla, i kdyz bych ho mohla dat do zidlicky, ale bojim, aby nedlabal i vzduch?

holky, uz jste to dostaly od porodu?..ja uz pres 4 mesice nekojim a furt nic..

jo, jinak isacku, z natalky se vazne kluba velka fesanda, moc se mi libi :slight_smile:
25. kvě 2007 v 08:11  • Odpověz
Náš Kubík se krmí sám,položím ho na zem na deku a sám si drží lahev a už pěkně dlouho.Já jsem kojila jen 3 týdny a pak jsem měla zánět prsa a vysoké horečky a mlíčko se nám ztratilo.

Menstruaci jsem dostala už v šestinedělí.

Marie raději si udělej test :sweat_smile:
25. kvě 2007 v 08:19  • Odpověz
marie,
Děkuju :slight_smile: .

no flašku s mlíčkem ji ještě přidržuju.Ale pití si drží sama, protože má na tom hrníčku uchyty, tak ji to jde.U mlíka ji dávám ležet, to je asi jediný když leží na zádech :sweat_smile: .

Já nekojila vůbec, takže jsem to dostala hned po šestinedělí :confounded: .
Te´d už zas beru prášky, tak to mám i krásně srovnané.
25. kvě 2007 v 09:21  • Odpověz
autor
no, me nidky nenapadlo ho polozit na zada pri jidle, ja ho porad jako trubka drzim :slight_smile: no, bojim, aby se mi u toho nepoblil, ale zkusim to..
..ja taky beru prasky, ale nejak porad nic...tyjo, pri predstave, ze bych ted cekala druhy mimi je mi nejak divne :sweat_smile:
25. kvě 2007 v 10:16  • Odpověz
fakt???
Tak to jsi dobrá :slight_smile: , to já malou dávám ležet při jídle od uplnýho začátku.
Neměla to ráda, když jsem ji držela.

Ty jo, tak představa fakt šílená, co :grinning: .
Snad ne, držíme palečky.
25. kvě 2007 ve 21:09  • Odpověz
autor
holky, tak jakej jste mely vikendik?...ja jteda nic moc, tak se tesim na pristi :slight_smile:
jak oblikate mimise v tomhle vedru?..ja nechala kubese neska jenom v pline, ale zase, kdyz leze, tak ma sedreny kolena..tak nevim..
27. kvě 2007 v 19:33  • Odpověz
Já oblíkám Kubíka na ven tričko a kraťasy a doma je jen v tenkých tepláčkách,aby si neodřel kolínka.
27. kvě 2007 ve 20:24  • Odpověz
ahojky,
no nám víkend strašně utekl, jako obvykle :confounded: .
Ven malý dávám kraťásky a tričko a doma je většinou v bodýčku s krátkým rukávem a kráťáky nebo tepláčky.
Bydlíme v suterénu takže máme studenou podlahu a malá ja na zemi pořád tak bych ji nahatou nechat nemohla.
Jinak kolínka máme taky už celé rudé, ale nevadí ji to.
28. kvě 2007 v 08:32  • Odpověz
Jéé, ahoj holky... Delší dobu jsem tu nebyla a vůbec jsem nevěděla, že jste tady :dizzy_face: Tak to ján se k vám přidám :slight_smile: Víkend byl super, ale moc teplo. Ještě že se teď trochu ochladí. Malá měla na sobě o víkendu venku jen bodýčko a klobouček, jen jsem ji občas přikryla látkovou plenou (ale to spíš proti sluníčku a jen když spala). Včera se nám poprvé stala taková věc... Malá dostala ve tři odpoledne ovocnou přesnídávku. Potom je zvyklá v šest vypít trochu mlíčka (Nutrilon) a pak po koupání kašičku. No ale včera nechtěla v šest mlíčko, tak jsem si řekla, že se nají až kašičky před spaním. Jenže kašičku taky vůbec nechtěla ani vidět, tak jsem ji dala spát s tím, že bude za 2 hoďky vzhůru. Ale normálně nám spala jako vždycky, probudila se na mlíčko až po páté hodině jako vždycky. Tak nevím, jestli to bylo kvůli tomu teplu (já jsem včera taky neměla večer vůbec chuť k jídlu), nebo k zubům (ještě nám žádnej nevylezl...). No ale teď je v pohodě, tak to asi bylo fakt z toho tepla...
28. kvě 2007 v 10:26  • Odpověz
vilco ,
super tak už nás je zas víc :slight_smile: .
Malá taky v tomto vedru málo papá.A včera taky byla bez večeře.
K večeru mi vypila jen 90ml mlíčka a večer snědla asi čtyři lžíce kaše a víc ani ťuk.
28. kvě 2007 v 18:13  • Odpověz
autor
vilco, ahojky :slight_smile:

holky, tak jsme byli vcera na 8mesicni kontrole a kubiste vazi 9090 g a meri 70,5 cm :slight_smile: jinak se pani mudra podivovala, ze üz stoji a ze ho nemam nutit stat a pry ho nemam stavet, jen, kdyz si k necemu doleze a bude se snazit postavit, tak jednak sem se musela smat, pac si asi myslela, ze sem uplne blba a taky, ze by mela videt kubu v akci, fakt ho nestavim, nepotrebuje to, stoupa si porad a vsude, uz nam chodi kolem postele, sice opatrne,ale chodi :slight_smile:

taky mi prijde, ze malej nejak min ji, ale na nej porad dobry, jen mam trosku problem s tim,kdyz mu chci dat cajika, pac je dost "tekutej" a kuba je zvyklej na husty mliko a zalyka se jak blazen :frowning2: a to mame porad savicky c. 1..
30. kvě 2007 ve 22:34  • Odpověz
fakt, Ti tohle řekla??No mě na to doktorka řekla, že je šikovná :slight_smile: .
Já ji naopak posazuji, ale nemá to smysl hned zas vstane a jde na špacír :dizzy_face: .
Tak malá je na čaj zvyklá od mala a teď mi vypije kolem půl litru denně.Ale dávám ji i šťávičky, které ji ředím vodou.Vy máte taky Nutrilon A.R.?
Já ji na noc dávám Hami Hajaja je to trochu sitější, protože je tam rýžová moučka, ale stejně to moc nezabírá :confounded: .
31. kvě 2007 v 08:33  • Odpověz
autor
isacku, pul litru caje?..tyjo, to je celkem dost, ne?
mame porad nutrilon AR a i to pije savickou avent 1., kdyz mu dam ten caj, tak vypijde sotva 5ml a uz se celej zakucka a je uplne rudej, jak mu zaskoci, tak nejak nevim, co s tim..
31. kvě 2007 v 08:50  • Odpověz
marie,
jsem ráda, že se naučila takhle pít, jelikož měla strašný zápcy jak nepila.
Ale taky se stane, že vypije jen tak těch 240ml.
Tak to nevím jak poradit, to slyším poprvé :unamused: , a co mu to dávat aspoň po lžičkách??On ten Nurilon je dost hustej, ale já už od začátku dělám malý trochu slabší, dávám o jednu odměrku méně.
Už je na to zvyklá.A to my máme dudlíky ty regulovatelné na kaši :sweat_smile: .
31. kvě 2007 v 08:56  • Odpověz
ty jo, to je neuvěřitelný, ale malá mi ještě od včera od osmi večer pořád hajá.Akorát se vzbudila v půl třetí na jídlo. :dizzy_face:
Měla včera zas náročný den u babičky tak to dospává :grinning: .
31. kvě 2007 v 08:59  • Odpověz
Ahojky
Kubík má dnes průjem,prokajdil plínu a všechno oblečení co měl na sobě,nevíte některá co na průjmík? :frowning2:
4. čer 2007 ve 13:27  • Odpověz
kackap,
tak s průjmem problémy nemáme, naopak máme neustále zápcy.
Kamarádka dávala černý čaj, ale po tom zase děti špatně spinkají.A nebo kup v lékárně smektu, ta je taky na průjem už pro malé děti.
4. čer 2007 v 17:00  • Odpověz
autor
kacko a mozna kup laktobacilus, nebo jak se to menuje a davej mu jeden denne, to by mohlo pomoct:slight_smile:

jinak jsme byli na 8mesicni kontrole a merime 70,5 cm a vazime 9090 g :slight_smile:
5. čer 2007 v 17:13  • Odpověz
Takže jsme byli u doktorky a Kubík má nějakou střevní virózku,koupili jsme Nutrolin B-sirup a Sunar Alidiar na průjmové onemocnění,má dietu.Shodil 250g a ve čtvrtek jdeme na kontrolu a převážit ho. :unamused:
5. čer 2007 ve 21:38  • Odpověz
Tady je to nějaké mrtvé. :unamused:
12. čer 2007 v 18:04  • Odpověz
Ahojte holky!
Můžeme se k vám přidat?
Naše holčenka je 26.září.
Už si taky stoupá, štráduje si to kolem postýlky:slight_smile:
Jak jsem četla kousek zpátky, tak tady jsou samá šikovná miminka.
Jnak je jsme pořád bez vlásků, ale už se nám začíná klubat první zoubek.
Na osmiměsíční měla 7,56 kg a kolem 70 cm.
Ještě kojím + příkrmy, večer kaše.
menstruaci už jsem taky měla, a teď už jí zase nemám- beru Cerazette.
2 děcka mi zatím úplně stačí , malému je něco málo přes 2,5- jsou od sebe necelé 2 roky.A co vyši prckové, mají nějaké sourozence?
17. čer 2007 v 11:05  • Odpověz
Ahoj Achy,jak se ta tvá prďolka jmenuje? :slight_smile:
18. čer 2007 v 17:55  • Odpověz
Holky, to jsem trdlo, ja se přepsla, naše malá měla 8,56kg:slight_smile: Jmenuje se Zuzanka.
19. čer 2007 v 09:08  • Odpověz
achy vítej :slight_smile:
tak už nás přibívá tak se to tu snad konečně trochu rozjede :dizzy_face: .
My máme zatím jen jedno a druhé plánujem tak do tří let, ale to je ještě ve hvězdách:o).Tak jste jen o tři dny mladší než my.
A odkud jsi?
Tak je to teď aspoň vyrovnané, dva kluci dvě holky.
To si ten zoubek teda dával na čas, viď?My už máme sedm zoubků.
19. čer 2007 v 10:58  • Odpověz
autor
ahojky holky, achy :wink:
tak kubajz uz ma 4 zoubky a neco se tam zase deje, pac to poznam podle prujmu, to je sileeenej smrad...to se fakt neda...uz aby je mel vsechny, je mrzutej, az to neni hezky

jinak u nas nejak nic novyho, porad chodime kolem nabytku, je neskutecny, jak rychle leze, mam co delat, abych ho dohnala a ma novou hru, kouse me do nosu, tema jeho zubama to necekane boli :angry: :grinning:
19. čer 2007 v 19:54  • Odpověz
teda koukám, že tady se nám to už asi nerozjede :slight_smile: .
Holky čistíte už některá zoubky pastou?Já už jí čistím pastou, sehnala jsem pro tyhle malé prcky a Natálku to náramně baví.
23. čer 2007 ve 21:01  • Odpověz
já teda zatím pastou nečistím,jak se jmenuje ta pasta co jsi koupila?a nepapá jí? :slight_smile:
24. čer 2007 v 08:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.