• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2006

(Zamčená)
16. ledna 2009 
kackap
je to elmex od prvních zoubků.Papá ji, dávám strašně malinko.
No vyplivnout bych ji to asi nenaučila:o)).Když je to pasta určená pro děti tak snad ji to nemůže ublížit.
24. čer 2007 ve 22:01  • Odpověz
Isacek a sto se kupuje v lékárně nebo v drogerii?
25. čer 2007 v 08:09  • Odpověz
kackap, já už ji mám dýl a nevím kde jsem ji koupila.Ale určitě ji mají i v lékárně i drogerii.Jen v lékárně možná bude o něco dražší.
25. čer 2007 ve 13:06  • Odpověz
isacek,tak jsem sehnala tu pastu v rossmannu za 65 kč
10. črc 2007 ve 21:34  • Odpověz
autor
holkyy, mame tu teda dost mrtvoo :unamused:

jak se maj vasi mimisci?...jaky delate pokroky?
u nas vsechno v pohodce, kubes je cim dal, tim vetsi raubir a chuligan :slight_smile: je k nezastaveni, vubec ho nemuzu udrzet na zadech, porad leze a stavi se a obrazi nabytek, uz i vydrzi stat bez opery par sekund, ale jakmile zjisti, ze se niceho nedrzi, tak sebou zuchne jako hruska :slight_smile:

zaciname mit celkem problem s usinanim pres den, driv sem ho vetsinou, kdyz sem videla, ze by si chrupnul, dala do zidlicky a skopila sem mu ji na lehatko, dala jeho oblibenou deku a byl tuhon, kdezto tejka s tim ma probelmy a nejak nemuze usnout, jako spal by, ale prijde mi, ze se boji usnout, aby neco nezmeskal, takze se vracime ke starymu dobrymu uhoupavani na mici :(

tak se pochlubte, jak se mate :slight_smile:
13. črc 2007 ve 20:52  • Odpověz
Tak náš Kubísem má dneska horečku a to 39. :frowning2: Jinak se taky u všeho staví a chodí kolem nábytku a taky se už pokouší stát bez držení,nejvíc ho to láká ve vaně,kde to nejvíc klouže. :slight_smile:
14. črc 2007 v 08:14  • Odpověz
Kubík měl šestou nemoc,ale zvládl to vcelku dobře,pořád chodí kolem nábytku a dožaduje se ať ho pořád nosim. :slight_smile:
19. črc 2007 ve 23:55  • Odpověz
autor
kacko a jak se ta sesta nemoc projevuje?..
20. črc 2007 v 08:37  • Odpověz
marie nejdřív vysoké horečky a končí to osypáním,ale není to nic vážnýho
21. črc 2007 v 17:49  • Odpověz
Ahojte,
u nás žádné pokroky, jen se staví a pár krůčků v postýlce.Ale sama nic, a za ruce taky nechce...
Včera jsme byli na 10.měsíční prohlídce- Zuzka má 9,20 kg a cm nevím
21. črc 2007 ve 22:30  • Odpověz
:slight_smile: holky, tak už mám i foto:slight_smile:
21. črc 2007 ve 22:41  • Odpověz
Achy a kde máš foto?
21. črc 2007 ve 22:54  • Odpověz
Ahoj holky, chci se zeptat, jak vaše děti usínají. Naše malá ještě pře 14 dny usnula hned, jak jsme ji dali večer do postýlky. Teď ji položíme, ona je okamžitě na všech čtyřech, sedá si, stoupá si v postýlce a třeba hodinu a půl neusne... :sweat_smile:
22. črc 2007 ve 12:52  • Odpověz
marie-m,
dlouho jsi tu nebyla, co? :slight_smile: .
My se včera vrátili z dovolené a počasí nám vyšlo nádherně, ale až moc velké vedro.Hlavně pro ty prcky je to umorné :frowning2: .

Malá taky neusíná hned, někdy ji to trvá i hodinu, než zabere.Ale teď v těch vedrech je více unavená.
Ve středu malá udělala už sama první krůčky, asi jen dva a pak už nechtěla.Ale za tím aktivním chodítkem lítá jak blázen :dizzy_face: .

Holky budí se vám děti v noci ještě na jídlo??Mě malá jo a chtěla bych to odbourat.Už je veliká a měla by to zvládnout.Ale když ji v noci nedám najíst tak se každou chvíli budí na pití.Vypije mi za noc i dvě flašky.
22. črc 2007 ve 13:12  • Odpověz
kackap: myslela jsem ikonku:slight_smile:
Ale te´d už mám i fota.-)
naše děcka chodí spát až s námi...někdy odpadnou i dřív když jsou unavení, ale o nějakém samostatném spaní nemůže být ani řeč...
Já ještě kojím, kolem jedné, pak páté a pak kolem 7,30 ( večerní kaši má kolem 21h)
22. črc 2007 v 15:24  • Odpověz
Náš Kubík usíná tak,že si ho dám na prsa,takhle ho uspím a dám do postýlky,v noci se na jídlo nebudí,poslední má kaši a to je v 19:30 a první má mlíčko v 6 někdy v sedm jak kdy.

Achy hezká ikonka a fotky taky,co Zuzanka,šlo to umýt?Malej je teda pěknej rošťák. :wink:
22. črc 2007 v 18:35  • Odpověz
autor
holky, my s tim vecernim usinanim taky nejak zaciname bojovat, pres den, jak malo spi, tak pred vecernim krmenim a uspavanim je tuhon, u jidla chrni a jakmile ho polozime do postylky, je to v prdeli, oci jako petikoruny a jedeme nanovo, micovani, kolibani, atak :frowning2: uz mi z toho obcas hrabe

isacku, ja sem z natalky fakt hotova, je kraaasnaaaa

jinak se kubes na jidlo nebudi, kdyz se vzbudi, tak bych nerekla, ze hlady, jime naposledy mezi 7-8 vecer a pak az rano, kdyz se probudi, takze mezi 3-5
22. črc 2007 ve 22:31  • Odpověz
marie,
děkuju, to potěší:o).
My už teda uspáváme tak, že ji položíme do postýlky a jsme tam někdo s ní.Buď si hned najde polohu a vytuhne nebo ještě chvíli řádí.Ale žádný houpání ani kolíbání a nic podobného.Někdy usíná i hodinu a půl to by nám asi švihlo :grinning: .
23. črc 2007 ve 20:04  • Odpověz
Kubík už začíná sám chodit,už udělal pár krůčků.Mrkněte.http://www.youtube.com/watch?v=Oon1NwpMze4 :slight_smile:
1. srp 2007 v 10:12  • Odpověz
Teda tady je mrtvo :unamused: :slight_smile: :wink:
9. srp 2007 ve 21:05  • Odpověz
autor
holkyyy, tady je teda fakt prdel :angry: :grinning: piste, piste
kubes uz taky tapa, je to hrozna sranda,je u toho roztomilej :slight_smile:
13. srp 2007 v 07:22  • Odpověz
Kubula už chodí sám,už skoro vůbec neleze. :slight_smile:
13. srp 2007 v 17:21  • Odpověz
Ahoj holky, Evička chodí kolem nábytku, zdí a všeho úplně suverénně, za ruku se občas normálně rozběhne :grinning: No a před dvěma dny se začala pouštět a pár krůčků už zvládne sama :slight_smile: Akorát ji musím pořád hlídat, protože se do toho vrhá úplně bezhlavě :grinning:
14. srp 2007 v 07:03  • Odpověz
marie,
to máš pravdu :grinning: .
Naše už taky ťape sama a tím mi zkončil veškerý klid a všude ji stojím za zadkem.Hlavně ji roste už stolička, tak je dost protivná a okusuje nám veškerý nábytek.Museli jsme ji koupit už novou postýlku, tahle je z borovice a to je měkké dřevo.Tak tu novou snad už okusovat nebude. :unamused:

A co jim chystáte na první výročí??Budete dělat nějakou oslavu??
15. srp 2007 v 18:38  • Odpověz
Ahojky,jjá budu dělat Kubešovi oslavu,nakoupila jsem horu balónků,tak se asi ufoukám k smrti,on je totiž zbožňuje,zaplním s nimi celý obývák,no a bude mít dva dorty,jeden na rozhňácání a druhý na foto a poté snězení. :slight_smile:
22. srp 2007 v 07:26  • Odpověz
autor
holky, ja jsem jeste o oslave nejak moc nepremyslela, ale svagrova ma klucika o pet dni starsiho, takze asi udelame neco dohromady :slight_smile:
jinak jak vam rostou mimisove?..nam je dneska 11 mesicu a uz nechame maminku vyspat do peti do rana, takze urcitej pokrok tu je :grinning:

jinak si kubik capka a capka, ale jeste do toho i leze a sam se nechce zvedat, dycky se o neco opre a pak je k nezastaveni
22. srp 2007 v 07:42  • Odpověz
My taky budem slavit dvojnásob má stejně narozky jako moje ségra a tý bude 18 let.Tak to nejspíš spojíme.
Taky budu nafukovat balonky a podobně vyzdobím pokoj, už se na to těším.Jsem ráda, že nejsem sama.U nás si všichni myslí, že jsem se zbláznila :grinning: .

Marie,
tak to je pokrok, ale stejně je to síla takhle brzo vstávat.Mě malá spí od devíti do osmi a někdy i do půl desátý.
22. srp 2007 v 10:44  • Odpověz
autor
isacku, to mi ani nerikej :frowning2:( ale co nadelam, my uz si s manzilkem proste zvykli, no :slight_smile:
22. srp 2007 v 11:02  • Odpověz
Tak nám Kubísek spí od 20:00 do 7:00 někdy do 7:45 :wink:
22. srp 2007 v 11:11  • Odpověz
autor
achjo, holky, vy se mate, ten nas drak proste porad vstava max v pet a pres den toho, do sedmi, naspi kolem dvou hodin...
22. srp 2007 v 11:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.