• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2006

(Zamčená)
16. ledna 2009 
a dáváte prkům v noci ještě jíst?
Já už malé nedávám asi tři týdny, ale budí se stejně na čaj.Ale to se napije a zas pokračuje.
22. srp 2007 ve 12:13  • Odpověz
autor
isacku, uz od vanoc na spi bez jidla, ted se obcas v noci probudi, ale to sou spis zoubky a nebo horko..
22. srp 2007 ve 12:45  • Odpověz
a kolik už máte zoubků?Mě přijde, že se to u nás zas nějak zaseklo, pořád tam má boule, ale žádnej novej.My máme sedm, osmej kouká a dole vlevo ji kouká kousek stoličky, ale vůbec neleze.
Holky taky se vám začínají děti někdy strašně vztekat.Jak ji něco nejde, tak to je rudá až na pr...ce :grinning: .
22. srp 2007 v 18:39  • Odpověz
autor
my mame 4 dole a asi 4 nahore, ale to nevim jiste :grinning: zacina se vztekat teda fakt dost...pekne se vylupuje, chuligan...taky se celkem rozchodil, utika, az se dycky bojim, do ceho nabori, neska mu to podklouzlo a flaknul hlavou o postel,ale na tak blbym miste mezi okem a uchem, byla sem uplne hotova, protoze fakt brecel a jen se chtel chovat a spat, coz normalne nedela, neznam, co je to tulivy miminko, pak se to nastesti uklidnilo, ale bojim bojim o nej...a to bude hur :frowning2:
:slight_smile:
25. srp 2007 ve 21:26  • Odpověz
Ahoj holky, no my máme zatím jen jeden zoubek. Dal si na čas, vyklubal se teprve před třemi týdny :sweat_smile: Takže čekáme, že ty další taky nebudou spěchat... Jinak Evička občas zapomene, že se ničeho nedrží a normálně se rozběhne. Tak vždycky utíkám za ní a chytám ji :grinning: Taky už říká "mami", tati, toto, bá(c), kyti" a pár dalších slůvek a je to úplně nádherný :dizzy_face:
26. srp 2007 ve 12:02  • Odpověz
marie,
tak snad bude Kubajz v pohodě.
Tak to já mám nesmírně tulivý miminko, ale po mě určitě není :grinning: .
Třeba si hraje a přijde se jen pochovat a pak pokračuje za zábavou, nebo mi pořád dává pusinky, jenže ty dává kdekomu :dizzy_face: .

vilca,
tak to si zoubky u vás dávají načas :slight_smile: .
26. srp 2007 ve 21:15  • Odpověz
autor
jeee, ty se mas, isacku, ten nas kubess mi obcas da pusu, ale fakt tak jednou tydne a jeste takovyho francouzaka, ze sem vsude oslintana :wink: a netuli, fakt ne, minimalne, tesila sem se, ze az bude starsi
(treba jako ted), ze spolu hupsneme do postylky a budeme tulituli, ale ani naaahodou...ale tak treba casem?... :sweat_smile: :slight_smile:

vilco, tak to mate dobry, uvidis, ze ted poleze jeden za druhym, kuba ma horni patro uplne rozjety,kdyz mu tam sahnu, je to sama boule nebo zub :slight_smile:
26. srp 2007 ve 21:30  • Odpověz
marie,
co mám kamarádky tak jejich kluci taky nejsou moc tulivý.
No Natálka je někdy liška podšitá, přijde se jako pomazlit a pak mě pěkně kousne do ramene :grinning: .
Holky žárlí vaše děti??Když se ke mě přítel přiblíží a dává mi pusu, malá hned běží k nám a řve.A normálně ji vadí, když se třeba jen objímáme.Je to sranda, fakt! :sweat_smile: :dizzy_face:
27. srp 2007 v 10:02  • Odpověz
Kubíček se tulí jen když on chce,a to vždycky přijde a položí mi hlavičku do klína,v tu chvíli je tak rozkošnej,že bych ho umačkala štěstím. :dizzy_face:
Žárlení: Kubeš žárlí děsně,vždycky když přijde manža po oční domu,tak si k němu na chvilku lehnu a povídáme si no a to zlobidlo děsně ječí,tak ho musíme brát taky na postel,asi aby slyšel co si povídáme :grinning:
29. srp 2007 v 09:23  • Odpověz
Ahoj holky, teď mě tak napadlo... Kdy plánujete začít "pracovat" na dalším miminku? :slight_smile:
29. srp 2007 v 11:14  • Odpověz
autor
tak u nas teda nikdo nezarli :slight_smile: mame divny miminko :slight_smile:)
na druhym mimu zacneme pracovat za rok, pac po cisari musim jeste rok pockat, ale ve finale sem rada za to cekani, druhy bych jeste ted nechtela a muj muzik chce jeste dve a idelane hned !! :angry: :slight_smile: blazen..
29. srp 2007 ve 13:54  • Odpověz
marie, je to dobrý, naše mimi taky nežárlí :wink:
29. srp 2007 v 15:38  • Odpověz
tak my druhý až tak za tři roky.
Ale buhví co bude za tři roky.Každopádně ted určitě ne, chci si malou pořádně užít:o).A ani se necítím, že bych dvě zvládla, když bude trochu starší bude to lepší(doufám :slight_smile: ).
31. srp 2007 ve 21:52  • Odpověz
Vilco,Evičce přeji všechno nejlepší k prvním narozeninám :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. zář 2007 v 17:45  • Odpověz
autor
vilco, my taky prejeme vsechno nejlepsi :-* :wink:
19. zář 2007 v 09:46  • Odpověz
Jééé, holky, děkujem :dizzy_face:
19. zář 2007 ve 21:35  • Odpověz
Marie_m Kubíkovi také přeji všechno nejlepší k dnešním prvním narozeninám :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
22. zář 2007 v 07:58  • Odpověz
Marie,
i my Kubíkovi přejeme jen to nejlepší k prvnímu roku. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Neuvěřitelně rychle to utíká :dizzy_face: :dizzy_face: .

Holky i Vám všem co už prckové rok oslavili, dodatečně přejem všechno nejlepší.Jaké byly oslavy???? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. zář 2007 v 09:54  • Odpověz
Isacku Natálce přeji také všechno nejlepší :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
23. zář 2007 ve 21:57  • Odpověz
kackap,
děkujeme :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .
Jsi hodná jak tu poctivně každému píšeš k narozeninkám :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .Kubíček má vzorovou maminku :dizzy_face: :dizzy_face: .
24. zář 2007 v 11:02  • Odpověz
Ahojte holky,
tak my už taky nemáme jeden rok za sebou, bohužel oslava ,zatím ještě nebyla.Co je u vás nového?
Zuzka už 14 dní capká.
6. říj 2007 ve 20:33  • Odpověz
autor
holky, tak nam to tady oprasuju, jak se mate a co vase deticky?...toto leti, co?..je to hrozny
Isacku, na tebe sem si vcera vzpomela, jak se mate a co natalka?...vim, ze byla taky celkem zvire, jako nas mladej, tak jak to zvladate?

koukejte napsat!! :slight_smile:
15. kvě 2008 v 07:45  • Odpověz
ahojky:o),

marie,
to si pamatuješ dobře, že je zvíře na holku až moc velký :slight_smile: .Letí to strašně ani se nenadějem a budem slavit druhé narozeniny.Ještě Kubík vstává tak brzo, nebo se to už zlešilo?A jak jste na tom s mluvením?
Malá se snaží hodně opakovat, ale stejně mi přijde, že je v tomto líná a jiné děti už mluví v jejím věku krásně.
Ale takový ho...o, pr..l a podobný slovíčka ji děsně zajímají a má na ně pamatováka :confused: .Učí ji to mladší brácha.
Taky se ti malej vzteká?Malá strašně, lehá si na zem, buší se hlavou do země a jak není po jejím je zle.A taky mě mlátí, když ji vynadám tak nenápadně zezadu přijde a praští mě, ale jako fakt hodně.
Vracela jsem jí to, ale teď to s velkou námahou přehlížím a řeknu ji, že mamá se nemlátí a jdu jinam.
Ona si to pak většinou uvědomí a přileze a pusinkuje mě :slight_smile: .
Dlouho jsi tu nebyla, co?Celkově je to tady u nás na bodu mrazu:o).
25. kvě 2008 ve 14:42  • Odpověz
autor
isacku, byli sme na dovoleny, vcera jsme se vratili, poprve byl kubik u more, ten byl uplne nadsenej, takhle stastnyho sem ho snad jeste nikdy nevidela :slight_smile:
jinak u nas taky sila, malej je neskutecnej hyperaktiv, dr mi rekla,at s nim jdu k psychologovi, pac i porad brzo vstava (4) a celej den lita jako blazen

jinak taky moc nemluvi, neco rekne, ale zadna slava to taky neni, taky hodne opakuje, tejka zacal spokovat slova, tak treba rekne kratickou vetu, tak snad se ted rozkeca

jinak se nam kuba celkem vzteka, nepomaha nic jinyho, nez dat na prdel, ale ani z toho si nic nedela..hlavne me vubec neposloucha, vsechny okolo celkem jo, ale me ne, tohle me fakt sere, jinak je to zlaty, krasny a zdravi dite :grinning:

tady na zari sem dlouho nebyla, nejak sem na to tady zapomnela, ale na konika chodim :slight_smile:
2. čer 2008 ve 20:55  • Odpověz
marie,
tak to je super, že jste si dovču takhle užili, to jste jeli docela brzo.a kde jste byli?
S tím vstáváním je to teda síla, že to stále pokračuje.K psychologovi mě už s malou taky posílali :slight_smile: .

Já už sem nechodím tak často a když tak jen do jednoho tématu a tady už je to dávno mrtvý :confounded: .
Se ani nenadějem a prckové oslaví dva roky.A co druhé, plánujete už??Já při představě, že bych měla dvě takové Natálky nechci teď dítě ani náhodou :grinning: :grinning: .
5. čer 2008 ve 23:42  • Odpověz
autor
isacku, poslu ti IP, bude rychlejsi, tady je to fakt mrtvy :slight_smile:
6. čer 2008 v 07:39  • Odpověz
Ahojky po dlouhé době,tak že by se to tady zase rozjelo?Náš Kubíček se už pokouší skládat věty.umí říkat docela dost slov,krásně se dorozumíme. :wink:

Už 2 týdny je přes den bez plen,krásně chodí na nočník i záchod. :slight_smile:

Taky jsme byli v nemocnici,Kubík měl meningitidu-zánět mozkových blan,dělali mu 3 lumbální punkce,strávili jsme tam 12 dní,z toho 5 dní byl na jipce.
4. črc 2008 ve 22:54  • Odpověz
maruško,
tak Kubíkovi jen to nejlepší k druhým narozeninám:o)).

kackap,
tak to mi je vás líto, snad už je malej v pořádku.
22. zář 2008 v 11:46  • Odpověz
autor
isacku diky, natalce zitra taky!!! uteklo to, co? :slight_smile:

kacko, doufam, ze uz jste v poradku!!!
22. zář 2008 v 18:50  • Odpověz
autor
kacko, my jedeme zitra k nasim do chomutova, budeme tam asi az do 2.10., tak kdybyste se s kubikem chteli sejit, tak mi pisni IP, ju?
22. zář 2008 v 18:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.