• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2006

(Zamčená)
16. ledna 2009 
marie,
no strašně to uteklo, počkej ani se nenadějem a půjdou do školy :slight_smile: .
A co Kubík dostal?A jakou měl oslavu?Já nejdřív chtěla něco velkého,
ale pak jsem si říkala, že to ještě nemá smysl, ještě to tolik neprožívají a jsou štastni jen, že si můžou sfouknout svíčku :slight_smile: .Přesvědčila jsem se druhých narozenin kamaráda které měl v dubnu.
My to tam prožívali a děti chtěli stále zapalovat svíčku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .
22. zář 2008 ve 23:25  • Odpověz
Marie určitě se musíme sejít :slight_smile: :slight_smile:

Natálce k dnešním druhým narozkám hodně štěstíčka,zdravíčka a hodné rodiče :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

A Kubíkovi dodatečně taky všechno nejlepší. :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:

Kubík už je zdravej,ale na začátku srpna jsme zase byli v nemocnici,tentokrát se zápalem plic,já s manželem jsme byli jen nastydlí a u Kubíka se to zase projevilo vté horší variantě,je po té meningitidě strašně chytlavej.Tak se bojím každý rýmy,ale teď jí měl a je to v pohodě,chytla jsem to hned na začátku a rychle jsme jí vyléčili. :slight_smile:

Kubeš je druhý den i na noc už bez plíny a zatím se mi nepočůral.

Jsem myslela,že už se tu nikdo neukáže :wink:
23. zář 2008 v 08:57  • Odpověz
Isacku Naty je už taky pěkně velká kočka :slight_smile: Kolik měří a váží?
23. zář 2008 v 09:00  • Odpověz
kackap,
děkujem za přáníčko :slight_smile: :slight_smile: .Vy už jste taky oslavili, tak dodatečně i my přejem Kubíkovi vše nejlepší :dizzy_face: :dizzy_face: ..
No Naty je veliká, měří 96cm a váží maličko přes 13kg.Taky podle toho jak padá, když ne má i pod 13kg.
My už jsme bez plíny třetí měsíc a to i na noc.Je to uleva bez těch plen, co? :slight_smile:
My jsme si s Maruškou chvilku psaly, ale spíš přes IP, tady je to fakt mrtvý :slight_smile: .
23. zář 2008 v 09:30  • Odpověz
Kubeš má 94 cm a 15,5 kg :slight_smile:

Je to obrovská úleva,akorát si říkám jak to bude až bude zima a budou navlečení.
23. zář 2008 v 09:36  • Odpověz
Tak toho se ani nebojím, jak jsme bez pleny už dlouho, tak malá hodně vydrží, venku čůrá minimálně.
A když bude velká zima, tak stejně venku dlouho nepobudem a věčně budem někde schovaný :slight_smile: .
A když to bude akutní tak holt vyslíknu a dám vyčůrat, třeba si to pak pro příště rozmyslí :slight_smile:

A je už malej v pořádku?Zánět moz.blan je hodně nebezpečný, to jsi musela být zoufalá, co? :frowning2:
A jak k tomu přišel?
23. zář 2008 v 10:05  • Odpověz
Jedno pondělí mi usnul v 18:00 na gauči,tak mi to bylo divný,ale říkala jsem si,že je unavenej,tak jsem ho vzala a že ho přenesu do postele a byl děsně horkrj,tak jsem ho vzbudila a změřila a měl 39,6,tak jsem mu hned dala nurofen a po 4 hodinách panadol a říkala jsem si,že jestli mu to do rána nesleze,že pojedem k doktorce,ráno to trochu kleslo a tak jsme stejně jeli,měl i trochu rýmu,tak nám doktorka řekla,že mám střídat ten panadol s nurofenem a dala nám kapky do nosu,toť vše od ní.Kolem 15tý hodiny se mi zdál,že emůže pořádně hýbat s hlavou,tak jsem mu jí zkoušela dát na prsa a nešlo to,tak jsme hned jeli na dětský lůžkový,páč pohotovost je až od 6 ti večer a tam si nás hned nechala s podezřením na meningitidu,zůstala jsem tam s ním,té noci mě 40tky horečky,tak mu ráno udělali lumbální punkci a ta potvrdila tu meningitidu,ale prý virovou,takže by neměli být následky,jenže já slyšela jen meningitida a už jsem dál nevnímala co říká doktor.Dali ho hned na JIP a já musela domu,teda mohla bych tam zůstat na normálním pokoji,ale nemohla bych k němu,páč musel ležet přivázaný a byl na kapačkách,několikrát si vytrhnul infuzi,tak mu jí píchli do hlavičky 3x,měl rozpíchaný ručičky,po 6ti dnech ho dali na normální pokoj a já tam hned s ním zůstala,pak mu museli dělat další lumbálku pro kontrolu,jenže měl ještě nějaký jednotky v tom moku a museli jsme na třetí lumbálku.Pří tech dvou jsem ho měla už na pokoji a musel po každý lumbálce 24 hodin ležet,myslela jsem,že ho na tý posteli neudržím,ale on jako by to chápal,tak v klidu ležel.Když ho dali na tu JIP a já šla domu,tak jsem hned na internetu hledala informace a tím jak jsem přeslechla,že je to virovýho původu,tak jsem byla zoufalá z toho,že bude mít nějaký následky.Dostal se z toho perfektně a nemuseli jsme ani na neurologii.

Někdo na něj asi něco prsknul a u Kubeše se to projevilo takhle.
23. zář 2008 v 10:46  • Odpověz
kackap,
tak to je vidět, že je to velký bojovník, když se s tím tak krásně popral :slight_smile: :slight_smile:
23. zář 2008 ve 23:31  • Odpověz
autor
cau kocky, nekecejte, ze se to tady nakonc jeste rozjede :slight_smile:

ja sem ted u nasich v chomutove, pac sem mela od 23.8. ruku v sadre, zlomila sem si zapesti a na kontrole 22.9. mi dr rekla, ze mi to, bohuzel, nestrostlo, tak to mam znova do pristiho patku, tak tu ruku nechci vubec zatezovat, nasi mi pomahaj s kubikem, tak uz by to snad melo bejt ok

kacko, to je teda desny, co se malymu kubikovi stalo, hlavne, ze jste to zvladli!!!

iso, my zadnou oslavu taky nedelali, rikala sem si, ze to jeste nema cenu, nevnima to, je to spis pokec s maminkama, nez detska oslava, tak jsme si s muzikem rekli,ze to udelame pristi rok, az mu budou 3 a opet sem se utvrdila, ze jsme udelali dobre, min ct mel oslavu danik (kubovo brachanec - o 5 dni starsi) a bylo to tak, ze deti si tam jakztakz hrali (az na kubu - toho to moc nebralo, takze lital a ja za nim, jak je u nas zvykem) a maminky klabosily...

kacko, kam se tady v cv da jit s ditetem?..my byli vcera v lesoparku, pac bylo pekne, ale dneska netusim...
24. zář 2008 v 08:27  • Odpověz
Marus my byli dneska v Mateřským centru na Březenecký a byli jsme tam sami ještě s kámoškou,takže měl Kubeš celou hernu sám pro sebe,ta kámoška má taky zářijovýho chlapečka.Jinak se tu s dětmi nedá skoro nikam jít,jenom na ty dětský hřiště co jsou venku na sídlištích.Ale kdyby jsi chtěla,tak by jsme mohli v pátek do toho mateřskýho centra je to od 9 do cca. 12 hodin.Můžeš si tam dát kafe nebo čaj a sedíš a děti si hrají. :slight_smile:
24. zář 2008 ve 12:29  • Odpověz
autor
kacko, my v patek pojedeme za kamaradkou dopo, takze to asi nee, ale budu tu u nasich zrejme i cely pristi tyden, to ma byt i hezky snad, tak bychom mohly nekam na prochazku, co?
25. zář 2008 v 09:04  • Odpověz
Maruš určitě jo.A kde bydlí tvoje mamča?Třeba bydlíme kousek od sebe :slight_smile:
25. zář 2008 v 09:16  • Odpověz
autor
kaci, nasi bydli v jirkove, mladeznicka
25. zář 2008 v 11:07  • Odpověz
Aha tak to je trošku z ruky,ale tak by jsme mohli ve středu do toho MC,to máme obě tak nastejno. :slight_smile:
25. zář 2008 ve 14:01  • Odpověz
marie,
na velkou oslavu jslou ještě malý.V ut.malou zajímali jen dárky a pak frkačky, takže by to bylo zbytečný.

koukám, že se asi sejdete nebo už jste se sešly, to je super:o).
28. zář 2008 v 17:43  • Odpověz
autor
kocky, opozdene ale prece pekny vanoce!!!! :slight_smile:
25. pro 2008 ve 22:40  • Odpověz
Tak Vánoce už nestihnu, ale aspoň hezký Nový rok :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Hlavně zdravíčko, štestíčko a to ostatní se dá koupit...
28. pro 2008 ve 20:59  • Odpověz
I já Vám opožděně přeji krásné Vánoce a teď šťastný nový rok :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. pro 2008 v 15:47  • Odpověz
autor
kocky, tak jak se dari vam a vasim detickam?

u nas vlastne stale to samy, problem s rannim vstavanim, jen je to ted jeste horsi, pac nas mladej vstava po 4, max v pul 5 a protoze uz spi v normalni posteli, tak ne, ze nas jde vzbudit, ale on jde rabovat, nejdriv nam prerovna vsechny boty a pak tak dlouho necim mlati, az nas vzbudi, ja uz nevim, co s tim mame delat, nepomaha ani ukladat vecer pozdeji, ani drive, myslim, ze akcni den ma porad, protoze je to porad stejnej hyperaktiv, asi me za chvili odvezou

jiank je to hroznej sikulka, pocita do dvaceti, zvladne zazpivat asi 10 pisnicek, pozna snad vic aut, nez ja, jen si porad dela do plenek, takze to musim taky jeste vyresit

a co vy?
7. led 2009 ve 12:32  • Odpověz
Tak náš Kubeš má plenky jen na noc.Jinak se spaním to máme dobrý,usíná kolem osmé hodiny a budí se taky kolem osmé,odpoledne ho dávám spát po obědě.

Jinak je pěkně ukecanej,počítá do 4 a umí dvě básničky.

Vánoce u nás proběhli v poklidu,Kubís se nejdřív nemohl dočkat Ježíška a když jsme přišli ke stromku,tak byl překvapený,že jsou tam jen dárky,že na něho nepočkal. :slight_smile:
7. led 2009 ve 22:17  • Odpověz
autor
kacko, ahojky, tak naseho mladyho vanoce vubec nezajimali, stromecek taky ne, jen se na nej podival, jakoze ho bere na vedomi a to bylo asi tak vse, ani z darku nejak moc radost nemel, coz me bylo lito, ale tak za rok uz to bude treba lepsi

kacko, porad, jak ho odplinkovat...kdyz ho posadim na zaachod(na nocnik spis nechce),tak se tak z 60 procent vycura, tlaci, treba i malinko, takze si myslim, ze vi, ze cura, ale kdyz ma plinu, tak cura i kaka tam, nic mi nerekne, tak nevim, zda to chape?
8. led 2009 v 07:14  • Odpověz
Marie,já jsem Kubešovi dala látkovky a když se do nich počůral,tak jsem ho v tom nechala nějakou dobu a ono se mu to nelíbilo,tak to tahal ze sebe dolu.A pak jsem ho začala vysazovat každou půl hodinu na nočník a bylo to.
8. led 2009 v 09:59  • Odpověz
autor
to mi kamaradka rikala taky, tak to zkusime asi tak a uvidime
8. led 2009 v 11:24  • Odpověz
marie,to je hrozný to vaše vstávání.Třeba se to změní až bude chodit do školky, začně pevný režim a ve školce hodně aktivit, tak bude unavený a bude spát déle :slight_smile: .Naše malá je taky nezmar a je k neutahání, ale takhle brzo nevstává, nebo občas vstane, ale když si ji nevšímáme, tak jen leží a pak zas usne.Ale zase nám chodí pozdě spát, nekdy až kolem jedenáctý, to když se povede, že usne přes den.
My už plíny nemáme 7měsíců a to ani na spaní, na čůrání se budí.Ale hlavně to chce je nenutit, musí na to přijít sám.Malá měla nočník a má dodnes na jednou stejném místě a začla tam chodit sama.Zalíbilo se jí to a po třech dnech jsme byli bez plen.Jen ne ven a dlouhé cestování a pak už to šlo během chvilky samo.Naopak jsme ji kolikrát přemlouvali at se vyčůrá, že má plínu, ale nedala se.Třeba v autě.
9. led 2009 ve 22:52  • Odpověz
autor
holky, ja vam tak zavidim ty neplinky, musim se na to taky vrhnout!
11. led 2009 ve 21:45  • Odpověz
Maruško, však ho nenuť on na to brzo přijde :slight_smile: .A bude to ze dne na den, uvidíš.
15. led 2009 v 15:48  • Odpověz
Do školy s plínama určitě nepůjde :slight_smile: :slight_smile: :wink:
16. led 2009 v 10:54  • Odpověz
autor
no, holky, my zkousime bejt doma ted bez plinky, ale budto jeste opravdu neni zralej, nebo me chce s prominutim nasrat, protoze nejen, ze si nerekne, ale i presto, ze ase vycura do nocniku/zachodu, tak se za minutu nato zdoji do teplaku, ja uz nevim, jak na to..
16. led 2009 v 11:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.