• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
Ahoj těhulky, čerstvě víme, že v září čekáme miminko........takové vánoční překvapení.....
přidáte se?
25. pro 2009 v 19:03  • Odpověz
Tak to ses trosku zmylila, ne???? :grinning: :grinning: :grinning:

TO bys musela mit teprve ted nekdy menzes a teprve po nem otehotnet, abys 6.9.2010 mohla porodit dite... PIses, ze jsi 4tt... :astonished: :grinning:

Zmylena neplatiiiiii.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :rolling_eyes:
25. pro 2009 ve 21:57  • Odpověz
Sakra, blbe spocitane.... :sweat_smile: Sorry... :wink:
25. pro 2009 ve 21:59  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: ze slabšího soudku hm :grinning: :grinning: :grinning:

lauri: gratulace k těhu :wink: :slight_smile:
25. pro 2009 ve 22:09  • Odpověz
autor
zdenalicka: já myslím, že to mám dobře.........
je to hodně čerstvé, ale čárka na testu sílí..................
markytkaaa: děkuju.......
26. pro 2009 v 09:10  • Odpověz
jak lo letí a už tu máme další září :grinning: ... já čekala taky v září ale tento rok ... lauri gratuluji k těhu :dizzy_face: a ať se tu pěkně rozrůstáte
26. pro 2009 v 10:18  • Odpověz
autor
evena. děkuju..........
tak to máš doma krásné malinké mimi co.........
26. pro 2009 v 10:44  • Odpověz
ahoj evena,tobě to letí ?mě víc,jsem zářijovka 2008-neuvěřitelné :wink: všem krásné těhu :dizzy_face:
26. pro 2009 v 15:31  •  2 děti  • Odpověz
lauri gratuluju.

Já jsem si dnes ráno udělala taky test, přesně na den jako před 3 rokama a našla jsem tam taky dvě čárky. Sice je ta jedna ještě hodně slabá ale snad začne sílit :slight_smile:
Začátkem ledna se objednám na gyndu a uvidíme.
S Kubíčkem jsem měla termín 2.září ale nakonec jsem rodila 19.srpna :slight_smile:
28. pro 2009 v 08:49  • Odpověz
autor
Ahoj marge,
no super, už jsem si říkala, že tady zůstanu sama......................já našla druhou slaboučkou den po štědrém dni........
tak taky moc moc gratuluju......já se chci dneska objednat na příští týden na gyndu.....
28. pro 2009 v 09:03  • Odpověz
Dobrý den holky! Tak i já se po třech letech hlásím opět na koníka. Slaboučkou čárku jsem objevila také na Štědrý den a dneska už byla fakt viditelná :grinning:.
Prvního broučka mám 1.9.2007 s termínem 25.8., takže by to bylo přesně o tři roky.
NA gyndu jsem objednaná 18.1. a do té doby se tu jako těhule ještě zapisovat nebudu...radši! Tak krásně dny:slight_smile: a gratuluji!
28. pro 2009 ve 12:34  • Odpověz
Ahoj, taky se k vám přidám, my dostali druhou čárku na štědrej den, přímo pod stromeček! :slight_smile:
28. pro 2009 ve 13:34  • Odpověz
Tak super, už se nám to tady začíná pěkně rozrůstat.
Dneska jsem volala na gyndu a jdu až 4.2. aby prý bylo už něco vidět :wink: Do té doby se taky ještě jako těhule zapisovat nebudu. :slight_smile:
tertom, markes1 moc gratuluju
28. pro 2009 ve 13:48  • Odpověz
Ahojte,moc vám všm gratuluju :grinning:
já bych se taky opatrně přidala...my jsem se velké radosti na testíku dočkali dneska...mám ale velký strach, první těhotenství nedopadlo dobře, takže se teď radujeme strašně potichu, abychom to nezakřikli... :wink:
28. pro 2009 ve 13:54  • Odpověz
autor
Ahojky holky,
no super, že jste přišly, já už se bála, že tady zůstanu sama......
my našli // ráno po štědrém dnu a termín máme do roka a do dne od svatby........
koukám, že u některých z vás už jde o několikáté mimi, to je fajn.........
my možná čekáme dvojčátka, tak jsem zvědavá na prohlídku.......taky se jdu za chviličku objednat........
28. pro 2009 ve 14:03  • Odpověz
autor
jinak holky samozřejmě všem moc gratuluju k těhu, u nás to vyšlo teda na první pokus........ještě tomu pořád nemůžu uvěřit......
28. pro 2009 ve 14:04  • Odpověz
autor
Tak jsem zjistila, že můj gyndr. má tento týden dovču, takže objednat se budu moct až v pondělí.....no neva...

spousta diskusí mívá tabulky, neuděláme si taky? začnu ji, kdyžtak si připište údaje........jestli teda chcete....

laurinka.22.................22let, Zlín, 1. dítě, TP: 6. 9. 2010, zatím nevíme pohlaví, Laura - Tobiáš
breberuska.................xxlet, Vsetín, 1. dítě, TP: xx. 9. 2010, zatím nevíme pohlaví,
marge.......................xxlet, Praha, 2. dítě, TP: xx. 9. 2010, zatím nevíme pohlaví,
markes1.....................xxlet, Praha, 4. dítě, TP: 4. 9. 2010, zatím nevíme pohlaví, Blanka - Lukáš
tertom.......................xxlet, Plzeň, 2. dítě, TP: xx. 9. 2010, zatím nevíme pohlaví,

Tak připište si jména pro děti, věk a termín porodu.......myslím, že takto to může být, aspoň pro přehled.....
28. pro 2009 ve 14:44  • Odpověz
já prosím o opravu - nemáme ještě žádné dítě:slight_smile:, věk 27, TP snad 6.9....ale ještě je hodně brzo :sunglasses:

já se taky budu objednávat až příští týden, někdy na konci, to už budu 6tt a aspoň budu vědět na čem jsme:slight_smile:
28. pro 2009 v 15:16  • Odpověz
čauky

no tak já se přidávám :slight_smile:

už tak týden deset dní jsem "něco čula v kostech", včerajsemto nedostala, dneska zakoupen test a ... byly tam :grinning: //

k dr nespěchám - stejně nic neuspěchám :slight_smile:

tak nám držím palec, aby vše dobře dopadlo :slight_smile:
28. pro 2009 v 15:40  • Odpověz
autor
breberu: věk ti dopíšu, ale to znamená první dítě, jako to co čekáme, ne jedno dítě že už máš doma....... :grinning: .
hupcza: moc moc gratuluju.....a taky písni údaje....

laurinka.22.................22let, Zlín, 1. dítě, TP: 6. 9. 2010, zatím nevíme pohlaví, Laura - Tobiáš
breberuska.................27let, Vsetín, 1. dítě, TP: 6. 9. 2010, zatím nevíme pohlaví,
marge.......................xxlet, Praha, 2. dítě, TP: xx. 9. 2010, zatím nevíme pohlaví,
markes1.....................xxlet, Praha, 4. dítě, TP: 4. 9. 2010, zatím nevíme pohlaví, Blanka - Lukáš
tertom.......................xxlet, Plzeň, 2. dítě, TP: xx. 9. 2010, zatím nevíme pohlaví,
hupcza.......................xxlet, Nový Jičín, 2. dítě, TP: xx. 9. 2010, zatím nevíme pohlaví.....
28. pro 2009 v 15:43  • Odpověz
laurinko,tak to jsem nepochopila :grinning: omlouvám se....

hupcza, palce držíme...všichni všem o 106 :wink:
28. pro 2009 v 15:47  • Odpověz
autor
breberuska. v pohodě........... :grinning:
holky, a jak dlouho jste se snažili o mimíse....?
jsem zvědavá, kolik nás taky nakonec bude.......
28. pro 2009 v 16:02  • Odpověz
my se snažili od srpna...
28. pro 2009 v 16:15  • Odpověz
autor
markes. a vyšlo to pod stromeček, to je super........a bude to už čtvrté, ty jo, docela tě obdivuju.........chtěli byste chlapečka?
28. pro 2009 v 18:00  • Odpověz
jedna dcera chce spíš ségru, druhá bráchu. a nám je to celkem jedno.
28. pro 2009 v 18:06  • Odpověz
autor
hupcza: mrkla jsem ti do albíčka a máš tam moc krásné těhufotečky.....fakt moc povedený.....
markes. aha......tak to je fajn...... :slight_smile:
28. pro 2009 v 18:10  • Odpověz
lauri: dík ....fotografka je kámoška a je fakticky moc šikovná ...fotila i naši svatbu,a řadu dalších fotek

ad snažení: my se vlastně ani nesnažili -říkali jsme si,že do podzimu si budeme dávat pozor a pak tomu necháme volný průběh ....děti jsem chtěla hned po sobě, takže antikoncepci nemělo ani cenu začínat brát

no a navíc nechceme taky skončit "jen" u dvou a já už jsem docela stará puška (31), tak abychom to zvládli :grinning:
28. pro 2009 v 18:45  • Odpověz
autor
breberuska.................27let, Vsetín, 1. dítě, TP: 6. 9. 2010, zatím nevíme pohlaví,
marge.......................27let, Praha, 2. dítě, TP: xx. 9. 2010, zatím nevíme pohlaví,
hupcza.......................xxlet, Nový Jičín, 2. dítě, TP: xx. 9. 2010, zatím nevíme pohlaví.....

marge: věk aktualizován :wink:
28. pro 2009 v 18:45  • Odpověz
Ahojky! Tak k doplnění tabulky - věk 29, bydliště je správně Plzeň, 2.dítě, TP asi 7.9. dle PM, ale uvidíme podle doktora, pohlaví zatím nevíme a jména vlastně taky ne :slight_smile:
28. pro 2009 v 19:23  • Odpověz
No a k tomu snažení - přestala jse brát antikoncepci asi v září, s tím, že ještě chvilku počkáme, no a než jsem se rozhodli začít zkoušet, tak je to tady :grinning:. U Kubíčka jsem to měla taky tak! Jednou se posunula ovulace o pár dní a už to bylo :grinning:.

Jinak všem samozřejmě gratuluju!

Prožila jsem první těhu s Koníkem a dodnes se s několika holkama a jejich mrňatama vídáme :slight_smile:. Tentokrát asi nebude tolik času. Kuba mi přeci jenom čas vyplňuje řádně, ale určo to zvládnu i tak :wink:
28. pro 2009 v 19:27  • Odpověz
autor
marge.......................27let, Praha, 2. dítě, TP: xx. 9. 2010, zatím nevíme pohlaví,
tertom.......................29let, Plzeň, 2. dítě, TP: 7. 9. 2010, zatím nevíme pohlaví,

tertom. tak to jste měli rychlovku, asi k vám miminko chce :wink:
a s tím termínem porodu, je mi jasné, že se to podle utz ještě změní, ale zatím aspon podle ms každá termín máme......
Jinak Kubík je moc pěkné jméno, jmenuje se tak i můj brácha,......
28. pro 2009 v 19:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.