• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
stejně na věku podle mě nezáleží, ale na tom, jak se kdo cítí .. já jen že na mimčo se sice těším, ale vím, co jsme "zažívali" při svatbě, každý se divil, proč se bereme, a proč "jen tak" .. to moje bříško bylo pod takovým drobnohledem :slight_smile: :slight_smile:
2. led 2010 v 15:18  • Odpověz
salinka87: to jo, taky se strááááášlivě těším, až toho mimíska poprvé uvidím :slight_smile:
nejradši bych běžela teď hned na ultrazvuk, ale bylo by to k ničemu, ještě by nic nebylo vidět :frowning2:
ale dočkáme se, však ono to uteče :sweat_smile:
2. led 2010 v 15:19  • Odpověz
salinka87: no já právě že jsem tlustá, tak každý vyzvídal, jestli čekáme. Jak ráda bych odpověděla, že jo. Ale čekání se vyplatilo :sweat_smile:
2. led 2010 v 15:20  • Odpověz
salinka87: a máš pravdu, na věku vůbec nezáleží. někdo nebude dostatečně dospělý a připravený ani v 60 letech a někdo zas naopak už klidně ve 20 je připraven :wink:
2. led 2010 v 15:23  • Odpověz
jo jo, není vždycky vše tak, jak si to plánujem, viď ? ale hlavně že se vám zadařilo :slight_smile: jj, taky už přemýšlím, jak se proplížím do nemocnice na utz :slight_smile: :slight_smile:
2. led 2010 v 15:24  • Odpověz
ahoj holky, dneska jsem zkusila test a jsou tam :slight_smile: budu ráda, když mě vezmete k sobě :slight_smile:
2. led 2010 v 15:25  • Odpověz
ahoj berulko, gratuluji gratuluji a vítej :slight_smile:
2. led 2010 v 15:28  • Odpověz
díky moc, jsem moc ráda
2. led 2010 v 15:29  • Odpověz
berulka82: vítej, tak další šťastná k nám :slight_smile:
2. led 2010 v 15:31  • Odpověz
díky, teď se to už snad povede :wink:
2. led 2010 v 15:33  • Odpověz
berulka82: koukala jsem Ti do alba, těď už se to určitě povede :wink:
2. led 2010 v 15:37  • Odpověz
díky, teď se to už snad povede :wink: A nejen my, můj taťka si vnouče přeje k 50. narozeninám :slight_smile:
2. led 2010 v 15:39  • Odpověz
Zmizela mi tam větička, že si ho moc přeju i manžel :grinning:
2. led 2010 v 15:40  • Odpověz
berulka82: jé, tak to by byl dáreček :grinning:
2. led 2010 v 16:32  • Odpověz
autor
salinka: jj, setkali........ale ne od kamarádů.......ti nás znají, žili jsme spolu čtyři roky, takže na tom nic divného nebylo.......ale když se mě na to ptaly třicetileté bez přítele, tak jsem jim řekla, že spíš ony se zdají divné mně.....že já bych tak dlouho nečekala.......no a sklaplo jim, je záviděly...
berulka: vítám tě mezi námi, písni mi svůj věk, termín porodu a já tě přidám do tabulky......
2. led 2010 v 16:40  • Odpověz
Lidi budou mit vzdycky predsudky, s tim holky nic nenadelate. Moje segra se vdavala ve 20ti, coz ja si u sebe nedovedu vubec predstavit. A taky hned kazdy, jestli musela. No nemusela, proste chteli. My se brali...ano ted uz muzu rict, ze loni, ale jsou to zatim dva mesice :slight_smile: Spolu jsme sest let.

berulka82:moc gratuluju, to bude ten nejkrasnejsi darecek....tatka bude mit urcite ohromnou radost :wink: Vsak ony ty darecky doma delane jsou nejelpsi ne? Pravda neni to nic malovaneho nebo tak neco, ale rodice jsou vzdycky pysni na vyrobky svych potomku, no ne? :grinning:
2. led 2010 v 17:23  • Odpověz
berulka82 moc gratuluju :grinning:
2. led 2010 v 17:34  • Odpověz
berulka82:taky tě vítám, dědeček bude mít prima dárek, já mám TP 5.9. a manžel budem mít 2.9. 30, tak jestli si mimčo dá záležet, mohl by ho dostat taky jako dárek:slight_smile:aspoň nemusím nic vymýšlet...vlastní výroba :grinning:
2. led 2010 v 17:37  • Odpověz
jj, my jsme spolu předtím bydleli dva roky, vše v pořádku, alee stejně hodně lidí nechápalo ..na začátku jsem z toho byla taková rozladěná, ale pak jsem to hodila za hlavu :slight_smile: jen se te´d připravuju na podobné reakce, ale takovým lidem to řekneme opravdu až budeme muset - resp. asi taky až to bude vidět :-/ :slight_smile:

krásný dáreček, máš safryy pravdu, že dárky vlastní výroby potěší kolikrát nejvíc :slight_smile: a tohle je 100% vlastní výroba :slight_smile: breberusko, manža má taky 30, 26.9., tak to bych musela přenášet, ale i tak, jak je to v jednom měsíci :slight_smile: jinak manžel má právě teorii, že u nich v rodině se všichni kluci rodili v září, tak že naše malé prý bude taky kluk :slight_smile: tka jsme zvědavá, jestli porušíme rodinnou tradici :slight_smile:
2. led 2010 v 17:52  • Odpověz
jejej, to jsem popleta, narozky má, ale 29 :slight_smile: aby to klaplo na 30, tak to bych musela být slonice .-) :slight_smile:
2. led 2010 v 17:53  • Odpověz
autor
no já to právě takovýmto rypákům chci taky říct, až to bude vidět......a ted jen kamarádkám dobrým a ve třetím měsíci i rodině a v práci a tak.......
2. led 2010 v 18:33  • Odpověz
přesně .. :slight_smile:
2. led 2010 v 19:15  • Odpověz
Ahoj holky a kluku :slight_smile: ,

vítám nové těhulky :wink: - Pěkně se nám to tady rozrůstá :slight_smile:

Safryy: já jdu na UTZ až 4.února, aby prý už bylo něco vidět, tak spolu asi budeme mezi posledníma...ale víš co se říká...kdo si počká, ten se dočká :wink:

Já žádný příznaky zatím nemám a s Kubíčkem jsem je taky neměla, akorát chodím častěji na záchod a občas se cítím trošku unavená.
2. led 2010 v 19:35  • Odpověz
Ahojky holky, vidím, že tady řešíte mimi jako dáreček. Je to možná trošku sobecké, ale já si mimčo sama sobě nadělím ke 30 narozeninám, mám je sice až v říjnu, ale to nevadí. Klidně přijmu dáreček o měsíc dřív.
Věk vůbec neřeště, každý je starý, tak jak se cítí.
Mám jednu kamarádku, které v devatenácti otěhotněla, vdala se, ve dvaceti porodila a teď ve 22 má dvouletého chlapečka. Každý ji za to odsuzoval a co ji moc bolelo, tak vlastní nejbližší rodina úplně nejvíc. A musím říct, že to snad ta nejlepší máma, co znám. Její manžel je o deset let statší než ona.
2. led 2010 v 19:39  • Odpověz
autor
maciol. taky mám kámošku která měla v devatenácti porod a malá je vychovaná úplně úžasně, mnohem líp než od "dospělých" matek co znám.........ty mají rozmazlené drzé fracky.......takže já ji spíš obdivuju......
2. led 2010 v 19:47  • Odpověz
čauky

teda nestačím zírat,jak se to tady za těch pár dní,co jsem nebyla,zaplnilo :slight_smile:
vítám nové:slight_smile:
2. led 2010 ve 20:10  • Odpověz
ad hlášení: no tak já tořekla manželovi-teda ono to proběhlo spíš tak,že jsem nadhodila, že jsem těhotná, tak on mi koupil test,jelikož takový nějaký pocit je pro něj prostě příliš abstraktní,kdežto dvě čárky jsou už zaznamenatelné :grinning:
přinesl test a byl na nervy,že já se k tomu neměla- takjá už veděla,že :grinning:
pak toví ségra a mamka
před koncem prvního trimestru to asi nebudu moc rozhlašovat ...

ad věk -já jsem moooc ráda,že jsem si na ondru počkla do 30 - jsem absolutně v pohodě, nerozhází mě zaručené rady okolí,jedu podle své intuice,k čemuž bych asi neměla před 10lety dost odvahy
navíc jsem si v práci dosáhla svého,takže kariéru už nepotřebuju budouvat - což asi po vš nebylo amožná bych měla pocit,že mi s dětmi něco utíká
takže u mě jednoznačně-stará matka = dobrá matka :grinning: :grinning: :grinning:
2. led 2010 ve 20:18  • Odpověz
breberuska: jé, tak ty to máš taky jako dáreček? no já možná kamarádce, má narozky 9. 9. a ona má na mé narozky svátek a taky výročí svatby, tak bych jí to taky trochu oplatila :grinning:

prej dáreček doma dělanej :grinning:, to si musím zapamatovat, to použiju :grinning:

maciol: proč sobecké, však sis to vyrobila, odnosíš si to, odrodíš si to, tak si to i zasloužíš :sweat_smile:

hupcza: dobrá rovnice, na mne taky pasuje :wink:

každej jsme jinej a každýmu to vyhovuje jinak. je super, že jsme se tu sešly věkově pestře, bude to o to zajímavější diskuze. těším se na ty měsíce, které tu spolu strávíme :grinning:
2. led 2010 ve 20:29  • Odpověz
no my bychom si prcka mohli nadělit k výročí svatby - ale to bych musela dva týdny přenášet a to fakt netřeba
:sweat_smile:
2. led 2010 ve 20:34  • Odpověz
autor
hupcza: to je u každého jiné, já si třeba radši pořídím mimi brzo, nebo brzo, co je brzo že, no ale porodím ve třiadvaceti, chceme dvě nebo tři děti, kariéru a finance mám zajištěný, takže taky nic budovat nemusím a chci být ještě ta praštěná mladá mamina, prostě si to chci užít v tom mladém věku..............ale to je u každého jinak..............
mám kamarádky i dvacetileté i třicetileté maminky a rozdíly u nich nejsou rozhodně ve věku................. :slight_smile:
2. led 2010 ve 21:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.