• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@lio no já jen že kolem mě to maminám přišlo ten dopis jinak to doporučený co mi přišlo bylo něco jinnýho,ale jsem dost nervozní že nemám ještě mateřskou a ani neschopenku :confused: :confused:
@petulka86 gratulka k malému je nádherný
13. srp 2010 v 16:51  • Odpověz
@hanncca já si taky myslím, že kojo se pak zlepší, až nabere sílu :slight_smile: to je dobře, že sis MM zamrazovala a nemusíš honit UM :slight_smile: a určo odsávej pravidelně nebo i častěji, aby se ti zvýšila laktace a nejvíc MM se tvoří v noci :wink:

@beru3nek krásně rostete :slight_smile: to určo rychle uteče a bude s vámi doma :slight_smile:
13. srp 2010 v 16:51  • Odpověz
@antana123 tak si zavolej na socku, jestli ti poslali dávku... i když u nás běžně chodí až po 20.tým :sweat_smile:
13. srp 2010 v 16:52  • Odpověz
jinak mě žádný dopis ohledně toho nikdy nepřišel :pensive: to až když jsem si zvolila rodičák, tak jenom jeho přiznání :sweat_smile:
13. srp 2010 v 16:53  • Odpověz
@ojo jo chystám se tam zavolat v pondělí
13. srp 2010 v 16:53  • Odpověz
tak u nás jsou nějaké změny......asi tu babču zajedu pozdravit ještě dnes .....
sedla jsem si na postel nahá, chystala sem se spršit a vstanu a podemnou kapička krve, na záchodě hlen, třísla bolej.....krev už žádná, hlen žádný, spodek podebraný, ale nic tragickýho, jen tak všecko jako hodně z povzdálí...
13. srp 2010 v 16:54  • Odpověz
a tisící stránka na MK :slight_smile: my jedem tedy
13. srp 2010 v 16:55  • Odpověz
@lio to bude asi ta zátka :slight_smile:
13. srp 2010 v 16:57  • Odpověz
@lio ...ze by se prcek bal vyvolani vic nez ty? :grinning: Doporucuju nafotit se s babickou jeste dnes :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. srp 2010 v 16:58  • Odpověz
@lio to bude určo zátka to co říkáš ze mě šlo ted 2dny a už mám klid
13. srp 2010 v 16:59  • Odpověz
@lio třeba to v noci už bude mají být bouřky samozřejmě u nás né
13. srp 2010 v 17:01  • Odpověz
heye holky zátka nevím...byla to jasná krev....ale jen kapka, jak když kape kohoutek, kap a nic...šla sem na wc chtělo se mi čůrat ....pak na toaletáku hlen, ale ten mám zvýšený celé těhu, takže nic, co by mi překvapilo.....a nic, co nebylo doposud....s doznívající krví, toaleták mám blbka žlutej, takže s jakou krví nevím, ale bylo to spíš jako setření...než čerstvá krev..od té doby nic, vložku už nosím docela dlouho, je tam jen výtok, žádné hleny a nic....výtok jako hlenovitý ale ne ty chuchvalce a chomáče a tak co zátku provází
13. srp 2010 v 17:08  • Odpověz
ještě jestli jsem se blbka neporanila epinem, ale to sem docvičila půl hodky předtím, a nic mi nebolelo a tak, sice sem postoupila o čísílko ....ale jako za starých časů kdy byla menzes za dveřma se cítím..to je tedy fakt
13. srp 2010 v 17:14  • Odpověz
@lio: no on ten spodek je celý překrvený, takže i to se mohlo stát, že ti praskla nějaká cévka
13. srp 2010 v 17:24  • Odpověz
@hupcza jj...ale že by kapka za takovou dobu...no každopádně nekrvácím, takže sem v klidu
13. srp 2010 v 17:30  • Odpověz
sem tu ted mrtvá u debaty s tchánem po msn....holky to je fakt prdel :grinning:
prej se to blíží, brzy už nám ta pohoda skončí....a že to semnou prožívá, pak že mám jet žebřinákem že je to jako dyž spadnu do urychlovače....nějak začínám váhat kdo toho mýho manžu porodil, zda tchýně, která taktně mlčí, nebo tchán, kterej má rady nad zlato a tisíc zaručených způsobů....
13. srp 2010 v 17:36  • Odpověz
@lio já myslím, že to možný je, já když tekla z čípku a doktor to zkoumal z čeho (píchnul to něj), tak nejvíc krve bylo taky doma.

@petulka86 mě teda nejvíc zařáží, že ti na lakteční lize poradili paralen a nic víc.... :unamused: to holky tu vysypaly teda víc rad.

já mám dneska (no i předtím) neuvěřitelnou spavou nemoc a lenoru. Bych zase potřebovala plašit a něco dělat, ještě je tu spousta práce :angry:
13. srp 2010 v 17:56  • Odpověz
@beru3nek to je super,že už byl malej v postýlce :dizzy_face:
13. srp 2010 v 18:02  • Odpověz
@suik no tak sem trubka takhle krátce před porodem, ale nic jsem necítila jako bolest či že bych šla přes sílu a tak....
nicméně mě ten kříž bere pěkně, manža je na cestě dom, dodělám bramborajdu (blbě se dělá bez brambor :unamused:D) a jedem za tou babčou .-)
13. srp 2010 v 18:13  • Odpověz
@lio No v nejhorším porodíš, já bych byla v klidu :wink:
13. srp 2010 v 18:16  • Odpověz
@lio že by se něco chystalo????
13. srp 2010 v 18:18  • Odpověz
@zvirka já jsemn aprosto v klidu ale až uvidí kapičku v posteli manža tak nevím :grinning:

@antana123 no proto tu návštěvu u našich s babčou nebudu odkládat :grinning: :grinning: dodělám bramborajdu a jedem :slight_smile:
ale nedělám si iluze že se něco chystá, i dyž takhle mi nebývá :slight_smile: takhle divně divno něco :grinning:
13. srp 2010 v 18:20  • Odpověz
@lio třeba se to rozeběhne bud ráda aspon by nebyla vyvolávačka mi byli u tchánovců a zase sem poslouchala milion rad jak ho mám vypudit ven a jak to není možný aby se mi nechtělo rodit a jak už se ho nemůžou dočkat a tyhle kecy bože zabit málo
13. srp 2010 v 18:23  • Odpověz
@lio pak má být člověk v pohodě když pořád dokola ho někdo bombarduje dotazama kdy????
13. srp 2010 v 18:23  • Odpověz
@antana123 jeeejej, tyhlety rady porady.... ja uz zacinam bejt alergicka na JAKYKOLI rady ohledne tehu, az mi zacnou radit s porodem, tak asi zacnu strilet :grinning:
13. srp 2010 v 18:29  • Odpověz
@eveluska o to ke konci si užiješ už jsem na ty kecy alergická
13. srp 2010 v 18:31  • Odpověz
@antana123 to se nedivim, nejlepsi, kdyz radi nekdo, kdo nikdy nerodil, chlapi, kdo rodil jen cisarem nebo kdo mel prvni porod za 2hodky hotovej .... na takovy porady jsem obzvlast natesena :angry:
13. srp 2010 v 18:33  • Odpověz
@eveluska jo jo je to veselé
13. srp 2010 v 18:35  • Odpověz
@lio: víš co - to máš jako si uděláš třeba záděr u nehtu - taky z toho není hafo krve - jen kápne a nic ....ale rozhodně bych byla v klidu - jak píšeš :wink:
to je fakt - bramboračka bez brambor je kapku neobvyklá :grinning: :grinning:
13. srp 2010 v 18:37  • Odpověz
@zvirka: prý v nejhorším :grinning: :grinning: :grinning:

@eveluska: asi výhoda druhorodiček ..už nikdo do ničeho nekafrá :grinning:
13. srp 2010 v 18:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.