• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@ojo diky, odsavacku urcite poridim jen jeste do ceho se dava to mliko zamrazit?sou naky spec. nadoby? to sem zkousela odstavit ho driv ale stejne si nakonec prosadil svou a fakt sal, jensi mezitim vzdycky da pauzu a pa chce znova ale mliko mi fakt tece, je to prisavka :dizzy_face:
13. srp 2010 ve 21:27  • Odpověz
@hanncca diky, a prosim te do ceho to mliko davas?sou nejaky spec. nadobky?
13. srp 2010 ve 21:30  • Odpověz
Ahojky holky sem tu jen na skok,dneska mám hodně práce kolem fotek,do albíčka sem dala nový pupík z dneška zdá se mi to nebo klesl dolů ? :fearful: skuste se mrknout :unamused: a kdyžtak se vyjádřete :wink: dneska mi celáý den tvrdne břicho no mazec auu :frowning2: no a mám tam i nějaké nové oblečení c bych chtěla nakoupit
:slight_smile:
13. srp 2010 ve 21:32  • Odpověz
@petulka86 heleď já jsem normálně vyvařila skleničky od přesnídávek (i s víčky) ve vodě a dávala to tam :sweat_smile: a vždy čerstvě odstříkaný mlíko nalila na to zamrazený a popsala jsem si, kdy jsem tam dala to první, abych stačila včas spotřebovat :wink:
kamarádka zas někde koupila zamrazovací sáčky přímo na to dělaný...ale nevím kde :confused: ....a některé odsávačky mají přímo že to odsáváš do nádobky, kterou uzavřeš...ale zas nevýhoda, že bys měla mít těch nádobeck několik :confounded: na ty sáčky se zkus zeptat tam, kde si budeš kupovat tu odsávačku :wink:

13. srp 2010 ve 21:38  • Odpověz
@petulka86 tak ty antibiotika si můžeš vzít vždycky, ale taky bych radši počkala jestli se to nezlepší babskými radami a já věřím, že jo.....ten tvaroh můžeš dát i na nohy na sražení teploty, hlavně odpočívej, zalez do pelechu pokud to jde a zavolej si někoho na pomoc. Ať je brzo líp!
13. srp 2010 ve 21:45  • Odpověz
@petulka86 nebo můžeš místo víčka navrch dát igelit a gumičku :wink:

@lucinecka222 mě nepřijde, že by kleslo :sweat_smile:
tvrdnutí mám dnes taky :confounded: já beru to magnesko, ale chci ho příští týden už vysadit :sweat_smile:
13. srp 2010 ve 21:53  • Odpověz
@ojo snad máš pravdu mně se to asik zdá :wink:
13. srp 2010 ve 21:54  • Odpověz
dneska je tu nějaký mrtvo, snad všichni nerodíte :wink:

jsem si pročítala něžnou náruč a jsem z tý knížky otrávená čím dál víc. Tam jsem našla radu dát dítě v autosedačce do zavinky. :frowning2: , na obrázku bylo dítě nepřikurtovaný. Já nevím že tu peřinku cpou všude. Autosedačka je snad primárně určená do auta, ne? Jsem se trochu rozohnila, ale když vidím, někde jeden nesmysl, tak pro mě celý systém ztrácí na důvěryhodnosti.
13. srp 2010 ve 21:56  • Odpověz
@lucinecka222 kterej to je břuch, já to nenašla...
13. srp 2010 ve 21:57  • Odpověz
@petulka86 jinak to je dobře, že je malej žravej :dizzy_face: :dizzy_face: určo si jen potřebuje vždy oddychnout a uvidíš, časem si tu dobu zkrátí až se to pořádně naučí :wink: jen musíš být trpělivá, může to trvat i celé šestinedělí :sweat_smile:

tak já už půjdu chrupkat...dneska tu zrovna nikdo neni :grinning:
13. srp 2010 ve 21:59  • Odpověz
chlapi jsou srandovní - jako by se to dalo naddělat :slight_smile: ..

@eveluska. tomu nějak nerozumím - tak když nárok máš, tak ti to nemohou nepřiznat, ne :sweat_smile:
13. srp 2010 ve 22:01  • Odpověz
@suik to by mě nenapadlo, dát dítě v zavince do autosedačky :sweat_smile:

tak já jdu, už mě stejně začíná bolet v kříži...tak páá a dobrou :slight_smile:
13. srp 2010 ve 22:03  • Odpověz
@petulka86: já dostala v porodnici jako dárek mj. i dva avent kelímky přímo na zamrazování mlíka
extra zásoby jsem nedělala ...není důvod ..mlíko se stejně v závislosti na růstu prcka mění a mlíko z prvních týdnů stejně je pro něj ve třech měsících už na prd

@suik: ad něžná náruč - to jsem ani nezachytila ...ale názor se tím stejně nemění - něco ok, něco nesmysl ...jako na vše aplikovat selský rozum
13. srp 2010 ve 22:05  • Odpověz
@eveluska No dřív to tak bylo, ale teď už to snad nejde, leda že by měl jinou práci na jinou smlouvu.... Já sama pořádně nevím, nejlíp asi zavolat na to OSSZ do Prahy, tam jsou jediní, kteří něco vědí a dá se s nimi mluvit :wink: Kdyžtak pak písni do IP, kdybys zjistila něco nového. Protože pokud by to tak šlo, tak bychom taky měli o hodně víc peněz a škoda toho nevyužít.
13. srp 2010 ve 22:16  • Odpověz
@hupcza já vím, ale když mě to tak rozčiluje a pak i na to co je správný hledím s pochybnostmi (tedy u věcí se kterými nemám zkušenosti a selskej rozum mlčí)

no legrační to je, protože pak přijdou další a další věci a nemá to konce :grinning:

já jestli budu mít dost mlíčka, chtěla bych ho použít i na různý léčení čehokoliv.....
13. srp 2010 ve 22:17  • Odpověz
@hupcza no ja to taky nechapu, ale ja nikdy po techle uradech nebehala - nevim, jak ty - ale to je svet sam pro sebe, tam proste sedi pani a ta ma absolutni pravomoc, rekne ti ne, nebo te rovnou posle hned jinam, takovej bordel divnej, to bych musela jit uplne jinou cestou a rovnou si s pomoci pravnika stezovat nekam vejs ..... a jak jsem psala, ono to pro nas mozna bude i vyhodnejsi, kdyz ja vlastne nebudu cerpat a bude cerpat az muz, takze uz to neresim....
13. srp 2010 ve 22:18  • Odpověz
heh, poprvé jsem využila opravu překlepů, šikovná věcička :grinning:
13. srp 2010 ve 22:18  • Odpověz
@suik Já už dnes opravy nemám, mně zmizely :angry:
13. srp 2010 ve 22:19  • Odpověz
@suik je to ten poslední na kterém je napsáno 35,3tt oni ty hlavní jsou očíslované :slight_smile:
13. srp 2010 ve 22:20  • Odpověz
@suik ja to mam stejny, jak nekde najdu nejakou blbost, uz nemam duveru k celku.... to je jak rodina.cz - chodej mi ty mailiky a vzdycky jsem se tesila, ale uz tam parkrat byla pekna hovadina! tak treba dneska - rady ohledne kocarku - pro novorozene! a oni napisou, ze golfky nejsou vhodny, pze se s nakupem blbe ovladaj..... no jako to je pekna debilita, to nema hlavu ani patu, kdyz golfky jsou az pro velky dite, co sedi.....
@zvirka - ok, urcite napisu, jak neco zjistim a jak to nakonec provedem :slight_smile:
13. srp 2010 ve 22:21  • Odpověz
@suik: však on se ozve, až příjde čas :wink:
to máš jak u zk ..já vždy na chodbě byla úúúúplně dutá - nechápala jsem, že ti okolo jdou na zkoušku ze stejného předmětu jako já, měla jsem dojem, že to jsem nikdy neslyšela ....a jak jsem si vytáhla otázku, naskočilo to odkudsi ze zálohy :slight_smile:

@eveluska: no já sociálky používám jen k hlášení zaměstnaců apod.
vzpomínám si, jak jsem při prvním těhu zjišťovala, kolik si platit jako osvč nemocenskou, abych dosáhla na nejvyšší mateřskou a úřednice po mě začala ječet, jak si dovoluju takhle zneužívat sociální systém ...tak jsem si s ní vyměnila několik názorů ...zajímalo by mě, jestli takhle huláká po všech spoluobčanech, kteří skutečně zneužívají systém ....asi těžko, že :angry:

@suik: oprava překlepů? kde to je?
13. srp 2010 ve 22:26  • Odpověz
@eveluska. to je dobrá ptákovina s těma golfkama :grinning: :grinning:
13. srp 2010 ve 22:26  • Odpověz
@lucinecka222 aha, no já dojela na konec alba.....mě přijde stejný jako předtím.

@hupcza mno, mě to často nenaskočilo :grinning:
hned vedle "tlačítka" odpověz u tvého příspěvku, ale je to tam jen chvilku, pak to zmizí.
13. srp 2010 ve 22:28  • Odpověz
mě se zase zdá, že hluboká korba je nějak moc podceňovaná, hledém kočárek v kombinovanejch, který by měly mít obojí a často narazím jen na fotku sporťáku a korba nikde.....teda aspoň v německejch odkazech se mi hledá hodně blbě.
13. srp 2010 ve 22:30  • Odpověz
golfky jsou hlavně až úplně ta poslední fáze povozu, ne? :sweat_smile:
13. srp 2010 ve 22:31  • Odpověz
@suik: no když nenaskočilo, tak se to okecalo :grinning: :grinning: :grinning:
opravu tu nemám :confused:
13. srp 2010 ve 22:31  • Odpověz
@hupcza no to je typicky - na me taky jecela, ze jakej prej narok na neco, kdyz jsem nepracovala, ze co bych jako chtela a proc se vubec registruju a neplatim si pojisteni sama a tak.... to je fakt marny s takovejma lidma neco resit, to bych si fakt musela rovnou nejak sofistikovane a poucene stezovat :slight_smile:
13. srp 2010 ve 22:32  • Odpověz
@suik jj, no prave a oni to napisou k vyberu kociku pro novorozene..... jako vubec casto jsou tam hovadiny, treba mesice maji uplne mimo, pze pocitaj tydny od poceti, ale pritom ty mesice pocitaj podle tydnu, co se pocitaj od posledni ms..... a jiny nepresnosti a hovadiny.... ale zas nektery veci byly zajimavy :slight_smile:
13. srp 2010 ve 22:34  • Odpověz
opravu mate jen u svyho posledniho prispevku a jen tu chvili, kdy se zobrazuje jako posledni....
13. srp 2010 ve 22:34  • Odpověz
@suik je tomožné no :slight_smile: :wink:
13. srp 2010 ve 22:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.