• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@hupcza mno, někdy jsem to ani neokecala...zkoušky opravdu nebyly moje silná stránka :pensive: ....
jakmile jsem to neuměla a byla nepřipravená, byl konec.
13. srp 2010 ve 22:44  • Odpověz
někteří u nás na škole na to ale byli mistři :grinning:
13. srp 2010 ve 22:45  • Odpověz
tak jsme dorazili od našich, babička nadšená, zářila jak sluníčko a při focení manža prones, že jsem hrozně bílá proti babče..no bodejť, když bylo slunko, ležela sem doma zavřená a v tropech se někde vystavovat mi nešlo, a babička visí pořád ve vokně, nebo venku na lavičce, je černá jak dyž přijela z Karibiku :grinning: taky jsme měly s mamčou záchvat smíchu, manža ani babča nechápaly, a my vlastně také ne, do toho se řechtal papoušek, no bylo veselo.
akorát byla babča zklamaná že jsem si nevzala její štrůůůdl, když ona ho dělá fakt přeslazený a já už to nemůžu pozřít ty sladký..ale manža se ho přecpal :grinning:
13. srp 2010 ve 22:46  • Odpověz
@petulka86 existují takové sáčky na mražení mlíka, třeba http://www.reercz.cz/odsavacky-materskeho-mleka/sterilni-sacky-na-zmrazeni-materskeho-mleka-2.html, nebo http://www.zbozi.cz/items?r=hint&itemType=new&q=sacky+na+mleko, já je potkala v tescu v oddělení pro mimina, tam to vyjde něco přes stovku, takže cena v pohodě.

@suik taky jsem nebyla okecávací typ, bud jsem uměla, nebo neuměla :slight_smile: ale někdo školu dokončil jen na okecávání, krásný to dar :slight_smile:
ty sáčky jsou určo i skladnější a cenově to vyjde fakt v pohodě
13. srp 2010 ve 22:47  • Odpověz
@suik já nakonec též nebudu sama, ale stejně chci u porodu muže ne mamku. rodiče mě odvezou zpátky do kladna a spojí to s první návštěvou našeho bytu a nějaké výlety a tak, nechcou abych řídíla těch 400 km. no ale stejně doufám že vydržím.

Lio: su teda zvědavá, co řekne odborné oko tvé pra-babičky, ta moje zněla nekompromisně. jenže u tebe je to otázka dnů a u mě furt ještě týdnů :slight_smile:
13. srp 2010 ve 22:50  • Odpověz
@suik: tak já razila teorii, že zkouška je od slova zkusit to :grinning: ...byla jsem drzá jako vopice :grinning: ....a docela mi to i procházelo ...jestli ty moje děcka budou po mamince, tak je asi vydědím :grinning: :grinning: :grinning:

@lio: tak manža háji rodinnou čest :grinning: ....hlavně že byla pohoda :wink:
13. srp 2010 ve 22:51  • Odpověz
jinak o těch nesmyslech na webech a tak....mne nejvíc sejří, že narazím na tři weby kde je ten text stejnej....takže žádný nový info, ještě tři weby a jeden převzatý text....max přidaná jedna věta....to mne dycky drtí
13. srp 2010 ve 22:51  • Odpověz
@lio: jj...to jsem já ...písemná část byla vždycky tak nějak aby to bylo a na ústní jsem to rozbalila ve velkém stylu :grinning: :grinning: :grinning:
13. srp 2010 ve 22:52  • Odpověz
@hupcza jj manža nikdy nezklame. jj pohoda a sranda, nejvíc, když jsem vyšlápla pěšky a on nestihl ani fň a pak tady u nás mne prosil že až zítra mám jít pěšky do sedmého patra, že si chce ještě užít...když sem se zeptala co, tak řek mne bříškatou :slight_smile:
13. srp 2010 ve 22:53  • Odpověz
@hupcza no dar od pánaboha...takovýhle lidi se pak v životě neztratěj :slight_smile:
13. srp 2010 ve 22:53  • Odpověz
@lio: ono stejně se na spoustu věcí nejde připravit ...a už vůbec ne podle rádobyodborných serevrů
ony někdy i rady v betynce jsou hodně zvláštní
13. srp 2010 ve 22:54  • Odpověz
@suzete to nikdy nemůžeš vědět, obrat může nastat ze dne na den....má babička jen láskyplně hladila bříško, objala při focení a jen přitakala že pěkně rostu a moc mi to sluší.....ale zítra se ji zeptám....ale už do telu mi říkala že kdoví, zda zítra budu celá, tak proto jsme vyrazili už dnes..navíc mám v bříšku takové divné "pocity", nějak ze mne cosi spadlo že už jsme se s babi viděly a můžu rodit, tak se asi něco uvnitř uvolnilo :grinning:
tak kdyby se to chtělo rozeběhnout, tak budu jedině ráda,prcek se tam mele, docela občas dolu píchne, do třísel mne to furt bere....ale jinak nic
13. srp 2010 ve 22:57  • Odpověz
@lio: ze všeho se nevykecáš ....pak už to chce fakt máknout :wink:
ale mám výhodu, že třeba ukecám lidi na kde co ...mi říkala třeba paní v personální agentuře, že měla problém dostat k nám lidi na pohovor, že jim práce nepřišla atraktivní a firma velká a kdesi cosi ....a že po pohovoru přicházeli úplně zblbnutí, že jako jooo tohle je job pro ně :grinning: :grinning: :grinning:
ale prostě stejně pak musíš za těma slovama i něco mít, jinak se ti to brzo rozpadne
13. srp 2010 ve 22:57  • Odpověz
@lio: to je hezký s tou babí :wink:
13. srp 2010 ve 22:58  • Odpověz
@hupcza chápu že ne....ale jsme sběračky od pravěku, takže sbírání info a pak se z toho vybírá a sortuje.....nejde nic nečíst a nesbírat různé info....a že je něco hovadina zjistíš za pochodu....
13. srp 2010 ve 22:58  • Odpověz
@lio: jj..to je jasné ...
13. srp 2010 ve 22:59  • Odpověz
@hupcza tak každopádně..dost to pomůže zpočátku a pak se to musí dotáhnout do konce a něco ukázat....
13. srp 2010 ve 22:59  • Odpověz
muž zavelel odchod do pelechu, resp. se tu usídlil na gauči, včera na něm vytuh a tak mu říkám že at tam ani neleze, že dem spát, tak se prej čeká na mne....
tož těhulky co nejvíc pohodovou noc a příjemné probuzení do sobotního rána...dobrou
13. srp 2010 ve 23:01  • Odpověz
@hupcza já jsem taky zkoušela, bo mi nic jinýho nezbylo ....ale když jsem si vybrala špatnou otázku byl konec. Dar okecávání mi fakt chybí :grinning:

šmarjá, to je hodin :grinning:
14. srp 2010 v 01:16  • Odpověz
Ahojky holky, dorazila jsem domů až ted. Dopol ve firmě, pak do 3 v Podolí, pak jsem courala po nákupech. Ani jsem se nestavila doma a jeli jsme na koncert Nedvědů a pak do kempíku na pivko. Teda já na kofolu. A za našima na chatu. Ted jsem dorazila . UZ dopadl v pohodě.Tedy na to, jak to dr odbyla se slovy, že tam už stejně není nic vidět malou jen změřila a zkontrolovala pupečník, tak snad v pohodě. Sice mám zase zvýšené průtoky. Ale snad nic zásadního. Říkám si, že už je malá tak zkontrolovaná, že by bývali už na něco přišli.Co Vám holky dělali na 30tt za UZ?Nedvědi byli skvělí, jen jsem se nakonec ňafli v autě s tátou. Teda ňafli. Já mám nějak pocit, že se staršně odcizujeme. Že muž chce,abych žila podle něj,ale já jsem jiná. Víc akční a sedět mě doma u TV věčně nebaví. Holky já přijela v půl 8 domů a ono už bylo odestláno. Připadám si jako důchodce. Nenutím ho,aby jezdil se mnou,ale když chci jet sama nebo s kámoškou, tak má pindy a pak mi dělá trpící scény. Tak nevím, jak to udělat. Je mi z toho smutně. :frowning2:
14. srp 2010 v 01:32  • Odpověz
Holky, tady je tak šílená bouřka, bouchá to přímo nad námi. Bojííííííííííííííííím :wink:
14. srp 2010 v 01:33  • Odpověz
přeju dobré ránko a hlásím že jsem v celku i po té obrovské bouřce co byla :grinning: :grinning:
14. srp 2010 v 07:19  • Odpověz
Antano ještěže to takhle hned hlásíš a nemusím to nikde hledat, víceméně kvůli Tobě a Lio se sem takhle po ránu hrnu, abych zjistila novinky :wink: Nevadí, času ještě dost, aspoň bude Šimonek plný sil na život venku, akorát mamče už to asi přijde dlouhé, co?? Mě vždycky nejvíc vadilo, jak se lidi už měsíc před TP ptali, jestli nerodím....jako kdyby těhot. netrvalo většinou 40.týdnů,že...doufám, že tentokrát nikdo prudit nebude :wink: Zatím mě prudí jen manžel, jestli už mám sbaleno (nemám,ale dala jsem si vyprat župan, což je slušný základ :sunglasses: plus jsem si koupila ty úžasné sexy síťkované bombarďáky na 6n, ty měly u holek hrozný úspěch - nasadily si je na hlavu a řičely nadšením, že je přes to vidět......)

Včera jsme večer vyhnaly dámy do lesa kousek za Prahou na houby, nadšení obrovské, bc hub bylo na sekání kosou, tak si to šíleně užily a po opožděné večerce padly jak zabité, Johana ještě ze spaní křičela cosi jako "houbictu, houbictu".... I na dovče v Jižních Čechách bylo chození do lesa velká atrakce, vždycky se musím smát, jak holkám připadá nejdobrodružnější něco, co by nás s mužem ani nenapadlo - skákat v lese přes potůček, svačit na pařezu - o tom Andulka mluvila v Praze ještě týden potom :grinning: :grinning: Tak jsem skoro v pokušení dnes rychle uklidit byt a ještě s nima někam do přírody vyrazit, zítra jedeme na návštěvy příbuzenstva (pravda, tam už asi nějaké dotazy na porod padat budou, grrrr....) Akorát Jájucha včera skutečně měla přes den pátek 13., bc byla snad stokrát pochcaná a to už jí to jinak celkem jde, tak snad jen ojedinělý incident.

14. srp 2010 v 07:44  • Odpověz
@lamia jo no je to děs ten konec i lidi okolo mě už štvou s těma dotazama,člověk se snaží nestresovat a být v klidu ale takhle to nejde :angry: :angry: :angry:
14. srp 2010 v 08:01  • Odpověz
@lamia ty vaše holky to musí být srandy kopec :slight_smile:
14. srp 2010 v 08:02  • Odpověz
Dobre rano holky :slight_smile:

@antana123 ....anty stale vcelku :sunglasses: ....Simonek je teda rarach :grinning: Vubec se nedivim, ze te ty kecy stvou...ja mam nejake tri tydny do rerminu a bombarduji me tema samyma dotazama...na zblbnuti fakt :pensive: Ze uz to muze byt kazdym dnem, ze nevim dne ani hodiny, ze uz to chci mit urcite za sebou (ani ne teda...jeste bych ji rada uvnitr)....atd atd...Kazdy chytry jak radio :rolling_eyes:

@lamia ....opet jsi nezklamala...tvoje prizpevky fakt dokazou cloveka rozesmat...ta tvoje holcici banda stoji za to. A az se s holkama zacne pachtit i Julinka...to bude teprve zabavy kopec :grinning:
14. srp 2010 v 09:24  • Odpověz
DOBRE RANO I ODE MNE :sunglasses: :grinning:
14. srp 2010 v 09:41  • Odpověz
ohledně keců....je to všude stejné, ale čím víc se to bude blížit, tím víc zesílí dotazy, vaše nervozita a vypětí, které z toho je ....překvapila mne včera moje babča, neptala se ...fakt si užívala hladila mé bříško, dokonce měla štěstí na nějakou akci v bříškiu a byla happy jak bleška, a fotila se jak modelka ráda, žádný ksichty jééé já nechci apod

co mne mile potěšilo, byl pohled od kámošky, si píšem, není z prahy, byla mi za svědka, voláme si, a poslala pohled, jen pro mne, jak na mne bude myslet, že drží pěstičky a že se těší až bude tetkou a povozí kočárek, hrozně mne to dojalo, že v nešní době ještě někdo pošle pohled )známka za 10Kč)......

noc byla vášnivá, sice ne uplně dokonale, bouřka žádná, jen se bleskalo, ale psík je zase nějakej divnej, v noci u mne sedí a kouká na mne, takže mne dycky vzbudí a mne se chce příšerně čůůůůůrat, že se nemůžu vyvalit z postele.....asi cítí moji nervozitu.
Jinak z postele jsme se vyhrabali ted, a to mne manža prosil, ať ho vzbudím včas at neprochrápe dopo, ale to netušil, že já budu mrtvá též no...ale bolí mi jemně hlava, takže to nebyl spánek nic moc.....takže jdem snídat :slight_smile:
14. srp 2010 v 09:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.