• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
myslela jsem že ještě uděláme nějaké foto venku ale prší a když ne je zataženo a pod mrakem....mne min víkend s tím focením v přírodě osvítilo :slight_smile:))
14. srp 2010 v 09:48  • Odpověz
@antana123 a jak je ? stejný? nějaký posun, akce, něco už si vyzkoušela\???? já dneska bud na noc nebo zítra dopo jdu určo do nápoje...
14. srp 2010 v 09:50  • Odpověz
@lio u mě stejný včera byla hodinová vana a nic bouřka u nás jako prase a nic i prochajda byla a zase nic ten sexík no snad to dneska nějak zvládneme já už tomu nevěřím myslím si že mi budou muset pomoct mu se ode mě fakt nechce
14. srp 2010 v 09:54  • Odpověz
@safry:to počkej až to budeš mít za pár dní to ty dotazy teprve naberou intenzity
14. srp 2010 v 09:54  • Odpověz
@lio ....to je fajn, ze babicka neprudila, uz se taky prcka nemuze dockat :slight_smile: no a radost z nejakych pohybu...to da rozum....pro nas uz je to normalka, ale pro vsechny okolo nebyvala radost citit nejaky pohyb v brisku....ja si brusek taky casto chytam, kdyz se mrska...je to takove jine :dizzy_face: A manzel je z toho uchvaceny dodnes a to ho prdelka kope pravidelne....zazitek no :slight_smile:
Pohled od kamaradky potesi, to je pravda....my kdyz jezdime na nejake vylety po okoli, tak rodine odsud taky posilame pohledy z ruznych hradu a kopcu a tak....nejvetsi radost z toho ma vzdycky tchynka a synovci. Kdyz jsem se nedavno ptala tety, jestli ji ten pohled dosel, tak mi odpovedela, ze uz ani nevi....cili, vyskrtli jsme ji okamzite ze seznamu...stoji to penez a ona ani nevi...at si skubne :grinning:
My jsme se taky chteli fotit venku...ale vice nez mesic tu permanentne lije....takze netusim, jestli to venku jeste stihnem :grinning:
14. srp 2010 v 09:59  • Odpověz
už mě ty kopance od Šimona bolí jako prase má čím dál větší sílu už aby byl venku
14. srp 2010 v 09:59  • Odpověz
zítra asi blejsknu pupík bude to týden tak at vidíte jak se zvětšujeme jsme obrovský
14. srp 2010 v 10:00  • Odpověz
holky ode dneška začínají u nás hody až do neděle já se na ně těšila celý rok po obědě vyrazíme směr stánky jak tam budou mít něco pěknýho tak určitě neodolám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. srp 2010 v 10:02  • Odpověz
@lio:dneska to máme za 3dny :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
14. srp 2010 v 10:03  • Odpověz
@antana123 ....no jasne...mit to za par dnu jako ty a lio....tak se asi zblaznim...jedinne prestat odpovidat....nastesti jsme daleko...takze delat mrtveho brouka nam docela jde :grinning:
Nooo....kopance uz jsou solidni davno....ale tedka dela par dnu takovou novinku...protahuje se nozickou a dela mi pres bul bricha patickou brazdu :grinning: Je to desne roztomile :dizzy_face:
Pupik blyskni....ted uz moc sanci nebude :grinning:
14. srp 2010 v 10:06  • Odpověz
@safryy no já jsem bohužel blízko ale do předu když někoho potkám mu místo pozdravu hlásím jestli mě nechceš naštvát neptej se mě kdy to bude a ted to u pár osob zabralo tak v tom budu pokračovat :grinning: :grinning:
14. srp 2010 v 10:08  • Odpověz
@antana123 ....no jooo, tak hody jsou tady :stuck_out_tongue_closed_eyes: To jsou ty, kam jsi na ne chtela jit uz se Simou? :grinning: On si ty dobroty vychutna hezky pres tebe....sla bych z fleku taky....mam hlad jen na to pomyslim...jdu udelat nejakou snidanku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. srp 2010 v 10:09  • Odpověz
Hezké dopoledne :slight_smile:
u nás bouřilo snad půlku noci, já jsem nemohla usnout, nějak nemůžu vstřebat ten pocit, že mě v pátek čeká císař :stuck_out_tongue_closed_eyes: usínala jsem kolem půlnoci a od půl 2 do půl 5 jsem byla vzhůru, hromy, blesky lítaly, malej se mlel :rolling_eyes: No jsem jak praštěná.....myju nádobí, peru, půjdu uklízet.....venku je hnusně vlhko a dusno, pod mrakem, tak není moc co dělat.

@antana123 téééda, tebou dlouho dopředu avízované hody :slight_smile: užij si je a pošli něco dobrého i Šímovi, třeba si to rozmyslí a bude se chtít podívqat ven, kde se ty dobrotry berou :wink:

@safryy focení venku jsme měli také dnes v plánu a asi ho přesuneme na zítra, v tomhle počasí to nemá cenu...sice neleje, ale je blbý světlo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@lio ještěže náš hafan je proti buřině imunní...já vzhůru, vedle mě chrupal nahlas manža a vedle postele si pochrupkával pes :grinning:
14. srp 2010 v 10:10  • Odpověz
@antana123 ....tak to je supr taktika :grinning:
14. srp 2010 v 10:10  • Odpověz
@safryy jo to jsou ony :wink: kolotoče,spoustu jídla které stejně nesmím(bramboráky,žebra,řízky,guláše vepřo-knedlo-zelo a jinnééé........)lízátka,kokosové kmeny,marcipány, cukrová vata ,spousta zmrzliny a stánky s různýma věcma i na mimča něco bude :wink: dneska je jen rozjezd hlavní hody budou zítra to tam bude od rána asi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. srp 2010 v 10:12  • Odpověz
a já zapoměla na kvašáky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ty otcovi už voní po celým baráku jsme hrozní obžerové
14. srp 2010 v 10:14  • Odpověz
@rennu ahojky a díky zkusíme vyblejsknout aby jste z toho taky něco měli :grinning: :grinning:
14. srp 2010 v 10:15  • Odpověz
čauky
u nás taky buřina
jinak koukám, že nikde se žádné zásadní změny neudály ...to mě mrzí ...ani nevíte, jak bych vám to už přála :wink:
za chvíli dorazí ségra s rodinkou ...slavíme svátky - táta alan, teta zuza, babička hanka :slight_smile:
budeme grilovat makrely ..mňám ....letos jsem ještě neměla
14. srp 2010 v 10:22  • Odpověz
@hupcza ahojky mnamka makrelu bych si dala :slight_smile: :slight_smile: a bouřka byla solidní co???
14. srp 2010 v 10:24  • Odpověz
hlásili že má být škaredě a oskar zase peče že hnus
14. srp 2010 v 10:24  • Odpověz
@hupcza užijte si oslavy :wink:

@antana123 jasně dodej aspon foto :slight_smile: Jinak teda tady zataženo, ale hicák..se v tom nedá ani dýchat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. srp 2010 v 10:30  • Odpověz
@rennu no já pořád říkám že už se těším na podzimek to budou parádní procházky a hlavně nebude takové dusno
14. srp 2010 v 10:31  • Odpověz
@hupcza ...jooo svatky...tata Alan co mi ho ukradl...tak ze mu preju vse nej :grinning:

@antana123 ...teeeda, to bude obzerstvi....jestli jsi schopna mezi tim vsim jidlem jen chodit a ocuchavat a nedat si...tak jsi machr....se mi zda, ze by mi odesel zlucnik jakozto zdravemu cloveku, natoz ty co to mas skoro vsechno zakazane :stuck_out_tongue_closed_eyes: Kruci mi v brichu....tata sel vyjmecne delat snidanku....to bude doba...nez on najde hrnicky a talirky a vubec....orientace po kuchyni znacne zaostava :grinning:

@rennu ....no dneska jeste neprselo....jen v noci...ale temno je tam takove....ze by z tech fotek taky nebylo vubec nic....tak snad jindy....ale tobe uz se to krati :grinning: Tak snad se vam podari udelat nejake fotky zitra nebo pres tyden :wink:
14. srp 2010 v 10:33  • Odpověz
@antana123: bouřka byla fakt drsná ...ale předpověď počasí jim teda těžce nevyšla
14. srp 2010 v 10:33  • Odpověz
@hupcza jo na nás to nikdy neplatí co předpoví všimla sis??
@safryy no já si zacpu pusu zmrzlinou a cukrovou vatou víc nemůžu to můj se bude přejídat a bude se s tím must jít schovat at to nevidím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. srp 2010 v 10:38  • Odpověz
Ahojky,tak co,porodíno po bouřce?
14. srp 2010 v 10:42  •  3 děti  • Odpověz
@petja ahojky na nás nic neplatí :wink:
14. srp 2010 v 10:44  • Odpověz
@antana123 To mě mrzí,s tebou se nebavil nikdo na téma císař?A jak k tomu vlastně přistupuješ,když sis nechala 2x dělat Hamiltona,nebylo by lepší už po tom jednom jít na císař?Nebo chceš rodit přirozeně radši?
14. srp 2010 v 10:46  •  3 děti  • Odpověz
Já se chystám začít od příštího týdne pít více maliníku a začít pomalu s tou masáží bradavek,jestli to půjde...S epinem jsem už připravená bych řekla dokonale,ještě cvičím těhu cvičení,tak jsem spoko.
Kluci jsou venku a já dnes budu dělat na oběd takové bramborové noky se špenátem,docela rychlovka,manža za chvíli odjíždí malýmu do pokojíka pro nábytek,tak nás čeká menší stěhování ještě,už se moc těším,měla by to být knihovna,komoda a skříň.
14. srp 2010 v 10:49  •  3 děti  • Odpověz
@petja císař je tabu malý má správnou polohu tak se o tom semnou nikdo nebavil a hamilton no nepomohl nevím co semnou budou dál dělat já doufám že budu rodit normálně ale myslím že bez vyvolávačky ho ven nedostanu tak snad to nějak zvládnu ,já si myslím že u mě císař jen kdyby porod nepostupoval jinka né
14. srp 2010 v 10:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.