• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@petja nejhorší je že ti nikdo ani neřekne co mě čeká dr. mě prohlídla prasácky udělala hmat a poslala mě na utz a ktg a domů a prostě nevím nic
14. srp 2010 v 10:52  • Odpověz
@petja le už se mi to vevnitř zahojilo už nekrvácím ani nešpiním tak jsem ráda už to ani nebolí ted mám jen obavy co mě čeká v úterý jestli se ve mě zase prohrabou a bude to k ničemu nevím no
14. srp 2010 v 10:53  • Odpověz
a můžu říct že ženské doktorky jsou necitelné oproti chlapům
14. srp 2010 v 10:54  • Odpověz
Jo,tak to jo,já si zas myslím,že někdy by byl prostě na místě i v jiném případě než KP,mamince by ušetřili zbytečné bolesti,která právě tyto těhu provází,u tebe ten vysoký tlak a sami chtějí,aby vylezl co nejdřív,pak ty vyvolávačky,někdy na to maminka ani nereaguje,to vím u švagrové,ale to snad nebude tvůj případ,už sis toho užila dost :pensive:
14. srp 2010 v 10:54  •  3 děti  • Odpověz
@petja no já doufám že to budu mít brzo za sebou jen nevím jak nebo co snad mi už v úterý někdo něco řekne
14. srp 2010 v 10:56  • Odpověz
@antana123 Takže ten druhý hamilton šel mimo tebe? Tvůj gyndr ti to řekl,ne? Tak do třetice bych do toho určo nešla,vagin.buď odmítla úplně,nebo upozornila hned,že si nepřeju žádné zásahy bez objasnění...
S doktorkama to asi bude jak kdo,u nás v porodce to spíš platí o chlapech.Já jsem teda vagin.odmítla,jinak byla doktorka hrozně fajn,ptala jsem se jí,proč sem musela znova na ktg a kdeco,všecko mi vysvětlila..Taky se mě sestra hned ptala,jestli mám ten papír se souhlasem ambulantní léčby,tak jsem jí řekla,že nebudu podepisovat do skončení léčby nic.Tak sem musela aspoň vypsat kolonku se jménem ,komu můžou poskytovat info o mě...
14. srp 2010 v 11:00  •  3 děti  • Odpověz
@antana123 Zkus vypít nápoj den před prohlídkou,jestli teda sis sehnala ten olej.Ty bradavky masíruješ?
14. srp 2010 v 11:01  •  3 děti  • Odpověz
@petja ten druhý šel mimo mě ten udělala dr. ve špitálu můj dr se mě zeptal jestli může a vysvětlil mi proč mi ho chce udělat (k vůli tomu tlaku)tahle dr. mě pozdravila hned békla at jdu na kozu pak se ve mě porýpala jako v praseti zahučela at to vydržím a řekla at se jdu obléct,napsala léky na tlak a prý pokud neporodím tak v úterý zas k ní no děs
14. srp 2010 v 11:03  • Odpověz
@petja jo bradavky masíruju imůj mi s tím pomáhái se milujeme ale já si myslím že on ven jít prostě nechce že se můžeme stavět i na hlavu a on nechce prostě
olej nemám prý je problém ho sehnat v lékárně
a jinak ty prohlídky no já to vydržím dělám to pro malého nechci aby se mu něco stalo
14. srp 2010 v 11:05  • Odpověz
@antana, @lio koukám, že tu stále jste, chjo....moc vám přeju aby šli míma sami od sebe.

u nás se výlet do města nekoná naprosto neuvěřitelně leje, já teda jdu na malý nákup, potřebuju koupit vejce a lišky, zejtra to nepůjde.....ach jo. No aspoň prubnu nový holinky co jsem dostala k narozkám. Jen jaksi nemám deštník :grinning:
14. srp 2010 v 11:05  • Odpověz
@suik hojky stále zde
14. srp 2010 v 11:06  • Odpověz
@antana123 co za tři dny..já možná za dva .....jeslti to v pondělí zabere....
za chvíli dorazí tchánovci s kulajdou, primárně ale okouknout můj stav a poprudit kecama, ale což.....jen my s manžou víme, že bude brzy prcek mezi námi :slight_smile:

@rennu to náš hafan je na bouřku taky imunní, jen seděl a koukal na mne což mne vzbudilo a vždy na mne koukal v dobu, kdy se mi chtělo faaaaaaaaaaaaaaaakt čůůůůrat :slight_smile:

manža zhodnotil můj břuch, tak prej roste a trošičku kleslo, nic výrazného si myslím, ale asi trošku kleslo
@hupcza nevyšla předpověd? říkali déšt a bouřky...u nás to platí, ale je tam už asi zase dusno :frowning2: a možná odpo ven půjdem pofotit

áá tchánovci sou tu :slight_smile:
@antana123 tak pro něj běž co nejdřív, spíš ale vyšli manžela nebo někoho jínýho a řekni, že to máš na zábaly, nebo tak.....ten by pomoct fakt měl.
@lio aaa tak si uží návštěvu :grinning: :grinning:
@suik zkusím ho v pondělí vyslat
14. srp 2010 v 11:09  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
jak tak koukám, tak na mne zas čeká asi 17 stránek dočítání :slight_smile:. Doufám, že se všechny máte dobře :slight_smile:
Já si včera užila den v Praze - byla jsem si nakoupit spoustu jídla a dobrot na víkend, stavila se v práci, kde mne všichni chválili, jak mi to sluší, jak vypadám spokojeně a odpočatě a že je vidět, že jsem zhubla, ... bříško že mám tak akorát, .... no prostě parádička :slight_smile:. To jsem sí lebedila :slight_smile:. Pak jsem se stavila na poště pro mantinel do postýlky a prostěradlo no a pak jela k ségře, kde byla mamka a měla jsem tam hotové hody - palačinky, rajskou, zákusky, bramborový salát - masáž zad a manikúru :grinning:. Faakt dost dobrý den. Domů jsme dorazili až po 20 hodině a než jsme vytahali nákup a dali véču, tak se venku začalo blýskat a hromovat, že jsem ani počítač nezapínala, protože jsme čekali, že vypadne proud, což počítači zrovna dobře nedělá, ... :slight_smile:
14. srp 2010 v 11:13  • Odpověz
@kovalda ahojky ty si pořád někde pryč ty si ten konec aspon užíváš :grinning: :grinning:
14. srp 2010 v 11:15  • Odpověz
@suik: tak aspoň to manža bere s humorem, že zmokl, když se tak radoval, jak mokrý oblečení pleská o podlahu :grinning:

@beru3nek: Že teď pláčeš více než v těhotenství se není čemu divit - porod byl náhlej, malého nemáš u sebe, zanedbali záněty a doktoři tě straší nepřesnejma informacema, ... však on pláč je dobrej, lepší, než to v sobě držet :slight_smile:

@lamia: nutně sbírat šneky po dešti? :slight_smile: Jste měli pak šnečí polévku? :grinning:

@antana123: teda, že zrovna ten tvůj Šíma chce ctít název diskuze :grinning: :grinning: :grinning:
14. srp 2010 v 11:27  • Odpověz
@antana123: jen neboj, teď už nikam moc chodit nebudu :slight_smile:, budu trpělivě u počítače čekat na ty vaše drobky a radostně je tady oznamovat :slight_smile: Ale jinak si to docela užívám, to máš pravdu :grinning:

@petja: jé, tak super, žes mimčo viděla a 3,40 už je slušná váha :slight_smile:. No a máš můj obdiv, jak si to opakování monitoru a poletování doktorů brala s humorem a nechala si to hezky vysvětlit :slight_smile:. Supr, že je vše O. K. :grinning:

@hupcza: no já teda fakt nechápu, proč na ty kontroly chodíš, když ti neřeknou přesný termín, kdy budeš rodit :grinning:, jo a koukám, že pro lamiu je třeba i přesný čas :grinning:
14. srp 2010 v 11:33  • Odpověz
@beru3nek: takže v těhu chutě a teď hlad :grinning:, no těžko říct, co je lepší, co? :grinning: Já mám chutě i hlad zároveň, tak jsem zvědavá, jak se mi to po porodu změní :grinning:

@hupcza: teda, snad vyhlásím embargo na diskuzi o jídle - buchta se švestkama a skořicí, hmmm :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Jé, mně je nějak tak divně od žaludku, ale nevím z čeho - půl rohlíku s topinkovou pomazánkou, půl s máslem a sýrem, nektarinka, margotka, zelený čaj a teď mlíko :slight_smile: - no, všechno se k sobě krásně hodí, tak to bude určo něco jinýho :slight_smile:
14. srp 2010 v 11:39  • Odpověz
@lio: jé, to bys měla super, šábnout se s kámoškou kosmetičkou o prostory :slight_smile:, to je dobrý nápad, určo to zkus :grinning:
Koukám, že pejsek už je v pohodě a ty žes slabost zaplašila jídlem a pak jsi toho ještě kupu zmákla :slight_smile:. Prej manža - nevyhrožuj :grinning:. No, jistě si myslí, že mluvíš jen do větru, ale je fakt, že motivaci máš dobrou a energie evidentně taky dost a chuť píšeš, že by taky byla, tak snad jste to včera po návštěvě babičky ještě "zmákli" :grinning:, ale SMS žádnou od tebe nemám, tak jestli jo, tak to zatím asi nezabralo. :frowning2: :slight_smile:

@pet.s: já pátek 13. považuju za skvělej den, tak určitě vám ten velký utz dopadl dobře :slight_smile:

@rennu: no doufám, že se dál dočtu nějaké skvělé zprávy z tvé rizikové poradny :slight_smile:

@lio: labužný spánek :grinning:
14. srp 2010 v 11:45  • Odpověz
Ahojky holky.
Mám dotázek... Trochu se bojím, abych neměla zánět! Píchá mě dva dny o něco víc v podbříšku a mám takový (zelenkavý/žlutý výtok) zní to divně, ale jenom se ptám jestli náhodou s tím některá nemáte zkušenost!! :frowning2:
14. srp 2010 v 11:48  • Odpověz
@antana123 Já myslím,že je to docela rutina ty hamiltony a taky to má svá rizika infekce apod.O psychice nemluvě,takové zásahy a krvácení ještě před porodem samotným. Nemyslím,že musíš podstupovat tohle,abys měla zadostiučinění,že děláš pro mimi to nejlepší a jak je vidět,nevede to k ničemu.Olej není problém sehnatt,já ho mám doma už přes měsíc,dá se bez problémů objednat na netu nebo v specializ.obchodě...
14. srp 2010 ve 12:02  •  3 děti  • Odpověz
@antana123 Ahojky, tak Šímovi se nechce ven? A to bylo plánů, jak budeš chodit po hodech s kočárem :grinning: Obdivuju Tě, jak jsi s klidem snesla ty hamiltony.... Já se teď začínám bát na poradnu do porodky, co tam se mnou budou dělat :frowning2: Naštěstí půjde manža aspoň na tu první se mnou, já jsem hrozný posera.... :pensive: Tak budu držet palce na úterý, ať už Tě netrápí a Šímu nějak bezbolestně vyženou :wink:
14. srp 2010 ve 12:04  • Odpověz
@petja jo jo budu se snažit ho v pondělí sehnat :wink:
14. srp 2010 ve 12:04  • Odpověz
@zvirka neboj všude to není stejný :wink: třeba ti to ani dělat nebudou není důvod já kdybych neměla vysoký tlak tak mi to taky nedělají :wink:
14. srp 2010 ve 12:05  • Odpověz
@kovalda To víš,že jsem byla spoko,jak na točila mudra obrazovku na mě,ukázala mi všecko,doma sem si pak uvědomila,že jsem mohla požádat o fotečku z utz,jak tam byla vidět ta super buclatá pusinka,třeba příště...
No a Rennu z poradny moc nadšená nebyla..
14. srp 2010 ve 12:06  •  3 děti  • Odpověz
@lio: naprosto chápu, že jsi teď trochu vykolejená - manža se snaží dohnat v práci co se dá, pejsek marodnej, mamka nezvedá telefon a vyhrknou na tebe s vyvolávačkou, ... No, já už bych byla úplně hotová, proti mě to neseš ještě velmi statečně :slight_smile: Já jsem na nervy, že termín je za 3 týdny, ... :grinning:

@rennu: aha, tak už je to tady, takže v pátek už budeš mít Honzíčka u sebe :slight_smile:. Chápu, že máš strach, měla bych taky, ale zvládneš to a pak už budete s Honzíčkem fuuurt spolu :slight_smile:
14. srp 2010 ve 12:08  • Odpověz
@antana123 Co já vím,v lékárně ho dělají na počkání,někdy se ptají na co to chceš,tak můžeš říct,že na promazávání,či na vlasový zábal,je to i kosmetický olej.
14. srp 2010 ve 12:09  •  3 děti  • Odpověz
@zvirka Rádi dělají hamiltony při přenášení,tlaku,cukru apod :frowning2:
14. srp 2010 ve 12:12  •  3 děti  • Odpověz
@petja, @antana123 No já se bojím právě přenášení... :frowning2: Takové mi to přijde trošku jak ve středověku.... :pensive: Ať radši dají tabletku na vyvolání, tohle je hrůůůza :frowning2:
14. srp 2010 ve 12:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.