• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@suik: naplánovala den bez počítače, tak jsem zvědavá, jestli to tedy zvládneš :slight_smile:
No a na nový grant držím palce, aŤ vám to vyjde :grinning:

@eliska_v: bohužel s tím nemám zkušenost

@petja: škoda, že sis o fotečku neřekla, když byl takový hezký záběr. Ale já si taky říkám, že až se nám ty andílci "vyloupnou" na svět, tak už fotky z utz nebudou důležité :grinning:. Budeme mít prostě doma "originál" a budeme koukat na něj :grinning:
Mně tedy utz nedělají, jen ten monitor, tak se musím nechat překvapit, jak bude malá velká a jak má baculaté tvářičky :grinning:
14. srp 2010 ve 12:15  • Odpověz
no jsem zvědavá jak mi léky na tlak zaberou zatím mám teda otoky pořád a to obrovský včera jsem už nemohla na nohách ani stát jaké je mám :astonished: :astonished: a ruce těma si ani nic neudržím
14. srp 2010 ve 12:15  • Odpověz
@kovalda Mi dělali na odhad váhy,průtoky v placentě a množství plodové vody...
14. srp 2010 ve 12:17  •  3 děti  • Odpověz
@antana123 No a to v podstatě s tebou neřeší,kdyby ti teda naplánovali císař,nemuseli do tebe valit další chemky na tlak...
14. srp 2010 ve 12:18  •  3 děti  • Odpověz
@zvirka:neboj určitě přenášet nebudeš hlavně bud v klidu zbytečně se nestresuj :wink: já už ted taky na to kašlu se nervovat proč mě to nejde kašlu i na ty kecy kolem mě jak to všem šlo a že to musí jít i mě a že proto nic nedělám a atd.......kašlu na to a tobě radím to samé nenechejse nervovat :wink:
14. srp 2010 ve 12:18  • Odpověz
@petja jo jo já tam šla s tím že budu rodit a né že budou na měněco zkoušet co už
14. srp 2010 ve 12:19  • Odpověz
@kovalda : Děkuju za odpvěď! Aspoň někdo na mě reaguje!
Tak se tu mějte
14. srp 2010 ve 12:20  • Odpověz
@rennu: a manža u toho císaře nemůže být? Mnohde ano, tak se ještě poptej, určitě by tě to hodně uklidnilo :slight_smile: A prý bývá u císaře tím "zastupujícím" místo maminky, kdo miminko podrží, když ho vyndají :slight_smile:
Hudba je dobrý nápad :slight_smile:, snad to projde, abys nic neslyšela :slight_smile:
No a dobře, že jsi rozhodnutá odmítnout ten rentgen, co je to za blbost, chtít tě rentgenovat !!! :astonished:
14. srp 2010 ve 12:22  • Odpověz
@eliska_v Reagovaly bysme,kdybysme měly zkušenost...
14. srp 2010 ve 12:23  •  3 děti  • Odpověz
@zvirka: tašku do porodky už mám skoro sbalenou - chybí mi jen kojo podprdy, ty ještě nemám koupené a kojo noční košile - ta už je snad na cestě poštou :slight_smile: No a zavinku si do porodky neberu, protože domů povezeme malou v autosedajdě.

Holky, jak je to s tím placením přítomnosti otce a tak, ... to nám naúčtujou poslední den anebo hnedka? Máme teda korunky nachystané v porodní tašce, ale to jsem se zapomněla v porodce zeptat, ....

@antana123: teda ty máš ty otoky hrozný, to musí být děs. Ještěže jdeš v úterý na kontrolu, aby kontrolovali kvůli té preklapsii, ...

@petja: mi pořádně nedělali odhad váhy ani v tom 31 tt, průtok v placentě jsem taky nikdy neviděla, ... :frowning2: No, malá je O. K., tak to tak prostě beru :slight_smile:
14. srp 2010 ve 12:28  • Odpověz
@kovalda já bych přepokládala, že nás budou kasírovat při propouštění, tak jako to dělají, když vybírají poplatky. Přeci jen, kdyby náhodou nastaly komplikace a musel se dělat CS, tak otec u porodu nebude (alespoň u nás to nedovolují) a přece za to nebude platit. Ale možná je to v každé nemocnici jinak.
14. srp 2010 ve 12:34  • Odpověz
@kovalda Nám říkali na kurzu, že hned, jako kdyby, když taťka odejde, měli strach, že už jim to nikdo nedá.... U nás je to tak, že já půjdu na příjem vyplnit v kontrakcích ty jejich šílené dotazníky, do kterých stejně nic vědět nebudu, protože většina prarodičů umřěla o desítky let dřív, než jsem se narodila. Mezitím se taťka převlíkne, dá si věci do skříňky a půjde si zaplatit.

Jo, mně taky odhad váhy nedělala... Tak snad třeba ještě v té porodce.
14. srp 2010 ve 12:35  • Odpověz
@kovalda Jo,jo je to jak má být,stejně to jejich sledování už může za 30min vycházet úúúplně jinak,dle mě se tomu daným věcem stejně nezabrání
14. srp 2010 ve 12:35  •  3 děti  • Odpověz
@kovalda Co se týká porodu jsme platili po porodu,po porodu a šestinedělí+nyní strava+nadstandart třeba, až poslední den
14. srp 2010 ve 12:37  •  3 děti  • Odpověz
@suik: no, třeba tamní doktoři nesnášejí dobře nářek rodiček, tak tolik prosazují ten epidural :grinning:

@petulka86: super, že už jste s Vincíkem doma !!! :slight_smile:

@beru3nek: super, že malý už je v normoš postýlce a krásně přibírá :slight_smile:, snad už ho budete mít příští týden doma :slight_smile:

@gazel: tak zatím CS2 a příště rozhodnutí, tak držím palce :slight_smile:

@hanncca: neboj, až Míša zesílí, tak určitě bude sosat mlíčko o 106 od tebe, však to pro něj musí být strašná makačka. A jak se jinak máte? Nějaké novinky?

Hele, dlouho tu nebyla Alisek, tak super, tak to jí určo tedy našli to místečko v nemocnici a může být s maličkým spolu :slight_smile:
14. srp 2010 ve 12:43  • Odpověz
návštěva přežita. přesně dle očekávání....tatka už plánoval příští rok dovču ,že tedy letos musej beze mne, jedou za měsíc a maj strach, aby mimčo viděli :grinning: :grinning: :grinning: a při odchodu prej "tak ahoj za týden v tomhle stavu" tak sem asi nasadila vyplašený výraz a oni neboooooj tě tu nebudem obtěžovat za týden..no dkyby věděli že za týden tu budu asi už s prckem doma.,.....
a prej sem dobře oteklá a prej to budou dvojčata a nebo 4kg kluk jako buk.....
a prej sem furt vyhrožovala jak to bude brzo a nakonec je termín 17tého a já furt nic, kdyby tak tušili :grinning: :grinning:

Jinak sem se pustila do převlékání postelí, abych se vrátila do čistého, takže manža luxuje , vyčistila jsem psíkovi deky a pelech, peru poslední prádlo, aby tu nezůstal plný koš, a mám na stole dotazník na jména, neska vyplníme
14. srp 2010 ve 12:51  • Odpověz
No, chtěla jsem si jít lehnout, že těch zbývajících 5 stránek dočtu později, ale koukám, že u @lio se něco děje, tak mi to nedá a jdu to ještě dočíst :slight_smile:

@lio: koukám, že teda s tchánem je prdel, že je tak "moudrej" o porodu a všem okolo :slight_smile:

@antana123: no vidíš, tak ty ses od tchánovců taky dozvěděla spoustu mouder - jako že se vlastně nechce rodit tobě a ne Šímovi :slight_smile:. No, vyprdni se na ně :slight_smile:
14. srp 2010 ve 12:51  • Odpověz
@petja kdy tedy mám ten nápoj vypít? chápu dobře že dyž to bude ready tak do hodky mám kontrakce? nebo vyprázdnění a pak kontrakce.. a dyž to nezabere, ...žes radila ANT vypít to před prohlídkou..já nevím zda mi budou dělat....jeslti rovnou nepůjdu vp ondělí na ten oxy zátěžový test
14. srp 2010 ve 12:52  • Odpověz
@kovalda taky sem si vyslechla že nechci rodit, tak sem řekla že na mne už to ted asi opravdu nezávisí....tak nechápali, na kom by to jako mělo záviste :grinning: fakt sranda
14. srp 2010 ve 12:54  • Odpověz
@kovalda jojo, v pátek se mrňousek narodí :slight_smile: ale včera jsme měli možnost vyslechnout zkušenosti císařem tady u nás v porodce a i jak to funguje, co a jak.....je to človíček, který tam pracuje u miminek a teda o epidurál ztrácím zájem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: navíc přístup k budoucím tatínkům, který zvoní a zvoní na příjmu, aby mohli čekat na chodbě a být k dispozici miminku místo maminky a celkově přístup k maminám na JIPce po císařovi....prý jediný, co, tak být drzý, drzý, drzý..... :confused: :rolling_eyes: no já jsem slzavý údolí už teď takže už vidím, jak mi lítají hormony a já si něco vydupávám :rolling_eyes:
14. srp 2010 ve 12:56  • Odpověz
@zvirka to je tedy debilní systém s tím placením, já jen podepisovala že chci aby tatka byl u porodu a že souhlasím s inkasováním částky za to, ale v případě že se tatka nebude účastnit samo nic neplatím..a vše se platí při odchodu z porodky, dyž se odchází v noci či o víkendu, dají fakturu....
14. srp 2010 ve 12:57  • Odpověz
@rennu s kýmže ste to mluvili?????
14. srp 2010 ve 12:57  • Odpověz
@rennu asi dost záleží na koho narazíš ne? takhle se stresovat dopředu probůh.....
14. srp 2010 ve 12:58  • Odpověz
@lio: to je super, že to takhle tajíte, to musí být i trochu "sranda" :slight_smile:, to budou koukat :slight_smile:
Je super, že to babičce takhle vyšlo úplně přesně "včas" s tou vodou a že je u vašich :slight_smile: -stíhá oboje - vidět tě těhu a zároveň i prcka úplně čerstvýho :grinning:

@suik: to je super, že manža zajistil tu další hebamme a že to bere i jako "svou záležitost" :slight_smile:. Uměj hezky překvapit, co? :slight_smile:
No a oni ti chlapi jsou fakt taky dost vystresovaní. Manža vždycky když přijde, že mu někdo něco povídal, tak to jsou věci tipu - už se nikdy nevyspíš, dítě furt řve, doma bude bordel a kravál a manželka protivná, ... No, tak pak je to těžký :slight_smile:
14. srp 2010 ve 12:58  • Odpověz
@kovalda no nevím jak dlouho to utajíme.....bude dost záležet na tom, jaký bude vývoj v pondělí, k našim stejně povezu psíka a když se bude něco dít k porodu, tak u našich zůstane i na noc a manža bude semnou takže našim to bude jasné, ale myslím že nikomu dalšímu nic prdelit nebudem......prostě uvidíme....

dem obědvat....jen musím psiskovi vysvětlit, že to není pro něj, jak ještě nemá svou dávku granulí, je na rýži a neska prvně s granulema, tak furt číhá při nandavání jídla, zda je to pro něj či ne, hladovej :slight_smile:
14. srp 2010 ve 13:02  • Odpověz
@suzete: pane bože, takových hub? No to je paráda :slight_smile:. No, musím manžu zas vytáhnout do lesa. Snad po víkendu už nebude pršet a půjdeme :slight_smile:. Jé, já mám vlasntě ještě zbytek bramboračky v lednici :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

@lio: aha, no tak ty taky nechceš rodit :grinning:. No jasně, že to přece závisí na tobě, však jsme si všechny zadaly přesně do počítače datum a čas, kdy CHCEME, ne? :grinning:

@rennu: jejda, tak to si nedostala moc veselé informace, ale prostě se zkus zdravě NASR.T a prostě je tam ukřičet :grinning:. Já vím, že se mi to mluví, já jsem sama chodící hormon a spíš brečím, .... ale doufám, že se vám to povede a prostě váš případ bude jiný a budeš mít manžu u sebe a bude to O. K. :slight_smile:
14. srp 2010 ve 13:03  • Odpověz
@lio Radila jsem jí to před prohlídkou ,aby se za každou cenu vyhnula tomu dalšímu hnusnýmu hamiltonu,v jejim případě jde fakt hlavně o tohle.Já jej vypila den před naplánovanou vyvol a za 2h mi praskla voda,slyšela jsem úplně LUP :sweat_smile: předtím jsem masírovala bradavky zrovna
14. srp 2010 ve 13:06  •  3 děti  • Odpověz
@rennu třeba je to opravdu jen podle toho na koho narazíš. Někdy i milionový Dr může mít blbý den a naopak. Já teda nevím jak to chodí při CS v HK, ale zrovna jeden můj student tam jede rodit s manželkou až z Litvínova, protože tam pracuje jeden Dr. od nás, který je opravdu vyhlášený - Dr. Kacerovský. A prostě jedou rodit za ním.
14. srp 2010 ve 13:07  • Odpověz
@rennu Určitě bych zašla za primářem,řešit něco až během císaře samotnýho je hlupost,protože je to císař plánovaný,nikoliv akutní,určitě nevidim důvod,aby tam mamnža neměl přístup,aspoň teda po narození mimi!!!
14. srp 2010 ve 13:17  •  3 děti  • Odpověz
@rennu neptala jsi se jak jsou přístupní k porodnímu plánu? DO něj můžeš přece napsat, co byste si s manželem přáli, aby byl u miminka apod. A pokud ho přijmou, tak by se ho měli držet.
14. srp 2010 ve 13:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.