• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@suik 35+cokoli je už 36tt, počítá se to od poslední ms ne od početí, takže koník to má dobře :wink:
14. srp 2010 v 18:50  • Odpověz
@eveluska jo to vím, já to myslela v porovnání s vafle, .... to nesedí, když ona zítra začíná 36 a já až za bůhví kdy......teda leda že to počítá podle něčeho jinýho...
14. srp 2010 v 18:53  • Odpověz
@petja ta arnica by zabrala i na nekonečnou bolest žebra? teď jsem si to koupila, a v lékarně paní říkala, že si to mám vzít po porodu na hojení atd, jenže druhý den mě celou dobu bolí to žebro a moc mě to nebaví...
14. srp 2010 v 19:10  • Odpověz
mě teda koník počítá týdny dobře, suik však už tam máš též 36tt. píše to probíhající týden, ne ukončený.
14. srp 2010 v 19:13  • Odpověz
@suzete to tak blbě píšu? ... no to je jedno, je to prkotina.
14. srp 2010 v 19:18  • Odpověz
mě zblbla vafle ...když psala, že zítra má 36.... přitom je dle koně 35. Pak jsem si sama odpověděla, že to asi počítá ne podle koně, ale podle toho jak jí to asi odpovídá dle lékařů nebo podobně.....
14. srp 2010 v 19:22  • Odpověz
ahojky holky, tak už někdo rodí?
14. srp 2010 v 19:36  • Odpověz
@pet.s zatím asi ne....
14. srp 2010 v 19:38  • Odpověz
@antana123: ad předpověď - no taky mám dojem, že morava se nějak nepočítá

@petja: no já teda nevím, ale proč by měla v 40tt uvažovat o císaři? :astonished: normální těhu trvá 38-42 týdnů ...prcek má ještě dost času na normální porod
14. srp 2010 v 19:40  • Odpověz
@rennu: hele a nestálo by za to si nechat toho císaře udělat ve vrchlabí ...nemáte to zas až tak daleko ...a než se doprošovat o možnost naplnit svá rodičovská práva ....
když člověk opustí dítě doma nebo v autě, je trestně stíhán ..v porodnicích jsou k tomu rodiče hrubým způsobem nuceni :angry:
14. srp 2010 v 19:45  • Odpověz
@tatarina: konzultovala jsem to z fyzioterapeutkou ukteré jsem byla na masáži zad minulý týden ...není prý v žádném případě pravda, že to nejde ...naopak

@lamia: koukám, že jsme se v hodnocení ant. vs. císař shodly :wink:

@lio: já pokud to půjde chci nadstandard ...nic proti jiným maminkám ...ale nikdy nevíš, jkoho tam chytneš ...ségra měla 2x takové hloupé lopaty, za kterýma chodily návštěvy - což v praxi může znamenat, že mi bude najíždět porod a vedle bude houkat neurvalá babička jisté menšiny na své 18 vnouče - díky nechci ..ani riskovat, natož zažít
14. srp 2010 v 19:50  • Odpověz
jinak my měli super den - byla ta oslavička ...děcka si to bezva užily ...a my taky :slight_smile:
počasí supr - sluníčko, trošku vítr a rozumné teploty :slight_smile: ..jako na objednávku :slight_smile:
14. srp 2010 v 19:53  • Odpověz
Ahojky zdravím všechny den jsem si nádherně užila i s mou drahou polovičkou :dizzy_face: :dizzy_face: hody super pokoupila sem pár perníčku pro rodinu hlavní začíná zítra tak od rána budeme tam konečně jsem přišla na jinné myšlenky a cítím se líp :grinning: :grinning:
14. srp 2010 ve 20:04  • Odpověz
jinak zítra udělám pár foteček a pak je sem hodím
14. srp 2010 ve 20:05  • Odpověz
@hupcza no ty předpovědí mě pobaví prostě tady je to vždycky naopak dneska teda sluníčko pražilo jako divé
14. srp 2010 ve 20:06  • Odpověz
@hupcza o Vrchlabí jsem teda neuvažovala...doporučuješ???

@antana123 a fotka dobrůtek z hodů nebude????:wink:

Jinak já dnes byla s jednou budoucí maminkou na pokecu venku, tak to bylo super, jsme se viděli prvně....čekáv prosinci, ale bylo to moc fajn :slight_smile: a bydlí kousek od nás :slight_smile:
ad focení koooonečně se můj rozhoupal a blejsknul bříšenko....už mu asi došlo, že moc času nemá :confused: :grinning: a dokonce se začal dolaďovat pokojík, takže supééééééér :slight_smile: Ale i já si mákla, tak mi bříško tvrdne, ale mám fajn pocit a hlavně jsem zaplašila negativní myšlenky :sweat_smile: aspon trochu :slight_smile:
14. srp 2010 ve 20:17  • Odpověz
@rennu budou ale až zítra dneska to bylo jen malý musím vám to vyfotit v tom největším víru,je to super když člověk přejde na jinší myšlenky hned secítí líp jako já
14. srp 2010 ve 20:20  • Odpověz
@rennu malý si to užívál v bříšku krásně kopkal zmrzka mu moc chutnala a i kolotoče se mu líbili měli tam nádherný plyšáky asi něco zítra koupím
14. srp 2010 ve 20:21  • Odpověz
@antana123: mě spíš než předpovědi baví hlášení aktuálního stavu ...na celém území čr je zataženo a taky azůro a 30 st :grinning: :grinning:

@rennu: já nemám osobní zkušenost, takže bych se neodvážila doporučovat ...ale vrchlabská porodnice je propagátor přirozeného porodu včetně všeho co s tím souvisí a tak se tam člověk nemusí bít za to, že chce své dítě u sebe apod.
ten "můj" krnov je vlastně jeho následovníkem a říká se mu moravské vrchlabí
možná bych se alespoň poinformovala ..však kukni na diskuse:wink:
bezva, že se táta vyhecoval k akcím :wink:
14. srp 2010 ve 20:22  • Odpověz
@antana123 jojo souhlasím .-) také mi je íp i když na noc bych prosila praštit palicí po hlavě, abych přišla na ty jiné myšlenky resp. abych se všech zbavila a spala jak zabitá :grinning:
14. srp 2010 ve 20:23  • Odpověz
@hupcza díkas za tipy :slight_smile: hned to zkouknu....no ono mu už asi došlo, že příchod potomka je víc než reálný, neodkladný a hlavně, že už malej ťuká skoro na dveře :grinning: resp. na bříško :wink:
14. srp 2010 ve 20:25  • Odpověz
@rennu já bych zase na noc potřebovala ochladit tak o 15stupnu aby se mi líp spalo a odpuchly mi moje nohy protože s mých 6 jsou 9 :confused: :confused: a docela to už bolí když chodím
14. srp 2010 ve 20:26  • Odpověz
@rennu já myslím, že tu někdo zmiňoval, že bude rodit ve Vrchlabí, ale už si nepamatuju kdo :sweat_smile:
@hupcza já myslela že se ve všech porodnicích snaží aby bylo mimčo s mamčou celou dobu???
holky jdu si lehnout bolí mě hlava tak pá zítra zase tady :wink:
14. srp 2010 ve 20:31  • Odpověz
@antana123: já mám 8 i normálně :grinning: ...zvětšení o 3 čísla bych ale nepřežila - to už jsou snad dětské lyže :grinning: :grinning: :grinning:
kupříkladu valmez je proslulý odnosem dětí - jsou tak zvyklí a vyplývá to z jejich dispozic budovy ...taková p*a ...
určitě to už není výjimka, ale bohužel ne standard

@rennu: vůbec není zač :wink:

@lendaw: jo ...mi se taky zdá, že to někdo psal ...ale vůbec si v mé těhu omezenosti nemůžu vzpomenout kdo :sweat_smile:
14. srp 2010 ve 20:33  • Odpověz
@antana123: dobrou
14. srp 2010 ve 20:36  • Odpověz
@antana123 chuděrko, ty otoky nezávidím.....já mám teda dost nateklé ruce, víc pravou a taky bolí i se v noci budím.....ale ochlazení bych brala taky..... :sweat_smile: Tak pá a at se hezky vyspíš :slight_smile:

@lendaw také mám ten pocit, ale kdo nevím.....no už tu pátrám :sweat_smile:

14. srp 2010 ve 20:37  • Odpověz
kdybyste měly chuť na odreagování - dnešní fotky - http://hupcza.rajce.idnes.cz/Oslava_-_svatky_-_srpen_2010/ - holisce/hupcza
14. srp 2010 ve 20:48  • Odpověz
@hupcza: no jo, vy jste dnes měly ty velké oslavy, tak super, že se to líbilo všem :slight_smile:

@antana123: no super, že sis to užila a přišla na jiné myšlenky. Moc se těšíme na fotečky ze zítřka :slight_smile:

@rennu: no super, že se tvůj manža rozhoupal. Jj, máš pravdu, už času opravdu na focení nemáte, ani na dodělávky pokojíčku, tak super, že jste s tím pohnuli :slight_smile: A kde jsou ty fotečky? Koukala jsem do alba a nic :sweat_smile:
Jo, je fakt, že na Vrchlabí jsem slyšela jen samé skvělé ohlasy, to by bylo asi super, tam by ti manžu určitě dovolili :slight_smile: Myslím, že tam bude rodit Ladenka.

@antana123: pa, dobrou, to se ti bude dneska krásně spát, když máš ty myšlenky na hody a tak ... :grinning:
14. srp 2010 ve 20:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.