• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
Taky mám hodně dlouhý vlasy,ale právě,že dycky v určitým stádiu délky se mi začnou hrozně třepit,takže jdu zastřihnout a vlastně se tak nikdy trvale nedostanu přes určitou délku :confounded:
Holky možná se tu ještě dnes ukážu,jdeme na vodění medvěda,papa
13. únor 2010 v 15:33  •  3 děti  • Odpověz
lajla: hlavně, že je vše v pořádku a prcek teda roste jako z vody :slight_smile:. To je krása, žes prcka viděla :wink:

safryy: až za 2 týdny, to je mučení, však jsem ho viděla jen 1x, když jsem byla 7+1, to je děs :grinning:.
No jo, ale asi mi nic jiného nezbude, což?

suzete: já myslím, že kari jasně. Nepřeháněla bych to s četností návštěv, ale moje mimčo už taky ustálo čínskou i indickou stravu :slight_smile:.

petja: na vodění medvěda? cože to jdete dělat?

holčinky, já dnes vstávala v 7,30 a pak na mne kolem poledne sedla únava, tak jsem zalezla do pelíšku, že si na 20 minut dáchnu
a byly z toho 3 hodiny :grinning:. Ale je mi fajn, krásně jsem si odpočinula a tak už mne nebolí bříško, které ráno bolelo.

lamia: teda vy máte doma teda fakt veselo - tobě těhu zle a bacil, anča taky bacila. Dostáváte teda pěknej záběr. Tak ať už jste brzy všichni
zdravý a ať tě už přejdou i ty těhu nevolnosti, aby sis taky už odpočinula.

Teď koukáme s manžou na záznam zahájení OH a to je teda krása :grinning:
13. únor 2010 v 16:45  • Odpověz
kov...jj je to tyrani budouci matky :grinning: ja teda prcka uvidim v patek, ale pak to bude dlouhe...az za min. 8 dalsich tydnu...k zblazneni. Jinak jsem si taky schrupla...dneska jsem uplne odvarena...asi z te rymy nebo co.
Nevim co budu dneska varit...nic se mi nechce...mam hlad, ale nemam na nic chut a kdyz nemam na nic chut, tak je to pak se mnou tezke...

Ad indicke jidlo...my jsme si vcera objednali cinske...byla to mnamka...asi ne dvakrat zdrave...kdo vi, co do toho vsechno davaji...ale byla to mnamka....jo miminko si to zada....miminko to potrebuje :grinning:
13. únor 2010 v 17:02  • Odpověz
miminko po indickém večeřo-obědě působí spokojeně :slight_smile: sám si o to řekl, tak mu přece nebudu odpírat takovou mňamku
13. únor 2010 v 17:20  • Odpověz
safryy: to mi povídej, strašné týrání, jestli neuvidím prcka teď ve středu, tak ho uvidím skoro po 6 týdnech :unamused: :frowning2: :sweat_smile:

Já dneska "vařila" kapra - co byl v mrazáku od vánoc a k tomu vyjímečně hranolky pečené v troubě. Nechtělo se mi totiž vůbec vařit, ale jíst jsme chtěli. No a teď šrotuju pomelo, mňamka. :slight_smile:

suzete: no jasnačka, indický jídlo je super, tak je jasný, že je prcek spokojenej. :wink:
13. únor 2010 v 19:26  • Odpověz
čauky

nějaké novinky?

koukla jsem letecky jen pár stránek zpět

lam:to je blbý -atb - no jenže u nás je dr. fakt dávají jen tak na vše - ondra v noci kucala a já ho poalala (byla jsme na gyndě)s manžou jen poslechnout,jestli mu to nesedá na průdušky a on přišel s lokálníma atb do nosu na rýmu!!! - samo jsem mu nic nedala -neměl vůbec hlenitou,jen trošku soplil a za dva dny přestal úplně jen spár kapičkama olejíčků...nechápu,co tams tou dr. tropili,protože jindy jev poho,doporučí obklady,zábaly
ségra měla dávat alči lokální atb do uška -taky jí přišlo,že je to blbost a ukázalo se že jo,že tam má nějakou bakterii,na kterou by ty stejně nezabraly -to jen zaposlední týden

ad zátěžák - moje paměti http://holisce.svetu.cz/11839-tehotenska-cukrovka.html ....bylo to hnůůůůůůůůůůsnéééééééééé

mi je tak normálně....občas blivno,ale to už k tomu nějak patří

zítra budeme mít tuňáka -v makru měli chlazeného..sice to je pálka,ale jednou za rok se to snese ..zase letos ušetříme za plesy a hory :grinning:
13. únor 2010 ve 20:03  • Odpověz
Hoj holky, jsem tu jen na skok, tak jsem stačila přečít je začátek :slight_smile:

petja...aha, to jsem nevěděla, že někde povolují citron :slight_smile: mě ta sladká voda tolik nevadila, takže jsem skoro vše vypila na ex a asi jen 2 deci už na dvakrát a to už bylo teda fuj a musela jsem se do toho nutit :sweat_smile: ale jinak pohoda :slight_smile: dokonce jsem tu hladinu (nevím čeho) měla nižší než před vypitím, dr. na to nevěřícně koukala a nevěříla mi, že jsem to vypila celé :grinning:

kam jsem chodila dřív, tak už to měla sestra připravené v kelímku a že pak prý máme celý 2 hodiny čekat v čekárně....ani mě nehlo, normálně jsem se po půl hoďce sebrala a šla se projít ven :slight_smile:
ale tady, kam půjdu, se to prý dělá, že si tu vodu normoš koupíš sama a pak si ji tam přineseš....tak radí, že je lepší vychlazená, že se lépe pije :slight_smile:

tak já taky dnes vařila indickou kuchyni a vůůůůbec mi to nesedlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: až teď po večeři se mi udělal hrozný bolebřuch a pěkně mě to prohnalo :confounded: :confounded:

dlouhý vlasy si také snažím pěstovat, ale trvá to :grinning: ale po porodu jsem začala používat tu vlasovou vodičku a i šampon Reghair a teda normálně mi začali růst i nové vlasy :dizzy_face: :dizzy_face:

tak zatím pááá a ať jste všichni zdraví :slight_smile:
13. únor 2010 ve 20:08  • Odpověz
jééé tak koukám, že jsem tady snad jediná matka, které zátěžák nijak zvlášť nevadil :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: tak aspoň povzbuzení pro první maminky :wink:
13. únor 2010 ve 20:13  • Odpověz
ojo: tak to mi narostla hromada nových vlasů zcela grátis :grinning:
kadeřnice mi říkala,že mám supr husté a kvalitní vlasy a copoužávámza balzámy a masky
tak jsem si vzpomněla na ondráškovy uslintané ručičky, na kterých má rozblemcané křupky a nebo banán a nebo jiné jídlo,jak jimi vjíždí do vlasů ... a raději jsem ji neinformovala :grinning:
13. únor 2010 ve 20:13  • Odpověz
hupcza: aha, takže vlásky se mi vrátí do dřívější kondice až budu mít prcka a bude mi rozmazávat jídlo do vlasů? :grinning:
13. únor 2010 ve 20:23  • Odpověz
kov:nojá nevím...ale misevrátily na úroveň jakou jsem měla tak v patnácti než jsemzačalaexperimentovat s barvama -husté,lesklé ....takže klidně ho nechej- je to prospěšné :grinning: :grinning: ..ovšem netuším,jestli to platí univerzálně :sweat_smile:
13. únor 2010 ve 20:29  • Odpověz
Ahoj, jdu Vás jen pozdravit, hodně toho napovídáte, takže nemám čas Vás dočíst...
Dneska jsem byla na zkoušce, tak sice za 3, ale mám jí :dizzy_face: . Tak dneska se v noci vyspím, no kdyby to šlo, tak si dám panáka :grinning: . Dělala jsem jí už podruhé, takže stres.....

Jinak mě cukrovkový test také nevadil, všude jsem četla, jaké je to hrozné, tak jsem se toho bála, dokonce i manžel mě chtěl doprovodit, kdyby mi bylo špatně....ale pohoda, vzala jsem si tam knížku, vypila jsem velmi sladký nápoj, mylsím, že byl i teplý....chutnalo to jako přeslazený čaj......byla jsem překvapená, že to nic nebylo, myslím, že pak byly teda horší věci a kdyby tohle bylo to nejhorší na světě co se mi mohlo stát, jsem šťastný člověk :wink: . Takže holky nebojte, není to tak strašné.

DOufám, že u Vás jinak vše v pořádku.

Jo čtu poslední příspěvek......já mám asi 3x méně vlasů než před těhu s malým....a to také patlá kde co.. :wink:
13. únor 2010 ve 20:44  • Odpověz
nat: gratulace ....na to za kolik se stejně ptají jen pár dní po zk :wink:

kov:takže evidentně to univerzálně neplatí :grinning:
13. únor 2010 ve 20:46  • Odpověz
ahoj holky!
tak já už i bleju :unamused: . s jankem jsem byla skoro v pohodě a teď todle.

jinak na rýmu mám vyzkoušenej takovej hnus. napařit dutiny nad horkou vodou, pak si napustit vanu a několikrát se nadechnout jakoby přes nos vody, ale ne do plic, ale do pusy. no a pak alpa potřít, čepice šála. mě to pomáhá na takový ty stavy kdy pořát teče voda z nosu a kapesníky se kupí.

jinak na tu cukrovku. jako ta voda je hnus, ale mě víc vadilo to píchání do prstu :sweat_smile: . a taky jsem nepochopila, že všechny maminky co tam byly měly vypít vodu, po hodině se vyčurat a pak po další hodině zas. jen já to musela držet celý 2 hodiny a pak se teprve vyčurat a myslela jsem, že mi ten močák fakt praskne. já se tenkrát nezeptala proč, ale dodnes mě to mrzí, protože jsem to nepochopila :confused:

jo a v těhu jsem přibrala 22kg a to šel mladej o 3 týdny dřív :grinning: . každopádně z porodnice jsem se vrátila s 5 a pak ztratila 2 a teď netuším, páč nám došly baterky ve váze.
13. únor 2010 ve 20:49  • Odpověz
Ahoj, jen skočím pogratulovat Naty, Marge, Lajle a Janině :dizzy_face: :dizzy_face:
Je to krása....tak ať je všechno v pořádku a máte super těhu a rychlý bezbolestný porod....a mimísci Vás potom nechají trošku vyspat :dizzy_face:
A ostatním zářijovkám samo totéž :wink:
13. únor 2010 ve 20:49  • Odpověz
Misu, ahoooooj, díky moc :dizzy_face: .
13. únor 2010 ve 20:57  • Odpověz
Mám fakt radost...přeji ti bezproblémové těhu a jsi borka, že jsi do toho zase šla...fakt :wink:
13. únor 2010 ve 20:58  • Odpověz
Misu, asi jsem zapomněla, jak jsem celé těhu ležela a pak na ten měsíc napíchlá na kapačky v nemocnici, ale hooooodně jste mi pomohly vy, vždyť to víš....
Jen trnu, co bych si počala bez Máry, kdybych musela byt zase v nemocnici...Bylo mi řečeno, že musím počítat s komplikacemi....tak uvidíme, teď to beru tak, že malého mám a to je vlastně v našem případě zázrak :dizzy_face:. Takže pokud by to nedopadlo, což si nepřipouštím, vlastně máme to štěstí, že jedno dítko máme :dizzy_face: .
13. únor 2010 ve 21:04  • Odpověz
natalie: gratulace ke zkoušce. Známka není důležitá, hlavně, že je :grinning:
Jejda, to sis teda v první těhu "užila", když si celou dobu musela ležet a pak bejt ještě měsíc na kapačkách.
13. únor 2010 ve 21:25  • Odpověz
Ty jo já mám migrénu jak prase!

Holky mě se v loketní jamce udělal ekzém,vypadá to jako atopák!Mám z toho dost.Vůbec nechápu o co go,to mám snad získané teď v těhu,nebo co!!! No nevim,jak to budu řešit teda.To těhulování tentokrát bude asi pořádná dřina ještě.Nejvíc mám obavy o mimi :cry:
13. únor 2010 ve 21:36  •  3 děti  • Odpověz
Kov, hrůza a děs, říkala jsem si, že nikdy více....ale jak člověk zapomene, přijde Ti to po čase, že to nebyla taková hrůza...Tak uvidíme..... :wink:
On člověk právě snese všechno, možná proto mi ta cukrovka přišla, jako brnkačka :wink:
13. únor 2010 ve 21:47  • Odpověz
autor
Ahojky holky, vy jste toho napsaly, ani vás nedočítám, nemám na to sílu....................
jen tady čtu něco o kořeněných jídlech - já teda kořením jídla stejně jako před těhu, nějak to nepřeháním, ale rozhodně to není bez chuti, pepř, sůl, různé směsi, i kari, a trošku chilli občas dám - vadí to nějak?
13. únor 2010 ve 21:54  • Odpověz
Tak...spím v sedě, jdu spát. Mějte se hezky a dobrou noc.
13. únor 2010 ve 22:01  • Odpověz
laurinka: já kořením o kousek méně než před těhu, protože jsem zvyklá kořenit opravdu dost :slight_smile:

natalie: tak držím palečky, ať to tentokrát nemáš tak náročné. :slight_smile:

petja: teda, ty máš taky hrozný kombinace, migréna a ekzém. Snad se to podaří zaléčit.

Holky, mám už pro dnešek taky dost. Jdu si umýt vlásky, osprchovat a do hajan. Mějte se :slight_smile:
13. únor 2010 ve 22:23  • Odpověz
autor
kov. já taky maličko mín, jako nejím žádné pálivé hodně nebo tak, ale že bych se koření začala vyhýbat, to ne.............akorát s tím počítám až při kojení, to se omezím, i třeba s česnekem, ten my dáváme skoro všude, máme ho moc rádi a nějak zle mi to nedělá.......................
jdu taky spinkat, mám toho dneska až nad hlavu, jsem pouklízela celý dům, a pak jsme byli na oslavě a už víme i hotel na té dovči, ve kterém budeme a bomba.......takže už se ani ničeho nebojím, nějaké nákazy z jídla nebo pití, protože fakt luxusík. Takže už se těším.........je to super, když jsem s tou dovolenou už vůbec ani nepočítala............

Tak se mějte, dobrou noc......a užijte si zítřejší valentýnek, i když my to moc neslavíme, dostala jsem rafaelo, ale jinak máme valentýna spíš každý den, takže nic zvláštního nechystám......
13. únor 2010 ve 22:50  • Odpověz
dobré ránko přeju jen hlásím že včerejší oslava dopadla dobře a rodina to vzala dobře a pogratulovali nám všichni :slight_smile:
14. únor 2010 v 08:42  • Odpověz
Dobré ránko ve spolek,
holky ná poslední dobou mizerně spím.....nemůžu usnout, ještě hodně po půlnoci jsem vzhůru a ráno se budím brzy sama a nebo mě probudí pejsek.....
natalie: gratulace ke zkoušce, hlavně, že jsi to dala...je jedno, za kolik :wink:
petja: atopák jsem měla jko dítě, pak zmizel a v dospělosti se vrátil....teď ho mám taky (předloktí, lýtka) a nic nenadělám, jediný, co mi kdy zabíralo jsou kortikoidy a ty jsem používala jen v extrémních případech, když jsm měla chycený obličej...štípe to a svědí dost, no...
kovalda: já kořením normálně, ale ubrala jsem sůl, neb jsem dřív solila dost
antana: gratulace, jak to probíhalo??? U nás jsme dali obálku po obídku a koukali, chvíli než jim došlo...tchán hned slzy v očích...no taky byli rádi, však první vnoučátko.....uvidíme, dnes jdem na obídek k našim, tak jsem zvědavá na jejich reakce :wink:
14. únor 2010 v 10:00  • Odpověz
Ahoj všem,
průběžně koukám, co řešíte, ale ani vás nestíhám moc dočítat, co toho nakecáte. Natož odpovídat. :grinning:

Měla bych dotaz? Především pro Pražačky, pro ostatní to asi nebude zas až tolik aktuální. už řešíte porodnici? včera jsem procházela oficiální stránky pražských porodnic a skoro všude chtějí, aby se těhotný zaregistrovaly kolem 14. týdne!!! Což už pro leckterý z nás je za chvilinku.
14. únor 2010 v 10:07  • Odpověz
Ahoj všem. :slight_smile:

Petjo, buď v klidu. Atopický ekzém v loketní jamce by neměl ohrozit plod... Jen s těmi kortikoidy opatrně, to jsou pěkný sajrajty... Myslím, že by bylo lepší se poradit s dr. :wink:
14. únor 2010 v 10:28  • Odpověz
autor
Dobré ráno kočky,
tak dneska nevaříme, jedeme na obídek k našim.........
my to včera oznamovali mojí babičce s dědou, dostali přáníčko v obálce, tak už byli nadšení............. :slight_smile: :slight_smile: Bude to jejich první pravnouče.......
14. únor 2010 v 11:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.