• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@tatarina hlavně obyč masér ti s tím nic neudělá dyž už tak fyzioterapeut.....ale když čtu že si měla ústřel krku v těhu už ..tak budeš celkově nějaká zabloknutá a tohle ti opravdu mohlo způsobit těhotenství a nápor na páteř ....tak halvně at to nějak doklepeš a bolí to co nejmín..kopající mimčo asi pak není uplně lahůdka, to věřím
@eveluska ne ne budu rodit v Krči a na nápoj se samozřejmě chystám, zítra...neska bude vana, vášnivá noc a uvidíme.
Celé odpo jsem uklízela poklízela, povlíkla jsem postýlku, byli jsme s manžou venku pofotit se stativem sami sebe a zpět jsem málem nedošla jak mi vystřelují "křeče" do třísel normoš mi to až podlomí kolena...i dyž sedím tak to cítím, asi mi tam mimi něco zkřípe .....

@suzete jj houbičky se ted daj kosou sbírat.....
@vafle ses vyšetřovala sama, že víš že se ti hnulo CS? no tak nevím zda ti přát porod nebo radši ne vzhledem k tvému týdnu těhu.....že bych přišla i o to šesté místo?.-))
14. srp 2010 ve 20:54  • Odpověz
@kovalda no nafocení je jeden krok, ted prý musí stáhnout software, aby to upravil :grinning: ..jako mně by stačilo je zmenšit , abych je sem mohla hodit, takže doufám, že budou dřív než bude malý na světě :grinning: ale nebooooj, doufám, že nejdýl zítra je dodám :wink:
14. srp 2010 ve 20:56  • Odpověz
@rennu: jo, tak přesně z toho důvodu jsem se naučila si dělat základní úpravy fotek sama :grinning:. No, budu se těšit teda zítra :grinning:

@lio: panečku, tys byla aktivní. No, je fakt, že dodržuje "plán" :slight_smile:. Na fotečky se těším. :slight_smile: Panečku, kolena se podlamují, večer se budou podlamovat tvému manžovi, tak uvidíme, jestli to teda k něčemu bude :grinning:
14. srp 2010 ve 21:00  • Odpověz
@lendaw , @rennu byla to myslim ladenka :slight_smile:
14. srp 2010 ve 21:02  • Odpověz
@hupcza asi přesně jak říkáš, já budu mít kdoví jak rozbíhající porod po vyvolávačce a vedle bude mamča s mimi, tady tedy na pokoj návštěvy nesmí, ale i tak si myslím že raději bych chtěla být sama, než s cizí maminou.....takže asi rozhodnuto, pokud bude volno......
mám ale stále takový "divný" pocit, že pojedem dřív....DOUFAAAAM
a vím žes psala žes konzultovala tatarinu s fyzio, ale ona je blokace a blokace, ale neříkám, že to nejde.....a samo by léky šly nasadit až po zkouknutí odborníka a oni ti neurologové v nemocnicích jsou nahouby...ale ted už je to asi stejně fuk, k,dyž je tak nadopovaná lékama...
@antana123 super ste strávili den, my docela taky, noc bude doufám nejlepší :grinning: na počasí raději nekoukám, dneska bylo divno, ráno pršelo, zataženo, pak slunko, pak ale divnej tlak a dusno ted k večeru příjemně pofukoval větřík, zítra prej má lejt nepřetržitě, možná se k dešti v noci schyluje, bouřka tu nebyla
@antana123 dobrou a hezky se na zítra vyspi :slight_smile:
14. srp 2010 ve 21:03  • Odpověz
@kovalda nevím co se komu bude podlamovat manža mi ale nevěří, že na něj hupnu :grinning: ještě mne čeká epino, abych procvičila včerejší další pokrok k vyššímu čísílku, přeci jen, čas se krátí....
ale mimi se vrtá podezřele níž ....asi mi maličko bříško kleslo, cítím to dyž sednu na wc že mi dole zavází....
14. srp 2010 ve 21:05  • Odpověz
@lio: ježíši, dej pokoj s deštěm celý den. To jim doufám nevyjde. Potřebuju prát :slight_smile:
No, doufám, že tvůj pocit, že pojedete dřív je správnej :wink:
14. srp 2010 ve 21:06  • Odpověz
@gazel jen doplním, že řeším hlavně nadstandard před porodem ,kdy půjdu v pondělí na vyvolávačku, ..rozhoduju se zda ho strávit na šestinedělí s maminkama a miminkama...nebo si zaplatit.....resp. ted už to závisí na volnosti pokoje...uvidíme...
14. srp 2010 ve 21:07  • Odpověz
@lio: a na jakém čísle jsi s epinem? Mne taky dnes ještě trénování čeká, tak doufám, že se to pohne. :slight_smile:
No, tak to manža teda bude koukat, když ti to nevěří :grinning:
14. srp 2010 ve 21:07  • Odpověz
@kovalda heye nejsi sice tak daleko ode mne, ale předpověd bych nebrala vážně.....neska bylo všelijak.....resp. taky jinak než hlásili, já už to ani nesleduju
14. srp 2010 ve 21:08  • Odpověz
@kovalda slabá devítka, včera jsem na ni došplhala, ale procvičenou ji nemám....
14. srp 2010 ve 21:08  • Odpověz
@lio: no, jít do porodky před porodem, tak taky asi nadstandard zvažuju. Přeci jen, mít svůj klid, a tak ...
14. srp 2010 ve 21:09  • Odpověz
ach jo, mě tu vadí Vafle. Kdykoli napíše příspěvek nebo jí někdo odpovídá, tak mám strašnou chuť na vafle. ale strašnou. nevím co s tím mám dělat, snad neukousnu monitor.

@lio na jakém čísle s epinem jsi? já se asi na 10 nedostanu, navíc ta šablona neodpovídá metru, takže já měřím metrem.
14. srp 2010 ve 21:09  • Odpověz
@lio aha, už to čtu, odpoveď se objevila v mezičase
14. srp 2010 ve 21:10  • Odpověz
jinak manža neska fakt nepracoval, ani pracovně netelefonoval, nic neřešil.....ale zato tchán mu přivez ntb na přeinstalaci, prej to počká, ale tak proč to vozil neska že jo..takže je to tu na stole rozkrámovaný a sem tam tam něco odklepne....

taky máte pocit, že je doví kolik hodin? půl devátá a stmívalo se a devátá a tma jak o půlnoci....a ted už je tam jak jedenáct večer....
14. srp 2010 ve 21:10  • Odpověz
@lio: no, tak doufám teda, že se v předpovědi zase sekli :slight_smile:. No, 9, to už je slušný, tak to dneska ještě procvič a myslím, že by to mohlo i stačit. Díky dietě určitě nebudeš mít nějakého macka :slight_smile: Ještě i baštíš semínko a piješ maliník, to půjde jak po másle na tobogánu :grinning:
14. srp 2010 ve 21:11  • Odpověz
@lio: no ono jde o ten postup ....že to ani nezkusili a rovnou léky ...třeba by to tak skončilo stejně ... ale .... :sweat_smile:
jako ta moje masérka je zlatá - našla jsem ji zcela náhodou a už k ní chodí celá rodina ...ona nemasíruje, ale řeší problém (takže se ti může stát, že teda čekáš než tě vezme, i když jsi na hodinu objednaná, protože nenechá odejít člověka udělaného napůl ....ale mi to fakt neva
dobré bylo jak jsem ji našla ...jsem sebou hvízdla na lyžích (ale jako fakt dost ...já moc nepadám, ale když tak to stojí za to) ...no a samo jsme byla potlučená ...jsem si říkala, že to je normál, že to bolí vzhledem k tomu saltu a dopadu ...no a jhak jsem pak jezdila do práce a seděla u pc, tak jsem se krooutila čím dál víc ....no a tak jsem tam šla, že mě nějak bolí záda a já měla totálně vyhozené rameno!!!!
jsem se vyslíkla, ona vyvalila oči, chvíli masírovala, pak udělala nějaké divné pohyby, ono to udělalo ještě divnější zvuky a zaskočilo zpátky, když jsem jí řekla, že s tím měsíc řídím auto, málem ji omylo :grinning:
14. srp 2010 ve 21:11  • Odpověz
@suzete: ad vafle :grinning: :grinning: :grinning:
14. srp 2010 ve 21:12  • Odpověz
@suzete já měřím jen šablonou a nehodlám se znervoznovat metrem.-))) je mi fuk kolik cm dám, vím že 10 do porodu nedám, ale holky mi včera řekly že devítka je super, že to mám potrénovat přes vík a že je to lepší než nic a pak i vlivem hormonů a tak se to uvolní víc....je hlavně poučné zažít ten tlak, vyzkoušet si tlačení "správným směrem" a naučit se dýchat a prodýchat....
14. srp 2010 ve 21:12  • Odpověz
@suzete: no, rada je jednoduchá, prostě si to vafle dát :grinning:, když si nemůžeš pomoct. Většinou ho mají v pečivu v supermarketech, tak doma jen dozdobíš a baštíš :grinning:

@lio: super, že se manža dnes nevěnoval práci, ale tobě :slight_smile:: No a tchán to dovezl, aby tě zkontroloval, zda jsi vcelku, to je jasný, ne? :slight_smile: Ani bych se nedivila, kdyby ti zítra dovezl zas něco dalšího :slight_smile:
14. srp 2010 ve 21:13  • Odpověz
@hupcza jasně neříkám že dřív to měli řešit než dali léky ale to se v nemocnici nedělá
a jen říkám že není masér a masér....že záleží co má za vzdělání, rekvalifikací člověk nemůžu odblokovávat pokud na to nemá další a další vzdělání, takže jen na to upozornuju, že není masér jako masér a obyč masáž nepomůže....
14. srp 2010 ve 21:15  • Odpověz
@hupcza: to je super, že máš tak zlatou masérku :slight_smile:
Teda, koukám na fotečky a koukám, že to na prcky bylo náročné, jak pak odpadly :slight_smile: A teda, vy jste tam měli fakt teplo, kdyby tady pobíhali nazí, tak se nastydnou. Dokonce i na sekání zahrady došlo :grinning:
14. srp 2010 ve 21:17  • Odpověz
@kovalda ne to zase takhle nejezdí naštěstí, ale už 4x volali :grinning: ......dvakrát z lesa, že jako nám dovezou houby (ač sem říkala že táta je na houbách a houby mít budem) a pak sem posílala mmsku s postýlkou, tak hned volali že sem ji měla povlíst ráno aby ji viděli a pak ještě ted večer, že maj houby zpracované a že udělali i nám do mrazáku a tchýně házela asi 5 jídel co z toho jako můžu udělat...no mazec...
navíc primárně přijeli že přivezli kulajdu manžovi, ale nakonec sem se dozvěděa že ji dělala manžova babička
14. srp 2010 ve 21:17  • Odpověz
@kovalda jinak VAFLE dělá manža na toustovači /máme výměnnou "šablonu na vafe v tom/ a dělá je luxusní, po porodu určo k snídě budou
heye já čísla na epinu neřeším....zbytečnej stres....jo maliníkem se prolejvám celý den z termosky, každé ráno semínko....ale že bych chodila nějak extra na wc se říct nedá....včera sem třeba nebyla, neska jo ale nic extra...takže ricinák mne vyprázdní určo dokonale :grinning: to nebudu stíhat dobíhat určo :grinning:
14. srp 2010 ve 21:19  • Odpověz
@kovalda kdybys masérku sháněla, tak telefon na mne máš :grinning:
14. srp 2010 ve 21:20  • Odpověz
@lio: no to 100% ne ...to je všude stejné - v jakékoli profesi :wink:

@kovalda: masérka je fakt boží - hlavně ona k tomu přišla tak, že měla autonehodu a u té jí to skříplo páteř ale ne hned .....furt si na to stěžovala, dr. jí řekli, že po takovém nárazu se nemá co divit, že jí to bolí, že kdyby s ní něco měla, tak asi by nechodila ...no jenže milá paní za pár dnů opravdu ochrnula a skončila na dva roky na vozíku ...... vykřesala se z toho sama, resp. za pomocí opravdu dobrých masérů a fyzioterapeutů ....od dr. samo už nic nečekala, že ....dnes normálně chodí funguje, je to neuvěřitelně vitální a aktivní padesátnice ....no a tím pádem je neuvěřitelně vnímavá, kombinuje různé metody a postupy ..zlaté ruce
jooo a navíc jsem v pátek zjistila, že je znamení panna :grinning:
zahrada se u nás seká několikrát denně :grinning: ..a když prší, seká se alespoň obývák :grinning:
14. srp 2010 ve 21:24  • Odpověz
@lio: no panečku, 1x návštěva a 4x telefon za 1 den, to je teda hustý :slight_smile:. Kulajdu bych si teda dala, tak kdybys měla přebytečný houby, klíďo si je vezmu :grinning:.
Já teda semínko nějak taky nepozoruju, že bych chodila po něm více na WC, i když teda těžko říct, já i normoš chodím třeba 2x denně (někdy i více) :grinning:.
Číslama na epi-nu se zatím stresuju, bo jsem trénovala zatím jen 2x, takže jsem stále na 6 cm. Ale mám (snad) ještě cca 3-4 týdny čas :slight_smile:
No a riciňák, když nic jinýho, dočistí tvá střeva a to je taky super :slight_smile:.

Jj, to já vím, že masíruješ, ale než zas začneš, to bude asi chvilku ještě :grinning: Ale zas, když se prcek vyloupne teď, tak třeba přijdu ještě před porodem :grinning: :grinning: :grinning:
14. srp 2010 ve 21:25  • Odpověz
@lio no já si myslím, že ta 9 je super a že to stačí, teda taky v to doufám. bo za prvné na 9 se nic netrhá a určitě tam ještě nějaká vůle bude atd. já se s tím teda taky nestresuju. ale ten tlak na konečník mě moc neba. ale kdyby se prcek narodil tak jako ten balonek, tak bych byla happy :slight_smile: by mě zajímalo, do jaké míry se to blíží realitě. aspoň ten pocit.

my tu vaflovou násadu na toustovač nemáme :frowning2:
14. srp 2010 ve 21:27  • Odpověz
@hupcza: jj, to jsou super lidi, když se prostě zajímají tak nějak globálně, co s čím souvisí a tak ... to je pak parádička :slight_smile:
To měla teda hustej start kariéry masérky, ale je taky pravdou, že takové "zážitky" dovedou spoustu lidí k alternativě a přírodním postupům a šetrnému zacházení s tělem, ...
No vida, znamení panna, tak to se budu těšit, co vyroste z té naší princezny :slight_smile:
Panečku, trávník posekaný několikrát denně, to je parádička :slight_smile:, no a posekaný obývák :grinning: :grinning: :grinning:
14. srp 2010 ve 21:28  • Odpověz
jinak maliníkem se taky prolívám, jen teď nevím, jestli nemám ubrat - aby se vikis nechtěl líhnout, fakt teď minimálně týden ho potřebuju v bříšku. ale maliník porod nevyvolává, jen mu pak nějak pomáhá, ne?
lněný olej jsem nechala doma v ledničce a zácpa je zpět. ta semínka - i rozmělněná - mi nepomáhajou. a sliz nedám (blicí smajlik)
14. srp 2010 ve 21:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.