• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
Tak jdu se pomalu chystat do postele, teda ještě předtím budu epinovat :slight_smile:
Dobrou noc :slight_smile:
14. srp 2010 ve 21:31  • Odpověz
@suzete: nee, maliník porod nevyvolává, jen připravuje dělohu :slight_smile:
14. srp 2010 ve 21:32  • Odpověz
@kovalda heye už mám zástupy co čekaj kdy už už začnu...min tu ze sousedstava a min soused co chodil každý týden...myslím že až se vykřesám z porodu a budu fungovat normoš , mimi nebude překážkou a třeba v rámci nějaké návštěvičky by to šlo :grinning:
houbičky navíc bych měla, dybych jim řekla at jooooo dovezou....a tátovi at mi košík z těch 5ti dá .....já se ale chystám rodit a ne se tu prasit s houbama nemám to kde sušit a smaženici nebudu, bramboračku jsem měla, houbovou omáčku taky a víckrát houby po sobě moc nemusím....takže je mi líto, aspon zajdeš s manžou do lesa a vem kosu :grinning:

jinak v albíčku mám postýlku a jak rosteme sem přidala nešní bříško....růžové tričko je původně kojící vel S, ale nějak sem ho natáhla i na těhu bříško :grinning:
tak se pokochejte, myslím že je MALICKO níž a já du vyhnat manžu venčit a jdu vlítnou na epino, pak dám koupel s aroma a pak ....noo dyž se zadaří a nebudem zase hodku a půl mít ruce na mém břiše a kochat se mímem a zbyde čas i pro nás dva .-)
14. srp 2010 ve 21:33  • Odpověz
@suzete
@kovalda holky času máte s epinem hafo a tak jestli druhé cvičení je na 6 vůbec neva, uvidíte že pak se to zlomí, povolí, nafouknete o kus víc, tlak se zmírní a bude cítit taky při vyšším objemu, hlavně nepospíchat....
14. srp 2010 ve 21:34  • Odpověz
@lio já už cvičím dýl, tak já se mezi 8-9 dostávám a nijak to nehrotím. teď si pujdu taky zacvičit, su zvědavá kolik budu zítra dočítat. ale odjel mi muž, s rodičama taková sranda není, tak budu mít čas na koňa.
14. srp 2010 ve 21:37  • Odpověz
tak všem přeji pohodovou, nečůrací dobrou noc :slight_smile:
:sunglasses:
14. srp 2010 ve 21:37  • Odpověz
...třeba se mi dnes bude zdát o vaflích.... :dizzy_face:
14. srp 2010 ve 21:38  • Odpověz
@lio: ne, tak pospíchat s epinem rozhodně teda nechci, jít přes bolest je blbost :slight_smile:.
No jsem zvědavá, jestli se dnes dostanete dál než k hlazení bříška :wink:
14. srp 2010 ve 21:44  • Odpověz
tohle znáte?

V bříšku těhotné ženy byla dvě miminka. První se druhého zeptalo:
- Věříš v život po porodu?
- Určitě. Něco po porodu musí být. Možná jsme tu hlavně proto, abychom se připravili na to, co bude pak.
- Blbost, žádný život po porodu není. Jak by vůbec mohl vypadat?
- To přesně nevím, ale určitě tam bude víc světla, než tady.. Třeba budeme běhat po svých a jíst pusou.
- No to je přece nesmysl! Běhat se nedá. A jíst pusou, to je úplně směšné!
Živí nás přece pupeční šňůra. Něco ti řeknu: Život po porodu je vyloučený
- pupeční šňůra je už teď moc krátká.
- Ba ne, určitě něco bude. Jen asi bude všechno trochu jinak, než jsme tady zvyklí.
- Ale nikdo se přece odtamtud po porodu nevrátil. Porodem prostě život končí. A vůbec, život není nic, než vleklá stísněnost v temnu.
- No, já přesně nevím, jak to bude po porodu vypadat, ale každopádně uvidíme mámu a ta se o nás postará.
- Máma? Ty věříš na mámu? A kde má jako podle tebe být?
- No přece všude kolem nás! V ní a díky ní žijeme. Bez ní bychom vůbec nebyli.
- Tomu nevěřím! Žádnou mámu jsem nikdy neviděl, takže je jasné, že žádná není.
- No ale někdy, když jsme zticha, můžeš zaslechnout jak zpívá, nebo cítit, jak hladí náš svět. Víš, já si fakt myslím, že opravdový život nás čeká až potom...
14. srp 2010 ve 21:45  • Odpověz
@lio: tak jestli ti bříško kleslo nevím :slight_smile:, ale máš ho hezký :slight_smile: Dobrou

Tak já už jdu teda taky na to epino a pak spát, tak dobrou.
14. srp 2010 ve 21:48  • Odpověz
@hupcza: jj, to znám a přijde mi to super :grinning:
14. srp 2010 ve 21:48  • Odpověz
@lio dobrou.....já myslím, že devítka je super, budu ráda žas tam dojdu. Já teď poctivě masíruju, na epino mám ještě čas, tak to tam různě zkouším a natahuju, i tlak na konečník se objevuje a příjemný to není, mám pocit, že se po.... :frowning2:

na maliník jsem teď podvakrát zapomněla, budu to muset napravit.
Co fakt jím poctivě je semínko, to mě tak hrozně chutná, že kolikrát neodolám a dám si ještě věčer :pensive:

@antana: ty se mi nějak nelíbíš s těma otokama, abys nedopadla jako berunek....zkus upravit jídelníček a jíst něco co odvodňuje, brambory na loupačku ve velkým množství, ananas, vařenou neloupanou rýži.... a pít těhu čaj.
14. srp 2010 ve 21:49  • Odpověz
@kovalda: mi to přišlo taky fajn :slight_smile:
14. srp 2010 ve 21:50  • Odpověz
@hupcza :grinning: to je dobrý
14. srp 2010 ve 21:50  • Odpověz
@hupcza to znam, to je moc hezky :slight_smile:

malinik - musi se pit teply, nebo si ho muzu udelat vic a dat vychladit do lednice?
14. srp 2010 ve 21:51  • Odpověz
@hupcza: když jsem byla na semináři Ernestíny Velechovské, tak zrovna toto nalepila na zeď nade mne - no jo, prostě náhody nejsou :slight_smile: Jo a pak ještě obrázek nějaké asijské holčičky a ta mi byla teda neskutečně podobná, když sem byla děcko :grinning: :astonished: :grinning:
14. srp 2010 ve 21:53  • Odpověz
@kovalda: no já moc na náhody nevěřím ...ono se dycinky ukáže, že to mělo nějaký důvod ...i když v danou chvíli to vypadá jako absolutní nesmysl
14. srp 2010 ve 21:59  • Odpověz
@eveluska já si dělám do konve a poslední várku,někdy i druhou piju studenou....
14. srp 2010 ve 22:26  • Odpověz
tak sem epinovala jednou, stejný jako včera a to sem byla na menším čísle, takže už tím končím, a rozjely se mi super menstruační bolesti, mimi sebou mele....a vystřelujou mi ty"křeče" do třísel, v sedě, při chůzi, při stání, poměrně častěji než tomu byo dřív..dřív to byl lup a konec....ted mě to kácí každou chvíli....uplně nevím jestli byt po té kapce krve něco s manžou bude, ale uvidíme .-)
14. srp 2010 ve 22:41  • Odpověz
nicméně taška zavřená, papíry nachystaný, dovypsaný, nakonec to nebude vojta ale dominik, když to bude klučík....takovou rychlostí dovypsat a sbalit věci sem ještě nezažila :slight_smile:
14. srp 2010 ve 22:43  • Odpověz
tak stále 2v1, bolesti ustaly, spím jak dudek - ted čůrací pauza a vyhládlo mi takže něco malého na zub, tak dneska bude koupel a riciňák a dej se vůle boží
15. srp 2010 ve 02:09  • Odpověz
Tak jsem přišla juknout, bo tu před chvílí byla rána jak z děla, ale pak nic, tak fakt nevím, jestli to byl hrom nebo co, ... každopádně, když jsem se vrátila ze záchoda, tak jsem v ložnici na zemi našla škvora (nebo jak se to hnusný zvíře jmenuje). Spláchla jsem ho do záchoda, ale je mi z toho bleeee, tyhle zvířata nesnáším, to je taky jedna z mála věcí, co nemám ráda na stanování, ....

No, vida, tak to u @lio vypadalo tak nadějně no a zas prd, ... ale třeba se to zase stejně rychle obrátí, ...
15. srp 2010 ve 04:31  • Odpověz
@hupcza: taky na náhody nevěřím :slight_smile:. Někdy je dost hustý si uvědomit zpětně co k čemu vedlo a tak ... :slight_smile:
15. srp 2010 ve 04:33  • Odpověz
Fuj, zas ta šílená rána, ... no, barák stojí, tak snad vše O. K., .... jdu to zkusit zaspat.
15. srp 2010 v 05:01  • Odpověz
přeju dobré ránko :slight_smile: hlásím se stále 2v1 bouřku jsem přežila opět takže na mě neplatí ani svěcená :grinning: :grinning:
15. srp 2010 v 07:38  • Odpověz
Holky tu ani nepršelo, svítí slunko, pofukuje větřík, manža tuhej, psisko budilo, ale vypadá to že ne že chce ven, ale hlady (ještě není na své dávce denní) a tak jdem ven, pak udělám snídu a uvidíme no....vypadá to na pěkný den, takže asi vyrazíme zase na nějaké fotky a zajedem na oběd (poslední ve dvou) a pak se do toho opřu.
Večer to fakt vypadalo nadějně, sem hupsala na balonu, masírovala bradavky, dokonce i v ten čas v noci, křížové a ms bolesti, které ustaly a spalo se blaze....tak třeba to ještě dneska nakopnu no

jinak všem DOBRÉ RÁNO a nebuďte zklamané ,že mne nebo ANT tu vidíte :slight_smile: :astonished: :sunglasses:
15. srp 2010 v 08:00  • Odpověz
@kovalda jinak bychom se od hlazení bříška určo dostali i dál,jen díky té krvi po epinu jsem neměla odvahu na manžu, ale endorfiny jsme vyplavily, mimčo se náramně uklidnilo, takže jsem pak usnula jak špalek a pak už se nic směrem k porodu nekonalo.....
15. srp 2010 v 08:04  • Odpověz
@lio škoda už si to mohla prolomit to čekání
15. srp 2010 v 08:37  • Odpověz
@lio určitě až porodíš ty tak se jich přidá víc
15. srp 2010 v 08:37  • Odpověz
jinak za hodinku vyrážíme směr hody je tu teda pod mrakem ale mě to teda vůbec nevadí
15. srp 2010 v 08:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.