• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
jinak dneska to máme za 2dny lio :astonished: :astonished:
15. srp 2010 v 08:39  • Odpověz
@lio Prosimtě co se může stát víc,než že začneš rodit? :grinning: S tou kapičkou krve si myslím moc lámeš hlavu!
My dnes vzhůru od půl šestý,já od čtyř,v pokoji šílený vedro,večer jsem zvracela,ráno zas hrůza,už tak 4dny jsem opět převážně na melounech a už druhej co jsme koupili nebyl dobrej,takže už abych porodila,jinak budu jíst nevim co :confused:
No blíží se to...
15. srp 2010 v 08:40  •  3 děti  • Odpověz
@antana123 dva dny...já možná už zítra....kéž by...
při bolestech jsem se snažila zrelaxovat myslet na mimi a posunout ho níže.....
jinak sem se vrátila z venčení, vzala sem si džíny, triko vestu...trubka, vyšla ven a HIC jako kráva.....sice sem to zvládla venku ale zpocená sem dorazila jak myš, bude tam tedy pořádný vedro neska....a to hlásili něco jiného......
tak si hody moc moc užijte, obdivuju tě že s těmi bolavými otoky takhle trajdáš, tak opatrně a moc si to užijte.....
15. srp 2010 v 08:58  • Odpověz
@petja pet máš IP
15. srp 2010 v 08:59  • Odpověz
@antana123 su zvědavá co se bude psát v počítadle po úterku :grinning:
15. srp 2010 v 08:59  • Odpověz
@lio no mám bolavý otoky ale tohle je jednou za rok a po každým kousku sedíme a odpočíváme takže nic náročného
15. srp 2010 v 09:02  • Odpověz
tak pa holky pak se ozvu :wink:
15. srp 2010 v 09:05  • Odpověz
@antana123 hezký den :slight_smile:
15. srp 2010 v 09:07  • Odpověz
@lio Už sem ti taky písla :wink: No od úterka se v počítadle bude asi psát 41tt,nebo ho manža změní na Elišku,nebo Vojtu :wink:
15. srp 2010 v 09:20  •  3 děti  • Odpověz
@petja elišku nebo dominika :grinning:
15. srp 2010 v 09:23  • Odpověz
@petja No ale v pase máš Vojta
15. srp 2010 v 09:26  •  3 děti  • Odpověz
@petja heye ty pohyby cítím, ale umírněné, je to blbě?ale to už večer po těch endorfinech, hejbalo se ale tak jemně a decentně, žádný opičárny hodinový.....mám to nějak zkoumat řešit?
15. srp 2010 v 09:27  • Odpověz
@petja to mám, ono se to změnilo včera....manža nebyl rozhodnut a nakonec je vypsán dominik :slight_smile:
15. srp 2010 v 09:27  • Odpověz
Dobré ránko,
tu taky nepršelo, jen bylo několik těch šílených ran, ale nešly za sebou, ale vždy jen 1, pak třeba 10 minut nic a další. Tak fakt nevím, co to bylo. Venku máme taky sluníčkovo a vypadá to na teplíčko, tak budu prát :slight_smile:

@lio: no, že tu s antanou jste zklamané určitě nejsme, jen trochu kvůli vám, že se to samo nerozhejbalo, ale třeba se to ještě rozjede. Jsem zvědavá, jestli ti zabere dnešní koktejl. Už se v těle něco děje, tak by mohlo :slight_smile:
Jména máte super, všechno nachytáno, venku krásnej den, tak třeba už :slight_smile:.

@antana123: no užijte si hody a těšíme se na fotečky, to si pak poslintám zas klávesnici nad dobrotama :slight_smile:.

Jé, koukám, jaký je datum, jestli by se vaším pupíkům líbilo a vida, máme dnes s manžou 2 roky výročí od svatby :grinning: No, manža to oslaví prací a já doma lenošením :slight_smile:

@petja: no, tak jestli jsi schopná konzumovat jen melouny, aby to nešlo ven, tak to teda asi nejvyšší čas rodit, ty melouny už dobrý asi nebudou :grinning:
15. srp 2010 v 09:34  • Odpověz
@lio Zkoumat asi ne,hlavně,že jsou pohyby
15. srp 2010 v 09:35  •  3 děti  • Odpověz
@suik nee včera jsme měla dle koně 35 a říkala jsem že zítra začínám 36 a dnes už mám podle koně 36 kůn i já se shodujem a je to správně a u tebe mi kůň taky píše 36
15. srp 2010 v 09:35  • Odpověz
@kovalda Jo jídlo mi dělá problém...
15. srp 2010 v 09:36  •  3 děti  • Odpověz
jinak jsem byla v lesích a bylo mi tam strašně fajn ani jsem nevěděla že to břicho mám a teď co jsem se vrátila do města se nemůžu ani pohnout...blééé
15. srp 2010 v 09:37  • Odpověz
@petja velmi umírněné..uvidím co dopo, protože po jídle tam dycky řádil....tak uvidím dyžtak pojedu
15. srp 2010 v 09:38  • Odpověz
@petja pak nemáš být jak tyčka když si na melounech :slight_smile:
15. srp 2010 v 09:39  • Odpověz
tak půjdem pokoupit chlastíka džus do koktejlu, pak obídek a uvidíme
15. srp 2010 v 09:41  • Odpověz
@lio Já a tyčka? No jeden takovej meloun mám místo bříška :grinning: to mi řekla jedna známá že je to příznačné,že můžu jen melouny :sweat_smile:
15. srp 2010 v 09:42  •  3 děti  • Odpověz
@lio No jinak ti přeju hodně úspěchů při koupi meruň.džusu.Manža sehnal pouze v Kauflandu a to jen 40%,já uvažju pokud neseženu o meruňkovým kompotu
15. srp 2010 v 09:43  •  3 děti  • Odpověz
@petja tyčka s melounkem :slight_smile: hubenďourek, melouny jsou dobré ale asi by mne moc neuspokojily :slight_smile:
15. srp 2010 v 09:43  • Odpověz
Minule jsem měla štěstí v Hypernově v Olympii,ale tam kvůli to mu asi nepojedu...
15. srp 2010 v 09:43  •  3 děti  • Odpověz
@petja no kdyžtak koupím a rozmixuju meruňky.....ten kompot bude na mě asi dost cukrová bomba......samotné merunky budou asi nej, otázkou je, zda budou :-O
15. srp 2010 v 09:44  • Odpověz
@lio No já moc na výběr nemám ,intuitivně je prostě jím a jedině z něj mi není zle...
15. srp 2010 v 09:44  •  3 děti  • Odpověz
@lio Cukr asi jo,ale nepiješ toho moc...no a tak třeba dnes vyrazíte do porodky
15. srp 2010 v 09:45  •  3 děti  • Odpověz
@petja jen manža má obavy z toho oleje...a já zase furt nemám jasno kolik čeho vlastně..studovala sem diskuzi v noci....hlt toho půl panáka toho...no hezký....a pak do 0,33..takže si dám 0,33 sklenku, do ní hlt chlastu, půl panáka oleje a doleju džusem? a vypiju celý?
15. srp 2010 v 09:45  • Odpověz
@lio jo,přesně tak...Manža má obavy,to je jasný,ale olej je opravdu v pohodě a má tam svoje místo.Žádné mamči z diskuze se fakt nic nestalo,no tak někomu to jen prohnalo střeva,já třeba takovej problém neměla vůbec,prostě praskla voda,jelo se na příjem a pak se krásně rozjel porod.
15. srp 2010 v 09:48  •  3 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.