• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
dle meteomapy jde od šumavy oblačnost a déšt, taky je tu polozataženo...modrák jako ráno to není.....tak nakonec jim to počás vyjde
15. srp 2010 v 09:48  • Odpověz
@lio Jinak ten hlt má každý asi jinak,já myslím půl panáka to bylo?Nevim,odhadem nějak...Já jsem to vypila tak na dvakrát možná na třikrát...
15. srp 2010 v 09:49  •  3 děti  • Odpověz
@lio No u nás prší střídavě už od rána,počasí mi dneska neva,astejně se snažím odpočívat,noíc hrozná,doufám,že po obědě s malým zdřímnem
15. srp 2010 v 09:50  •  3 děti  • Odpověz
dobré ranko

tak u nás buřina celou no a bouří i teď ....tma, déšť ...o 15 st míň než včera
tento způsob léta, zdá se mi poněkud nešťastným :sweat_smile:

jinak u nás se asi opakuje minulý víkend ..je mi zle jak psovi ....možná ta buřina ....kdo ví ...no ještě, že do termínu jsou už jen dva víkendy :grinning:

@lio: u nás jsou pohyby různé ..některé dny jen takové laskavé, někdy to vypadá na kick box :wink: ....hlavně, že jsou

co to máte za nápoj?

15. srp 2010 v 09:52  • Odpověz
@petja jestli se z toho dřív nepozv....než to vypiju :slight_smile:

zajímavý bylo víš co, že po té masáži bradavek se fakt něco dělo, ale ustalo to....tak doufám, že je to ready aspon trochu.....
15. srp 2010 v 09:52  • Odpověz
@hupcza já vím ale já měla zase včera červenou příhodu po epinu víš....jinak bych ty umírněné pohyby neřešila, manža si tedy dělal srandu že je mimi zfetlý endorfinama :slight_smile: ale pohyby ted sou, sice ne kick box jako dycky po jídle....(nebo téměř dycky) ale jsou tam
ten ricinový koktejl.....je to jedna z mých posledních šancí

ještě jsem když rodily červencovky u nich zahlédla něco o hopsání na míči.....ale to nevím jaký by mělo vliv na rozeběhnutí porodu
15. srp 2010 v 09:54  • Odpověz
@hupcza O 15 st méně je fakt mazec....pak člověka nemá bolet hlava a být z toho tlaku v pr....
15. srp 2010 v 09:56  • Odpověz
@hupcza No hlavně,že počasí vyšlo včera :wink:
15. srp 2010 v 10:00  •  3 děti  • Odpověz
@lio: ad kapičky ...já si myslím (jak jsem psala), že to tam je zkrátka překrvené a tím pádem zranitelnější ....pokud to není nějaký veletok, neřešila bych :wink:
já jsem se na míči u porodu teda spíš uvolňovala než abych to tím nějak popoháněla
hlava mě naštěstí nebolí - to se mi stává max. jednou do roka, možná ani to ne ....kle klep
15. srp 2010 v 10:01  • Odpověz
no počasí včera vyšlo, jak komu :slight_smile:
bud se tu nedalo dýchat jaká byla prádelna, nebo ráno lilo.....a večer chladno, což bylo nejlepší, ale to už sem nemohla skoro chodit....
sranda jak je u každé z nás jiné počasí že :slight_smile:
15. srp 2010 v 10:01  • Odpověz
@lio hodně štěstí s koktejlem! Snad to vyjde, to čekání musí být úmorný.

a 40% džus nestačí?
15. srp 2010 v 10:02  • Odpověz
@lio Ta masáž bradavek bývá účinná,vysílá to signály k miminku,uvolňuje oxytocin...S tou chutí dopředu nikdy nevíš,mě to nějak nedělalo problém,bo jsem chtěla porodit přirozeně a tohle byla jedna z možností,jak to mu pomoct.Můžeš dát asi i méně džusu,pokud je problém v množství,nebo naopak více
15. srp 2010 v 10:02  •  3 děti  • Odpověz
@suik Ahojky,myslím,že i 40% stačí,ale čím víc vlákniny z toho,tím líp.Tudíž nejlíp vychází ty meruňky natural,že?
15. srp 2010 v 10:04  •  3 děti  • Odpověz
u nás včera byl slejvanec celej den, ale mě se to docela líbilo, když jsem šla (plazila se) zpátky z nákupu, tak jsem šla ulicí, kde jsou kaštany, listy měly už docela hnědý a připomnělo mi to podzim, ten mám docela ráda.....

taky jsem si uvědomila, že na přelomu prázdnin, září a října, jsem vždycky něco začínala - buď škola, nebo obě práce a teď budu maminka, pro mě to je snad ještě důležitější "nový" rok, než ten oficiální kalendářní.
15. srp 2010 v 10:05  • Odpověz
@petja: jj ..to bezpochyby :slight_smile:

@suik: to je dobré zlomové období :slight_smile:

15. srp 2010 v 10:06  • Odpověz
@petja to jo, ale když je rozmixuješ, tak je z toho kejda a ne tekutina, ne?
15. srp 2010 v 10:07  • Odpověz
@suik Joo,tak nějak :grinning: tak 2meruňky+voda
15. srp 2010 v 10:07  •  3 děti  • Odpověz
@suik ani by mi neva to čekání......spíš už se člvoěk pozoruje a doufám v ta poslední stébla no....
@petja tam jde o vlákninu z merunek jo? jsem právě nenašla důvod, proč zrovna MERUNKOVY džus...uvidíme..dyžtak koupím merunky a rozmixuju,,,kompot...by mi asi nahnal cukr do moči a to ted nepotřebuju aby mi řešili ještě toto....

holky fouká tu vichr, tak jdem do toho krámu, než se něco přižene
15. srp 2010 v 10:08  • Odpověz
@hupcza Jinak jde o nápoj Ingeborg Stadelmannové,z její knihy Zdravě těhotenství a přirozený porod.A zkušenosti
http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/napoj-k-vyvolani-porodu-podle-ingeborg-stadelma/
15. srp 2010 v 10:09  •  3 děti  • Odpověz
@lio Asi kvůli střevní perilstatice,ta má prý s tím nápojem následně taky co dočinění,střeva rozpohybují děložní svalstvo
15. srp 2010 v 10:11  •  3 děti  • Odpověz
@petja se střevama souvislost chápu ale že by vláknina tak brzo z nápoje šla do střev......no uvidíme...jdem pro ingredience.....
a pohyby jsou..patičkou projíždí břišní stěnu :slight_smile:
ještě chci zkusit tu koupel s levandulí a mlíkem, taky z knihy tuším.....na to jediné z aroma mám totiž propriety.....
tak držte palce, děkuju za vzdálenou podporu :sunglasses:
15. srp 2010 v 10:14  • Odpověz
@lio Levanduli beru k porodu,stejně,jako minule,stačilo mi občas si přičichnout k lahvičce,do aroma lampy nee.To musí být luxusní koupel :dizzy_face:
15. srp 2010 v 10:16  •  3 děti  • Odpověz
ahojky holky, můžu se zeptat..nevíte jak je to s tím klesáním bříška? mě včera kleslo dolů, ale TP mám až 21.9. myslíte, že malá tam ještě tak dlouho vydrží nebo půjde ven už teď někdy?
15. srp 2010 v 10:23  • Odpověz
@elgereta Ahoj,já jsem 38+5 a malou mám natlačenou na žaludku skoro furt,takže neporadím :grinning:
15. srp 2010 v 10:31  •  3 děti  • Odpověz
@lio: koukám, že to počasí máme podobné, tady se taky už zatáhlo a vypadá to, že bude pršet. Nu což, tak vyperu jen 1 pračku prádla a půjdu spát :grinning:

@suik: jé, tak to jsi měla krásnou procházku se zamyšleníčkem, co pro tebe letos v září začne :slight_smile:. Bude to ten nejhezčí začátek "něčeho" vůbec :grinning:

@lio: no vidíš, pohyby už jsou taky slušný, když ti brázdí bříško patičkou :slight_smile:, tak to všechno nakupte :slight_smile:
Koupel s levandulí a mlíkem? To sem pak musíš napsat co kolik a tak ..., tomusí být super.
15. srp 2010 v 10:32  • Odpověz
@elgereta: to bohužel nevím, ono je to asi u každého jinak :wink:
15. srp 2010 v 10:33  • Odpověz
@kovalda Ty jsi samý praní :dizzy_face:
15. srp 2010 v 10:36  •  3 děti  • Odpověz
Já zrovna peču chleba,dnes už pro pečivo nepůjdem a doma není nic.Nasypala jsem tam 3druhy ořechů,semínek a už se těším až tady bude vonět.Dnes dělám palačinky a zbytek prorelaxuju,ale stejně čas letí jako voda.
15. srp 2010 v 10:38  •  3 děti  • Odpověz
@petja: u nás se taky peče chlebík

@kovalda: taky dopírám ...v pátek dorazila nová pračka - tak toho je hromada
15. srp 2010 v 10:42  • Odpověz
Hezké nedělní dopoledne,
tady ráno svítilo, ale zvedá se vichr a nebe už není ani krapet modré, tak jsem zvědavá, co bude :sweat_smile: Odpolko jsme chtěli jít na procházku s foťákem. V noci jsem spala jak zabitá, krom 3 výletů na záchod :slight_smile: a už počítám noci, které mi zbývají do nástupu. K obídku se peče kachna :slight_smile:

@petja domácí chleba je stejně nejlepší :slight_smile:

@lio tak snad ten nápoj zabere.....držím pěsti :wink:
15. srp 2010 v 10:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.