• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@rennu Pokud bys chtěla,doporučila bych ti na ty obavy z operace homeopatika
15. srp 2010 v 10:45  •  3 děti  • Odpověz
@petja: no to víš, dělali jsme desinsekci - abychom se zbavili mravenců a tak - takže byl barák plnej kouře asi 5 hodin. Takže záclony, závěsy, ložní prádlo, ..... vše vyprat :slight_smile:
15. srp 2010 v 10:46  • Odpověz
@petja no letí to děsně ... my máme na dnešek spoustu úkolů, za dva dny manžel odjíždí, tak to musíme stihnout.... zítra přijde další hebamme, tak se musím taky nějak připravit.

@lio: ještě je v knize nějakej čaj, ale to nevím,kde bych ty ingredience sháněla :grinning:

ta levandule by měla být asi extra, ne? Já doma levanduli mám na praní, jakože 100% olej, dokonce bio, ale je na něm takovej ten kříž na oranžovým poli, tak nevím, co si mám o to myslet.....

jsem si ji měla objednat taky...vůbec spoustu dalších olejů :grinning:

na masáž hráze mám přímo ten od IS a musím říct, že je bezvadnej, se mi zdá, že funguje líp než když jsem mazala tím základním.
15. srp 2010 v 10:47  • Odpověz
@rennu Panečku, si vyloženě děláte nedělní obídek :slight_smile:
Tady už zas vykukuje slunko - střídá se to snad po 10 minutách, tak třeba u vás taky ještě vykoukne a zvládnete ty fotečky, když jsi na ně tak dlouho čekala a přemlouvala :slight_smile:
15. srp 2010 v 10:48  • Odpověz
Jé, dnes začínám 38 tt, takže další neděli už Žanda bude "dopečená" :slight_smile: Ale když tam zůstane do termínu, budu jedině ráda :grinning:
15. srp 2010 v 10:51  • Odpověz
@petja a co doporučuješ?Já na strach a proti obavám z porodu dostala pro sebe i pro manžela Aconitum 30c ..... jsem koukala, že ředění 9ch se používá při nachlazení a horečkách. O 30 jsem nanašla nic....

si budu muset pořídit nějakou knihu, zajímá mě to čím dál víc, ale plácám se v tom, můžeš něco doporučit?
15. srp 2010 v 10:58  • Odpověz
@kovalda super! :wink:
15. srp 2010 v 10:58  • Odpověz
@hupcza: gratuluju k nové pračce, že se ti pořád chce prát? :grinning:
15. srp 2010 v 11:00  • Odpověz
@petja taky ji beru k porodu, ted s ní poslední dobou manža luxuje.přidá do vody a já relaxuju ::grinning:
ta koupel je asi pět lžic mléka a 4 kapky 100% levandulového oleje...na min 15 min....
Když už nic jiného, prohřeju se, uvolním a jeslti rozrodím to už netuším :grinning:
taky budeme péct chleba, kde kupujete směsy, nebo děláte komplet home made? mne v těhu příšerně smrdí droždí, takže nemůžu ty směsy, kam se ještě extra přidá čerstvé droždí.....ale v makru jsme nekoupili pár muk a už jeden pekli a luxusní, .....
Džus sem sehnala 40% pfaner.....a vodku měli zlevněnou :grinning: a muž si koupil Míšu.....tak sem řekla, co kdybych napsala tchánovcům, že muž si koupil zmrzlinu a mne vodku s džusem :grinning: :sunglasses:
@rennu Homeo bych být tebou zkusila.....já tedy zítra dávám krizovky, možná večer, uvidím, co bude ...
s klesajícím bříškem nevím, já ho mám taky dost hore, myslím si že to není nutně známka že porod BUDE na 100%..tkahle můžeš chodit ještě měsíc, a nebo taky ne ...
15. srp 2010 v 11:00  • Odpověz
@suik speciální, no 100%..ten mám....používám do aromalampy na masáže...olejíčků mám spousty, ale z toho co je doporučeno z aromaterapie na vyvolání porodu nemám nic, krom té levandule.....
takže mi nekaž radost tou určo nic nezkazím, a těším se na to, doufám, že mi neodejde do té doby zátka nebo nezačnu krvácet, abych do té vany mohla....
včera jsem dala jen horkou sprchu....
15. srp 2010 v 11:02  • Odpověz
@kovalda tady pod mrakem, člověk tedy mžourá, fouká vítr ale v bytě je dnusno....myslím že něco přijde. ale neva, tam kam chcem na o maj zahrádku pod střechou, takže i dyby lilo.....jo a táta volal že má další koš hub, že něco doveze...a taky domácí vejce....takže budu ještě asi vařit bramborajdu a dám ji do mrazáku...
Koláč se včera spořádal jedna básen, s tím nízkotučným tvarohem sem si dala i já i babi diabetička a mlaskali jsme všichni....
15. srp 2010 v 11:05  • Odpověz
@suik jinak ten čaj myslíš z té skořice a tak, ten kořeněný? zase nemusím mít všechno, myslím že ten koktejl mi bude stačit. už se vodka i džus chladí......

sem si dala pár pater pěšky, pes vyběhl z výtahu že hurááá jsme doma a čuměl kam jako jdu.....lenoch jeden.....
15. srp 2010 v 11:07  • Odpověz
Tak to já bych do koupele nalila mlíka litr :grinning:

@lio Jo,taky mám Pfanner :wink:
15. srp 2010 v 11:16  •  3 děti  • Odpověz
@suik: vyfotím ti mou skříňku v koupelně - to je teprve olejíčkový mazec :grinning:

@kovalda: taky koukám, že máme dopečíno :slight_smile: ....já teda na termín nutně čekat nemusím, když celé těhu veru vychází opakovaně o 1,5-2 týdny napřed ....ondra je taky o týden dřív a 51/3,6 mi nepříjde prťavé :slight_smile:

@suik: prátr se mi nechce - ale ono s 15 měsíčním ďáblíkem, látkováním atd. moc jinou volbu nemám :grinning: ....ale pračka je fakt super ...že jsem si ji nevydupala dřív

@lio: směs jsem koupila jednou a bylo to hnusnééé ...míchám si sama - vyjde to na zlomek ceny a chuť nesrovantelná
15. srp 2010 v 11:17  • Odpověz
@hupcza a jakou máš pračku? sice aktuálně vybíráme lednici, ale pračka bude následovat :slight_smile:
15. srp 2010 v 11:20  • Odpověz
15. srp 2010 v 11:26  •  3 děti  • Odpověz
@petja budu vděčná za každou radu......zítra jdu do lékárny tak aspon budu vědět, co pořídit......děkuju :slight_smile:

@kovalda jojo, už jsme se nabaštili, manžel se zeptal, zda budeme dnes rodit - blbej dotaz :grinning: a otevřel si k tomu pivko a já si aspon dala nealkoholický a mnam...teda bylo to mastné, takže uvidím, co to udělá, ale tuuuuze dobré :slight_smile: :slight_smile: Tak pokud dnes přijde průtrž, tak teoreticky máme ještě 3 další dny na foto venku :wink:
15. srp 2010 v 11:26  • Odpověz
@suik A když máš vysoké horečky,tak se potíš?
15. srp 2010 v 11:28  •  3 děti  • Odpověz
@rennu jen to neodkládejte, lepší nějaké fotky než to odkládat na zítra.....zvlášt v našem případě.....a ostré slunko není žádné terno na focení, pod mrakem je taky dobrý světlo tak šup ven a fotit.....
15. srp 2010 v 11:30  • Odpověz
@petja ještě mi napadlo s tou masáží, jak po masáži nějaké bolístky byly, myslíš že jsem po skončení bolestí měla masírovat zas? masírovala sem ty tři min, pak přestávka a zase a šla spát....dvakrát..jednou před spaním a pak v noci.....
15. srp 2010 v 11:32  • Odpověz
@lio no momentálně tam po vydatném obědě nedojdeme :wink: Tak pokud nám slehne, resp. pokud manža nevytuhne, tak ho odtáhnu :slight_smile: ...když ono i do nejbližší přírody to je kousek chůze, tak uvidíme :wink: jako zůstat trčet u rybníku mezi stroamma, když by se přihnala bouřka, to se mi nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. srp 2010 v 11:37  • Odpověz
@rennu no je fakt, že ty to máš přeci jen naplánovanější víc jak já, já nevím dne ani hodinu ted ..takže sme vyrazili včera v podvečer, udělali asi 5 fotek a šli :grinning:
jinak se to sem pěkně žene ...dle mapy kolem poledního leje a mezi 66-8 večerní nejvydatnější srážky.....
15. srp 2010 v 11:41  • Odpověz
@lio http://www.mall.cz/eco-pracky/aeg-lavamat-72850-a

já mám nějaké brožurky od homeopatické lékařské asociace - třeba homepopatie pro nastávající maminky
a můžu doporučit http://knihy.abz.cz/prodej/homeopatie-1
jo a výborná "zdravotní kniha" je http://www.poznani-knihy.cz/detail/59/18838/sommer-gisela-detske-nemoci
je tam o nemocech - příznaky, přírodní/domácí léčba, aromaterapie, homeopatie, bylinky ...ale i doporučení, když už mazat k dr. ....supr přehledné a i když jsem ji vytáhla jen párkrát, vždy jsem tam našla, co jsem potřebpovala, abych ondru dala do kupy a nepotřebovala léky
15. srp 2010 v 11:43  • Odpověz
@hupcza dík za tip
15. srp 2010 v 11:45  • Odpověz
mám chut na mojito.....tam co jdem dělat nealko, sice to samo není ono, ale co....
pomalu vyrazíme abychom tam došli aspon suchou nohou :grinning:

těhulky krásné odpoledne a dobrou chut k obědu
15. srp 2010 v 11:46  • Odpověz
@hupcza: no, já vůbec netuším, jak je Žanetka veliká. To já ji chci k termínu proto, abych vše stihla :slight_smile: Jinak se samo už moc těším a když bude o týden dřív, tak taky v pohodě :slight_smile:

@lio: sakryš, taky snad něco upeču, když tu o tom furt píšeš :slight_smile:

@rennu: jejda, to už je čas oběda? aha, no, to bych si měla taky něco vymyslet :slight_smile:. Tak si hezky zažívejte a pokud nebude cedit, tak vyrobte pár foteček, po takovém obědě vám procházka prospěje :grinning:
15. srp 2010 v 11:50  • Odpověz
@kovalda neboj já nejsem pečící, to bylo jen že tu bylo to těsto :grinning: ale tohle fakt rychlovka a dobrý a je to i nesladký ňamozní....my jdem na o ted....bude tu lejt....tak jdem at dojdem suchou nohou ač je to asi 400 m od baráku :slight_smile:
tak něco ulov dobrýho a poho odpo
15. srp 2010 v 11:54  • Odpověz
@lio: užijte si obídek ve 2 :slight_smile:
15. srp 2010 v 11:56  • Odpověz
@petja jsem dlouho žádnou neměla, ale myslím, že jo ....
15. srp 2010 ve 12:01  • Odpověz
Ahojky tak je po hodech tady je bouřka šílená tak jsme jeli domů škoda :frowning2: :frowning2: když se udělá líp tak pak vyfotím pupík
15. srp 2010 ve 12:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.