• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@antana123: aha, jejda, tak je fakt, že počasí člověk neovlivní. Škoda, tak ses těšila
15. srp 2010 ve 12:53  • Odpověz
@kovalda jo jo to nava příští rok to bude se Šímou lepší
15. srp 2010 ve 12:55  • Odpověz
Tady je dusno a těžko říct, jak to s tím počasím bude, chvíli mám strach, že bude pršet, tak sundavám prádlo, pak zas vyleze slunko, ... No, je tu jak v prádelně, tak asi nějakej ten déšť bude. No, kašlu na to, však ono se to samo nějak rozhodne, jdu na to nabrat síly a dát si šlofíka :grinning:
@antana123: přesně tak, příští rok budeš mít s sebou ročního Šímu, to bude psina :grinning:
@kovalda já taky už mi padá hlava
15. srp 2010 ve 12:56  • Odpověz
Jé, teď jsem poprvé u svého příspěvku zahlédla možnost "opravit překlepy" :grinning:
15. srp 2010 ve 12:57  • Odpověz
@antana123: tak dobrou :grinning:
15. srp 2010 ve 12:57  • Odpověz
@kovalda jo jo tobě taky
15. srp 2010 ve 12:59  • Odpověz
Takže chrníte,ju? No malej mi dneska nedal možnost,po obídku neusnul,tak za chvilu vyrazíme někam ven,počasí nepočasí,bude mít spánkovou krizi,tak aby mi neusnul ve tři třeba...no já už to nějak doklepu :grinning: aspoň hlava přestala bolet,je tu ale šílené dusno,nátělník a kalhotky to jistí,fakt tlak na trjce bych viděla...
@suik já myslela ve vztahu k tomu aconitum,jak jsi dostala,jestli to není i tvůj konstituční lék,ale pokud se potíš při horečce,tak ne.
15. srp 2010 ve 13:16  •  3 děti  • Odpověz
@petja já jsem to asi pochopila.....takže když se potím, tak mi nepomůže?
15. srp 2010 ve 13:31  • Odpověz
Jo,jo,pomůže,na tu danou věc,co do psychiky ti pomůže,páč zřejmě odpovídáš symptomům,ke kterým aconitum náleží..to nepocení je jen jedna z nich,náležících ale spíš do těch fyzických věcí...
15. srp 2010 ve 13:34  •  3 děti  • Odpověz
jinak díky za ty odkazy, prostuduju to a něco si asi nechám dovýzt.....určitě tu jsou i nějaké super v němčině, tady to obecně dost frčí, ale zas to luštit :grinning:

já jsem dneska taky nějaká utlumená, chytla jsem se ségrou, má přijet mě "híldat", když tu manžel nebude a dává mi docela najevo, jak jí to obtěžuje, a že furt skáče jak si písknu, taky následovala výčitka, že když jsem se odstěhovala tak daleko, tak ať se nedivim :unamused:
Jsem z toho docela smutná, mám čím dál větší pocit, že na mě moje rodina tak trochu prdí :cry:
15. srp 2010 ve 13:35  • Odpověz
@petja jj, díky, už asi rozumím ...jak jsi psala, tak stejně nižší potence jsou na to fyzický a vyšší na to psychický.

já jsem se ještě ptala, jak to s těma hebamme tady je, všechny se vyznají v přírodní léčbě a babskejch radách, a ty co mají uvedeno něco navíc - jako homeo, bachovu terapii a spol, tak na to mají ještě extra certifikát.
15. srp 2010 ve 13:38  • Odpověz
@suik No,to musíš podlemě NJ ovládat jako mateřštinu,jinak to nemusíš pochopit,což je v homeo dost důležité...to,co radila Hup je taky dost dobrý,taková alternativní lékárnička,já mám některé dost odborné.Pak je taky super
Domácí lékárnička od Judity Hofhanzlové.Celkově všechny knihy jsou od ní super
15. srp 2010 ve 13:39  •  3 děti  • Odpověz
@suik To mě mrzí,tak pošli sestru domů,jestli budeš klidnější...no pokud ji to obtěžuje je to blbý a na atmosféře to nepřidá...třeba se to ještě zklidní...
15. srp 2010 ve 13:45  •  3 děti  • Odpověz
našla jsem to video co nám pouštěli,jak miminko hledá mléčný bar, tak kdo chcete, tak se jukněte: http://www.youtube.com/watch?v=auVmnvwNUOE&feature=related
15. srp 2010 ve 13:59  • Odpověz
@suik pěkný..ale některý ty videa tam jsou teda síla
15. srp 2010 ve 14:26  •  3 děti  • Odpověz
@petja: teda bez spánku bych to dnes nedala, byla jsem unavená, že mne až bolely svaly. Ale chápu, že už s narozeným cipískem člověk moc na výběr nemá.

Tady se to počasí mezitím vybralo do sluníčkova a máme cca 28 ve stínu, takže krásně :slight_smile:. No, protože už jsme to tu dlouho neměli, tak jsem ráda :slight_smile:

@suik: se ségrou je to blbý, když to tak cítí. Ale třeba měla jen blbou náladu, ... A už tam je, nebo teprve přijede?
15. srp 2010 ve 14:35  • Odpověz
@kovalda No tady je jak v prádelně,za chvilku půjdu s malým ven,to zas budu nachozená,co se dá dělat.Já jsem ráda,že mi pomohla zas arnica,včera jsem nemohla už ani chodit, vzala jsem si ji, jak sem ulehla,myslím 3x po 20 min a jsem úplně v klidu
15. srp 2010 ve 14:40  •  3 děti  • Odpověz
Kdo chcete jukněte, konečně máme nové pupíčkové fotky :slight_smile:

15. srp 2010 ve 14:54  • Odpověz
@kovalda Jakk to děláš s tím spaním? Já prostě nezaberu..... :frowning2: Tady se teda taky žádná průtrž ani ochlazení nekonalo :frowning2: pofukuje, svítí a je hicák :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. srp 2010 ve 14:56  • Odpověz
my vyrazili na o s deštníkem jak trubky, přes o se to vybralo na modrák a slunce .....pak jeli k našim pro boubičky a já se tak potají "rozloučit" bříškatá, jen sem babi řekla že ji tam zítra hodím psisko....
taky mi trochu klesá bříško a pracují nervy....za chvíli míchám koktejlík....
manža už nechci fotit, venku je fakt hrozně, sotva se všichni plazíme, doma jen nejlíp, chládek...prej až bude prcek budem fotit, že máme fotek dost...no tak nějaké máme, dobrááá :slight_smile:
že by se mi ted v tom hice chtěla dávat ta horká vana .-D......ještě přemýšlím co je potřeba udělat, zklidila jsem sušák prádla, 3/4 z toho poskládala uklidiila .-)

sice venku pofukuje ale je tam hnus dusno......
:sunglasses:
15. srp 2010 ve 14:59  • Odpověz
@rennu moooooooooooooc krásné fotky, to jsou profi nebo čiště vaše? a krásnej pejsek :slight_smile:
15. srp 2010 v 15:02  • Odpověz
@lio u nás se to také vyčasilo......Děkujeme za pochvalu, to jsou naše fotečky :slight_smile: ještě udělat nějaké venku a budu spokojená :slight_smile: Jo a pejsek lezl do každého záběru, manekýn jeden :grinning:
15. srp 2010 v 15:12  • Odpověz
@petja
@kovalda to je pořád a už delší dobu, dává mi najevo, jak ji furt obtěžuju, přitom to bylo domluvené už dlouho dopředu. Jako ona přijede, ale ne na tak dlouho, jak jsem myslela....já po ní nic nechci, jen aby tu byla se mnou. Může si to tu užít, někam se podívat. Nevim, mám z tý svý rodiny rozporuplný pocity, nikdo se o mě nestará, pak jen slyším, že mám co jsem chtěla. Ale taky jsem se mohla provdat třeba na Moravu, to by bylo stejně daleko, ne? :unamused:
Táta taky nedorazí, přitom na jeden víkend by se utrhnout mohl....děsně práce :angry:
Jsem zvědavá, jak to bude vypadat, až se mimi narodí.

@petja, já jsem koukla hlavně na to první, to bylo to naše, pak jen letem světem.

@hupcza: vyfoť! :wink:

taky dneska peru a suším, už druhou rychlou pračku zavinovaček a dek...za chvíli už budu mít skoro všechno vypráno. taky je u nás sauna, se potím jak myš.
15. srp 2010 v 15:18  • Odpověz
@suik Teda ty jsi pilná jak včelička :slight_smile: já dnes jen umyla nádobí, baštila :grinning:, sebrala prádlo, zalila kytky a asi budu muset jít umýt zbytek nádobí :rolling_eyes:
15. srp 2010 v 15:22  • Odpověz
@rennu fakt se vám povedly, jsou krásné,l moc vám to tam sluší :slight_smile:
15. srp 2010 v 15:24  • Odpověz
@lio děkujeme :slight_smile: ale co mi to dalo přemlouvání :grinning: :grinning:
15. srp 2010 v 15:25  • Odpověz
tak sem si nakapala krizovky, vědomí že jdu dělat něco vědomě |:grinning: mi nějak nedělá ok :grinning: ale manža se hrozně těší.....jen proč je to sakriš všecko na mne :-O :grinning: ...
15. srp 2010 v 15:25  • Odpověz
@rennu no dneska moc, ne,včera to bylo lepší :wink:
15. srp 2010 v 15:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.