• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@rennu: no, tak už podle profilové fotky budou asi krásné :grinning:
No, já nevím jak to dělám, prostě jsem unavená, lehnu si, uprdelím se já i Žanda a pak se vzbudím :grinning:

@lio: tak fakt máme počasí stejné :slight_smile: Tak ať koktejl chutná :slight_smile:

@suik: třeba se to časem zlepší. My měli v rodině taky jeden čas ty vztahy takové chladnější a pak se to vybralo. Tak držím palce :slight_smile:
15. srp 2010 v 15:42  • Odpověz
@lio: to chápu, že jsi rozklepaná z toho, že jdeš vědomě "volat miminko ven" :grinning:
Tak dobrou chuť na koktejlík a budeme se všichni moc těšit na SMS :slight_smile:. Jj, holt je to na ženský a chlapi se jen těšej :grinning:
15. srp 2010 v 15:45  • Odpověz
@kovalda já taky spala až do ted nemůžu pořádně spát v noci jsem ráda že aspon usnu tak :wink:
@rennu:nádherný fotky mooooc se vám povedly :wink: :wink:
15. srp 2010 v 15:47  • Odpověz
@antana123: no, já v noci občas taky ponocuju, ale díky bohu spím i v noci. Jak ty to zvládáš, to fakt nechápu :sweat_smile:

@rennu: fotky jsou suprový :slight_smile: Za to přemlouvání to stálo.
15. srp 2010 v 15:55  • Odpověz
@antana123 @kovalda děkujeme za pochvaly :slight_smile: Byla to sranda....tak snad ještě něco blejskneme až půjdeme ven :slight_smile:
15. srp 2010 v 15:56  • Odpověz
Uff, tady začalo být nesnesitelné vedro. Udělám jednu maličkou věc a jsem z toho zpocená jak z běhu maratonu, děs. :fearful:
15. srp 2010 v 15:57  • Odpověz
@rennu: no, tak to se budeme těšit ještě na fotky z venku. Hlavně to řekni manžovi, jak jsme vás moc chválili, aby věděl, jak je šikovnej a třeba nebude příště potřeba tolik přemlouvat :slight_smile:
15. srp 2010 v 15:58  • Odpověz
@kovalda tak přípravou jsem požádala manžu, tak to hezky naměřil, namíchal, a už to piju :grinning: je to docela kalorická bomba, nepít celé těhu džus a ted mít rovnou celou trojku sladkého merunkového džusu, je tam cítit jen ten, nahoře se dělaj kola od oleje ale chutově je cítit jen džus, ještě předítm jsem si vypálila cd s hudbou k porodu :grinning:, udělala bramboračku, došla na wc ˇ(ty nervy) a čekáme :grinning: :grinning:
ještě musím nahrát music do mobilu abych mohla poslouchat na pokoji ve sluchátkách
15. srp 2010 v 15:58  • Odpověz
Tak lio už si asi míchá kouzelný lektvar.
@antana123: půjdeš do toho taky? Namícháš si koktejl?
15. srp 2010 v 15:59  • Odpověz
@lio: á, tak koukám, že jsem to odhadla přesně, že už bumbáš :slight_smile:. No moc a moc držím pěsti, aby to vyšlo :slight_smile:
15. srp 2010 v 16:00  • Odpověz
@kovalda nebooj, přetlumočím mu to :slight_smile: bude mít radost :slight_smile: jinak já jsem zpocená i když nic nedělám, strašný dusno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@lio držím moc pěstičky, aby to zabralo :wink:
15. srp 2010 v 16:01  • Odpověz
@rennu: jsem koukala, že jak ti Honzíček sedí v bříšku jinak, tak že máš zas jiný tvar bříška :slight_smile: . To je krása, jak to má každá mamča jinak :slight_smile:
15. srp 2010 v 16:02  • Odpověz
neska se mi ozvala "kámoška" co rodila tam co budu já v dubnu....jak mi je, jak se cítím, jeslti sem nervozní a že měla kontra 24 hod před porodem jakej to byl mazec a mne přeje poho průběh....a kdy mám termín
tak sem odepsala že nervozní nejsem, cítím se max ok a spíš okolí to řeší víc takže jsem se uzavřela a soustředím se na sebe a mimi, tak mi napsala "tak promin že jsem se ptala" .....nechápu :grinning:
a pak mi přišly ještě tři sms...s podporou at to hezky dofuním do konce a že držej palce...a táta mi předpověděl zítra či pozítří, babča se jen tak usmívala a mamča furt hladí bříško, že je hrozný že za chvíli nebude, kdyby tušila že jdu zítra do špitálu, tak mne asi od nich nepustí :grinning:
nápoj vypitej :slight_smile: manža furt zkoumá jak to chutná, já podezřívám že to ošidil, nečekala sem to takhle dobrý.....
15. srp 2010 v 16:03  • Odpověz
@kovalda bumbala bumbala :grinning:
ještě bych měla dát tu vanu, aby mi dřív neprdla voda, dyby tedy náhodou to chtělo zabrat....
15. srp 2010 v 16:04  • Odpověz
@lio držím palce at zabere
@kovalda jo půjdu asi zítra začnu shánět já mám času kotel oproti lio na mě myslím hned vyvolávačka nečeká jako na ní
15. srp 2010 v 16:05  • Odpověz
@kovalda sranda je, že jak včera manža změnil jméno pro kluka, ted přemýšlím zda vojta není hezčí..ale pozdě, je napsáno :grinning: už aby se to narodilo a my věděli co to je dostalo to jméno :grinning: už mi to všecko leze na mozek a o všem moc přemýšlím
15. srp 2010 v 16:05  • Odpověz
@antana123 myslíš že nečeká, třeba jo, vzhledem k otokům a tlaku
15. srp 2010 v 16:06  • Odpověz
@lio já ti nevím mě příjde že to nikoho netrápí no uvidíme co mi řeknou v úterý
15. srp 2010 v 16:07  • Odpověz
@lio každopádně budu na tebe myslet :dizzy_face: :dizzy_face:
15. srp 2010 v 16:08  • Odpověz
@kovalda jojo, je to znát, že si tam hoví jinak, i na možnostech ležení :unamused:

@antana123 podle mého by to měli řešit, právě kvůli tomu tlaku a otokům, ne?

@lio no vidíš, jak ti to šmakovalo :grinning:
15. srp 2010 v 16:11  • Odpověz
@rennu jo no oni tě narvou práškama a myslí si že je to ok
15. srp 2010 v 16:17  • Odpověz
@rennu si mi ještě zvýšší dávku
15. srp 2010 v 16:18  • Odpověz
@rennu dobrý ale blbý je že všude píšou jiné množství oleje, tak mám tucha, že manža dal málo, i dyž sem měla poměr, co psala maminka že vypila a pomohlo, tak nevím .-( jeslti sem ho měla málo tak se picnu.....a je mi horko :-O
15. srp 2010 v 16:24  • Odpověz
Holky u nás je 30 stupňů a vlhkost 70%,jako fakt kolapsový počasí,jdu dát vlažnou sprchu a vyžehlit pár věciček.
15. srp 2010 v 16:24  •  3 děti  • Odpověz
@antana123 to je na prd.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@lio horko mi je teda i bez nápoje :sweat_smile: ale snad zabere....

@petja je fakt hrozně, já ani nešla venčit.....teplota v lhkost je tu obdobná...hrůza :stuck_out_tongue_closed_eyes: k žehličce si sednu nejdřív večer :slight_smile:
15. srp 2010 v 16:30  • Odpověz
mno tak sme měřili špatně, já to měřit nechtěla, protože sem na ty míry debil......ale manža mi fakt oleje ubral 10x mnéně :grinning:
takže sem měla jen merunkový džus s kapkou oleje dalo by se říct se picnu :grinning: sem si říkala že tak dobrý to nemohlo bejt
15. srp 2010 v 16:40  • Odpověz
se mi ta míra oleje nezdála tak sem otevřela knihu tam míra oleje 10x větší než mi opatrný manža naměřil :grinning: takže duhej pokus s tím že sem odečetla tu jednu míru oleje a je to tedy už jiný, ale stále to není chutově zlý že bych to nepozřela a mimi nadávám, že kurna nemůže vylést samo :grinning:
asi budu ožralá :-/

jinak merunkový džus je tam kvůli hrozící ztrátě draslíku která by mohla způsobit protržení amniového vaku a alkohol je tam proto, aby se olej rozpustil
15. srp 2010 v 16:44  • Odpověz
@lio no vidíš, sis pošmákla po druhé :grinning: ...teda to s tím draslíkem, by mě nenapadlo...tak ted už jen aby se miminko rozhodlo vyklubat :wink:
15. srp 2010 v 16:48  • Odpověz
@rennu no moc si nepošmakuju, s tou cukrovkou....je to sladký jak cumel.....olej je tam už trochu znát ale žádná hrůza, ale já dyž piju džus tak ředěný takže pro mě je větší utrpení ten džus :grinning:
15. srp 2010 v 16:50  • Odpověz
@rennu spíš mímo se nějak mele :slight_smile: a to sem měla ráno strachy že je nějaké poklidné, vyjekávám bolestí :slight_smile: jaký do mne kope rány
15. srp 2010 v 16:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.