• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@lio já si teda taky džusy ředím :slight_smile:...no tak miminko at dá pořádnou perdu, aby praskla voda a tradááááá a mohli byste jet :wink: Já si taky říkám, že kdyby mi nenadále prdla plodovka, že by to pro mě a moji psychiku bylo lepší než čekat na jistotu :sweat_smile:
15. srp 2010 v 16:53  • Odpověz
@rennu no já už ti nevím co by bylo lepší
se nemžůu vynadívat na ty tvé fotky, taková krásná maminka
heye dyby se Honzík začal klubat dřív tak to pro tebe nic moc, ne?
15. srp 2010 v 16:54  • Odpověz
@lio tak měla bych to rychle za sebou, to by byla jediná výhoda :slight_smile: Nemusela bych sse nervovat, prostě by se jelo do porodky a šla bych na císaře hned :wink:
15. srp 2010 v 16:57  • Odpověz
@rennu mne totiž dycky přijde, že když je plánovaný císař že to spontální rozjetí porodu by nebylo uplně ok, ale asi máš pravdu.....no ale vydrž si do toho pátku..budeš tedy nějak zjištovat to vrchlabí? jeslti se to tu včera probíralo tak se omlouvám, ale myslím že jsem dočítala pečlivě
15. srp 2010 v 17:02  • Odpověz
@lio: no tak to je super, že je ten koktejl i normoš chutnej, kdyby dnes nezabral, tak si míchni ještě jeden zítra ráno :slight_smile:

@antana123: no tak super, tak ať to zítra všechno seženeš, kdyby v úterý vyhrožovali s vyvoláním :slight_smile:

@rennu: no, v možnostech ležení to máš asi taky jinak jak my, to je fakt. Jak teda ležíš?
15. srp 2010 v 17:05  • Odpověz
@petja: teda, tak to máte slušnou prádelnu. Žehlení nech na večer, až bude nějak přijatelněji, ať se nesložíš.

@lio: aha, tak vida, tak máme i info, proč co v nápoji. Jaký je tedy správný poměr, kdybych to náhodou potřebovala?
A vida, miminku evidentně nápoj chutná, když tam sebou tak mele. Tak těžko říct, jestli má radost z cukru nebo alkoholu, co? :grinning:
15. srp 2010 v 17:08  • Odpověz
@rennu: jak máš novou fotečku se vždycky musím kouknout, kdo že to tu píše :slight_smile:
15. srp 2010 v 17:10  • Odpověz
@lio zkusím tam zavolat zítra a uvidím...taky se poradím se svým obvodním doktorem, je dost uznávaný a vychvalovaný, tak uvidíme :sweat_smile:

@kovalda ležím blbě :grinning: moc to nejde, na levém boku mu ležím na nohách a na pravém na hlavičce a zádíčkách :sweat_smile: ....takže více méně levý bok to jistí, kojo polštář už mi nevyhovuje, malej čutá a kyčle bolí....jednou za noc mezi výlety na wc si vždy na chvíli ulevím a lehnu na pravý bok a omlouvám se Honzíčkovi, že mu ležím na hlavě a i to dost bolí :sweat_smile: kojo polštář max. jen mezi nohy, ale bříško už si nepodkládám :slight_smile:
@kovalda tě matu co? :grinning:
15. srp 2010 v 17:16  • Odpověz
@kovalda z cukru nemáme radost ani jeden bych řekla....tvrdne mi bříško a mám pocit že sem nalitá :grinning:
no 20-30ml oleje, sklenice džusu, hlt čiré kořalky...manža mi dal 0,2 prve too oleje, takže do toho množství džusu téměř nic....

a ted tu na mne haleká kolega z manzi práce jak měl včera jít na těch x hodin.....tak jim manža nakecal že máme doma falešný poplach a že raději bude doma......no :grinning: :grinning:
15. srp 2010 v 17:29  • Odpověz
@kovalda jinak rennu to moc sluší, ikonka pěkná
15. srp 2010 v 17:29  • Odpověz
@kovalda jinak ty máš mms, dybych poslala z porodky ?
15. srp 2010 v 17:30  • Odpověz
jdu se zkácet ven :slight_smile: do toho horka s tím nápojem mám pocit že bude smrtící kombinace :grinning:
@suik: to je blbý s tou ségrou ...si to ani neumím představit ... ségra mi už dávno aktivně volala, aby si probrala ondráškovy zvyklosti a rituály, aby se u ní měl v době porodu dobře ... mamka s pí s telefonem a drží pohotovost, kdyby náhodou byla potřeba vyjet v noci, abychom nemuseli dělat manévry i s odrou a že by přijela ...no prostě pomoc, jak je potřeba .... od manžovy rodiny samo čistá nula - tam už nic nečekám ....ale horzně by mě to mrzelo, kdyby to tak bylo i od mé rodiny

@rennu: mooooc hezké fotky :wink:
@lio: tak to jsem zvědavá na výsledek
15. srp 2010 v 17:32  • Odpověz
ahojte
tako konečně nějaké vzrůšo, baví mě sledovat Lio v přímém přenosu :slight_smile: hlavně ať to dobře dopadne :dizzy_face:
15. srp 2010 v 17:33  • Odpověz
@lio Kdes to zjistila s tim draslíkem?
15. srp 2010 v 17:36  •  3 děti  • Odpověz
@petja v té knize přímo od stadelmannové
15. srp 2010 v 17:40  • Odpověz
@suzete :grinning: doufám, že bude mít příběh štastný a rychlý konec :grinning:
15. srp 2010 v 17:41  • Odpověz
@hupcza jj pomoc v rodině je fakt super, když se mžůeš spolehnout, taky si to nedokážu představit jinak...
15. srp 2010 v 17:42  • Odpověz
@lio to doufáme všechny, že to bude šťastné a rychlé, jen u tebe to bude teď a u nás později. snad se nikdo z diskuze nebude trápit a vše půjde jako po másle. vem si s sebou počítač a mezi kontrakcema písni :grinning: ať o nic nepřijdem
15. srp 2010 v 17:45  • Odpověz
@suzete no mám sice mini ntb..ale brát ho s sebou nebudu :grinning: to se zlobit nebudeš vid, jako mít kontra doma, tak písnu, ale z porodky fakt ne :grinning:
samo že si všechny přeijem rychlý a štastný závěr, o tom žádná, spíš myšleno že dyž jsem sledována online a vlastně ted horká adeptka, tak to vztahuju na sebe...pak budu sledovat vás s uzlíkem v náručí....
15. srp 2010 v 17:47  • Odpověz
no nic, tak už se valíme ven..snad se venku nepoto :slight_smile:
15. srp 2010 v 17:48  • Odpověz
@lio No ale jak se vám podařilo to tak blbě namíchat? :grinning: Manželův dobrej úmysl s tím olejem není moc vítaný.A ten olej je bez chuti,takže to chutná jako meruňkový džus
15. srp 2010 v 17:49  •  3 děti  • Odpověz
@rennu: no to teda, ta fotečka mne mate teda slušně, ale za chvíli si zvyknu :slight_smile:. S tím ležením to teda nemáš snadné, ale už jen do pátku :slight_smile:.

@lio: no super si to manža obhájil, to je výborný :slight_smile: Aha, no nalitě se cítit můžeš, když člověk takovou dobo nic nekonzumoval, ... :slight_smile: Jasný, MMS mám - fotka Lucinky od Jenny je z mobilu :slight_smile: No, budu nadšeně doufat, že MMS brzy dorazí :slight_smile:
Jen běž ven, to trochu ještě podpoříš, to by bylo, aby nebylo :grinning:
15. srp 2010 v 17:49  • Odpověz
@petja no spíš ten olej tam nebyl vůbec, pár ok napovrchu, vím že to nebylo vítaný, mne ten poměr vrtal hlavou....dyž holky psaly o půl lahvičky oleje ...tak sem otevřela knihu, měla sem ji otevřít předtím....a přečetla poměr....dal 0,2 místo 20 no....druhá várka chutnala po merunkách ale olej tam byl už cítit....
15. srp 2010 v 17:53  • Odpověz
@kovalda Prádlo sem nakonec žehlila,nebylo toho moc,věci pro malýho...pak hurá sprcha a sem fit.Malýho sem dnes neudržela dýl jak do půl šestý a už i tak měl dost,no jo vstávání v půl šestý a nespaní po obědě,do toho celej den lítačka jak blázen,to unaví :grinning: Ale ke konci jsem se zasmála,seděl papal jogurt a spal,ale pořád ho jedl :grinning: :grinning: :grinning:
Já si zajdu asi zacvičit s epinem,páč už 2dny mi to nevyšlo
15. srp 2010 v 17:54  •  3 děti  • Odpověz
@kovalda tak po procházce, závěr procházky jsme museli zrychlit, nějak se to ve mně vařilo, pak jsem se chlámala ve výtahu, dělám si prčku, že tatka mamku ožral at má veselý závěr těhu :grinning: venku tedy neskutečný hic......myslím že už daleko od baráku jít moc nebudu :slight_smile:
15. srp 2010 v 18:27  • Odpověz
@petja: panečku, to jsi dobrá, žes v tom vedru zvládla to žehlení. Ale je fakt, že máš teď klid :slight_smile: Na to se těším, na ty vtipnosti, jak děti usínají a u toho dál papaj :grinning:
No, ti to máš s epinem už na pohodu, už jsi za 10 cm :slight_smile:. Ale příjemné cvičení :slight_smile:
15. srp 2010 v 18:28  • Odpověz
@lio: no, tak jestli nic jiného, tak aspoň odbouráš alkoholem ten strach :slight_smile: a vyčistíš střeva :grinning:
15. srp 2010 v 18:29  • Odpověz
@kovalda mno manža se hrozil že mi dal vodky fakt maličko...no ale jak si psala, člověk abstinuje a já tvrdý nikdy nepila, tak to prostě cítím :slight_smile: a manža je srandovní jak furt se ptá, tak co. už něco cítíš...sem mu řekla at to nesleduje že se takhle strachy nerozrodím ani v pátek, tak prej v pátekuž jooooo, milej ne :grinning:
15. srp 2010 v 18:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.