• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@lio: no jo no, chtěj to mít pod kontrolou :slight_smile:. Není se co divit, ale asi ti to moc nepřidá, viď? :grinning:
15. srp 2010 v 18:52  • Odpověz
Ahojky holky.
Tak dnešní den je snad za trest!!! Bolí mě šíleně záda, žebra....Nemůžu sedět ani ležet.. Když dýl stojím, tak mě bolí podbříšek...No já bych se z toho.... :angry: :frowning2:
15. srp 2010 v 19:04  • Odpověz
@eliska_v Ahoj Eli, a co ten zub a výtok? To už polevilo? Záda a žebra bohužel asi patří k tt :pensive:
15. srp 2010 v 19:13  • Odpověz
jinak my byli na nákupech - v c&a mají akci na bodýčka - za 75 kč - to se dá ..nakoupili jsme pro ondru na pozdimní podvlíkání ..no vůbev jsem mu dokoupila podzimní výbavičku, abych pak v září, říjnu nemusel po obchodech se dvěma :slight_smile:

žehlení jsme se taky nevyhla - holt týden nefunkční pračka vygenerovala pěknou hromadu prádla
15. srp 2010 v 19:13  • Odpověz
@lendaw : Zub přestal bolet....Výtok taky zmizel! Už se v tom svém těle nevyznám... :angry: :unamused:
A dneska jsem teda protivná i sama na sebe!! Je to děs! Snažím se protáhnout, ale nic nezabírá!! :frowning2:
15. srp 2010 v 19:15  • Odpověz
@eliska_v je to prostě jiný stav :sweat_smile: Nezbývá než se s tím smířit :wink: My jsme se dneska zrovna s manželem smáli tomu, jak mi nemůže nic říct, protože v situacích, kdy bych mu důrazně oponovala, tam se teď rozbrečím jak malé dítě :sweat_smile: Hormony si prostě dělají co chtějí.
15. srp 2010 v 19:19  • Odpověz
@lendaw : Musím říct, že se díky dnešku těším až bude malej venku! Vím, že to bude krušný asi jako pro všechny maminy, ale já to svoje břiho už pomalu neutáhnu! A to pomalu ani nejím....vůbec nemám hlad!!
Dneska když jsem si sedla, tak malej na mě vystrčil patičku a pak kolínku! To byla už pěkná bolest... :sweat_smile:
15. srp 2010 v 19:21  • Odpověz
@eliska_v já už se taky nemůžu dočkat až bude malá venku. Chvílema mám i radost z toho, že je blbě natočená a že asi půjdu na CS a zkrátím si to "utrpení". Šetři se, polehávej, energii budeš potřebovat :wink:
15. srp 2010 v 19:23  • Odpověz
@eliska_v: doporučuju masáž ..fakt mi to úžasně pomohlo ...samo, křížové bolesti zůstaly ...a.le odešly takové ty protivné bolesti, kdy člověk neví, přesně jak píšeš, do jaké polohy se naštelovat
teda s poklesem chuti k jídlu u mě opět nula ...žeru furt jako mlejn ...no naštěstí se to nějak vyběhá za ondrou :slight_smile:
15. srp 2010 v 19:24  • Odpověz
@hupcza : Asi 14 dnů jsem byla na masáži a od té doby mě ty záda bolí snad ještě víc!! :frowning2: :angry: Nevím vždycky mi masáže vyhovovali, ale te´d vůbec!! :frowning2:

@lendaw : Právě, že se šetřím, ale teď nejde nic!! Asi se pověsím do průvanu!! :sweat_smile: :angry:
15. srp 2010 v 19:29  • Odpověz
@eliska_v: mmm...asi není masér, jako masér :frowning2: ...bolet by to přece nemělo :astonished:
neboj ..za pár měsíců si na tohle ani nevzpomeneš :wink:
15. srp 2010 v 19:37  • Odpověz
@hupcza díky za pochvalu :slight_smile:
15. srp 2010 v 19:47  • Odpověz
@lendaw jojo, slzavé údolí jsem taky.....mám pocit, že bulím, kudy chodím :grinning: ale nééé, dnes jen 1x nebo 2x :sweat_smile:

@eliska_v ještě nechej mimi chvíli dopékat :wink: ale je to už fuška, já vím.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. srp 2010 v 19:51  • Odpověz
Holky,jdu spát,není mi o.k.
15. srp 2010 v 19:52  •  3 děti  • Odpověz
@petja Tak dobrou a hezky si odpočiň a at je ti brzy líp :wink:
15. srp 2010 v 19:59  • Odpověz
slzavé údolí jsem nebyla ani v prvním ani tentokrát .... hormony se mi vrazily spíš do nějakého zklidnění a zpomalení ...což teda mi lidi, co mě neznali před tím vůbec nevěří :grinning: :grinning: :grinning:
15. srp 2010 ve 20:04  • Odpověz
@petja: tak ať to zaspíš
15. srp 2010 ve 20:04  • Odpověz
@hupcza : Právě, že já miluju masáže, ale tentokrát mi to snad ještě spíš uškodilo :unamused:

@rennu : já malého nechám dopéct... ale už se těším až bude venku....
15. srp 2010 ve 20:15  • Odpověz
@petja: dobrou, ať je ti zítra lépe.

@eliska_v: teda ty si to taky vyžíráš. Ať je lépe a hlavně, ať se ti podaří usnout.

@hupcza: zpomalit a zklidnit? Vždyť jsi furt jak turbomyš :slight_smile:

Copak asi lio? Jestli nic anebo něco :slight_smile:
No a taky antana, ta taky odpadla, tak jakpak jí je.
15. srp 2010 ve 20:30  • Odpověz
@eliska_v a na jaké masáži si byla, klasické, těhotenské, nebo řešící nějaký problém?

@hupcza to říkám, není masér jako masér a s masážema v těhu opatrně no :frowning2:

já se hodku a půl prospala, uplně to na mne padlo, docela mne bolel břuch...přestal.....jednou jsem se vyprázdnila...tak přemýšlím co dál....zase prospat večer nechci, když jsem tu ten poslední že jo :slight_smile:....
Koukám že PETJA taky odpadla, doufám, že byla jen nevyspalá jak ráno brzy vstávala a bude ji lépe
15. srp 2010 ve 20:32  • Odpověz
@kovalda něco jo, ale jeslti k porodu , netuíšm :-O
zatím 3,5 hod od vypití.....
chtěla bych dát tu vanu a případně ještě testnem s manžou a zítra dopo nástup no :frowning2:
15. srp 2010 ve 20:33  • Odpověz
jinak mraky nad námi tedy slušný....a prej se má zítra ochladit na 14 st....by nebylo špatný
15. srp 2010 ve 20:34  • Odpověz
@lio kdyby se to samo nerozjelo, tak zítra se tu už asi nepotkáme, tak ať miminko moc nezlobí a nenechá maminku trápit moc dlouho :wink: Drž se :wink:
15. srp 2010 ve 20:35  • Odpověz
@rennu já tu dopo budu, jeslti ty už ne, tak díky a určo se včas dozvíte :slight_smile:

tak už tu padaj oooobr kapky...
15. srp 2010 ve 20:36  • Odpověz
ahojky já sem byla na grilovačce a parádně se nadlábla mnam sice maso kuřecí jen solené ale mnamka jinak mi je ok až na otoky to je fajn :wink:
15. srp 2010 ve 20:37  • Odpověz
@lio jé ty se máš že už se s tím dlouho nosit nebudeš závidím ti to a budu na tebe zítra určitě myslet :dizzy_face: :dizzy_face:
15. srp 2010 ve 20:38  • Odpověz
@antana123 upřímně??? bych měnila, klidně nosila než by se tomu chtělo samo ven......
15. srp 2010 ve 20:42  • Odpověz
@eliska_v: no jo ..on univerzální recept bohužel není :frowning2:

@kovalda: víš co - ti, co mě znají leta, tak to vidí ...ti, co mě znají roček dva, tak jim vstávají hrůzou vlasy na hlavě, jaká jsem jako byla před tím :grinning:

@antana123: se mi o tobě holka dneska zdálo :slight_smile:
15. srp 2010 ve 20:42  • Odpověz
lio: preju hodne zdaru a rychle vylihle miminko. Urcite informuj, pokud to bude mozne.
15. srp 2010 ve 20:44  • Odpověz
@lio já bych dala už nevím co za to aby šel ven už toho mám až až :unamused:
@hupcza a co se ti zdálo???
15. srp 2010 ve 20:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.