• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@antana123 no já jsem právě v pohodě, chce se mi skoro brečet, že se bříška zbavím a tak bych s tebou měnila hned.....
15. srp 2010 ve 20:51  • Odpověz
@suzete si piš, díky .-)
15. srp 2010 ve 20:52  • Odpověz
taková tma a tak málo hodin....hrozný....
15. srp 2010 ve 20:52  • Odpověz
@lio to já taky :wink:
@lio hlavní je aby to bylo rychlý a aby ses netrápila budu tady nervozně čekat a myslet na tebe,ale ty to určo zvládneš v pohodě :dizzy_face: :dizzy_face:
15. srp 2010 ve 20:54  • Odpověz
:cry: Ahojky holky zdravím vás na skok,mám ted krušné dny a děje se mi samé špantné :frowning2: včera mi umřela babička a tak jedu v uterý na slovensko na pohřeb :frowning2: :cry: jsem uplně mimo a zítra budu muset volat sestře zda mně na poradnu vezme už zítra a skotroluje mně před cestou,je to to čeho sem se obávala od začátku,všechno mi ale dojde až na pohřbu a vím že to budu nest těžce :frowning2: :cry:
@lio tak ty už jdeš zítra do špitálu?
15. srp 2010 ve 20:56  • Odpověz
@antana123 já se nejvíc bojím té hospitalizace :-/ určo budu manžu bombardovat furt smskama, se pak bojím aby to stihl, určo to chci zažít s ním.....na jednu stranu mi vytryskávají slzy, že se moc těším, na druhou se mi ztahuje žaludek, aby ten nadstandard vyšel, já byla v klidu a dyž už ne doma tak ve špitále to zvládla....i dyž sama :frowning2:
15. srp 2010 ve 20:56  • Odpověz
@lucinecka222 ježíš to je mi líto, to je asi to nejhorší co v těhu může potkat, já vím že bych pohřeb nezvládla, navíc takovou dálku, tak mnoho sil, at je vše v pořádku

jj zítra mám nástup
15. srp 2010 ve 20:58  • Odpověz
@lio: no, tak aspoŇ sis odpočnula. Vana a sex jsou taky bezva, tak si to oboje hezky užij :slight_smile:. No a zítra jsem u počítače celý den, tak budu v pohotovosti, aŤ už to půjde "dobrovolně", anebo s dopomocí. :slight_smile:

@antana123: aha, tak já myslela, že spíš a ty ses byla nadlábnout :slight_smile:

@lio: takže u vás leje? No pane jo, tak jestli to přijde k nám, ... No, zas deštík bych si klíďo dala :slight_smile: Ale zatím to tu na to nevypadá.
15. srp 2010 ve 20:59  • Odpověz
@lio neboj určo bude s tebou a vše klapne já myslím že je to normální že se bojíš i těšíš zároven :wink:
15. srp 2010 ve 20:59  • Odpověz
@lucinecka222 upřímnou soustrast,ale nevím jestli je to dobrý nápad tam jít :pensive: :pensive:
15. srp 2010 ve 21:00  • Odpověz
@antana123 no nebude semnou pokud už to nebude k porodu, takhle to myslím....a protože pokud mne zastihne vyvolávačka, může být pak fofr, že nic nic a pak jdeme rodit, tak aby to stihl.....ale tím se asi nervovat dopředu nemá smysl.....navíc mi to moc nedochází..ale to přijde, bachovky to jistí :grinning:
15. srp 2010 ve 21:00  • Odpověz
@kovalda jo jo Šíma se ted krásně vlní pač je nadlábnutý solidně :grinning: :grinning:
15. srp 2010 ve 21:01  • Odpověz
@rennu ahojky tak koukám že taky už pujdeš rodit :slight_smile: no nějak se to tady začíná rozjíždět :slight_smile:
15. srp 2010 ve 21:02  • Odpověz
@lio no já si myslím že by ti ho měli zavolat hned jak se rozjedou bolesti né???
@kovalda neleje, padlo pááár obr kapek, přestalo...nebyl to déšt, spíš takové ty obr kapky..ale nic z toho není.
jdu až na desátou, pokud se to nerozeběhne v noci tak se stavím, pokud se to rozeběhne v noci a budu moc, tak dám vědět ještě v noci :slight_smile:
@lucinecka222 to je mi moc líto. A docela tě obdivuju, že se vydáš na pohřeb. SAmozřejmě, rozumím, je to rodina a pokud jste si byly s babičkou blízké, chceš se s ní rozloučit. Ale já osobně nevím, jestli bych v tak pokročilém stádiu těhu pohřeb zvládla. Ještě s cestou na Slovensko. Přeji hodně sil.
15. srp 2010 ve 21:03  • Odpověz
@antana123 si nemyslím....bolesti můžou ale nemusí vést k otevírání a porodu.....ale jako zavolám si ho dyžtak sama, navíc dokud nebudu na sále tak semnou ani být nemůže, pokud nebudu na tom nadstandardu.

FUJJJJJJJ zvedl se vichr jako sviňa, skoro jsme nemohli zavřít balkonové dveře, venku rány, asi tam něco lítá a BLESKY a z dálky rány.......
no hezký start pro mimi, jen co je pravda :slight_smile:
15. srp 2010 ve 21:04  • Odpověz
@lio doufám že mi pak dáš info aspon budu vědět co mě čeká taky chci aby byl můj u toho
15. srp 2010 ve 21:06  • Odpověz
@lio třeba bouřka pomůže
15. srp 2010 ve 21:06  • Odpověz
@lio jj je mi stoho hrozně a doufám jen že to zvládnu protože přeci jen si myslím že to bude na mně a na malého velký nápor a sem zvědavá na reakci doktora :frowning2:
ty se hlavně v nemocnici drž a pak nám pošly fotečku mimíska už se těším :wink:
babičkla trpěla už hodně dlouho a včera už to vzdala :cry: :cry: :cry: :cry: no je mi hrozně :cry:
@antana123 děkuji ,já vím že to není zrovna super nápad ale ja přece nemužu promeškat pohřeb osoby kterou sem mněla opravdu ráda a rozloučit se sní je na místě :cry: :cry: :cry: na slovensku nechávají otevřenou rakev ale ja se do ní koukat nebudu mně postačí že tam budu a vím že ten den nebude ok že ho probrečím ,ale zeptám se doktora zda mi muže napsat něco na uklidnění :frowning2:
15. srp 2010 ve 21:07  • Odpověz
@antana123 kdy pak? než porodíš? no jeslti to zvládnu tak určo :slight_smile:
15. srp 2010 ve 21:09  • Odpověz
@lendaw děkuji,budu se muset pokusit to nějak zvládnout a snad se mi to povede,cesta autem bude hodinu a pul no tak snad to zvládnu :cry:
@lio neblíží se tam k vám tornádo,dneska v rádiu hlásily že někde bylo a navíc tam kde by ho člověk nečekal :confused:
15. srp 2010 ve 21:10  • Odpověz
@lucinecka222 no doktor ti toho moc nenapíše, pokud nemáš v záloze přírodní věci.....a babička by to pochopila, určo se s ní můžeš rozloučit i tady, je to hrozná dálka, a může tito způsobit víc problému než by bylo v tvém stavu vhodné, možná ti to i doktor rozmluví, ten stres a vůbec vše kolem není pro těhu vůbec dobrý.
tak se drž
15. srp 2010 ve 21:10  • Odpověz
@lucinecka222 nevím ale naši, kteří sou 10 min od nás hlásí kroupy jako švestky :-O ještě že jsme dali auto do garáže
15. srp 2010 ve 21:11  • Odpověz
@antana123 no asi jako tobě vid :grinning: se z ní poseru strachy s prominutím, ale mimi si zůstane raději uvnitř a pomlácená od krup bych fakt být nechtěla .-D
15. srp 2010 ve 21:12  • Odpověz
@lucinecka222 tak hodiny a půl zase není tak hrozná, i když mě dává v autě zabrat teď i půlhodina. Já, když se řekně Slovensko, tak si představím cestu na min. 6 hodin. Přeci jen bydlím na úplně druhém konci republiky. No, uvidíš, co ti řekne Dr. Na uklidnění ti určitě nic nenapíše, na to bych nespoléhala. Přeci jen jsi těhotná. Každopádně ještě jednou přeju hodně sil v této nelehké životní situaci.
15. srp 2010 ve 21:13  • Odpověz
@lio díky budu se držet ,rozmlouvat mi to nemá cenu,ja jsem rozhodnutá a necítím se špatně ,kdybych se cítila zle tak bych nejela ale je to v pohodě a vím že to bude psichicky hodně náročné ale budu se snažit držet se,pláč bohužel neudržím :cry:
15. srp 2010 ve 21:13  • Odpověz
@lucinecka222 aha tak jak píše Lendaw, taky si při cestě na slovensko představím 8 hod, pokud to je hodka a půl, tak budiž.....poikud si rozhodnutá tak ok, a pláči se rozhodně nebran, ale zároven mysli na mimi a zhluboka dýchej.
15. srp 2010 ve 21:15  • Odpověz
@lio juvá tak to je mazec,no snad se to počasí alspon trošku umoudří je to fakt mazec a je to přesně to co předpovídaly :confused:
@lendaw děkuji :pensive: snad se ve středu ozvu a budu ještě v kupě :slight_smile:
15. srp 2010 ve 21:15  • Odpověz
@lio já myslím že ty se vrátíš z porodky s mimčem a já budu pořád tady tak mi pak popíšeš jak to probíhalo at vím do čeho jdu
15. srp 2010 ve 21:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.