• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@antana123: hele strááááááááááááááááááášná slátanina :grinning: ....byly jsme spolu nakupovat nábytek v obchoďáku, co vypadal spíš jako nějaká fabrika křížená z hospodou ... pak nám do výtahu nechtělo vléz auto ..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. srp 2010 ve 21:17  • Odpověz
@lio jj je to jen hodka a pul,máme to na vychilovce takže to není daleko,myslím že na větší a delší cestu bych se nevydala ale tu hodku a pul zvládnu a ne jen ja ale i malí je to chlapák a vydrží to :wink: před mněsícem sme tam jely za babičkou ještě do špitálu a bylo to v pohodě noakorád že ted už mám 30 dnu do porodu a v uterý to bude už 28 :slight_smile:
15. srp 2010 ve 21:18  • Odpověz
@antana123 nejlepší je si dát mezi sebou čísla a informovat se ne ?mluvým o lio a o tobě :wink: :slight_smile: ty jdeš do špitálu v uterý že_?
15. srp 2010 ve 21:19  • Odpověz
@lio: díky za upozornění s tou bouřkou, honem jsem pozavírala okna :slight_smile: a venku už se to taky blýská a v dálce už vidím, že prší. U nás zatím ne :slight_smile:

@lucinecka222: to mne mrzí, upřímnou soustrast. Já bych teda takhle na konci těhu už nejela, to přeci musí každý pochopit. Ale asi jste si byly blízké.
15. srp 2010 ve 21:20  • Odpověz
@antana123 až takhle myslíš? neboj, abys nebyla ve čtvrtek překvapená jako já na posl poradně
@hupcza dobrý sny :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@lucinecka222 jo jo v úterý
15. srp 2010 ve 21:21  • Odpověz
@lucinecka222 mám číslo na KOV a informovat budu
15. srp 2010 ve 21:21  • Odpověz
@lio no nemyslím si :wink:
holky na chvilku se odmlčím
15. srp 2010 ve 21:22  • Odpověz
@antana123 počkej v úterý? jako ted já mylslea ve čtvrtek že jdeš až.....no tak to máš taky za pár....uvidíš co ti nakonc řeknou
@lucinecka222: to mi je moc líto ...a přidávám se k holkám - nevím, jestli to je dobrý nápad, jet tam - rozloučit se dá i jinak (nejen kvůli cesty - ta je to nejmenší)
@kovalda no heye tu neleje, příšerně fouká, uplně nevím, co mi z těch kytek na balkoně zbyde , ale jak říkám u našich bílo a kroupy, prej už jen leje a jde to jakoby od nás, tu ale nic, v dálce blesky....tak nás to asi lízlo nebo se to vrátí či přijde další vlna

holky jdu dát tu aroma lázeň.....
bříško tvrdne o 106.....to sem zažívala před x desítky týdny, ted s tím obr břichem je to "sranda"a jak ztvrdne, je vidět že je níž.....tak jeslti to utlumím vanou, dáme s manžou hezkou chvilku a půjdem chrupat, víc pro našeho prcka neuděláme....a líp než zakončit těhu tím, jak vznikalo asi ani nejde, že
15. srp 2010 ve 21:24  • Odpověz
@antana123: no mi se obvykle zdají naprosté ujetosti :grinning: :grinning:

@lio + @antana123: holky já jsem z vás totálně napnutá - už se těším na fotky vašich miminek :dizzy_face:
15. srp 2010 ve 21:25  • Odpověz
@hupcza mám napnutej i ntb :grinning: já doufám, že budeme mít pěknou opičku, zdravou .-)
15. srp 2010 ve 21:27  • Odpověz
@kovalda děkuji , mněla sem ji hodně ráda víš :unamused: a taky mám a budu ji mít ráda i když sem ji nevýdala moc často,přeci jen je to babička a babičkou zůstane napořád :cry: i když nebude už s náma. :cry:
@antana123 tak vydíš taky to máš za málo :wink:
@lio jojo ale ja myslela že antaně napíšeš na její tel jak budete společně ve špitálu :slight_smile: ja na kovaldu číslo nemám takže nevím jak dám vědět ja :unamused:
@hupcza no ja už sem rozhodnutá,myslím že pokud se cítím ok tak by to nemněl být problém ne :unamused: já se na fotečky miminek antany a lio taqky těším :wink: moc
15. srp 2010 ve 21:32  • Odpověz
lio a antana držím palečky at ste v pohodě a všechno dopadne dobře ,budu na vás myslet.Já jdu hajat ,spočívat at jsem zítra ok mám náročný den tak papa a zátra se možná zastavím na skok,snad mně doktor zítra vezme a udělá mi tu poradnu před tím odjezdem.dobrou noc jak vám tak i mrnouskum v bříšku papa :wink:
15. srp 2010 ve 21:36  • Odpověz
@lio: no, já už dostala taky hlášení z Prahy, že honem vše schovat, protože tam, kde prošly kroupy, tak jsou dolíky v kapotách aut, ... Že prej síla. No, tak snad se vám ty kroupy vyhnou, protože v tom někam jet by byl asi zážitek. Užij si koupel :slight_smile:

@lucinecka222: jestli chceš, číslo ti na sebe pošlu. Nabízela jsem to tu všem už asi 5x. :slight_smile:

@hupcza: viď, já jsem taky napjatá jak kšandy, jak to s holkama dopadne :grinning:

@antana123: hezké odmlčení :slight_smile:

Tak tady se blýská a zvedá se vítr. Tak jsem zvědavá, jestli bude déšť, kroupy anebo nic, .... NO, dala bych přednost normálnímu dešti, o bouřku nestojím - to by mi mohli vypnout proud, ... a taky aby to netáhlo Žandu ven, ... no, asi nakapu krizovky nejen psovi :grinning:
15. srp 2010 ve 21:40  • Odpověz
@kovalda tak u nás jen vichr, ale mám výhled na prahu a ta svítí pěkně, kroupy nás minuly, ale ted došel manža z venčení a prej se to sem řítí..
no nic holky
jdu do té vany, křížové boleti sílí, tak uvidíme.....prohnalo mne to jen jednou, je fakt že před vypitím jsem si došla sama :slight_smile:
tak v noci nebo zítra dopo papapa :slight_smile:
15. srp 2010 ve 21:44  • Odpověz
btw nakapáno mám taky :slight_smile:
pa
15. srp 2010 ve 21:44  • Odpověz
@lio: tak krásnou koupačku :slight_smile:. Jdu si kápnout, takhle ke konci těhu mám strach z bouřky, aby nechtěla Žanda ven, ...
15. srp 2010 ve 21:46  • Odpověz
@kovalda btw bolesti sílí :slight_smile:...uf uf....tak du naložit, pááááá
15. srp 2010 ve 21:58  • Odpověz
Ahojte holky,
víkend byl docela nabitý, tak sem se ani moc neukazovala.
Od včera mu je mizerně :frowning2: mám nějakou zablokovanou krční páteř a asi od toho mě bolí hlava :confounded: Nebo nevím od čeho :frowning2: Asi budu muset koupit nějaký ten tonometr, jestli náhodou nestoupá tlak, ale nechce se mi do toho investovat tolik peněz :frowning2:
Sem zvědavá, co mi zítra řeknou na kontrole, jestli se to nějak vyvíjí směrem k porodu :wink: Čeká nás i UTZ, tak mám strach, jakou váhu nám odhadnou tentokrát. Má mi dělat i průtok krve pupečníkem, asi má strach z té preeklampsie, kvůli té bílkovině v moči a otokům. Snad se má mímo dobře :wink:
My sme byli jen na večerní procházce do parku, ale asi po hodince mě začaly bolet záda, tak sme museli domů :frowning2: Manža má pocit, že mi trochu kleslo bříško, ale mi to ani moc nepřijde. :wink:
15. srp 2010 ve 22:02  • Odpověz
@lio: tak přeju, ať je to tedy k porodu :slight_smile:. Mobil si nabíjím, abych byla připravená :grinning:
15. srp 2010 ve 22:02  • Odpověz
@kali.kal: tak ať zítřejší kontrola dopadne úplně nejlíp a super, že máš utz, uvidíš mimíse :slight_smile: No a jsem zvědavá, co ti pověděj, nakolik už jste připravení :slight_smile:
15. srp 2010 ve 22:03  • Odpověz
@kovalda : díky :slight_smile: doufám, že už budeme téměř nachystaní na porod :slight_smile: Tady to na bouřku dneska nevypadá, asi nás to obejde a úplněk daleko :slight_smile: tak nevím, co ještě by nám to mohlo uspíšit :slight_smile: :wink:
15. srp 2010 ve 22:10  • Odpověz
@kali.kal: no, tak pak už jen to, co tady postupují holky - sex, procházky, chození do schodů, koktejl, vana, ... :slight_smile:
15. srp 2010 ve 22:12  • Odpověz
Tak jdu jen nakouknout, jak jsme na tom, bc při téhle buřině jsem zaznamenala pár kontrakcí i já s mojí zatím supr klidnou dělohou, tak jestli se tu nerodí o 106 :slight_smile: :slight_smile:

@lio tak pokud se to do rána nerozjede, moc držíme palce a těšíme se na prcka!!!!!!!!!!!

Holky dobrou, jdu chrnět, zítra mám po velmi dlouhé době opět kontrolu u mojí dr, už poslední, potom už porodka....utíká to šíleně....mějte se!!
15. srp 2010 ve 22:23  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

jen zdravím na rychlo, taky jsme měli nabitý víkend, počasí jsme měli krásný, polojasno a teplo :sunglasses: tak jsme byli venku a dneska na další pouti :slight_smile: :slight_smile:

a buřina přišla před chvíli, hřmělo, lítali blesky...pršelo asi 20minut a už přestalo :sweat_smile:

@kovalda čtu to uspíšení :slight_smile: ...tak velká procházka včera, schody máme v bytě, dneska jsme i sexíkovali a buřina se proběhla před chvílí, tak snad nás to do porodnice nevyžene :grinning: :grinning: :grinning: ale beru to magnezko, tak děloha je v klidu :slight_smile: ale od zítra přestanu...

zítra trochu dočtu :slight_smile: pá a dobrou
15. srp 2010 ve 22:24  • Odpověz
@ojo: tak to máš s tím magnézkem načasováno, když dneska buřina a zítra přestáváš :slight_smile:

No, tak koukám, že už tu šli všichni spát, tak já to jdu taky zalomit.
@lio i @antano i všechny ostatní, které byste snad jely rodit, telefon mám nabitý, tak pište a posílejte fotečky drobků :slight_smile: Těším se :grinning:

Dobrou noc všem :slight_smile:
15. srp 2010 ve 22:43  • Odpověz
Ahojte holky,
dneska se udelalo po vice nez mesici hezky, tak jsme vyrazili do parku...zitra hodim nejakou pupkatou fotku :slight_smile:
Koukam, ze Lio delala vsechno mozne k vyhnani prcka....a i nejake vysledky v podobe bolesti.....tak preju, at vedou k porodu :slight_smile: A zitra se tesim na sms pres Kov! :dizzy_face:
Anty hody nedopadly uplne podle predstav....ale grilovacka to napravila, tak aspon neco :wink:
Rennu fotky jsou uplna bomba....na te jedne fotce vypada jak moje mamka za mlada...byt v cechach, tak nejakou vystracham a to by jste koukaly asi vsechny :grinning: Sama jsem byla v soku!!! :fearful:
Uz asi vsechny chrupkate....tak jdu koukat na nejaky filmec....dobrou noc vsem :slight_smile:
15. srp 2010 ve 22:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.