• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@lucinecka222 ještě jednou upřímnou soustrat, jestli to jen hoďka a půl, tak bych se cesty nebála...a pohřbu taky, v tvým případě bych taky jela. Sestřenka byla taky na pohřbu dědy a byla myslím, tak nějak jak teď já. Dá se to...my jsme to taky všichni čekali, tak to nebylo takový náhlý....
Pohřby jsou smutný, ale zase to k životu patří a je myslím, že přijít se rozloučit s člověkem, kterého jsi měla ráda, je spíš očisťující. Neboj se, to zvládneš....jestli to bude tradiční pohřeb do země a církevní třeba na hřbitově, tak ty jsou důstojnější a mě se líp snášej, v obřadní síni to bývá šup šup.

@lio: hodně štěstí

@hupcza: no je to naprd, tchánovci jsou úplně mimo, ty se o nás nezajímaj vůbec, my je teda odškrtli, ale že to vezmou tak doslova, to jsme nečekali. :unamused: ... no a naši mě dost mrzí. Přijde mi, že vůbec nechápou, že tu nechci zůstat sama v cizí zemi docela blízko před porodem, bohužel ta cesta prostě zrušit nešla, už musel manžel odmítnout jednu co měla bejt v záři....do čech jet taky nemůžu, je to daleko a byl by problém s pojištěním. No v nejhorším to budu muset zvládnout, jsem sice posera, ale taky ne úplný ořezávátko. Když půjde do tuhýho, nic jinýho než zvládnout mi nezbyde.
15. srp 2010 ve 22:54  • Odpověz
jo dneska jsme stavěli kočár - výsledek katastrofa, jsem doufala, že to nějak půjde a že budu mít čas případně vybrat novej.
Vkládací taška je fakt jen vkládací, na ničem skoro nedrží, ale hlavně se nám nepodařilo tam upevnit stříšku, vzadu to odstává a nedrží a jsou tam díry a veškerá ochrana proti nepřízni počasí žádná....i manžel uznal, že to nejde, ale je vidět, že mu to dělá problém. Furt doufá, že to nějak půjde.

No nepůjde, horší je, že nevím jakej kočár a jestli ho stihnem očíhnout a objednat. Jeden v merku mám ještě z čech. Ale asi to bude samá značka co máme ve sklepě, jen jinej typ. Hoco austria, teda aspoň dle obrázků.
Ten můj vyhlídnutej má ale korbu v celku, normálně zaklapávací v celku i se střechou a lehčí....jen nevím jak ten sporťák.....ach jo.

No ani peníze na něj moc nejsou :frowning2: , halvně když furt nemám tu nemocenskou....chjo, to je den.
15. srp 2010 ve 23:01  • Odpověz
@suik ...to je pech s tim kocarkem teda :unamused: Doufam, ze vyberete nejaky vhodny....kamaradka ma tedka cerstve prcka a taky manzeluv stryc...oba maji X-Lander...nevim co to stoji...ale pry to byl nejprodavanejsi kocarek za letosni nebo lonsky rok. No celkem si ho chvali :wink: ....jsou fakt spokojeni. Nevim o nem nic...nezajimala jsem se o to, ale treba by se ti taky libil :wink:
15. srp 2010 ve 23:14  • Odpověz
@safryy na ten jsem taky koukala, ale ta korba mi na zimní miminko přijde malá, potvrdila mi to i jedna prodavačka, když jsem byla na obhlídce v čechác, jako spor´ták si ho ale kamarádka taky chválí. akorát tady v německu jsem ho neviděla...
15. srp 2010 ve 23:40  • Odpověz
@suik ...aha...no vidis, to jsem nevedela.... :frowning2: Ale ty korby pry byvaji u vsech celkem male....Ja nevim...my jsme proste koupili nejaky a bylo :grinning: My mame Quinny cosik...uz nevim...freestyle nebo tak neco. A jestli bude korba dost velka netusim....ale tady ty zimy byvaji nic moc....az na lonsky rok teda :grinning:
Uz jsem taky pekne unavena, tak jdu do hajan....dobrou noc a malo curaciho vstavani preju :slight_smile:
15. srp 2010 ve 23:46  • Odpověz
@safryy to nebejvaj, to máš pravdu..... já asi vezmu ten hoco, ten mám vyzkoušenej z krámu. Snad to stihnem objednat.
15. srp 2010 ve 23:48  • Odpověz
hlavně mám na sebe vztek, že jsem si to neošéfovala dřív :angry:
15. srp 2010 ve 23:58  • Odpověz
jé holky ponocujete, já taky.-)
16. srp 2010 v 00:12  • Odpověz
já taky :slight_smile: ted dočítám
16. srp 2010 v 00:13  • Odpověz
nechala sem manžu usnout, ale bolest mne donutila vstát.....pořád přemýšlím zda jsou to kontrakce, nebo ne, je to mazec :slight_smile:
bouřka jako svině, silnice zaplavená, manža prosil, at nečekám dlouho, že možná pojedem déle :slight_smile:
16. srp 2010 v 00:14  • Odpověz
@antana123 dočítáš a kdepak si byla?
16. srp 2010 v 00:14  • Odpověz
ted ta mega bolest ustala, tak že by kontrakce.....sem z toho jelen :grinning: sem dole už celá podebraná :slight_smile:
16. srp 2010 v 00:15  • Odpověz
@lio ale můj byl u známích pro něco jsem jela s ním že na chvilku a ztvrdli jsme tam
16. srp 2010 v 00:15  • Odpověz
@antana123 aháááá
16. srp 2010 v 00:16  • Odpověz
@lio držím palce at je to ono já si ted nádherně skopla palec o postel no mazec
16. srp 2010 v 00:16  • Odpověz
co tu říkaly zkušené maminy, zlomí tě to v pase...no to tedy !.-)
16. srp 2010 v 00:17  • Odpověz
@antana123 ty jo já bych spala , hubu si můžu roztrhnout, ale nejde to no.....
ve vaně bylo tak blaze, jeslti ještě tak půl hodky budou bolesti, tak lezu do vany a uvidíme
16. srp 2010 v 00:18  • Odpověz

@lio máš bolesti???
16. srp 2010 v 00:18  • Odpověz
@antana123 no jééééje :slight_smile:
16. srp 2010 v 00:19  • Odpověz
@lio tak to je dobře né???
16. srp 2010 v 00:20  • Odpověz
@lio co já bych za ně dala
16. srp 2010 v 00:21  • Odpověz
@antana123 jj jen poznat zda je to ono.,...ted mi fakt nedaj klidu sou často za sebou, tak si jen uklidnuju že musej být často za sebou delší dobu.....jinak nevím :grinning:
16. srp 2010 v 00:22  • Odpověz
no nic jsem mrtvá jdu spát přeju dobrou noc a držím palce at se ti to rozjede a máš mimčo brzo u sebe :wink:
16. srp 2010 v 00:23  • Odpověz
@antana123 dobrou
16. srp 2010 v 00:24  • Odpověz
tak se hlásím mezi nepravidelnýma kontrakcema, daří se mi mezi němi spát, ale když přijdou, tak je to docela mazec:slight_smile:
Manža spinká, jen se jednou vzbudil a zeptal se zda vše ok, tak sem vyhrkla že jo, že jdu jen čůrat, tak spí dál, já si vařím do termosky maliník, du sezobnout semínko a doufám, že bude super nález v poradně, jinak mne trefí :slight_smile:
16. srp 2010 ve 04:31  • Odpověz
KOukám, tady všichni ponocujou. Já už jsem vzhůru díky dešti a bouřce asi pošesté - furt musím chodit čůrat, jak slyším tu vodu. No a zvědavost mi nedá a jdu se kouknout na tu lio :slight_smile:
16. srp 2010 ve 04:34  • Odpověz
@lio: jé, tak to jsem přišla úplně včas :slight_smile: na dobrou zprávu - moooc držím pěsti :slight_smile:
16. srp 2010 ve 04:34  • Odpověz
@suik: to je mrzutý s tou rodinou, ale jak píšeš, když bude třeba, tak to jistě zvládneš sama. Ale chápu, že se ti do toho nechce.
No a ještě kočárek naprd, tak snad se vám podaří narychlo vybrat nějaký skvělý za rozumné peníze.
16. srp 2010 ve 04:38  • Odpověz
Tak jsem i dostala hlad, tak už mám zpucnutý 2 banány a jak sedím u počítače, tak si pes asi myslí, že už vstáváme, či co a přišel to okouknout :grinning:
16. srp 2010 ve 04:40  • Odpověz
@kovalda včas nevím, jak jsem tu byla s ANT po půlnoci, to byl silnej mazec, sem i volala mamče, jeslti jet nejet, je to ono není, nakonec jsem šla spát, co hodku se probudím, ted tu zobu semínko a upřímně banán by se mi šiknul, ten nemám, tak asi ráno namixuju shake, mám hlad jako vlk....nebo že bych ted zpucla ten kousek toho koláče co tu zbyl......později už asi nebude šance a vyhládlo mi :slight_smile:
16. srp 2010 ve 04:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.