• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@kovalda jo tak psík je ze mne taky kudrnatej :slight_smile: okouknul v noci a ted spí, bo byl každou hodku semnou vzhůru :grinning:
16. srp 2010 ve 04:44  • Odpověz
@lio: a jak často tedy máš kontrakce? Po hodině? Anebo i častěji?
16. srp 2010 ve 04:49  • Odpověz
@suik s kočárkem nezoufej, určo stihnete objednat jinej, ty korbičky jsou obecně malé, tak hodně štěstí při výběru jiného či v rychlosti objednání
16. srp 2010 ve 04:49  • Odpověz
@lio: jestli máš hlad, tak se najez, ať máš sílu :slight_smile:
16. srp 2010 ve 04:50  • Odpověz
@kovalda od půlnoci kdy byly kontrakce hodinu tak zvláštně rychle po sobě jsem netušila jeslti je to ono není.....pak sem zalezla vyčerpaná, a budila se po hod, cca ...a ted po čtvrté hod jsou častěji....zobu semínko, udělala sem si čaj...sním koláč a půjdu si ještě lehnout, ale nejlíp je mi na balonu, o té půonoci to byl mazec, bylo to docela v kuse, sem si říkala hodku tohle a jedem, ale ustalo to, tak sem nechala manžu spát...
16. srp 2010 ve 04:51  • Odpověz
@kovalda jj sním ten koláč a ráno si udělám ovo shake
16. srp 2010 ve 04:52  • Odpověz
docela ten čas letí...dřív už bylo touhle dobou světlo,..jinak tu leje, co u vás? ale už bez bouřek, ta byla nad prahou vzdáleně, pak co sme šli spát kolem té půlnoci tak průtrž že nebyla vidět silnice, tak manža apeloval at budím včas :slight_smile: ale ted už dobrý
16. srp 2010 ve 04:54  • Odpověz
@lio: aha, no ale vypadá to opravdu nadějně :slight_smile:. Super, jestli se ti daří to ještě zaspat :slight_smile:. Tak teda dobrou chuť na koláč, semínko a maliník a snad se ti podaří ještě zabrat :slight_smile:
Ty bláho, máme tu první porod v přímém přenosu :grinning:
16. srp 2010 ve 04:54  • Odpověz
@lio: no, tady je to takový bouřka nebouřka. Celý večer jen blýskalo a nic. No a ve chvíli, kdy jsem to tu všechno povypínala a chystala se do pelechu, tak to venku začalo strašně hromovat. Jen co jsem se přikryla peřinou, začalo strašně lejt :slight_smile:. Rachot jako blázen. Ale nějak se mi podařilo usnout. No a od té doby se taky budím cca každou hodinu až hodinu a půl a chodím na záchod. Evidentně vždy prší jen chvíli a pak dost, ale asi to mému močáku stačí k signálu jít na WC :grinning:. No a furt se venku v dálce blýská a sem tam to tu zahromuje.
16. srp 2010 ve 04:57  • Odpověz
Teda, mně se nějak probudil žaludek, jdu kouknout, co bych ještě snědla :slight_smile:
16. srp 2010 ve 04:58  • Odpověz
@kovalda nevím v čem pojedu, asi bude chladněji, mám plátěné gatě ale světlé, to budu jak prase, ale v džínách jet je blbý...navíc než bych se z nich vysoukala...
koláč je sněden, semínko taky, naposled i se slizem :slight_smile: at to jede :grinning:
jo a mimi se nasoukalo níž a níž, cítím na balonu když jsem....

tak du na chvíli hají, jeslit se zadaří.....zatííím :slight_smile:
16. srp 2010 v 05:02  • Odpověz
@lio: jasný, jeď v pláťákách a když budou zadělaný, no a co :slight_smile: Džíny ti pak manža doveze na cestu zpět :slight_smile:
Super, že se mimčo sune níž a níž.
Tak držím pěsti na spánek i k porodu :grinning:

Takdy to jdu zalomit, dobrou
16. srp 2010 v 05:04  • Odpověz
@kovalda dobrou :slight_smile:
16. srp 2010 v 05:06  • Odpověz
@lio Čauky,takže kontra přišly a zase odešly,co? Tak to mě mrzí,buď zkus znova,ale nevim,jestli to porod rozjede,mohl by,snad aspoň ta vyvolávačka nebude třeba a někam se to posunulo :wink:
16. srp 2010 v 07:04  •  3 děti  • Odpověz
@lio A moc na tebe myslím...
16. srp 2010 v 07:21  •  3 děti  • Odpověz
@petja ahojky, no nejsou pravidelný a v noci byly jednou za hodku, snesistelný, největší mazec to byl kolem půlnoci.
Furt něco probíhá, ale už mě to nekosí k zemi. Od té páté jsem spala...nic výrazného, břicho tvrdne pořád, bolesti sem tam....
znovu asi ricinák pít nebudu , za chvíli mám poradnu uvidím co nález dyž se budu otevírat, vemu homeo a je to, jeslti budou do tohodle stavu dělat oxy zátěžovku, tak se asi rozrodím, min to něco nakoplo, myslíš že ne ?
16. srp 2010 v 07:31  • Odpověz
Dobré ráno, teda holky, tady je to napínavé !!!! :wink: Jen ráno otevřu oko, tak už zapínám PC .. Teda jen co za sebou manža zavře dveře .. Brumlá, že jsem závislák .. Ale tohle musím všechno vědět .. To jsem zvědavá, jak LIO dopadneš .. Držím moc moc moc palečky !!!! Včera mi psala kamarádka.. Před půlnocí jí prdla voda, v jednu jeli do porodky a ve dvě byl Vojtíšek venku .. To byl mazec .. To bych přála každé z nás !!!!! Holky držte se !!!!! Myslím na Vás !!! Kovalda : my se začátkem září potkáme .... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. srp 2010 v 07:42  • Odpověz
@adeden díky zvědavá jsem taky :slight_smile:
16. srp 2010 v 07:47  • Odpověz
@lio vy jste tady na mne strašně rychlé - upsané ... :slight_smile:
ty jdeš dnes jen do poradny, nebo už nastupuješ rovnou do porodky ??
Já už bych taky brala, aby se Adámkovi chtěla ven .. Adélku máme u babičky, takže by se mi to fakt hodilo :wink: ...
Ale to by bylo moc jednoduché, kdyby jsme si každá mohla vybrat kdy se má prcek narodit ..
16. srp 2010 v 07:50  • Odpověz
@adeden já mám zítra TP a kvůli cukrovce vyvolávačku, neska hospitalizace....resp. mám přijít do poradny s taškou, jeslti tam zůstanu na základě zátěžového testu, a zítra znovu, nebo ne nevím....
nicméně jen trochu doufám, že se uvnitř něco pohlo..kéééééžby....
16. srp 2010 v 07:52  • Odpověz
@lio tak budu držet palečky !!!!
16. srp 2010 v 07:53  • Odpověz
@adeden děkuju
16. srp 2010 v 07:59  • Odpověz
@lio Myslím,že posunout někam se to mohlo :wink: Hodně štěstí,čekám info :wink:
16. srp 2010 v 08:01  •  3 děti  • Odpověz
@petja ted třeba nemám nic, ale tak na monitoru se to ukáže ne ....a jeslti mi daj zátěžovku s oxytoxinem tak to taky něco udělá, myslím že jsem načatá, tedy probůh doufám :slight_smile:
16. srp 2010 v 08:03  • Odpověz
dobré ranko

@suik: to se ví, že to zvládneš (s nebo bez) :wink:
s tím kočárkem to je pech ...a co něco z druhé ruky ....já jsem teď kupovala použitý a můžu ti říct., že se fakt dá vybrat - některé ženské jsou prasata a po 4 měsících byly kočáry fakt jeté, ale mám od paní, který je bez pár týdnů 2 roky a kromě asi 2 škrábanečků na rámu je jak nový (a ty udělám při první lepší příležitosti i já)
16. srp 2010 v 08:09  • Odpověz
přeju dobré ránko :slight_smile: stále jsem 2v1
@lio online zpravy
16. srp 2010 v 08:10  • Odpověz
@lio: tak držím palec, aby na ko řekli, že porod už jede :wink:

ad monitor - vzpomínám si, že jsem měla brutál kontrakci a monitor nic, naopak zazanamenal něco, co mě nechalo ledově klidnou a přitom to musela být pěkná mrcha ....i pa říkala, že monitor je sice fajn, ale jeho vypovídací schopnost stran děložní akce nic moc
16. srp 2010 v 08:13  • Odpověz
@hupcza hm já posledně taky měla dva kopce a necítila sem totál nic, tak aspon mimi jestli je ok a jak ten příval "kontrakcí" zvládlo....
ted zmizely všecky bolesit, se picnu....no tak uvidíme no ....
16. srp 2010 v 08:15  • Odpověz
@hupcza ale hup po tvých zkušenostech s posly....no uvidíme, ted už s tím nic neudělám, jeslti to bylo planý tak sem si aspon vyzkoušela ten hukot a jestli ne, tak jdem pomalu dopředu
jdeme venčit a pomalu pak vyrazíme
všechny vás zdravím a přes Kov dám vědět.
Opatrujte se těhulky
16. srp 2010 v 08:23  • Odpověz
@lio: ahoj, no, myslím, že se určitě aspoň něco pohnulo. Jsem teda moc zvědavá, co ti povědí. A kdyby tě pustili domů, dala bys znovu džus?
16. srp 2010 v 08:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.