• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@kovalda nevím, záleží jaký bude nález ještě mám homeopatika ale ty můžu až s bolestma pojedu do porodky.......

tak zatím pa, ozvu se
16. srp 2010 v 08:27  • Odpověz
Dobre rano,
cpu se jogurtem a ctu, ze Lio se to pres noc nejak extra nerozjelo....tak doufam, ze na kontrole zjisti, ze uz je mimi ready a vsechno probehne i pres pripadnou vyvolavacku hladce :wink:
Dneska zase sviti slunicko....jsem sokovana :grinning: Fakt po vice nez mesici neustaleho deste....je to parada....dneska budu asi sedet na zahradce....jak jinak nez s notasem...aby mi nahodou neco neuteklo ze :grinning:
16. srp 2010 v 08:28  • Odpověz
@safryy sluníčko ?? My tu máme total zataženo ...
16. srp 2010 v 08:34  • Odpověz
@lio: jj..už bych tomu nechala volný průběh ..zkusila jsi kde co ....prostě takhle to má být :wink:
16. srp 2010 v 08:35  • Odpověz
@lio koukám, že v noci to bylo napínavý, my taky ponocovali, ale počítač jsem měla vypnutej, tak tfuj tfuj, myslím na tebe!

@hupcza: dík, z druhý ruky bych brala klidně, ale nevím jak to ošéfovat, na ebay se nemůžu dostat a kupovat to v čechách a čekat jestli mi ho milostivě někdo doveze se mi nechce. Jsem na ně fakt naštvaná....jako na naše.
Zítra nebo už dneska se pojedem podívat na kočárky, třeba ještě objevím jinej. Ten hoco co jsem měla vybranej má tu korbu malinko větší. Musím ten kočár taky projet, jak jsem malá, tak ne všechny mi sedí.

včera jsme si s manželem nakapali krizovky, jednak jsem toho měla plný zuby a taky jsem to musela vyzkoušet. Manžel si to pochvaloval, já celkem taky, ale v noci jsme ještě byli vysvícený jak berušky a usli až kolem druhý :grinning:
16. srp 2010 v 08:36  • Odpověz
tak vidím že to lio nezabralo snad jí tam nebudou dlouho trápit :wink:
16. srp 2010 v 08:39  • Odpověz
@adeden: jj, my se v porodce potkáme :slight_smile: A kdy jdeš tam na poradnu? Já ve středu.

@antana123: ahojky, předpokládám, že ty se taky dnes asi rodit nevypravíš, co? :slight_smile:

@safryy: sluníčko? No, tak si ho užij, tady se včera přehnala bouřka a máme kolem 15 stupňů a zataženo :slight_smile: JJ, dnes jedině s noťákem bude to napínací :grinning:

@lio: držíme všechny palce, co máme :slight_smile:

@suik: super, že se tomu manža nebránil a bachovky si užíváte :slight_smile:
16. srp 2010 v 08:43  • Odpověz
@suik: no já zase mám u některých kočárků problém, že dělám velké a rychlé kroky, takže jsem okopávala podvozek
ale já si stejně vybrala mutsy už jen při takovém tom letmém prohlížení na začátku těhu, pak jsem to projížděla, zkoumala parametry, abych zjistila, že "první dobrá" :slight_smile:
ty trojkombinace mají všechny spíše menší korbičku ....ale třeba ondru to v hloboké korbě přestalo dříve bavit než z ní opravdu vyrostl ...sice je fakt, že jsme ji používali v létě a nebylo třeba fusaku ...ale vydržela
16. srp 2010 v 08:44  • Odpověz
@adeden ....ale vy si slunicka uzivate cele prazdniny :grinning: Se nediv, ze je to pro me takovy svatek :grinning:
16. srp 2010 v 08:50  • Odpověz
@suik: tak hodně štěstí při vybírání kočárku :slight_smile:

Holky, mně dnes snad upadnou kyčle, no jdu honem nadopovat arnicu. Si nedovedu představit porod, když takhle skuhrám "jen" kvůli kyčlím, .... :astonished:
16. srp 2010 v 08:52  • Odpověz
@kovalda ....nooo, tak neni bolest jako bolest....nesnesitelnou bolest kycli taky znam :frowning2: ....a ta arnica ti fakt zabira? Nikdy jsem homeopatika nezkousela :slight_smile:
16. srp 2010 v 09:00  • Odpověz
Holky, teď jsem volala na gyndu na výsledky stěrů kvůli streptokokovy a prý mám ojediněle. Co to vlastně znamená?
16. srp 2010 v 09:01  • Odpověz
@safryy: jj, můžu doporučit :slight_smile:
16. srp 2010 v 09:01  • Odpověz
@sui: vyfotila jsem ti moje olejíčkové království :grinning:

@kovalda: u porodu jedou do protivky i pozitivní hormony, co tě hodí do pohody :wink:
16. srp 2010 v 09:02  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem tu po náročným víkendu...samá párty a včerejšek jsme prospali :slight_smile: Jinak je vše při starém - občas bolest nebo nějaký píchnutí v podbřišku, ale nic hroznýho. Záda mě teda někdy trápí už i v leže, což byl doposud zaručený lék...no tak je vidět, že už na ně nezabírá nic :wink: .......A v sobotu jsem se vzbudila a pod prsem potopa :sweat_smile:
Miminko asi žádný nepřibylo, co? Nebo jsem aspoň nic nepostřehla :slight_smile:

@lio přeju hodně štěstí a ať už se to dnes samo a naplno rozjede!!! :dizzy_face:
16. srp 2010 v 09:08  • Odpověz
holky představte si že ta kráva v práci mi neposlala ukončení neschopenky ani žádost o mateřskou co s ní mám už dělat řekněte mi
16. srp 2010 v 09:08  • Odpověz
@hupcza ....uau...tak to je poradna vybava :grinning:

@kovalda ...tyjo to je podivny vyraz...ojedinele...bud mas nebo nemas...takze asi mas? Radeji se poptej znova :wink:
16. srp 2010 v 09:09  • Odpověz
@antana123 ....jezis...to si delas srandu ne?Takze ted budete uplne bez penez, nez to doresi...proc to jako neposlala slepice jedna? Doufam, zes ji nalezite zprcala cuzu :fearful:
16. srp 2010 v 09:10  • Odpověz
@antana123 tak ta je opravdu na odstřel :rolling_eyes: Ty máš pech. Útěchou ti může teď být to, že už za tebe te%d nic vyřizovat nebude - jakmile teda pošle ukončení neschopenky a žádost o PPM.
@hupcza to je výbava jak u baby kořenářky :grinning:
16. srp 2010 v 09:12  • Odpověz
@antana123: nakopat do pr.ele - mně ženská na socce řekla, že si to můžu posílat sama a do zaměstnání dávat jen kopie. To by bylo pro příště asi řešení :slight_smile:

@hupcza: asi nějak nechápu tvou odpověď, že u porodu jedou do protivky i pozitivní hormony, co mne hodí do pohody - jo, možná začínám chápat - dlouhé vedení mám :slight_smile: - že u porodu není jen bolest, ale i to radostné očekávání a tak .... ,že to prostě přežiju :grinning:
Olejíčková výbavička super. Já včera objednávala na nobilisu tu Růženku a pak levanduli a tea tree :slight_smile:. No, ale počebuju si koupit nějkaou knihu, abych tomu víc rozumněla a pak teda bude těžké odolávat :slight_smile:
16. srp 2010 v 09:16  • Odpověz
@antana123: řekni jí, ať navalí nějaký prachy, když díky její neschopnosti jste na suchu. A taky ať kouká volat na socku a orodovat, ať ti to pošlou co nejdříve. Mně když to pokazila účetní, tak jim to tam faxovala. To je teda koza, ... :angry:
16. srp 2010 v 09:18  • Odpověz
@daja.had: panečku, tak záplavy pod prsama? to neznám, já předevčírem čučala na 1 kapku, co se mi na 1 prsu udělala :grinning:
Jo a miminko zatím žádné nepřibylo.

Sakryš, ještě jsem nepředělala tabulku a nedoplnila petulku, to jsem ostuda. No, tak teda počkám na výsledek dneška, že bych doplnila miminka rovnou 2. :slight_smile:
16. srp 2010 v 09:20  • Odpověz
@safryy: no, to znamená, že je mám, ale není jich nějak extra moc, .... Ale zajímá mne to, co to vlastně je. Jestli se mnou budou dělat něco do porodu nebo až potom, ...?
16. srp 2010 v 09:21  • Odpověz
@safryy + @lendaw : jsem trošku megaloman ....ale ono se to časem nastřádá :slight_smile:

@antana123: asi bych udělala veliké halo a to i s vedoucím, majitelem ....nevím, jak velká firma jste
@lendaw

@kovalda: ad hormony - např. tady http://www.denikreferendum.cz/clanek/423-psychologie-porodu-chimera-nebo-realita
16. srp 2010 v 09:22  • Odpověz
@antana123 já nevím jak je to rychlé se seociálkou u vás, ale manžel si chtěl lístek na peníze odnést sám a účetní ho sprdla, že neexistuje, že potřebuje originál a že to stejně posílají na OSSZ elektronicky. A je fakt, že nemocenskou za červenec dostal už v pátek a já taky (a to si to tam nosím sama), včetně dvou dnů za srpen.
16. srp 2010 v 09:23  • Odpověz
@kovalda: ti streptokoci jsou pro tebe naprosto neškodní - ale když jimi projde prcek, hrozí mu i sepse, tzn., že je třeba nasadit antibiotika a cesty mu "uklidit"
16. srp 2010 v 09:27  • Odpověz
ahpjky holky sem tu na skok než se vydám vyizovat a v 11 budu volat na gindu zda mně dneska vezme doktor,dneska večer mně probudilo tak strašně tvrdé břicho že sem nechápala co se dějec :unamused: taky vám stvrdne třeba na pul hodiny břicho? jak to vypadá v Praze ?koukám teda na intrnet a byla to tam síla,co se teda děje je to mazec,u nás včera jen pod mrakem a k večeru trošku kapkalo ale pak už nic no a ted svítí slunko,no je to síla co to je za počasí,nechápu :unamused: @kovalda ahojky ok pošly mi tvoje číselko :slight_smile:))) :wink: ráda tě pak budu informovat jak to semnou vypadá a až mně hospiotalizují :slight_smile: možná i na tom slovensku tak alspon budu vědět komu napsat :slight_smile: at víte co se děje :wink:
16. srp 2010 v 09:38  • Odpověz
@hupcza ....tak jsem clanek cetla jednim dechem....hodne zajimavy :slight_smile:
16. srp 2010 v 09:44  • Odpověz
@suik děkuji :slight_smile: jj babička věřilaq v boha a tak má pohřeb normální v kostele a pak pruvod na kopeček a tam ji pochováme :cry: no dneska to na mně začíná pomalu už doléhat,nevím co bude teda zítra :cry:
16. srp 2010 v 09:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.