• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@hupcza , @ojo ....je to s tim streptokokem divne no....taky nevim co by se delo kdyby se prsek nakazil...jenze ja jsem ty penize proste tedka nemela...manzel kopil pred nedavnem to auto a tak trochu financni krach na uctech :pensive: Nevim, jestli uz neni pozde...v patek konecne vyplata...treba by se to jeste stihlo :slight_smile:
Ad vaha...ja jsem za tyden tedka nabrala 1,5kg :confused:
Jo a chtela jsem se zeptat....u nas v porodnici po narozeni podavaji miminkum vitamin K....mam na vyber...bud injekcne nekdy po narozeni, nebo na lzicce tri davky okolo prvnich 4 tydnu zivota.....dela se to v cr taky? :fearful:
16. srp 2010 v 10:42  • Odpověz
@safryy jj u nás se taky ten vitamín K podává :slight_smile: záleží teda jak asi kde...ale při Tomášovi ho dali asi v porodnici a pak vím, že když jsem chodila každý týden na kontroly k pediatričce, na převážení a tak, tak mu ho kapala každou kontrolu celé šestinedělí :slight_smile:
16. srp 2010 v 10:48  • Odpověz
@safryy na ty injekce s vit K jsem shodou okolností narazila včera večer v knížce o těhu. Je od australské autorky a u nich to běžně podávají. Bohužel v knížce nebyla zmínka o tom, jestli se to praktikuje i v ČR.
16. srp 2010 v 10:49  • Odpověz
Hezké dopoledne,
od 6ráno lítám po doktorech kvůli předoperačnímu, jezdím jak trotl sem a tam busem přes město a už toho mám fakt dost, nechápu, proč tam musí být teda člověk den předem....grrrrr :angry: Ted teprve snídám. Zítra mě ještě čeká jednou obvodní lékař, pro sepsání finální zprávy a hotovo. Ne RTG nemusím a samozřejmě moje alergoložka má dovolenou, naštěstí mě poslali na spirometrii na plicní, ale opět, přes celé město.

A co tu?? Nějaké novinky, než vás dočtu????
16. srp 2010 v 10:50  • Odpověz
@zvirka Taky bych ji vzala, první tři měsíce jsem brala Utrogestan a taky zaváděla, myslím si, že to doktoři neřeší, případně na to upozorni... Jo a hupcza má pravdu s tou čekárnou :grinning: :grinning: Jednou jsem zažila i spoluobčanku tmavé pleti, která to normálně zalomila a začala chrápat :confused:
16. srp 2010 v 10:51  • Odpověz
autor
ahojky holky,
tak vidím, že další mimi zatím není........
výsledky streptokoka zatím taky nevím.....
ale mám dotaz. když praskne plodovka a nevím, jestli hlavička je už dole v pánvi, tak jsem četla, že se má rodička přepravit do porodky v leže, aby se neomotala šňůra kolem krku...... je to pravda nebo jak to řešit, když situace nastane?
a dotaz na petju, nejsou nějaké homeo na nástřih? jako prevence případně pak na lepší hojení po nástřihu?
poslíky máme taky docela slušný, tak snad malá ještě vydrží.......
16. srp 2010 v 10:51  • Odpověz
@ojo: taky mi chybí železo ..ale zobu jen sporadicky ... jelikož to má negativní vliv zase na zubky mrňouska :confounded:

@zvirka: no přesně ..kámoš byl ...a říkal, že to bylo občas hodně hnusné :sweat_smile:

@antana123: já bych jí to nenechala projít ...fakt ne ...to není chybička drobná, ale zásadní

@kovalda: přesně - nasadila jsem si laktobacílky a ondra je měl přes mm :slight_smile:
16. srp 2010 v 10:52  • Odpověz
@discreet já jsem v minulé poradně taky málem usnula. Byly jsme v čekárně jen 2, bylo dusno, já si opřela hlavu o zeď a ani nevím, jestli jsem si klimbla, nebo ne :sweat_smile: Snad jsem nechrápala :sweat_smile:
Ale je pravda, že být gynekologem chce občaas asi silný žaludek. Chce se mi doufat, že každý se tak důkladně myje před KO jako já, ještě se v kabince pro sichr přetřu vlhčeným ubrouskem...ale asi to každý tak neprožívá :grinning:
16. srp 2010 v 10:54  • Odpověz
Železo mi naštěstí nechybí. Docela jsem se toho bála bo jsem vegouš a tam je zvýšené riziko - ale kupodivu je vše OK. Zobala jsem do půlky 9. m vitamíny pro těhule, tak tím se to asi pokrylo.
16. srp 2010 v 10:57  • Odpověz
@lendaw :grinning: :grinning: :grinning: Taky se chystám do sprchy, zkulturnit ten prales, ať si odpoledne netrhnu ostudu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. srp 2010 v 10:59  • Odpověz
@discreet já jsem popravovala bobra dneska. Po 40 minutách jsem vylezla vyčerpaná ze prchy, kapal ze mě pot, místy krev a dle testu pohmatem je výsledek značně nedostatečný. Něco na způsob špatně oškubané slepice. Naštěstí jdu na KO až ve středu, zítra se vrátí manžel ze služebky, tak bude muset udělat revizi :sweat_smile:
16. srp 2010 v 11:01  • Odpověz
@lendaw: no vzhledem k tomu, jak páchnou někteří lidé v mhd silně o tom pochybuju
16. srp 2010 v 11:04  • Odpověz
@lendaw :grinning: :grinning: opravdu výstižné, uvidím, jak zabojuju já
16. srp 2010 v 11:04  • Odpověz
@lendaw :grinning: :grinning: :grinning: to je jako u mě přesné
16. srp 2010 v 11:11  • Odpověz
zítra jdu na kontrolu taky bych se měla dneska oholit
16. srp 2010 v 11:11  • Odpověz
@lendaw ....jezis....tak to je presny popis toho co nazyvam zkulturneni spodku :grinning: Ale minule jsem si vzala zrcatko a sem tam okontrolovala kde by to chtelo jeste pribrat :grinning: A bylo to o fous lepsi :slight_smile:
@ojo ...aha tak dekuju za info....tady kdyz se da injekce...tak uz se pak nepodava oralne :slight_smile: No tak nevim co je mensi zlo....asi ta injekce?
@lendaw ...ojo pise, ze se to dela i v CR :wink:
16. srp 2010 v 11:16  • Odpověz
@lendaw @discreet jste mi tím holením rozesmály :grinning: :grinning: :grinning: mě to čeká zase za pár dní :sweat_smile:

@hupcza jak negativní vliv?? :confused:
16. srp 2010 v 11:22  • Odpověz
@safryy taky nevím, co bych brala menší zlo :sweat_smile: dr. mu to kapala kapátkem do pusinky :slight_smile: nijak mi to nepřišlo, páč sama k tomu musím kapat denně vitamín D (vigantol) ještě i teď :sweat_smile:
16. srp 2010 v 11:25  • Odpověz
@lendaw vidim to v zivych barvach....jsem ted malem smichy porodila :grinning: .... ja jsem totiz dopadla uplne stejne...vana cela krvava a vysledek hrozny.... :grinning:
16. srp 2010 v 11:34  •  čeká miminko, termín má v září 2010  • Odpověz
Tak díky všem za názory, tabletku vezmu a řešit to nebudu, jen to případně nahlásím, kdyby se mi tam někdo chtěl šťourat :wink:

Jinak holení u mě vypadá podobně, vše po akci kontroluje a opravuje manža, ale mám silné podezření, že to fláká, než aby se musel moc snažit :grinning: No ale myslím, že gyndaři jsou zvyklí na hodně, tak těch pár chlupů ještě skousnou :grinning:

Teda o tom vitaminu K slyším prvně :confused: No zas jsem o něco chytřejší.
16. srp 2010 v 11:37  • Odpověz
Tak a už mám zprávu od LIO:

Ahojda, tak si mě tu nechali , otevřená na 1,5 cm, měkkej čípek=hajzl furt se ale ne a ne spotřebovat. Sem na nadstandardu a dělaj mi zátěžovej oxytocin test. Zítra ráno tableta. Největší prdel je s jídlem, nemaj pro mně obět, hladová jak sviňa a donesli 1 chleba, sýr. Docela atrakce ta moje cukrovka tu :slight_smile:. Teď mi zvýšili dávku oxy do žíly a bříško reaguje, tak by ta vyvolávačka mohla zabrat rychle, pokud ne samo. Pa všem Koníkovkám. Lio
16. srp 2010 v 11:42  • Odpověz
@lucinecka222 asi poslíčci... snad tě doktor vezme, aby jsi měla klid na cestu....
Ty církevní jsou fakt lepší, má to nějakou "kulturu" a rozloučení je důstojnější a řekla bych i pro pozůstalý snesitelnější. Jen musíš vědět, jestli to zvládneš, ale já bych řekla že jo. :wink:
16. srp 2010 v 11:43  • Odpověz
@hupcza: lactobacily jsi měla normoš z lékárny?

@lendaw: špatně oškubaná slepice :grinning: :grinning: :grinning: , jj to znám. Taky budu dnes zkulturňovat na středu :slight_smile:. Ale jak se teď chodí už týdně, tak to zas tolik nenaroste :slight_smile: Ale i tak si vždycky přijdu jak po nějakém náročném sportovním výkonu :slight_smile:

@laurinka.22: tak s tou polohou vležmo mi to taky vůbec není jasný
Panečku ty taky poslíkuješ? Tady poslíkujou všichni krom mě. Teda ne že bych si stěžovala :grinning:
16. srp 2010 v 11:51  • Odpověz
@antana123 jejdamane, to je trubka, to mě mrzí, tak ať to kouká poslat co nejdřív...neřekli, za jak dlouho jsou schopní vyřídit. Já taky dneska volala, peníze odešly v pátek, takže je čekám zítra nebo ve středu....

@hupcza: týjo! to je krása.....to zelený dole, sedmá lahvička z leva je co ? myslím, že tenhle design jsem tu někde v krámě viděla. A používáš je jako vůně, nebo na tělo.....já na ty vůně do prostoru moc nejsem, teda jako voní mi to, ale spíš se mi líbí aroma oleje používané do koupelí a na masáže.

16. srp 2010 v 11:52  • Odpověz
@kovalda ....taky vubec neposlikuju...tak si to uzivejme ne? :grinning: Vsak na nas taky jednou dojde :fearful:
16. srp 2010 v 11:59  • Odpověz
@kovalda Klídek, já taky neposlíkuju... Teda v pátek se tam cosi dělo, ale jestli vůbec byla děloha... Kdoví... :confused: Ale myslí, že nemáme holkám co závidět :grinning: Buďme rády, myslím, že bolesti si ještě užijem dost.... :pensive:
16. srp 2010 ve 12:01  • Odpověz
Tak se @safryy to vidíme stejně :grinning:
16. srp 2010 ve 12:02  • Odpověz
@safryy @kovalda já taky neposlíkuju :slight_smile: ani při Tomášovi jsem neměla poslíky :sweat_smile: možná něco před porodem, ale to by se určo dalo spočítat na prstech jedný ruky :grinning:

jdu si dát o...dneska jsem se odbyla špagety s kečupem :sweat_smile:
16. srp 2010 ve 12:03  • Odpověz
@zvirka ...ze jo? :grinning: Neni o co stat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Hodila jsem k sobe nejake fotky ze vcera :slight_smile:
16. srp 2010 ve 12:07  • Odpověz
@kovalda já jdu ve čtvrtek .. dělali ti ultrazvuk ? A víš, jak se jmenovala ta doktorka, co tam byla ?
16. srp 2010 ve 12:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.