• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
Tak jsem dočetla, koukám žádná změna....tak přeju prima den a @kovalda pozdravuj lio :slight_smile: že na ni myslíme :slight_smile:
16. srp 2010 ve 12:13  • Odpověz
@zvirka je to macmiror? je to strašně svítivě žlutý? ten jsem měla taky. něco tam určitě zůstane, chodila jsem s tím taky na kontroly k doktorce, ale ta mi ho předepsala. Když ho bereš, tak ho klidně dober. Stačí když se jen zmíníš že ho bereš a že jsi žlutá, určitě ho znají, tak se nebudou divit.
16. srp 2010 ve 12:14  • Odpověz
@zvirka, @ojo: tak nejsem sama bez poslů :grinning: No, mně teda nechyběj, trpět už dopředu :slight_smile:, bude stačit porod :grinning:
16. srp 2010 ve 12:16  • Odpověz
@suik Jo jo, přesně ten. Ta žlutá je teda fakt děs... Nevím, proč tam takové šílené barvivo dávají.... Šlo Ti to vyprat? Dnes v noci mi to totiž vložka nějak nezvládla .... :sweat_smile:
16. srp 2010 ve 12:20  • Odpověz
@adeden: jméno doktorky si nepamatuju. No, ona nebyla zlá, jen prostě pospíchala a to u té prohlídky nic moc :frowning2: Já jdu ve středu :slight_smile: Utz mi nedělali.

@safryy: taky neposlíkuješ :slight_smile:. No, však já o to nijak nestojím :slight_smile:. Jen jsem spíš překvapená, že všichni poslíkujou. No, možná to nepoznám :grinning:
16. srp 2010 ve 12:20  • Odpověz
@rennu: teda, ty sis dnes dala město křížem krážem, co? Pozdravy lio určitě vyřídím :slight_smile:
16. srp 2010 ve 12:21  • Odpověz
autor
@kovalda no jo, bříško zlobí jen trochu, spíš to tam píchá a táhne, taky mě bolí stydká kost, ale spíš to cítím v zádech, v kříži..... tak mě to bolívalo při ms, tak to mám teď podobné....... ale žádná tragédie.
a s tou polohou - no uvidíme, třeba některá z holek bude vědět........
petja. díky :slight_smile:
16. srp 2010 ve 12:23  • Odpověz
@safryy tady se streptokok taky platí, ale nevím kolik....snad ne moc :frowning2: dneska jsem se hebamme zapomněla zeptat, tak ve středu doktora.

@lendaw:popravovat bobra: :grinning: muheheee

@hupcza: článek vynikající, díky

@laurinka.22 to jsem řešila nedávno,když je hlava nahoře a praskne ti voda, fakt radí okamžitě lehnout a i k telefonu jít po čtyřech :frowning2: .... no tak mě to vyděsilo, že doufám, že to nenastane. Ale prej se to moc nestává, že by se tam ta šňůra skřípla.
16. srp 2010 ve 12:24  • Odpověz
autor
@suik - no mě to právě tak napadlo, jelikož já netuším, kde hlavička je. ultrazvuk mi má dělat až v pondělí........
16. srp 2010 ve 12:26  • Odpověz
@zvirka jo myslím, že šlo, jen asi jednou, ale to nám stávkovala pračka, to bylo trochu vidět, ale při druhý praní to zmizelo.... to se nedá zachytit, šlo to ze mě pak celej den. :frowning2: ne už tolik, ale stejně. Fuj.
Naposledy jsem dostala globule průhledný a to bylo zlo největší, sice to nebarví, ale jak to byl gel, tak jsem celou noc myslela, že jsem se potento a bylo to neuvěřitelně nepříjemný, ani spát jsem nemohla, jediný co pomohlo, byla separační vložka popoliny.

já taky moc neposlíkuju, nebo to aspoň nepoznám....

jak u mě dneska byla hebamme, tak mi konečně posunula termín porodu, mám to i v průkajdě. Konečně nebyl někdo hluchej k našemu termínu početí :grinning:

jo a jako jediná se pozastavila nad tím, že jsem nic nepřibrala, mám víc jíst a pít :pensive:

Taky pohmatem poznala kde dítě je, záda máme v levo, takže to co dusá do pravého žebra je asi noha....ale jak to mohla poznat fakt nechápu :grinning: tak jsem se konečně taky dozvěděla víc informací.
16. srp 2010 ve 12:32  • Odpověz
@laurinka.22 já se ptala dneska, dítě je níž, ale zase ne moc, tak akorát vzhledem k délce těhu, tak nevím....
no ve středu jdu k mudrovi, ale UZ mi už asi dělat nebude, leda ten čípkovej vnitřkem.
16. srp 2010 ve 12:33  • Odpověz
Já taky neposlíkuju a nebo to nepoznám :sweat_smile: Jediný co poznám je tvrdnutí a větry :grinning:

@kovalda ptala ses sice Hup....já měla laktobacily normoš z lékárny. Stály teda majlant (jestli si dobře pamatuju, tak přes 500kč), ale bylo to velké balení, myslím 90 tbl. a ještě si pamatuju, že musely po ptevření být v lednici. Ale už asi nevzpomenu ani na jméno. Jen, že ta lahvička byla bílá plastová a nálepka žluto-bílá, ale to ti asi moc nepomůže, co? :sweat_smile:
16. srp 2010 ve 12:34  • Odpověz
@safryy: fotečky super :slight_smile: Taťku máte pěkně namakanýho, ten vás ochrání :slight_smile:
16. srp 2010 ve 12:35  • Odpověz
@suik ....ony to poznaji kde prcek je...me dela midwife prohlidky brucha jedinne pohmatem a vzdycky mi povi jak tam je mala usalasena....taky mame zadicka v levo :slight_smile: A minule jsem si pres bricho sahla i na hlavicku...teda navedla mi ruce a zamackla a neco tvrdeho tam bylo :grinning:
A na kdy vam teda posunuli ten termin porodu?
16. srp 2010 ve 12:37  • Odpověz
@kovalda díky...už to nezvládám, ten bus je hroznej a když poslíkuju a mám při tom vylézat z busu, brrrr :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. srp 2010 ve 12:38  • Odpověz
@suik: no tak to je super hebamme. To je dobře, že taková to s váma potáhne až do konce, když není hluchá a tak ... :slight_smile:
A kdy tedy máš teď termín porodu?

@lendaw: díky díky :grinning:, já se pak nějak v lékárně doptám. Hlavně, že je to normálně dostupné a taky ještě kouknu, co homeopatie má na odstranění atb, určitě tam něco bude :slight_smile:
16. srp 2010 ve 12:39  • Odpověz
@kovalda ....tak to mu musim povedet, bude se nadymat pychou :grinning: on si totiz porad stoji za svym, ze je tlusty jak vepr :grinning:
16. srp 2010 ve 12:39  • Odpověz
@rennu: jejda a ty ještě jezdíš křížem krážem městem normoš busem? No, to bych teda nedala. Ale chápu, že když nemáš jinou možnost, ...
16. srp 2010 ve 12:40  • Odpověz
@safryy: ale hloupost, vepři vypadaj rozhodně jinak :slight_smile:
16. srp 2010 ve 12:41  • Odpověz
@safryy hezké fotečky, moc :slight_smile: snad budu zítra schopná vyrazit s manželem na krátkou vycházku ven a taky blejsknout n poslední chvíli ještě něco venku :slight_smile:
16. srp 2010 ve 12:42  • Odpověz
@laurinka.22 o poloze vleže jsem nic nečetla. Ještě jsem prolítla http://www.porodnice.cz/jak-se-pozna-zacatek-porodu a tam o tom taky nic není. Jen, že pokud je voda čirá, není potřeba spěchat. V mojí chytré knize píšou akorát o případu, kdy rodička nahmatá v rodidlech pupečník. V tom případě okamžítě na všechny čtyři, zadek co nejvíc do výšky a čekat takhle na sanitku. Představa tohoto mi hodně cuká koutky :grinning: Už se vidím, jak takhle dřepím před domem a lísají se o mě všechny kočky z okolí :grinning:
16. srp 2010 ve 12:42  • Odpověz
@rennu ....no teda....takhle se strachat busama...a s poslikama...boroku...
Jake to je vedet, ze v patek uz budete tri? Nevim co je lepsi, jestli vedet nebo ne :grinning:
16. srp 2010 ve 12:43  • Odpověz
@kovalda no jejda, manžel je v práci a já neřídím..nic jiného mi nezbývá :unamused: zítra repete, ale snad už jen 1-2 cesty..po tomhle maratonu budu ještě nakonec ráda, že si ve čtvrtek budu moct v tom špitále odfrknout :wink:
16. srp 2010 ve 12:43  • Odpověz
@lendaw: jsem si tě představila v té poloze, jak ležíš před domem a scházej se okolo všechny kočky z okolí :grinning: :grinning: :grinning:
16. srp 2010 ve 12:44  • Odpověz
@safryy je to zvláštní moc se těšíme na malého, ale ve mně se to mele....jsem srab a bojím se operace :cry: :angry: Snad mi ani nevadí to, že to pak bude asi hodně silná bolest, to už budu vědět, že je malej na světě a že je snad v pořádku ale ten pocit, že půjdu pod narkózu...brrrrrrr :angry:
16. srp 2010 ve 12:45  • Odpověz
@rennu: no vidíš, možná proto to dělaj, pro samé cestování a tak vůbec nemáš čas myslet na to, že jdeš v pátek na císaře a jsi tak vyřízená, že tam ve čtvrtek s radostí ulehneš :grinning:
16. srp 2010 ve 12:46  • Odpověz
autor
lendaw. dobrý článek :slight_smile:
já už ani nevím, kde jsem to četla právě....... to když je plodovka ok, jsem taky četla, že se nemá spěchat. ale pak i tady to, tak právě nevím......asi bych volala PA do porodky.......
16. srp 2010 ve 12:46  • Odpověz
@rennu: když tak běháš po městě, pořiď si ty homeo proti strachu ze zákroku :slight_smile:
16. srp 2010 ve 12:47  • Odpověz
@rennu ....vy mate moc hezke fotky....to upravoval manzel sam nebo ty? Jsem nekde vyse...nebo mozna uz vcera psala, jak jsem byla sokovana jednou z tvojich fotek, kde vypadas jak moje mati za mlada :grinning: Doufam, ze te to prirovnani neurazi....ale koukala jsem na tebe jak na svaty obrazek :grinning:

@lendaw ....to je drsne s tim pupecnikem :confused: ....no a ty kocky :grinning:
16. srp 2010 ve 12:47  • Odpověz
@lendaw jo to jsem taky někde četla to zkontrolavat dole, jestli tam náhodou něco nevisí..... :frowning2: pak jsem taky někde našla poznámku, že to je často pozdě, že se mimi přidusí....ale to se nám prostě NESTANE!!!!!!!

24.září mám další termín, teda mám jako pořád ty dva, ale kdyby někdo plašil s vyvolávačkou, tak můžu mávat průkajdou. Ale i na začátku mi ultrazvuky ukazovaly o týden míň.....

@safry: ale jak to poznaj mi je fakt záhadou :grinning: ..... taky má ta tvoje midwife dřevěný naslouchátko?
16. srp 2010 ve 12:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.