• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@discreet pokáceno :grinning: :grinning: :grinning: Taky dobrý :grinning:
16. srp 2010 ve 14:07  • Odpověz
@safry:no máte nádherný fotky moc vám to sluší :wink:
@kovalda:pozdravuj lio a že na ní moc myslíme určitě to bude mít brzo za sebou :wink:
16. srp 2010 ve 14:11  • Odpověz
@pet.s já mám čilý dítko skoro vždycky ve vaně...taky mám někdy pocit, že o něm nevím, většinou když někde lítám.

mě s tou plodovkou první hebamme říkala, že můžu čekat až 24 hodin doma dokud nezačnou kontrakce, jen kdybych měla teplotu, nebo se mi cokoliv nezdálo, či měla divnej pocit, tak jet hned.... no to asi zkoušet nebudu, ale tak si pomalu sbalím a pojedem

taky furt lozíte do tašky, bo tam něco potřebujete? já tam kradu homea, pak jsem tam vzala jedno triko na spaní a ještě ho nevrátila....tak jsem zvědavá, jak to budu hledat až to přijde :grinning:
16. srp 2010 ve 14:13  • Odpověz
@pet.s: a ještě zkus něco sladkýho, nejlépe čokádu, zalehnout, relaxovat, šmírovat a přemlouvat ať se ukáže.....na to prý taky reagujou, aby se máma nebála :wink:
16. srp 2010 ve 14:15  • Odpověz
@suik no já mám tašku na pevno nachystanou mám ji nachystanou u skříně a ještě sem v ní nebyla :wink:
16. srp 2010 ve 14:19  • Odpověz
měla bych jít taky shodit porost ale mě se tak nechce ale budu muset at zítra není trapas :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: zrovna si pak dám horkou koupel sice to nepomůže k porodu ale aspon relax :wink: holky ty moje nateklé nohy jsou děsný :confounded: :confounded:
16. srp 2010 ve 14:20  • Odpověz
@suik mně chybí v tašce už jen nabíječka na mobil a noční košile, co jsem si dnes koupila :slight_smile: ta visí na balkoně vypraná :slight_smile:
16. srp 2010 ve 14:21  • Odpověz
jo jo nabíečku tam nemám vlastně tu dám do kabelky :wink:
16. srp 2010 ve 14:21  • Odpověz
@antana123 ty tvoje nožky lituju......ná toho nachodila dnes dost a nemám je nateklé a nebo jen minimálně, já trpím na ty ruce no :sweat_smile: Jinak na porost si myslím jsou gyndaři v pokročilém stupni těhu zvyklí :wink: Ale je fakt, já se holila ve čtvrtek, výsledek nejistý, doladil to manžel strojkem a na nástup do porodky se taky oholím doma.....jen nevím, zda to mám vzít všude dohola, nebo stačí jen hodně pokrátit :sweat_smile:
16. srp 2010 ve 14:23  • Odpověz
@rennu kámoška byla na císaři a říkala že jí oholili do hola všechno prý to musí být holé možná jak kde u nás tady do hola :grinning: :grinning: jinak ty ruce to je taky dobrý hnus
16. srp 2010 ve 14:26  • Odpověz
no nic jdu se holit tak zatím :wink:
16. srp 2010 ve 14:30  • Odpověz
Ahojky,
tak mne nějak chytil splín a jsem nějaká lítostivá a ubrečená. Nejhroší je, že mi přijde, že bez příčiny. Manža tu není, tak mne nemohl naprdnout, ale možná i tím, že jsem tu byla celý víkend sama, i v noci, tak mi prostě hrabe, ...
16. srp 2010 ve 14:31  • Odpověz
@kovalda Tyhle stavy mám poslední dobou často. Včera jsem o tom i říkala manžovi. Asi jedou hormony na plné obrátky. Taky nevím co s tím. :confused:
16. srp 2010 ve 14:32  • Odpověz
@suik: já do tašky lezu jen pro foťák, jinak nic nevyndavám.

@discreet: to jsi dobrá, že už máš úspěšně pokáceno :slight_smile:, tak ať je kontrola O. K.

@antana123: pozdravy rozhodně vyřídím.
16. srp 2010 ve 14:34  • Odpověz
@ladenka: no to mi vůbec neříkej, že často, já to mám teĎ asi hodinu nebo 2 a jsem z toho úplně vedle, to neznám a nevím, co si s tím počít, ... :confounded:
16. srp 2010 ve 14:35  • Odpověz
@antana123 tak pevnou ruku při holení.....:wink: tak úplně dohola to asi sama žiletkou nedám...to by bylo krve jak z praset :sweat_smile:

@kovalda slzavé údolí, hormonální bouře......vím, o čem mluvíš.....kolikrát mě to taky chytá bezdůvodně :sweat_smile: Třeba ted mi taky není nejlíp, jsem sevřená z toho, co mě čeká, manža v práci....v TV nic nedávají....po náročném dopoledni moc úklid nezvládám, abych to zapracovala......
16. srp 2010 ve 14:36  • Odpověz
@kovalda já ted taky pořád brečím hlavně každé ráno když zjistím že jsem pořád v celku už jsem z toho hotová nohy a celé tělo mi už vypovídá službu a tak brečím at už to skončí ale asi je to osud abych si to vytrpěla se vší parádou
16. srp 2010 ve 14:38  • Odpověz
@rennu jí to oholili sestřičky tam den před císařem a úplně v pohodě oni tam jsou na to zvyklý
16. srp 2010 ve 14:39  • Odpověz
holky já si každý ráno říkam že už to snad další den už nemůžu vydržet jsem z toho už na prášky
16. srp 2010 ve 14:40  • Odpověz
taky u vás prší????
16. srp 2010 ve 14:44  • Odpověz
@antana123 no tak to nechám taky na sestřičkách :grinning: :grinning: at si to holky užijou :slight_smile: Chuděro, je mi tě tak líto.....to je nekonečný....

16. srp 2010 ve 14:44  • Odpověz
@antana123 tady nic, v noci v dálce jen blesky, od rána mraky se střídaly se slunkem a vedro a ted slunko nevidím :unamused:
16. srp 2010 ve 14:45  • Odpověz
@rennu jé díky snad už to brzo skončí :wink:
16. srp 2010 ve 14:45  • Odpověz
@rennu u nás hřmí a prší je lepší vzdoušek aspon
16. srp 2010 ve 14:46  • Odpověz
@rennu, @antana123 holky díky za podporu. Jak se říká sdělená starost, poloviční starost. :slight_smile: No, už asi i začínaj zabírat krizovky, jsem ráda, že jsem je pořídila :slight_smile:

@antana123: no, u tebe je jasný důvod pro pláč - v noci nespíš, nohy jak konve, všechno bolí, ... to chápu, že to obrečíš, vždyť to musíš být strašně unavená a tak .... Tak snad Ti zítra povědí nějaké pozitivní zprávy. Anebo zkusíš dnes koktejl?
16. srp 2010 ve 14:47  • Odpověz
tak nabíječku a foťák tam ani nemám...nemám ani pantofle, mám jen jedny a ty furt nosím....ale já mám ještě čas.

si spíš myslím, že se ti doktoři divěj, co se tím pářem a stresujem :grinning: ....kolik džunglí už museli vidět. Ale taky vraždím bobra, než tam jdu, většinou :grinning:
16. srp 2010 ve 14:48  • Odpověz
@antana123: nee, pršelo celou noc, ale zataženo máme.

@rennu: no, nechápu, proč bys na císaře měla mít dokonale oholenej celej spodek. To tak podbřišek a tak, ... ale celou pipču snad není třeba ne, když tamtudy Honzík nepoleze :slight_smile:
16. srp 2010 ve 14:49  • Odpověz
@kovalda já ti nevím myslím že jsem na tom stejně jak lio asi to nechám až dle toho co mi řeknou zítra,když mi řeknou že se nic nechystá tak do toho zítra půjdu :wink: a jinak já mám hormony v totální anarchii dokáže mě rozplakat i reklama taková jsem nikdy nebyla :astonished:
16. srp 2010 ve 14:51  • Odpověz
@kovalda já mám tyhle stavy taky...naposledy před dvěma dny, nebyl vůbec důvod, bylo mi hrozně smutno a nevěděla jsem co si počnu a chtěla jsem to všechno odvolat, což nejde a to mi nepřidalo :grinning: ....

já musím s těma kapakama opatrně, včera jsme nemohli usnout ani jeden. Manželovi jsem taky donesla.
@suik: jj, s pantoflema jsem na tom nastejno. Chtěla jsem ještě 1 koupit, ale nějak jsem se k tomu nedostala, tak uvidíme.

S holením, myslím, že jsou zvyklý - ať už se brázdit porostem, tak i holit. Takhle před pravidelnou prohlídkou co by ne, ale v kontrakcích se fakt holit nehodlám, ještě bych ufikla něco důležitýho :grinning:
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.