• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@kovalda asi jak kde, no nechám to na nich, když už tam musím být o den dřív, at se tam nenudím a je nějaká akce :grinning:
16. srp 2010 ve 14:52  • Odpověz
já jsem asi divná, ale moc nebrečím, naposledy mě rozbrečela ta pračka, to byl teda řev, ale kočár jsem už vzala v klidu a když jsem volala se ségrou, tak asi jen dvě slzičky, jinak si přijdu jak mramor.
16. srp 2010 ve 14:52  • Odpověz
@suik: to mně nepřijde, že bych po nich nemohla usnout. Teď už každopádně cítím, že se uklidňuju a nejde na mne ta hysterie. Ale nechci to taky nějak přehánět a tlačit to do sebe každý den. Tak snad ty stavy nebudou moc často :slight_smile:
16. srp 2010 ve 14:53  • Odpověz
@kovalda jo a jinak já ty chmury,, když přijdou, tak mám pocit, že je zaháním jídlem...jako furt chodím a vymetám, co bych kde sezobala :grinning: i když nemám hlad......ale prostě se jen zabavit :grinning: tak hlavně, že krizovky zabírají.... :slight_smile:
16. srp 2010 ve 14:53  • Odpověz
@suik: no, tak já jak mramor nebyla, ale vesměs jsem byla docela v pohodě a veselá a vysmátá. Za těhu jsem si poplakala párkrát takhle pocitem bezmoci nebo "něšťastně". Jinak většinou jen dojetím a to mi přijde v poho :slight_smile: Ale tohle je fakt poprvé, kdy neznám příčinu a jsem prostě tak nějak "v pr.eli". :slight_smile: Ale už se to zlepšuje, tak jdu honem najít nějaké pozitivní stimulanty - procházka se psem, ... :slight_smile:
16. srp 2010 ve 14:56  • Odpověz
Ahojte, teda, to je dočítání :frowning2:
Tak nám tatínek zase odjel,tentokrát na 3týdny a já mám s klukama za úkol to vydžet v celku :sunglasses: , Matýsek nemá moc zlobit.To asi nepůjde, ale dnes ho ten odjezd hodně vzal, plakal po tátovi, prcínek náš malý.

Sice ještě nebrečím,ale melu už taky z posledního, ty změny počasí vedro zima mi nedělají dobře, jsem jak v přechodu, pořád splavená, s motákem, se bojím vylézt na ulici.

@kovalda : já místo brečení tzv. hnízdím, vše nachystané, kočárek objednaný, tak jsem manžu donutila udělat bar. stolek, koupit vitrínky a přestavět obývák, takynový koberec pod stůl, no samé změny, přesně tohle jsem dělala loni pár týdnů před porodem.
Jinak s druhým chodícím větším miminem na krku ani na brečení není kdy, což je výhéoda i nevýhoda, zase si neodpočineš.
@antana123 : vydrž holka , :wink: to čekání je děs :stuck_out_tongue_closed_eyes: , já pořád říkám, že rodit dřív je lepší, než čekat co bude. Ale někdy si miminka nedají říct :frowning2:
16. srp 2010 ve 14:56  • Odpověz
@kuchy to máš pravdu to naše si říct nedá :frowning2: :frowning2: musím se snažit myslet pozitivně a nečekat na to kdy to přijde a třeba to pomůže
16. srp 2010 ve 14:59  • Odpověz
@kovalda no my byli oba ještě po jedný hodině čiloučký a kecali jsme, zabrat jsme nemohli ani jeden. A i ten spánek po tom měl jinou intezitu, manžel vytuhl na zádech a ani se nehnul, samozřejmně že děsně chrápal a tohle má jen když se vrací z hospody. Já spala taky jinak, ale ráno jsme normálně vstali :grinning:
16. srp 2010 v 15:18  • Odpověz
@kovalda mě ani nic moc nedojme....

já když mám krizi, tak jsem zalejzací, do postele a zaspat, to mi pomohlo vždycky.
16. srp 2010 v 15:20  • Odpověz
@discreet: no tak 5 dní je rozdíl oproti půl dni ...to bych si fakt nelajzla ...no a do op fakt nechci, byť přes ní jedeme ...ta plodovka je v obalech a ty spolu s hlenovou zátkou chrání dítě proti infekci a když to vše odejde, prcek zkrátka není chráněný ....takže po 12 hodinách od odtoku se nasazují opět atb
takže ne kvůli pomalému odtoku, ale kvůli tomu, že vyhodnotili blbě, jak to tam vypadá a navíc do ní každý den šťourali jako derbilové, čímž riziko infekce dramaticky zvýšili ..kdyby ji nechali být a ona se nechovala nijak nestandardně, rizioko zavlečení infekce by bylo minimální
16. srp 2010 v 15:40  • Odpověz
ad holení ...holky, vemte si, že průměrný letý dr. ordinoval už v 80.letech - si fakt myslíte, že byla většina bab oholených? :wink:
16. srp 2010 v 15:44  • Odpověz
no nemusime chodit do 80. let, staci jit obcas dneska do bazenu :grinning:
16. srp 2010 v 15:50  • Odpověz
suik...kdyz odtece plodovka..tak do dvou hodin se ma byt v porodnici....
jinak holciny, ja uz jsem fakt na nervy..posledni dny je mi jenom blbe, vsechno boli, vcera jsem noc stravila na pohotovosti, natekly mi nohy, ne ze by predtim ne..ale prava docela hodne, a hodne bolela a mravencila az nahoru..takze mi udelali rentgen noh..a mam tam nejake srazeniny ci co..trombofilie to neni, ale je na ni klidne nabeh..takze dostavam injekce na redeni krve...dneska mi to pichnou jeste na gynde, ale pak si to chci uz pichat doma, at nemusim furt jezdit...
fakt uvazuju ze pujdu umyt okna at porodim..protoze to uz je na me fakt hodne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. srp 2010 v 15:51  • Odpověz
@kuchy: panečku na 3 týdny, to musí být fakt náročný. No super, že toho taťka tolik stihl udělat, když tu byl :slight_smile:

@suik. No, já právě když to na mne šlo, tak jsem si šla lehnout, jsem si myslela, že jsem jen přetažená a v posteli se to rozjelo - nemohla jsem zabrat - začaly mne bolet ramena a už to jelo, .... :slight_smile: Ale už je líp i jsem se zas vrhla do úklidu a tak ... :slight_smile:
16. srp 2010 v 15:52  • Odpověz
viz holeni...ja se holim ob den...uz bych nedokazala byt neoholena, proste se mi to nelibi, pripada mi to divne, ale je to jen o zvyku...sice mi to ted dele trva, holim po zvyku, ale uz jsem se taky rizla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. srp 2010 v 15:52  • Odpověz
@eveluska: no, nemusíme ani do bazénu, stačí se koukat v tramvaji do podpaží. A když nemá oholení podpaží, tak mezinoží určitě taky ne :grinning:

@lajla: teda fuj, no sama bych si injekce asi nepíchala. Super, že to dáš, aspoň nebudeš muset tam furt jezdit. No síla teda, že máš taková trápení.
16. srp 2010 v 15:54  • Odpověz
@suik: taky nebrečím :wink: ...jako obča takový ten vztekle bezmocný pláč, ale ne s vyšší frekvencí než mimo těhu ...takže asi tak 2x ...ale ve věcech stran manži, kdy jsem byla evidentně v právu a on to i druhý den uznal ..tož tohle hormony nejsou ...bezdůvodný pláč neznám z ani jednoho těhu ...nějak se mi tyhle bouře vyhnuly ...možná jsem se zaměstnala natolik, že na to zkrátka nezbyl čas :slight_smile:

@kovalda: krizovky jsou úžasná věc :wink:

@kuchy: to je fakt - člověk nemá moc kdy :grinning:
16. srp 2010 v 15:56  • Odpověz
Holky látkařky, prosím, v čem perete vlňáčky a další takové jemné? Na to asi mýdlový sliz nebude vhodná volba, ne?
16. srp 2010 v 15:57  • Odpověz
@hupcza: to teda, jsem moc ráda, že se tu spousta z vás o takové věci zajímá - homeo, bachovky, aromaterapie, ... můžu se aspoň mnohé dozvědět a přiučit :slight_smile:. No a krizovky už nám několikrát byly nápomocny :slight_smile:
16. srp 2010 v 15:58  • Odpověz
@eveluska: a nebo :grinning:

@lajla: do dvou hodin je poučka dr., kterou si ustanovili - jen už jaksi zapomněli vysvětlit proč ne za hodinu a proč ne za 3 - prostě jen tak 2 hodiny ...to je na mě kapku chabý argument - prostě proto :wink:
16. srp 2010 v 15:58  • Odpověz
@kovalda: buď běžné přípravky na vlnu a nebo ulrich

ad krizovky - já jsem hrooozný skeptik ....spíš nečekám žádné zázraky ...jenže takhle mě dostaly krizovky, homeo i aroma
16. srp 2010 v 16:00  • Odpověz
@kovalda já prodávám jak jsem koupila, to mi fakt řekla.....co jsem četla na netu, tak většinou píšou, že se pomalu sbalit a jet. Tam spíš jde o těch 24 hodin, to si doktoři taky stanovili, že by se mělo čekat na kontrakce no a čekáš v porodnici.....ta infekce je na pytel, radši tam vůbec nehrabat.

@hupcza já jsem taky skeptik, ale jakmile je něco nový, speciální,drahý, tváří se to vznešeně a děsně účinně, tak to na mě působí už jen samo o sobě :grinning: ....jako "placebo".

S homeem, jak co, ty na alergii pomohly tak na půl, ale myslím, že jsem nedoržovala odstupy od jídla a čištění zubů.... teď si nejdřív ráno beru homeo a pak čistím, na to někdy ale normálně zapomenu, jak to neudělám hned :grinning:

@kovalda já jsem přibrala u jedný objednávky v bráně něco spešl na vlnu, ale nevím co to přesně bylo...mám to na beránka a na merinozavinovačku,jinou vlnu nemám.....budu to ale prát v ruce, do pračky to nemá cenu.... může se prý i olivový mejdlo. Hlavně nesmí být teplotní šok, tření a prášek co moc odmašťuje.
16. srp 2010 v 16:16  • Odpověz
No snažím se s ní dělat psí kusy, tancovat, třepat břichem, mačkat ji, dokonce i vana byla. U mě je problém, že já mám břicho málo citlivé po plastice. Prostě cítím jinak. Méně. Klidně si píchám do břicha injekce a nevadí mi to.
No párkrát se něco ve mně zachvělo, tak se přemlouvám, že to byl pohyb. Uvidím zítra ráno, kdyžtak bych jela na gyndu.
16. srp 2010 v 16:26  • Odpověz
@suik: jj ...pomalu ..což není nutně do dvou hodin v porodnici ...to je zase strašák českých dr.

@pet.s: jak jsem psala - z mých zkušeností - pravý opak funguje :wink:
16. srp 2010 v 16:28  • Odpověz
autor
psala mi kali-kal, že zůstala v porodnici kvůli preeklampsii, je otevřená na dva prsty a pokud se do zítřka nerozrodí, jde na vyvolávačku. takže malá bude asi brzo na světě....
16. srp 2010 v 16:28  • Odpověz
@hupza - když mě to oholení, upravení přijde jako slušnost vůči tomu doktorovi..stejně jako umytí a navonění. Taky bych se nechtěla hrabat ve smradlavé a neupravené babě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: navíc já mám pana doktora strašnýho sympaťáka, co má mladuškou ženu, tak si říkám, abych mu to nezošklivěla. :grinning: :grinning: :grinning: I když ten už ordinoval, když já jsem byla malá :grinning: :grinning: :grinning:
16. srp 2010 v 16:30  • Odpověz
@hupcza tak já to zkusím..ale abych dřív neusnula než přijde pohyb...holky mě se ztratila drahá polovička, ještě nepřijel z práce :grinning:
16. srp 2010 v 16:31  • Odpověz
@laurinka.22 juj, ona mluvila o bílkovině a vyšším tlaku, co? :frowning2: ...ale už má 38 tejden, tak to bude dobrý :wink:
16. srp 2010 v 16:31  • Odpověz
@pet.s jo já to taky tak beru ....

a ten pocit co jsi měla, když to srovnáš s tím co jsi cítila předtím vypadá jak?
16. srp 2010 v 16:34  • Odpověz
jé kali.kal to bude mít taky za sebou??,budu na ní moc myslet snad bude vše ok :wink:
16. srp 2010 v 16:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.