• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
Holky,mějte se krásně,za chvíli mi přijedou chlapci z výletu,jdu navařit večeři a pomalu se chystat spinkat!Zítra máme velký den!
Krásný večer všem!!!
14. únor 2010 v 18:18  •  3 děti  • Odpověz
Peti u nás to tak nevadilo přes den, bc to přebaluju fakt každej počůr, nesnesu dítě v mokrý plíně o vteřinu dýl než je nutný,ale přes den se to muži nestávalo, neb to dávám plíny rovné a to mu jaksi přišlo nutné přes to ještě něco vrznout, ale on to s oblibou dělal na noc, protože to dávám bambusové kalhotkovky a to už drží samo bez kalhotek, že :grinning: :grinning:

Kov čtvrté o tom nemluv ani ve srandě, po porodu budeme používat nejmíň trojí jištění :grinning: :grinning:
14. únor 2010 v 18:29  • Odpověz
holky jen narychlo..preji vsem krasny zbytek vikendu, zitra pokud jde nekdo na kontrolu drzim pesticky a pohladte briska...mi je dneska zase blbe, boli prsa, celkove na prd, tak jsem zvedava kdy to prejde
jo a jest jedna poznamka..docela jsem byla vykulena jak v nemocnici kde jsem byla pocitaji tehu...na utz jsem byla vcera 11plus 6, tak rikam, super 12tt:slight_smile:)) a dr mi rika, ze se to pocita jako ukonceny 10!!!! ukonceny 11 bych chapala, tak se to pocita..ale desaty????tak jsem nechapala a ptala se na to znovu, no myslim, ze to nedava zadny smysl, ale pry to tak je..takze fakt divne :confounded:
14. únor 2010 v 19:05  • Odpověz
autor
lajla: to je fakt divné, bud je to ukončený jedenáctý a nebo kdyžtak devátý - pokud by brali stáří dítěte, ne těhotenství (když se těhu počítá od poslední ms), ale tady tu logiku nechápu................
14. únor 2010 v 19:19  • Odpověz
Ahojky holky.
Mohu se k Vám přidat?? :wink:
S manželem čekáme miminko a doufáme, že tentokrát to dotáhneme až dokonce!
V pátek jsme jeli na pohotovost, kvůli špinění, které se opakovalo. Naštěstí se ale ukázalo, že miminko je v pořádku a krásně nám vyrostlo!! :dizzy_face: :dizzy_face: A to hlavní krásně nám tlouklo srdíčko, takže doufáme a věříme, že tentokrát to dotáhneme až dokonce! :wink:
Tak jestli mohu mezi Vás?? :wink: :dizzy_face:
14. únor 2010 v 19:23  • Odpověz
Lajlo podle mě myslela stáří těhu od cca otěhotnění, ne od PM, protože v podstatě bez jednoho dne máš za sebou dvanáct týdnů, tak by to byl skoro ten ukončený desátý....jinak to zcela nechápu.

Elisko jasně, vítej :slight_smile:
14. únor 2010 v 19:33  • Odpověz
lamia: Děkuju... :wink:
Lajlo: Popravdě tomu moc nerozumím... :confounded:
14. únor 2010 v 19:36  • Odpověz
My s mimákem fandíme, teď sme drželi palce i břiško Churavému a v noci Sáblíkové, tak taky s mimákama držte! Jinak hezkou dobrou noc a spokojená bříška!
14. únor 2010 ve 20:10  • Odpověz
lami: jsi mi připomněla minulý víkend,kdy se manža koupal s ondrou aondra objevil,že i on má bradavky..nejdřív do nich píchal prstíkem s výrazem: vy jste mi 10měsíců tajili, že on to má taky...pak je vzal mezi paleca ukazováček a zkoušel něco vymáčknout ..no prča :grinning:
14. únor 2010 ve 20:15  • Odpověz
Hup Johanku to nikdy nenapadlo, ale jak je holt zvyklá po ránu na své teplé mlíčko v pelíšku, tak se rozhodla vyzkoušet alternativní zdroje :grinning:
Přitom jsem jí několikrát po ránu udělala Sunar do lahvičky s dudlíkem připomínajícím prso co to jen jde, teplota optimální, mlíčko luxusní...dítě nasrané a div nezvracející už když mě vidělo s tou lahví ve dveřích...raději by patrně zkolabovala hlady, než se podvolila vypít ten utrejch, za jaký zjevně UM považuje. Největší úspěch byl v pátek, to už jsem spala s Aňou kvůli teplotě - udělám Sunar dítěti vyjícímu hlady, odevzdám lahev otci, za chvíli slyším úchvatné ticho, říkám si pohoda, konečně to pochopila, že je to taky k jídlu....za hodinu tam přijdu, Jájucha do růžova vyspinkaná a hladová jako tygr, v lahvi neubyl ani ml.....použila lahvičku jako termofor, přitulila se k tatínkovi a spinkala....mě málem švihlo :grinning: :grinning: :grinning: Takže teď s ní prostě manžel ráno vstane a nakrmí jí ovocným tvarohem místo kojení....to bere v pohodě :sweat_smile:
14. únor 2010 ve 20:27  • Odpověz
lamia - neboj, doktoru bude cim dal tim min a jeste po tobe pak nekde hrabnou vsema deseti :sunglasses: Hlavni je ted fakt mimisek a holky a to, ze s muzem tak drzite spolu :slight_smile:

ja treba jeste skolu ani nemam hotovou, ale miminko jsme planovali - skolu stihnu (doufam :slight_smile: ), jenom proste nikam nenastoupim. Stejne, kdybych ted dokoncila, nekam nastoupila a za rok sla na materskou, tak me to nijak nevytrhne a mit prvni dite ve triceti proste nechci. :slight_smile:
14. únor 2010 ve 20:31  • Odpověz
lami: tak u nás naštěstí pohoda -už jsme zrušili denní a večerní,zůstalo jen ranní a noční ...a to se nechce pustit mě kvůli pohodlí :grinning: ....ale však je dost času..žádný stres ...chybějící kojení nevyžaduje, je v klídku, um mu jede (jenže té naší kyselině jede vše,co se dá jíst -občas i co senedá :grinning:)

ad kariéra-možná budešmít ten návrat trošku těžší než dneska, ale na druhou stranu - to,že by sis pod tlakem nechala prcka vzít by bylo násobně těžší a to nejen jednorázově
hlavně, že máš fajnového chlapa,co ti pomáhá a stojí za tebou :wink:
14. únor 2010 ve 20:37  • Odpověz
hup - presne, s tou karierou :slight_smile: navic je absolutne v tomhle nechapu, preci kdyz jim prijde zenska s trema detma, tak maj jistotu, ze je to spolehliva, soudna osoba, ktera bude asi chtit stabilni zamestnani, nikam jim neutece a navic nejspis nepujde za pul roku po prijeti na materskou (kdyz uz deti ma) - naopak u nekoho, kdo hned po skole jenom buduje karieru je vetsi pravd. ze bude menit zamestnani (za lepsim, kvalifikace,..) ze treba pujde do zahr. a ze taky jednou bude chtit deti a vyprdne se na ne... :confused:
14. únor 2010 ve 20:56  • Odpověz
Eveluska kéž by, mám v úmyslu se na mateřské udržovat při smyslech studiem, ale momentálně jsem schopná večer jen sedět a tupě čumět před sebe, jsem naprosto mrtvá, snad se to časem zlepší...já si taky s mužem naplánovala Aničku už na fakultě, abych teda nerodila poprvé po třicítce, ovšem nikdy by mě nenapadlo, že nejspíš budu před třicítkou rodit potřetí :grinning: :grinning:

Hup zlaté všežravé dítě!!! To naše dělá obstrukce i s oblíbenými jídly a hladové...fakt nechápu, normoš do ní kolikrát musím narvat první lžičku fakt na sílu, aby si uvědomila, že má hlad a tohle je to,co chce...pak se teprve začne krmit!!!! Jedny z mála věcí, na které při krmení řekne ještě jsou ty biobonbony ze syrovátky (dokonce ji Anča naučila říkat bunbun, aby mohly žebrat spolu :grinning: :grinning: ) a pak zubní pasta, ta jí hrozně chutná.....no comment. Nad kariérou teď radši nepřemýšlím, prostě dítko chci a to ostatní se bude muset holt pořešit později....
14. únor 2010 ve 20:58  • Odpověz
autor
eveluska. tak souhlasím s tím, co píšeš..................já bych takto teda určitě uvažovala, že to bude stabilní zodpovědný zaměstnanec a ne nějaká kariéristka, která bude chtít jinam...............jediný zádrhel může být - jako někde v oblibě mají - že bude určitě často na paragrafu, když budou děti nemocné.....................

čau elis..... :grinning:
14. únor 2010 ve 21:13  • Odpověz
Ahoj,
vítám Eli a chci podpořit Lam.
Hlavně, že mimi chcete Vy s mažou...Budu držet pěsti, ať to Vaši vezmou lép než předpokládáš.....neboj, časem to vstřebají, i když vím, že Ti to musí být líto...asi se chtěli chlubit šikovnou dcerou...no prostě nevím, co budeme dělat my našim dětem...ale neboj, všechno dobře dopadne.

Jinak ženskou s dětmi....sice nikam neuteče, ale bude pořád doma....mě teda mudra malého rovnou upozornila, že pokud nastoupí do školky, bude tam týden a pak stále doma, pak zase dva dny do školky a zase čtrnáct dnů doma....to bude prý tak rok než si tělo zvykne....a hlavně jeho imunita je teda nulová. Zítra jdeme zase na nějaké vyšetření kre, jestli se mu to trošku zlepšilo....bral teď hodně léků, tak snad bude lepší....No a třeba u nás by to bylo špatné, mám super místo, ale nemám možnost hlídání....takže bych musela být doma a to by na mě nikdo zvědavý nebyl....takže mým těhu jsme problém o 3 roky odložily....třeba bude druhé dítko zdravější.
No já zase včera od švagrové a tchýně vyslechla, že ho mám určitě dát do školy....na zápis půjdu, může se cokoliv do září pokazit....ale proč bych ho tam měla dávat, když budu doma? Ještě by to vycházelo tak, že budeme mít malé mimčo a jeho šoupneme do školky, byl by odstrčený, tak jsem argumentovala, že tak měsíc, dva, tři, to bude náročné, ale pak to přece zvládli všechny, tak co ne já....no pak jsem to vzdala a nechci ho do školky dát....Možná je to blbost, ale já to tak cítím...a jsou to moje děti a manža stojí za mnou...
14. únor 2010 ve 21:29  • Odpověz
lami: já byla vždy buď v pozici přímo zaměstnavatele a nebov pozici,kdy jsem určovala, koho vzít a na tohle jsem fakt nebrala ohled - buď ten člověk měl věci v palici srovnané a nebo neměl ...buď mi měl co nabídnout a nebo ne -lidi si to často pletou s bohatou praxí a nebo exkluzivním vzděláním,ale tak to není - prostě přinese mi něco za mé peníze? no a pokud jsem zaregistrovala,psala jsi něco o specializaci psychiatrie- v tomto ohledu je pro mě určo platnější člověk s životní zkušeností (byť bez ofiko praxe) než jelítko po škole :wink:
to bude ok :wink:
těš se na prcka :wink:
14. únor 2010 ve 21:36  • Odpověz
Hup díky, na prcka se určitě těšíme...zrovna teď se manžel ptal, jak teda toho našeho pidižvíka pojmenujeme, jestli už mě něco napadlo :grinning: :grinning:

Holky díky, prostě se posléze uvidí, teď budu holt hlavně máma :slight_smile:
14. únor 2010 ve 21:58  • Odpověz
lamia, laurinka: taky bych chtěla 3 děti, ale uvidíme, zatím chybí osobní zkušenost :grinning:

laurinka: jj, mě je taky dobře, ale když jsem najedená :wink:, ale tu jednu zastávku tramvají snad zvládnu, hnedka si mne vycucnou a budu se moci zakousnout do rohlíku nebo tak něčeho :grinning:

petja: jaký velký den zítra máte?

lamia: já jsem ze 4 dětí a je to super. Teda z pohledu dítěte, nevím jestli to byla taková prča i pro rodiče :grinning:

eliska: vítej k nám a držím pěsti, ať tentokrát to vyjde :slight_smile:

lamia: nu což, říkali, že rodina je základ státu, tak vy jste prostě tomu státu dali pořádnej základní kámen :grinning:

Já se teda už taky loučím, dojedla jsem svůj výkrmný oběd a už jsem se schovala před dalším nacpáváním. Teda, ještěže s tchýní (ani s mojí mamkou) nebydlím, to bych měla dalších 30 kg navrch :grinning:
Mějte sladké sny a ať jsou pupíci v pohodě
14. únor 2010 ve 22:18  • Odpověz
autor
já teda dělala v úplně jiném oboru, ale taky se u nás brali lidi s rozumem, logickým uvažováním a schopnostmi a ty trdla hnedka po škole, co byly ještě děti, bez jakékoli životní zkušenosti když už je někdo přijal, bud je hned vyhodili a nebo odešli sami.........takže tak...............

natalie. já myslím, že je to na tobě, můžeš ho dát do školky až třeba od čtyř let, jen na pár dní, nebo na kratší čas - protože si to budeš moct zařídit. já bych dítě do školky dala, aby mělo kontakt s ostatníma dětma, učilo se vycházet s něma, přizpůsobovat se a tak, ale klidně až pozdějc.................
14. únor 2010 ve 22:19  • Odpověz
Nat je to asi fakt lepší teď nechat ještě doma, když má špatnou imunitu tak zvlášť a navíc narození sourozence bude i tak hodně velká změna, ještě plus k tomu školka, to by nemusel zvládat úplně v poho...

Kov hlavně abychom si s takovou nemuseli za chvíli založit pro početnou rodinu vlastní stát, při naší plodnosti.... :grinning: Už teď přemýšlím, jak to budeme po porodu sichrovat, dosavadní opatření byla prolomena :angry:

Holky s více potomky a dostatkem času na koukání na fotky - takhle to vypadá cca 16m po narození druhého dítka...dámy malují....

http://rygl.net/rodina/Malov%C3%A1n%C3%AD/index.html
14. únor 2010 ve 22:56  • Odpověz
Aha, manžel zvolil název s diakritikou, tak znovu :grinning:

http://rygl.net/rodina/Malovani/index.html
14. únor 2010 ve 22:58  • Odpověz
Aha.....takže pokud to někoho zajímá, tak zkuste odkazy oba, mě zas v mém prohlížeči funguje jen ten s diakritikou, ehm...... :grinning: :grinning:
14. únor 2010 ve 22:59  • Odpověz
lamia - mas naaadherny berusky! ty ti musi kazdej zavidet :slight_smile:
14. únor 2010 ve 23:10  • Odpověz
autor
lamia: tak pokud nechceš stoprocentně už další dítě, tak jedna zaručená možnost, jak neotěhotnět je - zbavit své orgány funkce....... :wink: a jak jste to řešili ted, když se teda malý povedl neplánovaně - jestli se teda můžu zeptat.....
jinak já sama přemýšlela nad tím, jakou antikoncepci používat pak - brala jsem HA, pak chvilku kondom, to bylo blbé, a přerušovanému styku fakt nevěřím, nějaké tělíska, to asi nee, takže to bude taky zajímavé. a injekce a náplasti nechci.

a dětičky šikovný malířky.........
14. únor 2010 ve 23:33  • Odpověz
dobré ránko kočky :slight_smile:
15. únor 2010 v 07:17  • Odpověz
Ahojky holky.
Děkuju moc za přivitání!! Jste hodné :dizzy_face: :dizzy_face:
Jinak zítra máme UTZ, tak se těšíme na našeho drobečka :wink:
15. únor 2010 v 08:44  • Odpověz
ahoj elisko :slight_smile:
15. únor 2010 v 09:11  • Odpověz
já dneska razím do školy,ale vůbec se mi nechce nějak poslední dobou trpím na migrény :frowning2:
15. únor 2010 v 09:12  • Odpověz
antana: Ahoj... Do školy? A co tam? :confused: :sweat_smile:
15. únor 2010 v 09:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.