• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
kov..ja bych to nedala:slight_smile: jeste jsem to nezkousela..ale mame to celkem daleko kazdy den jezdit a dneska si to necham pichnout jeste u dr a vysvetli to priteli, takze to bude na nem:slight_smile: ale po pravde, nekdo si to musi pichat cely zivot nebo cele tehu a stejne se to musi naucit, nemuze furt jezdit k dr..dokonce si to pichaji samy vetsi deti
hup tak to jo :slight_smile:
kali.kal drzim moc a moc pesti..ja jsem zatim otevrena na prst....tak jsem zvedava jak to pujde dale...
16. srp 2010 v 16:40  • Odpověz
@laurinka.22: tý jo tak další ..to je mazec ...tak že jí moc držím palec
@pet.s: ale já si samo taky oholím než jdu ....ale ani trošku mě neštve, jesli mám s břichem v 9. měsíci vše na 1 ...
jsem si po porodu s ondrou našla na stehně takový pásek asi 5x0,5 cm, kde jsem se určo měsíc neholila ..prostě jsem to neviděla ...se fakt nepo ....mám jiné starosti :grinning:
tý jo v tuhle hodinu ztracený manžel? no to by byl ten můj zdracenný denně :grinning:
16. srp 2010 v 16:40  • Odpověz
@laurinka.22 děkujeme za info
16. srp 2010 v 16:41  • Odpověz
já se nějak oholila za pomocí weetu jsem spokojená :wink: :wink: holky tak tady se bude rodit na plný obrátky jen já pořád nic :frowning2: :frowning2:
16. srp 2010 v 16:42  • Odpověz
suik a neni to tak, ze do 24 hodin musi byt mimco na svete? aspon ja to tak chapu a slysela jsem to z vice stran...do 24 h ve vyssim stupnu tehu, a v tom sedmem mesici, do 48 h kdyz odtece plodovka..cetla jsem to i na netu v nejakem clanku
16. srp 2010 v 16:43  • Odpověz
@lajla: není to tak ...to vím na 1000% - odžito :wink:
16. srp 2010 v 16:48  • Odpověz
tak to jsem blazen :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive: :confused:
16. srp 2010 v 16:49  • Odpověz
@lajla jejku, to nezávidím, no snad to bude dobré a ty injekce zaberou :wink:
16. srp 2010 v 16:49  • Odpověz
tak ve finále kali.kali lio ještě předběhne :grinning: Moc na holky myslím, já už bych rodila až bych brečela, jak se na mímo těším,ikdyž u nás je to jak na staveništi. všude prach a kusy cihel :sweat_smile: no snad se to vše stihne tak jak má :slight_smile:
16. srp 2010 v 16:51  • Odpověz
@laurinka.22 díky za zprávičky a moc ji pozdravuj :slight_smile: tak uvidíme, kdo dřív, lio nebo kali? :grinning:
16. srp 2010 v 16:54  • Odpověz
@laurinka.22: jejda, tak další mimčo pravděpodobně na cestě - tak kali.kal moc pozdravuj a že držíme palečky :slight_smile:

@lajla: aha, tak to bude nakonec na příteli, ty injekce.
ad odtečení plodovky - nám na kurzu PA říkala, že nemusíme chvátat, pokud má správnou barvu. jen pokud se budeme cítit neklidné. Že se nechává 24 hodin do zahájení kontrakcí. Pokud nejsou, začínají oni něco řešit.

Panečku, tak jsem zvědavá, kdo nakonec bude mít to další místo :slight_smile:

Jdeme s manžou na véču, včera jsme měli výročí.
16. srp 2010 v 17:04  • Odpověz
@kovalda jéé, tak gratulka k výročí a dobrou chuť :slight_smile:
16. srp 2010 v 17:06  • Odpověz
Tak už jsem vyspaná. Poprvé mě vzbudilo vedro, podruhé liják. Tak teď větrám o sto šest, ochladilo se u nás o 10 stupňů, tak toho musím využít.

Jinak s tím lezením do tašek jste mě teda rozesmály, já nelezu, nemám pro co, taška tu leží prázdná jak mrtvé zvíře...... :grinning:

Jinak brekací stavy nemám, ty jsem měla za poslední rok kolikrát kvůli práci, že jsem si připadala už fakt jak trotl, že nemůžu nic pořádného sehnat :frowning2: Teď se cítím užitečná aspoň jako inkubátor, takže super :sunglasses:

@lajla No teda, to muselo být, ale jak už je to hlídané, tak to snad bude lepší :wink:
16. srp 2010 v 17:14  • Odpověz
@zvirka já chci také ochlazení :frowning2: jéé, jako inkubátor, to mě pobavilo :grinning:

Holky já nevím, co to naše mímo dnes dělá, jestli je tak vydrncaný z busu nebo se mění tlak nebo nevím.....ale celé odpoledne se mele....hlavu boulí pod žebry, že mám pocit, že ji snad protlačí a k tomu natahuje odspodu nožičky nahoru a šimrá mě patičkou :grinning: :grinning: A poslíci dnes slušný´, asi únavou....ale cítím, jak mi jde u nich tlak až do hlavy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. srp 2010 v 17:19  • Odpověz
@lajla..ty injekce jsou clexan....taky si je píchám,ale nohy mě bolí stejně..neotýkají,nebo ne moc,ale neskutečně bolí.
16. srp 2010 v 17:23  • Odpověz
@kovalda - my máme výročí s bývalým zítra 19 let od svatby a 6 let od podepsání rozvodových smluv :grinning: měli jsme to oboje v jeden datum :grinning:
16. srp 2010 v 17:24  • Odpověz
jsem z ležení a čekání na pohyby usnula :grinning:
16. srp 2010 v 17:25  • Odpověz
@pet.s další šťastný človíček, co usne během dne :slight_smile: a co pohyby, ani ťuk?
16. srp 2010 v 17:29  • Odpověz
@pet.s to máte dobrý s tím výročím a rozvodem - pořád je co slavit :grinning:
16. srp 2010 v 17:29  • Odpověz
autor
já kali pozdravy vyřídím. ona má termín myslím za deset dní, takže už je v termínu.....snad to zvládne v poho ona i lio a šimonek od antany na sebe už snad taky nenechá dlouho čekat.......

k holení - já se holím obden i kvůli sobě a manžovi, pro ten pocit, dosáhnu si tam pořád, takže zatím pohoda...... chtěla bych se i do porodky oholit sama.
16. srp 2010 v 17:31  • Odpověz
@pet.s: to je dobrý :grinning: :grinning: :grinning:
16. srp 2010 v 17:38  • Odpověz
tak jsem dovařila meruňkovou marmeládku a fičím k holičce
16. srp 2010 v 17:44  • Odpověz
@rennu - ne..ale čekám na 8 večer, to bývá její čas :wink:
No a ještě to je oboje na můj svátek..to aby se mu to dobře pamatovalo :grinning:
16. srp 2010 v 17:44  • Odpověz
@laurinka.22 že taky zdravím....10 dní, tak to je pohoda, jen ta preeklampsie není nic moc, ale určo to bude dobrý :wink:

já se holím teda jen občas - lenost, teď není kvůli komu a mě samé to je nepříjemný, až když to je hodně dlouhý.

já bych si docela dáchla, přeci jenom od dvou do sedmi spánek není pro mě nic moc, ale moc mi to nejde.

@zvirka: s tou taškou :grinning: prej mrtvý zvíře, ...já jí mám pěkně natuclou, asi budu odebírat.
16. srp 2010 v 17:46  • Odpověz
@hupcza jdeš jí postrašit? :grinning:
16. srp 2010 v 17:46  • Odpověz
@hupcza mňam meruňková marmeláda :slight_smile: Užij si kadeřnici :slight_smile:

@pet.s tak jí hezky pošli něco dobrého k večeři, ať má sílu se ozvat :slight_smile:
16. srp 2010 v 17:47  • Odpověz
@rennu dostala štrůdl a chleba s lučinou, tak at si nevymýšlí.. :grinning: její starší sestra měla málem psotnik..jsem si ji dovolila k večeři předložit chléb,ale kdyby jenom chléb, ale on byl v sobotu kupovaný. Málem volala linku bezpečí za týrání :grinning: :grinning: :grinning: tak šla bez večeře ven :grinning:
16. srp 2010 v 17:56  • Odpověz
@pet.s tak jsi ji hezky nakrmila a už jen čekej, až se probere :slight_smile: No teda, to sis dovolila moc, chleba k večeři :confused: a ještě od soboty :confused: :confused: když nechce, ať nechá být, ne?
16. srp 2010 v 18:03  • Odpověz
@rennu -však jo..neřeším to, není tlustá,ale ani anorektička, takže má z čeho hubnout,alespon bude vášnivější na rande, kdyby byla najedená, tak s ní bude prd :grinning: Včera jim babinka poslala řízek a salát, tak si nabaštili všici bříško :grinning:
16. srp 2010 v 18:15  • Odpověz
@laurinka.22 jo jo snad půjdeme za náma :wink: a kali měla termín za 7dní
16. srp 2010 v 18:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.