• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@pet.s ....no ty jsi ale matka fakt...nabizet dva dny stary chleba :grinning: A ja bych si ho tak rada dala...pac doma zaden neni...coz znamena, ze se musim zvednout a jit nejaky koupit :stuck_out_tongue_closed_eyes: Se premlouvam k tomu uz od rana...vyziram kde co, abych se nakupovani vyhla...ale neni na vyber...vecere se sama z niceho nevyrobi :rolling_eyes:

No a ctu, ze je tu boj o dalsi misto...tak jsem napnuta kdo vyhraje :slight_smile:
Anty...mam takovy dojem, ze ty tu prvni desitku, ac jsi byla terminove prvni vazne nestihnes :grinning:
16. srp 2010 v 18:38  • Odpověz
@kovalda:a užijte si s manželem výročí :dizzy_face: :dizzy_face:
@safryy jo já myslím že se nevejdu ani do první desítky takových bude ještě víc :sweat_smile:
16. srp 2010 v 18:42  • Odpověz
@safryy já to říkala celou dobu že mít nejdřív termín neznamená rodit jako první :wink: počítam že bych mohla jít na vyvolávačku 30.8 uvidím no zítra se zeptám co mě ještě čeká
16. srp 2010 v 18:43  • Odpověz
@antana123 Jé, myslíš, že Tě nechaj tak dlouho? To zkus kdyžtak zítra ukecat na dřív :wink:
16. srp 2010 v 18:44  • Odpověz
@antana123 ...ale prala bych ti, aby ses vlezla....pac uz toho musis mit plne kecky :slight_smile: S tvyma bolistkama se ani nedivim...no ja mam uz hodinu nejake podezrele vystrelky do trisla....ale nic to neni, ani to nejak extra neboli...se zacinam strasne pozorovat :grinning: Tu se totiz rodi jak na bezicim pase..bojim, bojim......ja si rada jeste pockam teda...me ten bruch ani tolik neprekazi :slight_smile:
16. srp 2010 v 18:45  • Odpověz
@zvirka u nás se tady tak nechává no jen nevím jestli budu ještě chodit do 30.8 protože ty moje nohy to už tak dlouho nedají už ted mám problém dojít i na wc tak zlusím je zítra přemluvit ale cítím že hlavička ještě není na svém místě tak to ještě nemá cenu zdá se mi že jí cítim dole ale né uplně
16. srp 2010 v 18:46  • Odpověz
@antana123 ...a ja mam termin 31.8. tak to jsem zvedava....jestli budem pokupe v te dobe jeste obe dve :grinning: Ale ja myslim, ze ty uz ne :wink:
16. srp 2010 v 18:46  • Odpověz
@safryy já si myslím že dřív budeš mít malou na světě jak já toho našeho a možná i další adeptky tady jsou už ted se hraje o 3 a 7 místo ty tři se v davu najdou :grinning:
16. srp 2010 v 18:47  • Odpověz
zítra mám termín a nevypadá to nadějně :unamused:
16. srp 2010 v 18:49  • Odpověz
@antana123 ....ja jsem presvedcena, ze budes mit Simu drive...ale dava ti zabrat pacholek :grinning: Ten bude vyfesakovany, krasne dopeceny :grinning: Uz se hrozne tesim na vsechny fotky tech nasich uzlicku :dizzy_face:
A ted uz vazne jdu....jak mi se nechceeeee :rolling_eyes:
16. srp 2010 v 18:53  • Odpověz
@safryy né o 3 ale o 6 :wink:
@safryy a kam jdeš???
@safryy já bych měla vařit, ingredience mám, ale nechce se mi, mám zas těžký nohy :unamused:
16. srp 2010 v 19:09  • Odpověz
@suik já dnes ani nevařila, čekala jsem, až přijde manžel.....jsem po tom lítání o doktorech tak grogy :stuck_out_tongue_closed_eyes: do toho tu je černo, asi divný tlak a třeští mi hlava :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. srp 2010 v 19:25  • Odpověz
hojda,
tak co tady nového? nějáké další mimi? Dočítám poslední 3 stránky, koukám, že kali.kal je taky s preeklampsií ve špitále, tak držím pěsti ať je mimísek brzo na světě :sweat_smile:
a co lio?
@antana123: a co ty? co tlak vlastně? Tak snad to bude dřív než koncem měsíce, to bych taky ukecávala teda.
@lajla : teda taky si koukám užíváš, to si budeš píchat injekce jak dlouho?
@hupcza : užij si toho holiče :grinning: , já jsem ho teda před porodem nestihla :grinning:
Já něják nestíhám, 2x denně jezdíme za prďolkou. Plus dalších x dodělávek, co se před porodem nestihlo :sweat_smile: Včera jsme měli teda docela šok, sestřička nám řekla, že se zapomněl nadechnout, takže nanynka spustila poplach. Prý měl modrou pusinku, no radši nedomýšlím..... Tak doufám, že to bylo naposled. Dneska jsme jeli ještě pro druhou podložku na nanynku radši. Jinak včera jsem poprvé koupala, Adámek jen koukal a ani nemuknul. Zato soused ten jel na plný obrátky při koupání :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Dneska jsme zkoušeli poprvé kojit, teda sestřička ho musela stále aranžovat k prsu, protože měl problémy se chytnout, nakonec za její velké asistence vyzunknul 25, což řekla, že je napoprvé dobrý. Odpo už toho měl plný zuby, tak tomu moc nedal, usnul a ne ne se vzbudit :grinning: . V po by broučka měli snad pustit, tak kéž by. To bych tam s ním byla taky pár dní a hurá domů, už se nemůžem dočkat :wink:
16. srp 2010 v 19:32  • Odpověz
Čauky,sem tam dnes nakouknu,takže s rodičkama jsem v obraze,ale nějak nestíhám reagovat...už druhej den je mi nějak furt horko,je tu šílená vlhkost,do toho zaprší a pak slunko,no děs,už se těším radši na hezký podzim,jak na nepovedené léto,co se tady děje...
Od zítra mám TP za týden,takjsem začala pít už ve větším množství ten maliník a řeknu vám,že ze zahrady čerstvý nebo i usušený,ale ne nasekaný je i chutný,taková ovocná chuť :wink: S epinem už nafouknu i co 2dny 34-36 obvod,takže to jsem docela klidná.Ve čtvrtek mě čeká opět kontrola v porodce,no extra nadšená z toho nejsem,ale co už,snad poslední...
16. srp 2010 v 19:34  •  3 děti  • Odpověz
autor
petja. já si nejdřív koupila maliníkový sáčkový čaj v lékárně a pak mě taky napadlo dělat ze zahrady z čerstvého i sušeného listí a to je úplně jiná chuť, fakt dobrota.....a kolik ho piješ? já si dám ty dva šálky denně, včera jsem si dala tři, měla jsem na to nějak chu´t.......
16. srp 2010 v 19:39  • Odpověz
@laurinka.22 Za den vypiju ode dnesška litr.Já jsem kupovala předtim sypaný,páč sáčkový čaj je dle mého dost odpad,např se nedá srovnat třeba kojící z anýzu,kmínu,fenyklu,to je nejen jiná chuť,ale hlavně i účinek na prdíky třeba...
16. srp 2010 v 19:42  •  3 děti  • Odpověz
Ahoj holky, tak jaké jsou novinky,co Lio???

U nás vše ok, kontrola na výbornou, vše zcela v pořádku, Třetislava sestřičku pěkně zlobila, jakmile jí našla srdíčko, tak se okamžitě začla mlít :grinning:, tlak ok, moč ok , jinak zatím mám cca 6,5kg nahoře, tak uvidíme, kolik to bude ještě do porodu. Příští kontrola už je za dva týdny v porodnici. Kámoška-gyndoška když viděla moje těhu záznamy prohlásila, že bych mohla ty děti fakt dělat na kšeft, že mám tak ukázková těhotenství až to není normální :grinning: :grinning:

Jediné co se krapet pos... je hlídání, bc dnes mi hlídací paní řekla, že hlídá naposledy, nastupuje posl. týden v srpnu jako vychovatelka ve školce,tak už přes týden nebude moct. Takže nakonec asi budu doufat v brzký porod, bc si vůbec neumím představit tahat Jáju do porodnice sebou na kontroly (když jsem byla těhu s ní, nebyl problém u Apolináře strávit kvůli poradně a monitoru půl dne a to by tam už Jájucha nejspíš lezla po zdech...), na příští kontrolu si jí prý vezme na hlídání moje máma, jenže to jí stejně budu muset táhnout metrem s kočárkem ráno tam a po kontrole zpět (mamka jí bude hlídat v práci...), no lepší než nic, ale nějak mi posl. dobou ubývá sil a hlídání doma pro mě byl naprostý ideál...co nadělám :pensive:

Jinak se ale naši pochlapili a v sobotu šli s holkama odpoledne na 3h ven, tak jsme s mužem měli i chvíli jen spolu, došli jsme si na kafčo a jídlo, pokecali, pohoda....Fakt jsem byla vděčná, teď se navíc blýská na možnost hlídání 2 dny tchýní (je od začátku prázdnin v důchodu), že bychom ještě s mužem jeli někam sami i na výlet, no to už si snad ani neumím představit :grinning: :grinning:

16. srp 2010 v 19:56  • Odpověz
@petja týýý jo, já toho vypít litr, tak z wc už nevylezu vůbec :grinning: :grinning: Má to na mě jako každé těhu šíleně projímavý účinek, tuhle jsem si stihla uvařit až večer a samozřejmě jsem pak musela letět i v noci :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. srp 2010 v 19:58  • Odpověz
@suik: tý jo ani se nebála ..a prý: se už asi do porodu neuvidíme, co ....no tak jsem jí řekla, že to bych jí fakt viděla jen nerada ..ybch musela mít těhotenství jako slonice :grinning:

@rennu: jooo ....baštím ji k večeři ..povedla se :slight_smile:

@pet.s: teda ty jsi fakt krkavčí matka - chleba k večeři!!!! ....
no já bych už musela být na sociálce za permanentní týrání :grinning: :grinning: :grinning:
16. srp 2010 ve 20:13  • Odpověz
@beru3nek: to je fajn - tolika premiér :slight_smile:

@lamia: to se moc zrovna nehodí s tou hlídací paní, co ...no ale hlavně, že je babička v dosahu - unás důchodová nefunguje a další 10 let ještě nebude :sweat_smile:
16. srp 2010 ve 20:17  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile:
tak jsme zpátky z véči. No teda, na to, že jsme netušili, do jaké restaurace zajít, tak to nakonec dopadlo úplně DOKONALE :sweat_smile:
Jeli jsme do Kostelce nad Černými lesy a zjistili jsme, že tam zrekonstruovali jednu restauraci a z pajzlu 4. cenové je teď vynikající NEKUŘÁCKÁ restaurace s FANTASTICKÝM PAPÁNÍČKEM :slight_smile:
Já si dala Francouz. koláč Quiche špenátový a pak vafli s jahodama a jahodovým přelivem a kysanou smetanou (ne marmeláda, ale fakt jahody rozmačkané - nedoslazované) No, prostě super papáníčko. A manža si dal svíčkovou z pravé svíčkové a pak lívance s malinama, ... No, to bylo taky úžasný :grinning: Jo a taky jsme si dali domácí zázvorovou limonádu - skutečně ze zázvoru a limetek :slight_smile:
Já jsem taaaaaaak spokojená. No fakt krásný výročí se nám letos povedlo. Žanetka je taky moc spokojená a asi se chce dostat blíže ke zdroji jídla a chce vylézt břichem :slight_smile:
16. srp 2010 ve 20:23  • Odpověz
@rennu: děkujeme :slight_smile:

@pet.s: tak gratulka k několika zítřejším výročím :slight_smile:
Jejda a co normálně nabízíš k večeři, že se slečně nelíbil chléb? To u nás je standardně :slight_smile:
16. srp 2010 ve 20:27  • Odpověz
@kovalda paráda, tak jste si to užili :slight_smile: a Žanetce se to také líbilo, takže vydařený večer......a vůbec mi jako neděláš chutě :grinning:
16. srp 2010 ve 20:28  • Odpověz
@kovalda: mmmm...to zní dobře :dizzy_face:
16. srp 2010 ve 20:29  • Odpověz
@kovalda mňam mňam, quiche se špenátem, to bych si taky dala. Tyhle koláče naslano miluju. No a vafli s jahodovou omáčkou.....to snad ani nebudu komentovat. Já jsem vyžrala za dnešek celý zbytek lednice a jsem na suchu :frowning2: půjdu prohledat mrazík,jestli tam něco nenajdu.
16. srp 2010 ve 20:29  • Odpověz
@kovalda Malá asi tuší oslavu :sweat_smile: A navíc zázvor k tomu :wink: A špenátem jsi přivedla do varu teď nejednu maminu :grinning:

Filípek nakonec usnul až před chvilkou a mami musela ležet s ním,to už delší dobu nevyžadoval,tulínek :dizzy_face: Jak jsme se přitulili,malá se přidala hned k nám,hned jsem cítila to souznění :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. srp 2010 ve 20:35  •  3 děti  • Odpověz
@antana123: děkujeme
Na vyvolávačku až 30. 8. ? :grinning:, čoveče, tak to tě předběhne teda hafo holek :grinning:

@beru3nek: to se stává, že se mimísové občas později nadechnou, mají mělké dýchání. Ale určitě je dobře, že nanny máte. No a super, zvládli jste koupání a i nakojit 25, to je paráda. Buď v klidu, však se všechno naučíte jako ostatní, ti se to taky musej učit :slight_smile:

@petja: panečku, tak tobě už se termín taky přiblížil a jak vidno, tak to pro tebe bude vysvobození. :slight_smile:

@lamia: ty bláho, tak super, že máš opět pohodové těhu :slight_smile:
16. srp 2010 ve 20:37  • Odpověz
@kovalda Proč myslíš?Kvůli to mu jídlu?
16. srp 2010 ve 20:39  •  3 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.