• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
Holky,kdo všechno máte monitory dechu?Mě právě už při Filipkovi PA říkala,že je to nutnost spíše u nedonošených mimi,což malej Adámek je.Já s Filípkem neměla,ani teď neplánuju.
16. srp 2010 ve 20:40  •  3 děti  • Odpověz
@rennu: dělat chutě, to bych si nedovolila :slight_smile:

@hupcza: fakt to bylo mňamózní

@lendaw: já ten slaný koláč zkusila poprvé a teda mlaskačka. kdybych měla vařit doma, tak bych taky bojovala s nedostatkem surovin :slight_smile:

@petja: no, mlela se už v autě, ale to poslední dobou často, přijde mi, že si hraje na automobilového závodníka a kroutí si tam volantem - cítím kroucení ručičkama :grinning:
No a všechno jí to chutnalo a ještě i teď teda se snaží prosublimovat skrz břicho :slight_smile:
Jé, rodinné potuleníčko před spaním - to je krásný :grinning:
16. srp 2010 ve 20:41  • Odpověz
@kovalda já dělám špenátový závin a je to taky lahůdka. Dokonce i můj muž, zapřísáhlý nepřítel špenátu mi na něj chodí:slight_smile:
16. srp 2010 ve 20:44  • Odpověz
@petja monitor nemám a nebudu pořizovat.
16. srp 2010 ve 20:44  • Odpověz
@lendaw Taky dělám ráda slané záviny z listového těsta třeba,rychlé a nahradí oběd,večeři kliďo.
16. srp 2010 ve 20:45  •  3 děti  • Odpověz
@petja: já ho koupila v sadě s chůvičkou ...a ani jednou nepoužila ...až ségra s nedonošeno neteřinkou
spal s náma v posteli ...a přes den byl strašně moc času v šátku ...ani nevím, kam bych ho dávala :sweat_smile:
16. srp 2010 ve 20:45  • Odpověz
@petja jediný problém je v tom, že se ty záviny strašně rychle sní :grinning:
16. srp 2010 ve 20:49  • Odpověz
@petja: no, že ti není moc dobře a skoro se nenajíš ...
16. srp 2010 ve 20:51  • Odpověz
@kovalda To je od tebe hezké,že se mnou soucítíš. :wink: Ale já to nijak extra nega nevnímám,prostě malá teď potřebuje převážně melouny :grinning: ,tak je jím.Ještě se dají,ale ráda porodím v termínu :grinning: No a když vypiju nějakej ten kefír a dám si jogurt bílej,tak aj žaludek někdy zklidním... :wink:
16. srp 2010 ve 20:55  •  3 děti  • Odpověz
@suik ahojky jojo je to lepší ja jsem tady jen na skok,na poradnu mně dneska sestra nevecpala jedu tam zítra v 7,30 tam mám už být takže budu muset už ve třičtvrtě na pět vstavat,takže honička hned od rana :frowning2: chlapovy nedaly volno a tak musí jet na rozvoz a nejpozději v 10 vyjíždíme,to musím vyzvednout kitici a pak frčíme snad teda poradna dopadne dobře a ja budu v pohodě ale tašku si beru ze sebou kdyby něco ja se holky dneska loučím jdu spát brzo vstavam a mám zítra náročný den ozvu se asi až ve středu tak papa a držte se :wink: dobrou noc :slight_smile:
16. srp 2010 ve 21:14  • Odpověz
@kovalda tak vše nej k výročí, super, že jste si to takhle prima užili :wink:

@hupcza - no hlavně, aby to hlídání vyšlo, bc na mojí mamku v tomhle bohužel není moc spolehnutí plus má svého v práci dost, tak se mi nechce jí otravovat každou poradnu, taky proto jsem za klidovější řešení považovala najmout hlídací paní na návštěvy lékaře...navíc Jája si na tuhle paní pěkně zvykla, ráno už mi ani nezamávala a šla rovnou s "tetou" na procházku a na hřiště, jsem asi posera,ale nechce se mi pro ni hledat zas někoho dalšího, cizího....

Jo jinak Jája dnes hlídací tetě usnula na pískovišti :grinning: :grinning: Prý jí v 11 najednou spadly oči a tak jí paní jen přinesla domů, ale spala s bídou třičtvrtě hodiny...tak jsem čekala, že bude odpo pěkně protivná - nevyspaná, ale v podstatě jsem o ní nevěděla, byla jak andílek, uklízely jsme, převlíkaly postele (Aňa byla dnes ve školičce), praly, pořád mi něco povídala a "pomáhala" nebo si dělala něco svého....vůbec mi nedochází, jak rychle roste a vyspívá, že už to časem taky vydrží přes den i bez spaní aniž by zbořila barák. Jen teda v 7 večer odpadla, ale to vůbec není na škodu :grinning:
16. srp 2010 ve 21:14  • Odpověz
@kovalda ještě jsem se chtěla zeptat lio se ozvala ? jinak dobrou noc :wink:
16. srp 2010 ve 21:15  • Odpověz
@petja - nemáme a nikdy jsme neměly, holky byly obě donošené, tak to bylo zbytečné...

Jo ad jídlo - normoš se mi posl. dobou vrací ranní nevolnosti!!! Fakt žůžo, naposledy dnes ráno v autě jsem měla chvíli pocit, že bychom užili i nějaký stěrač okna zevnitř, ale naštěstí jsem to ustála :angry: :angry: no spíš useděla... :grinning:
16. srp 2010 ve 21:17  • Odpověz
@lucinecka222 Zítra pevné nervy a hodně štěstí!I,když topřát v takové situaci není asi na místě,drž se a ať se v pohodě vrátíte domů!!! Lio se neozvala od dopoledne,co já vím,naposledy měla jít na zátěžový test oxytocinem,otevřená není,nebo nebyla,už je to celej den,takže vše může být jinak už...
16. srp 2010 ve 21:21  •  3 děti  • Odpověz
@petja: když se neozývá, určo rodí ...kdyby jen seděla a čekala, byla by určo dlouhá chvíle a písla by
16. srp 2010 ve 21:26  • Odpověz
@hupcza To je pravda,přeju jí to!!!
16. srp 2010 ve 21:28  •  3 děti  • Odpověz
Jejda to mimi šíleně po tom melounu škytá
16. srp 2010 ve 21:28  •  3 děti  • Odpověz
Já doufám, že dnešním nástupem spadl z Lio stres z toho, že "musí" do dneška porodit a poté co se uklidnila, tak se to rozjelo samo :grinning: Moc bych jí to přála...

@lucinecka222 - pevné nervy :pensive:
16. srp 2010 ve 21:29  • Odpověz
autor
tak mi psala ještě jednou kali kal. že jí udělali ještě jeden hamilton, ale akorát jí prý odtekla hlenová zátka a víc se nic neděje. tak prý se cítí jak před bitvou a zítra v půl sedmé nastupuje na sál, kde jí prasknou vodu a uvidí se..... psala jsem jí, že jí držíme palce a myslíme na ni.......
16. srp 2010 ve 21:29  • Odpověz
@petja naše Třetislava škytá cca 5x denně a je to čím dál nepříjemnější.... :grinning:

@laurinka.22 no jéje, tak to je za chvilku, tak kali.kal držíme moc palce!!!
16. srp 2010 ve 21:31  • Odpověz
No takové medicínské zásahy nás snad nečekají
16. srp 2010 ve 21:33  •  3 děti  • Odpověz
Děvčata dobrou noc!
16. srp 2010 ve 21:34  •  3 děti  • Odpověz
@lucinecka222 tak šťastnou cestu!

@berunek: :wink: to muselo být super......jinak se teda nedivím, že jsi se vyděsila. :confused:

já monitor taky nemám, myslím, že to zbytečný, pokud nebudu mít nedonošeňátko, nemám ani chvůvičky, když máme malej byt.
16. srp 2010 ve 21:38  • Odpověz
@petja: my měli dnes taky brutus škytavku ...i bez melounu :slight_smile:
@lamia: no ta dnešní škytavka byla mazec ....dlouhá a navíc drcala do konečníku :sweat_smile:

@petja: nestraš
mi to tady příjde zakleté ...fakt v dubnovkách nic takového vůbec nebylo (i jsem se ptala holek, jestli nemám jen nějaké zatmění...ale fakt ne) ..ani jeden předčasný porod, žádné cukrovky, preklampsie ...

oběma holkám držím palec, aby měli mrňouse už u sebe
16. srp 2010 ve 21:38  • Odpověz
@laurinka.22 jejda, tak že na ní myslím.....

no taky jsem Lucce přála šťastnou cestu :pensive: ....takže jako aby jsi to zvládla v pohodě, jak cestu tak pohřeb.
16. srp 2010 ve 21:41  • Odpověz
@hupcza no já se tomu taky divím :confused: ... chjo, už aby byl konec všem průšvihům :pensive:
16. srp 2010 ve 21:42  • Odpověz
@hupcza no právě proto píšu, že je to nepříjemné, je to jak když mi škytá zadek :grinning: Ale někdy zas škytá jen nahoře (divný,co??? :grinning: ) a když mám podprdu s kosticí, co mi tak pěkně leží na vršku dělohy, tak mi skoro skáčou prsa :grinning: :grinning:
Jinak teda já Listopad08 moc nestíhala sledovat, ale v Únorovkách 07 jsme taky měli minimum komplikací, předčasný porod žádný....taky mě to teď docela překvapilo, kolik miminek si pospíšilo na svět dřív, kolik holek má vysoký tlak apod....
16. srp 2010 ve 21:43  • Odpověz
@suik snad už máme v tomhle tématu "vybráno" a bude se rodit jen ukázkově a v termínu :wink: :wink:
16. srp 2010 ve 21:44  • Odpověz
autor
ještě čekám, kdy bude zpráva od lio, že má prcka na světě.......
no kali předčasně není, tak je průser s tím tlakem a bílkovinou v moči.......
my na jiných diskusích taky komplikace moc nemáme, v jedné to jede zatím jako podle pořadníku a v druhé vlastně taky......
hupcza. a tobě už posli přestali a nebo si si zvykla?
16. srp 2010 ve 21:48  • Odpověz
Já teda určitě podle pořadníku půjdu, necítím se zatím vůbec na to, že bych měla rodit ještě letos :grinning:
16. srp 2010 ve 21:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.