• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@laurinka.22: úplně to nepřestalo, ale ustálilo se to na stavu odpovídajícím tt
16. srp 2010 ve 21:52  • Odpověz
@hupcza hele teď jsem se musela chechtat, jak jsem Tě tu poučovala o tom sestupování mimi u vícerodiček, tak mi normoš připadá, že mi od rána kleslo břicho-ale jako jinak ticho po pěšině, nic se neděje, dle dr na kontrole taky nic....že by druhá výjimka?? :grinning: :grinning: :grinning: Ale s Jájuchou mi kleslo fakt až při porodu :grinning: Ale možná se mi to jen zdá, jak jsem večer taková vypapanější, uvidím ráno...ačkoliv když sedím v tureckém sedu, tak mi najednou kurňa nějak dole překáží či co :grinning: :grinning: :grinning:
16. srp 2010 ve 22:07  • Odpověz
@lamia: hele ..já bych zas dala ruku do ohně, že se mi dneska posunulo hore :grinning: :grinning: :grinning:
16. srp 2010 ve 22:16  • Odpověz
@lamja - kolik platíš za paní na hlídání?Já nevím jestli už ted začít někoho hledat nebo až nebudeme zvládat.
16. srp 2010 ve 22:49  • Odpověz
oprava to bylo pro @lamia
16. srp 2010 ve 22:49  • Odpověz
ahoj holky,
nedočítám, tak se jen zeptám jak se máte? co miminka, nepřibylo nějaké? a jak zvládáte poslední dny/týdny?

Unás dobré zprávy, kojíme, dnes malej vypil na jedno krmení 40ml, už jsem nedokrmovala a na druhé 30ml. Dokrmuje se už z lahvičky, takže jsme se zbavili už i sondy do žaludku, dnes vážíme 2360g. Nejlepší zpráva je, že balím tašku a zítra ráno nastupuju do nem. na rooming za Honzíčkem, už budeme jen spolu a pak půjdeme brzy domů, doufám, že tento týden.
16. srp 2010 ve 23:01  • Odpověz
@alisek Tak super zprávy, to musíš mít radost :wink:

Tak jsem zvědavá, kolik mimin tu ráno najdu :grinning:

Dobrou všem!
16. srp 2010 ve 23:12  • Odpověz
ahoj vsem, jeste jednou diky za vase rady..nakonec sem to zvladla bez tech atb, diky odsavacce, konecne horecky ustoupili ale s nima bohuzel asi i trochu tvorba mlika..malymu to prestava stacit, porad odsavam ale on to pak za chvilku vsechno vylochni a jeste mu to skoro nestaci. Koupili sme pro jistotu UM nedovedu si predstavit ze bude rvat a ja bych mu nemela co dat..tak treba mu parkrat dam UM a do ty doby se dam po tech horeckach nak do kupy a i ta laktace se snad zas rozjede a bradavky se trochu zhoji..ale je to narocny. Snad budu mit nekdy chvili casu a doctu vas ale zatim skoro nic jinyho nez kojeni a odstrikovani nezvladam :frowning2:
17. srp 2010 v 01:01  • Odpověz
přeju dobré ránko :slight_smile: za chvilku razím do nemocnice na kontrolu tak jsem zvědavá co mi řeknou :astonished:
jinak lio i kali přeju at to mají rychla za sebou :wink:
17. srp 2010 v 07:02  • Odpověz
@antana123 držím palečky :wink:
17. srp 2010 v 07:12  • Odpověz
@antana123 hodně štěstí
17. srp 2010 v 07:51  • Odpověz
tak čekám zprávu od lio a kali... :wink:
@alisek: super zprávy, to se musíš strašně moc těšit :wink:

@petulka86 pkěn odsávej, my neutečem, to je super, že to šlo bez antibiotik....až se dáš do kupy a malej to zvládne sám,tak určitě mlíčka přibude.

My jedem na ten kočár, ovšem jestli se drahá polovice vypeleší z postele, zatím to nevypadá moc nadějně.
17. srp 2010 v 07:54  • Odpověz
@antana123 taky tfuj tfuj!
17. srp 2010 v 07:54  • Odpověz
@alisek úžasné zprávy, mooooc gratuluju a at jste doma, nejdříve :wink:
17. srp 2010 v 07:58  • Odpověz
No venku hezky chládek, ale jasno.....já už jsem dávno doma od mudr. a stihla jsem i koupit maso v masně a pečivo, snídám a dopolko dorazí kamarádka, jupíííí :slight_smile:
17. srp 2010 v 08:00  • Odpověz
dobré ráno

@alisek: supoer zprávy takhle po ránu :dizzy_face:

@antana123: držím palec

@petulka86: nechci ti do toho mluvit, ale zavedení um produkci mm rozhodně nezvýšíš, ale s jistotou snížíš .... mamka chodí k ikxs ženským, které "mají málo mlíka" ...za těch pár let, co to dělá ještě nenarazila na ani jednu ...chce to řešit problém (psychika, technika .... co já vím ..)
17. srp 2010 v 08:10  • Odpověz
Dobré ráno,

@alisek tak to jsou skvělý zprávy, že už budete s Honzíkem pohromadě :dizzy_face:

@rennu jak jsi už mohla stihnout doktora? Nechápu...já se teprv vyškrábala z postele a pustila se do snídaně :wink: ...Super, že už tě čeká jen klidnej den - tak máš už aspoň všechny doktory z krku, nebo zítra vyrážíš znovu?

Jsem taky napjatá, až se holky ozvou, že maj ty svý uzlíčky v náručí :dizzy_face:
17. srp 2010 v 08:17  • Odpověz
@daja.had Doktor ordinuje od půl 7, byla jsem tam na čas :slight_smile: pak nákup a busem domů....naštěstí už mě nic nečeká, žádný lítání :dizzy_face:

Taky čekám, až se objeví zpráva, že máme další miminko :slight_smile:
17. srp 2010 v 08:20  • Odpověz
halooo ... kde je kovalda ??? Ta by mohla mít nové zprávičky ... :slight_smile:

17. srp 2010 v 08:38  • Odpověz
Holky já se z toho pos...... něco jsem si udělala s nohou :frowning2: :frowning2: jsem debil zakopla o nohu postele levou nohou, malíkem, strašná křupa a málem jsem bolestí spadla....ted to bolí jak čert i v klidu, malík i pod tím - skoro celý nárt zvnjšku, prstem nehnu a nevím, co dělat :frowning2: :frowning2: :frowning2: :confused:
17. srp 2010 v 08:58  • Odpověz
@rennu Hned si vezmi arnicu,2kuličky co půl hodiny než to přestane bolet
17. srp 2010 v 09:00  •  3 děti  • Odpověz
@petja jdu se pro ní dobelhat, jsem laik, ale tohle mi ruplo, že to je zlomený :frowning2: jen váhám, jak postupovat
17. srp 2010 v 09:01  • Odpověz
Tak lidi, zapla jsem kvůli naším rodícím mamčám pc hned ráno, tak kde jsou nějaké zprávy??? :grinning:

@pet.s platila jsem jí 80 Kč za hodinu, ale využívala jsem to jen když jsem šla k dr.

@alisek tak to je super!!!

@hupcza no asi je fakt maličko níž, pohmatem i dle pupíku - změnil se mi maličko tvar pupíku, předtím byl takový v rovině a teď je nahoře normoš a dole v rovině (jako myslím tím mojí pupeční jizvu, ne bříško, to už nemám v rovině hoooooodně dlouho :grinning: :grinning: ), vizuálně nevím, nějak to neumím ohodnotit....mno, ale je to hlavně úplně jedno, že :grinning:
17. srp 2010 v 09:01  • Odpověz
@rennu neboj, přinejhorším porodíš i se zlomeným malíčkem :wink: Když to nepoleví ale naopak oteče a zmodrá - t.j. udělá se ti tam modřina, zajdi k dr, ale pokud je to jen malíček, tak se s tím toho moc dělat nebude. Jinak to něčím zchlaď , třeba ledem v kapesníku nebo mraž. zeleninou, lépe ještě přes nějakou látku.
17. srp 2010 v 09:05  • Odpověz
@rennu já jsem si natáhla vazy v kotníku v neděli, taky to bolí jako čert :angry: Pokud máš zlomenej malíček tak ti s tím stejně nic dělat nebudou, maximálně zalepěj. Nezbývá než ledovat a hodit nohu nahoru :wink:
17. srp 2010 v 09:09  • Odpověz
Jo,radím co Lamia,brzo poznáš,zda je to zlomený a ta arnica ti udělá službu tak jako tak
17. srp 2010 v 09:09  •  3 děti  • Odpověz
@lamia malíček a pod ním to mám komplet rudý, nedošláopnu už na nohu...tak max. na patu se zatížením na 20% a to mám zatnutý zuby...jak nohu dám z vodorovna dolů, bolí to jako svině :rolling_eyes: spíš mám strach, že to ruplo ne v malíku, ale pod - bolest jde do půl nártu zvnější strany...kurňa

@gazel já vím, že s prstíčkama nic nedělají :sweat_smile: led na tom mám, nohu hore taky.....
17. srp 2010 v 09:13  • Odpověz
autor
ahoj holky,
tak vyhlížím zprávu od kovaldy o lio.... kali zatím nenapsala, takže je to u ní asi v plném proudu.....
antana. držím palce......
17. srp 2010 v 09:13  • Odpověz
Dobré ráno, zprávy ze včerejší kontroly. Spodek stále zabetonovaný, rodit se nechystám, ale představte si, že si z nás to dítě dělá srandu a je zase prdelkou dole. Předminule KP, minule hlavičkou a teď zase KP. Neposlouchá už v břichu!! Kontrolu mám za týden, tak jsem zvědavá, odebere mi stěry a pak už budu jezdit do porodnice... Takže tak jsem dopadla :frowning2: No, ale sbalím si tašku i na porodní sál, třeba si ten normální porod přivolám a taky si jdu uvařit maliník :wink:
@petja Zatím ho nechci, nekupuju, ale nevím, co se mnou udělají hormony... Jinak u nás se dá půjčit na půl roku za 500Kč, takže bych to asi řešila tak... Ale jak píše hup, netuším kolik času ztráví prcek v postýlce, přes den minimum a v noci to stejně vidím na naši postel :wink:
@rennu Nechci sejčkovat, ale před 4 lety jsem nakopla stůl, zlomený "prsteníček" na noze, sádra na 6 týdnů a z toho prvních pár nechodící o berlích, humus, ale těžko říct, třeba by to sádrou neřešili, v tvém stavu :wink:
17. srp 2010 v 09:16  • Odpověz
@petja jj jasný, už jsem si vycucala a leduju, dík
17. srp 2010 v 09:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.