• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@discreet já kdysi jela na pohotovost s kontíkem a řekli mi, že mám štípnutý palec, ale s tím nic nedělali.....tak nestraš prosím tě, berle mám od podzima doma a k doktorovi odmítám jet zatím, protože by mi to chtěli rentgenovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak neboj, mimoušek se umoudří, když ti v bříšku cestuej pořád, tak je šance, že se zase otočí hezky hlavičkou dolů :wink:
17. srp 2010 v 09:23  • Odpověz
@rennu Strašit tě nechci :wink: Jinak díky za podporu, málem mě na tom UTZ včera omejvali :fearful:
17. srp 2010 v 09:24  • Odpověz
@rennu jejda.....
taky si chválí na tyhle věci traumeel, je to směs homeo....arnika je tam taky + další, mohl by ti ho manžel dovýzt z lékárny. Jedna známá mi ho jednou dala, když jsem jela na hory, naštěstí jsem ho nemusela použít. Ona jela hodně v homeo, měla postiženou dceru, tak nemohla ani moc k doktorovi. Tvrdila mi, že si jednou takhle vyléčila naštípnutou ruku :confused: .

existuje ve formě masti, tablet.
17. srp 2010 v 09:26  • Odpověz
@discreet když už ví, jak se dostat dolů, tak se tam určitě vrátí, ještě má čas!
17. srp 2010 v 09:28  • Odpověz
u nás se nikam nejede, nějak se na tu cestu necítím, chce se mi hrozně spát a jsem slabá, .......byly teda slzy, protože to už spěchá a já bych tam pak musela v tejdnu sama a to se mi moc nechce, ale mají do osmi, tak to zkusíme večer, jdu si lehnout, tak zatím pa.
17. srp 2010 v 09:31  • Odpověz
@discreet no to věřím, ale když je mimi cestovatel, tak je reálná šance že se mrskne zase do správné polohy :wink: ...u nás se nehnul ani jednou za tu dobu.....

@suik nasadila jsem tu arniku..zatím bez efektu, ale za chvíli vycucnu další, snad zabere
17. srp 2010 v 09:33  • Odpověz
@rennu já vím, když ji máš po ruce....tohle jsem myslela až třeba jako potom až ti to bude moc někdo koupit.....
17. srp 2010 v 09:35  • Odpověz
@suik jj děkuju za radu a hezky odpočívej......já chtěla navečer k našim na chvíli, ale nevidím to reálně, a ještě pro klipsu na plínky...tak nevím, sotva se doplazím na záchod :unamused:
17. srp 2010 v 09:38  • Odpověz
@rennu no to je teda pech! Ty schválně, viď? .........Když už budeš v tý nemocnici, tak ať tam nejdeš "jen" kvůli porodu, co? :grinning: :grinning: :slight_smile: A to ti ten den tak hezky začínal....... :wink: Ať to brzo přestane bolet!
@discreet neboj, mimčo má ještě čas........ ono určitě včas zjistí, že hlavičkou dolů je nejlepší cesta ven :wink:
@suik kampak jsi dnes měla vyrazit, na nákupy?
17. srp 2010 v 09:51  • Odpověz
@rennu Jo a ještě jeden postřeh, od té doby chodím doma v papučích a už jsem pár takovým dalším kopancům předešla :grinning:
17. srp 2010 v 09:57  • Odpověz
@discreet dobrý nápad, já teda papuče nesnáším :unamused: ale lepší než zrasená noha :sweat_smile:

@daja.had jasně, když už budu ve špitále, tak abych tam nebyla jen kvůli porodu.... :grinning:
17. srp 2010 v 10:05  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
tak u nás asi bude kosa, bo je venku jen 15 stupňů, no ale chceme jít sbírat houby a na to to vadit nebude, protože při tom lození po lese se vždy zpotím jako zvíře :slight_smile:

No a je mi jasné, že jste už celé žhavé na novinky OD LIO - takže tu je máte:

AHOJDA, noc klidná, ráno tableta - zavedení byl slušnej masakr a krom slaboučkých MS bolestí nic. Natáčej dokola monitor, ale porádné stahy nikde. Sakryš jsem celá bolavá. Su zvědavá, kdy a jak se to rozjede, a jak dopadne dneska ANT. Zdravím a holky roďte samy, pokud možno. LIO
17. srp 2010 v 10:07  • Odpověz
@kovalda na zprávu od lio tady čekalo od rána takovejch lidí a ty si dáváš takhle na čas :grinning: :grinning: No ale chudák si to teda užívá :unamused: snad brzo bude prcek venku.
17. srp 2010 v 10:08  • Odpověz
@gazel: lio psala stejně až v půl desáté, tak neva, že jsem si o kousek déle zdřímla :grinning:

@lucinecka222: tak ať to dnes všechno dobře zvládnete.

@lamia: moc díky. To jo, užili jsme si to světově. Chtěla jsem sem nacpat fotky toho mého výborného papáníčka a zas mi to nějak zlobí :angry: :angry: :angry:

@laurinka.22: jejda, tak to jsem na tu kali.kal zvědavá, jak dopadla. Snad už má miminko u sebe :slight_smile:
17. srp 2010 v 10:21  • Odpověz
Jj, tady je těch předčasnejch miminek či komplikací dost. Možná je to třeba i tím létem - že je hodně vedro a taky šílené změny tlaku a teplot - během jednoho týdne klidně 3x za sebou změna o 15-20 stupňů, to moc člověku nepřidá, ...

Jinak LIO ještě psala další SMS:
No, teď mi sestra řekla, že děloha začíná reagovat, ale že to není k porodu. AspoŇ se prej změkčej cesty a zítra další tableta zabere lépe. BOŽE, prej není kam spěchat.
17. srp 2010 v 10:28  • Odpověz
@rennu: no to je radost ....snad to bude jen naražené :wink:
17. srp 2010 v 10:31  • Odpověz
@kovalda no tak to opravdu potěší :frowning2: doufám že já se do fáze vyvolávání porodu nedostanu :confused:
17. srp 2010 v 10:31  • Odpověz
Tak takovu sms jsem od Lio vážně nečekala :frowning2: Já myslela,že mimo je už na světě :unamused: A další tableta? No hustý! Jsem zvědavá,kdo tady protrhne tu smůlu :confounded:
U nás je taky zima a jsem spokojená.
17. srp 2010 v 10:34  •  3 děti  • Odpověz
@kovalda chuděra, ta se na to mimčo teda načeká! Kéžby se to rozběhlo samo a mrňous jim ukázal, že to k porodu už teda rozhodně je :wink: :slight_smile:
A od Antany ještě žádné zprávy?
17. srp 2010 v 10:35  • Odpověz
@alisek: jé, to je úžasný, že dneš už nastupuješ do nemocnice k malému a budete furt jen spolu :slight_smile:. Skvělý, tak dalšího mimíska nám brzy pustěj domů, to je dobře :slight_smile:

@petulka86: super, žes to zvládla i bez atb, snad se i ta laktace zvýší :slight_smile:

@antana123: tak přejeme hodně štěstí na kontrole a samé dobré zprávy :slight_smile:

@rennu: pane jo, dneska si to běhání po doktorech měla v poho. Tak super, tak hezky odpočívej a užij si návštěvu kámošky :slight_smile:
17. srp 2010 v 10:35  • Odpověz
@rennu: jéje, tak učutnutá noha, teda holka ... au au au. Nevím, co poradit. Asi jen to, co čtu, že už děláš - cucat arnicu a ledovat.

@discreet: to je dobře, že máš ještě zabetonováno, však máš ještě spoustu času. A prcek je teda akrobat srandista? Takhle se tam točit. No, snad si nakonec vybere tu polohu hlavičkou dolů. :slight_smile:
17. srp 2010 v 10:40  • Odpověz
@petulka86 Čauky to je fajn,žes to zvládla tak dobře,ale stejně jako Hup ti radím místo UM pořešit věci v sobě,proč je mlíčka málo a podpořit to třeba zas homeopatikem :wink:
17. srp 2010 v 10:41  •  3 děti  • Odpověz
@petja: no, já to taky nečekala, koukala jsem na tu SMS jak jojo. Jsem myslela, že právě když jí jdu psát tak pozdě, že už bude "po" a mimčo bude mít u sebe, ... no a prd. Chuděra. No, mezi jedny z prvních adeptů na porod v termínu jsi i ty :slight_smile: Tak doufám, že to tu prolomíš ... :slight_smile:

@daja.had: taky doufám, že se jí to ještě do toho zítřka rozeběhne, však během hodiny může být vše jinak.
Nee, od Antany zatím žádné zprávy nemám. Ale ta napíše asi sama, tu by si tam nechávat neměli.
17. srp 2010 v 10:51  • Odpověz
Tak já jdu nakrmit manžela a jdeme něco dělat. Kdyby se mi někdo ozval, tak dám určitě vědít :slight_smile:
17. srp 2010 v 10:52  • Odpověz
@discreet: papuče na doma nemůžu ....ideálně i v práci jsem chodila na boso ..přes léto vždy ...to raději semo tamo kopanec :slight_smile:

ad lio - stejně jako pet jsem očekávala úplně jiné znění sms :frowning2: ....ach jo ...no tak zbývá jen držet pěsti
17. srp 2010 v 11:24  • Odpověz
Dnes vařím jen rajčatovou omáčku domácí a špagety.Manža ještě spí po noční,tak jdu trochu poklidit kuchyň,malej nahoře řádí jak černá ruka :grinning:
17. srp 2010 v 11:25  •  3 děti  • Odpověz
Ahojky tak jsem z kontroly doma tlak krásný 120/70 spokojenost silné kontrakce na ktg a prý dle paní dr se už krásně chystáme hrdlo plně zkrácené otevřená asi na 2,5prstu a hlavička na svém místě tak snad to bude brzo jinak na další kontrolu jdu 23.8 :wink:
17. srp 2010 v 11:29  • Odpověz
@antana123: no tak super, samé krásné zprávy. Vypadá to, že ty bys mohla být první, která porodí v termínu a normálně. Tak super !!! Ať se to naplní :slight_smile: (a asi co nejdříve, co? :grinning:)
17. srp 2010 v 11:31  • Odpověz
@antana123 Tak to je super! Tak teď vytřít podlahu, vyběhnout schody, večer vlítnout na manžu a můžeš jít na to :grinning:
17. srp 2010 v 11:31  • Odpověz
díky holky ale já tomu stejně nějak nevěřím no uvidíme :wink: holky musím letět dovyřizovat tu mateřskou a neschopenku tak zatím :wink:
17. srp 2010 v 11:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.