• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@antana123 to by mě zajímalo jak to že ještě držíš pohromadě :grinning: ne náhodou si myslím, že máš s tímhle výsledkem šanci se dostat do první desítky :grinning: hlavně že ten tlak se umoudřil :wink: teď už jen počkat až se Šíma rozhodne a zavítá mezi vás
17. srp 2010 v 11:33  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

my byli včera u kámošky odpoledne, taky čeká mimčo, ale o 5 týdnů dýl :slight_smile: zase budou mít holčičku, už mají jednu skoro 3letou, moc si s Tomáškem hrát nechtěla :sweat_smile:

tak koukám, žádný další mimčo asi zatím není...chudák lio :fearful:

@petulka86 zkus si koupit ty homeopata na podporu laktace, moje kamarádky zkoušeli a chválili :wink: ta jedna si někde v bylinné lékarně koupila i čaj na podporu laktace :slight_smile: a hodně papej mléčný výrobky a nezapomeň hodně pít :slight_smile:

já vařila franfurtskou polívku a tím dnes končím, na večeři udělám příteli smaženici, já ji nejím, tak si dám něco jiného :slight_smile:
17. srp 2010 v 11:34  • Odpověz
@antana123 tak to jsou dobré zprávy :slight_smile: to se to může rozjet každou chvíli :slight_smile:
17. srp 2010 v 11:36  • Odpověz
@antana123 tak držim palce, ať se malý ukáže už brzo na svět...už je to na dobré cestě!!
17. srp 2010 v 11:41  • Odpověz
Pěkné zprávy,už jen aby se Ant vnitřně odhodlala a pustila Šímu z bříška ven
17. srp 2010 v 11:42  •  3 děti  • Odpověz
@ojo Jenže Petulka si homeo nekoupí,má z toho strach :confused:
17. srp 2010 v 11:43  •  3 děti  • Odpověz
@antana123: tak jsem psala tvé výsledky LIO a dostala jsem tuto ODPOVĚĎ:

Gratulka !

Já na monitoru kontrakce a řeknou mi, zda můžu jíst oběd, co donesli. Asi umřu hlady, ty vago. A bolesti slušný, na zádech s monitorem na břiše. Auu :slight_smile:
17. srp 2010 v 11:45  • Odpověz
@antana123: no to jsou úžasné zprávy :dizzy_face: ..gratuluju :wink:
17. srp 2010 v 11:46  • Odpověz
@alisek ahojky alisku, tak to jsou výborné zprávy, to je úžasný. Já když nastupovala do nemocnice za míšou, tak jsem byla sbalená snad během 5 minut :slight_smile: to byl fofr:slight_smile: to je super 40ml a 30ml? to je super. U mě tvorba mlíka tak nějak klesá stoupá, ale poslední 2-3 dny je to lepší a malej pije tak od 40ml do 70ml, jak kdy. asi 2x vypil i 80ml. takže kojíme plně, ale pořád odsávám, aby se mlíčko tvořilo pořád. Moc na Vás myslím, ať Vás brzo pustí už domů!!!

ty jo, tady se to pěkně rozrodí během pár dní, možná hodin. To bude za chvilku jedno mimčo za druhym, co? se termíny blížej a blížej :slight_smile: hlavně aby u všech bylo vše v naprostém pořádku.
držím všem pěstičky!!!!

My s Míšou byli včera u dětskýho doktora. Minulej tejden měl dovču, tak jsme byli až včera. Dostal kapky s vitamínem K na srážlivost a pak s vitamíne D na kosti. Má kvasinky v puse, takže mažeme gensiánou a já si mažu prsa gensiánou, tak jsme doma celý fialový :slight_smile: a ještě máme zánět v očíčku, ale dostal kapičky-ATB, tak dneska je to už malinko lepší. Na další KON jdeme za týden. Zítra jedeme na očkování na TBC, protože už má nad 2500g. Při včerejší kontrole míša vážil už 2630g :slight_smile: Taky tak ve 3měs. budeme choditz do nedonošenecký poradny. Jinak minulej tejden na kyčlích to dopadlo dobře, zatím cvičit nebo dávat navíc plínky nemusíme. v září nás čeká sono kyčlí a pak KO u dr.
Takže zatím to je víceméně vše v pořádku a malej se má dobře :slight_smile:
17. srp 2010 v 11:51  • Odpověz
@kovalda tak u lio už to vypadá nadějne, co? ty jo, vzpomínám na svůj porod :slight_smile: dneska jsou to 3 týdny...letí to
17. srp 2010 v 11:53  • Odpověz
@kovalda ...přijde mi, jako bych vůbec nerodila...
17. srp 2010 v 11:57  • Odpověz
@hanncca to jsou super zprávy, Míša krásně prospíva :dizzy_face: :dizzy_face: my ten zánět v očičku měli taky..hned po šestinedělí :sweat_smile: super, že kyčle taky zatím ok :slight_smile: já musela až do 3měsíců dávat široké balení :sweat_smile:

@petja aha...no škoda :fearful:
17. srp 2010 ve 12:03  • Odpověz
@ojo kamárádka taky říkala, že její malej měl zánět v oku taky, ale že na to bohužel trpí do teď, je mu asi 9 měs. snad se to zlepší, už teď bych řekla, že to má lepší a neteče mu tolik z oka.
17. srp 2010 ve 12:04  • Odpověz
@hanncca ale těch atb bych se i bála.Já jsem malému vyléčila náběh na zánět mateřským mlíčkem.Stejně,jako pupík
17. srp 2010 ve 12:09  •  3 děti  • Odpověz
@petja jenže on nemá náběh, on to měl už včera oteklý a tekl mu z toho oka hodně hnis...ale je vidět, že mu to už zabralo. kapu jednu kapičku ráno a večer. a doktor snad ví, co dělá když jde o ATB
17. srp 2010 ve 12:12  • Odpověz
@ojo u nás se široký balení dává automaticky :wink:
17. srp 2010 ve 12:13  • Odpověz
@antana123 no ženská konečně někdo přinesl nějaké prima zprávy, tak to jsem moc ráda a držím palce, ať se to pěkně rozbíhá a jedete co nejdřív. To jsem fakt ráda, tak Antana tady protrhne smůlu ukázkovým porodem a už budou všichni jen v pořádku! Jinak já radím zejména vletět na manžela, ad jedna pak budete mít 6t pauzu, takže vůbec neuškodí si užít do zásoby a ad 2 pokud je hrdlo takhle pěkně nachystané, nějaký přírodní prostaglandin už by to fakt mohl rozjet se značnou pravděpodobností :grinning: Na úklid, schody apod se vyprdni, přeci nebudeš rodit unavená :grinning: :grinning:
17. srp 2010 ve 12:13  • Odpověz
holky, co máte mimča...nějaký recept na bolavé bradavky, který Vám fakt zabral? zatím se to dá vydržet jako v pohodě, ale asi bude hůř a malej nechce pít přes kloboučky navíc jsou docela velký na tu jeho malou pusinku..

a ještě jeden dotaz z kuchyně :slight_smile: nevíte, co vytvořit s patizonem? mám tu asi 3 a nevím, co s nima...nikdy jsem z nich nic nedělala.....
17. srp 2010 ve 12:14  • Odpověz
@rennu přesně tohle jsem si udělala minulý týden. Jen jsem se nakopla o nohu gauče. Prasklo mi v prsteníčku na levé noze, do večera byl 2 x tak velký a černo fialový. Na chirurgii je zbytečné jezdit, protože tahle malinký prsty se do sádry nedávají. Můžeš si ho maximálně přetejpovat k vedlejšímu prstu a ledovat. Manžel se mi taky smál, že mě se sádrou rodit nenechají a já se zase děsila představy, jak se škrábu s nohou v gypsu na gyn. kozu. Dneska je to týden, prst furt bolí, ale už je to mnohem lepší. Už můžu i do tenisky.
17. srp 2010 ve 12:17  • Odpověz
@hanncca na bolavá prsa se mi osvědčilo mateřské mléko .. Když jsem Adélku dokojila, tak jsem si ještě malinké množství mlíčka odstříkla a tím jsem si prsa potírala .. Žádnej drahej bepanthen nepomáhal ...
17. srp 2010 ve 12:19  • Odpověz

@kovalda dík za zprávy, chudák Lio, ležet na zádech nebo vůbec ležet mi při obou porodech připadalo naprosto k posr..., jakmile jsem si stoupla, tak bolesti byly o sto procent snesitelnější, i tlak ke konci se mi báječně prodýchával ve stoje opřená o něco ev. v dřepu, ale když jsem u toho ležela, myslela jsem, že mě to rozškubne na tisíc kousků, to fakt nešlo....
17. srp 2010 ve 12:19  • Odpověz
@hanncca "přírodní" holky by ti poradily tvoje mlíčko (ale myslím že až to zadní) jinak zabírá bepanthen :wink:
17. srp 2010 ve 12:20  • Odpověz
@hanncca mě bepanthen pomohl, stejně jako potření bradavek odstřík.mlíkem....poprvé mě bradavky pár dní bolely jak čert, podruhé vůbec....
17. srp 2010 ve 12:21  • Odpověz
Jo co Rennu a její noha?? Já už to ráno nedočetla, bc Johanka měla hlad a pak jsme zas letěly ven....
17. srp 2010 ve 12:23  • Odpověz
díky, zkusím obojí (bepanthen a mlíčko) a uvidím, co se osvědčí, snad něco zabere.
@lamia já ležela při porodu nejdřív na posteli a pak na takovym tom pytli, ten byl docela ok. chodit jsem ani nezkoušela, akorát když jsem šla na WC. navíc jsem od 16 hodin byla pořád připíchnutá na monitor, takže bych ani chodit moc nemohla..a malej se narodil v půlnoci..
17. srp 2010 ve 12:26  • Odpověz
@lamia nakopla si malíček o nohu postele :confounded:
@hanncca sem celou dobu při porodu taky proležela, byla jsem na monitoru kvůli špatným ozvám. jen chvíli před koncem jsem byla na míči aby malej dorotoval
17. srp 2010 ve 12:28  • Odpověz
@hanncca no já mám právě dobré srovnání, neb první porod jsem ke konci proležela, malá měla vnitřní elektrodu monitoru na hlavičce, tak jsem už vstávat nesměla - bolesti mi připadaly daleko hůř zvládnutelné, hlavně ten tlak, podruhé jsem mezi kontra chodila a při kontrakci se pověsila na krk mému muži a prodýchávala, těsně před tlačením jsem pak prodýchávala v dřepu na zemi, nevím proč, ale prostě to tak mému tělu v tu chvíli přišlo nejsnesitelnější....ale každá to máme při porodu jinak, každé vyhovuje něco jiného, byla to spíš reakce na to jak Lio psala, že leží na zádech a bolesti blbý...
17. srp 2010 ve 12:30  • Odpověz
@gazel jj, já vím, jen jsem nestíhala ráno dočíst, jestli už je to lepší....tak to teď hledám :wink:
17. srp 2010 ve 12:31  • Odpověz
Tak já jdu odpočívat, dámy chrní a mamča by měla taky, kromě toho mě při sezení Třetislava dloube tak nechutným způsobem do žeber, že vypadám jak paragraf, jen abych jí unikla....vůbec má poslední dobou zálibu v týrání maminky, včera mi zas rycala čímsi dole do močáku, no píchalo mě tam jak o život a málem jsem se připočůrala, neb jsem to nečekala :grinning: :grinning: Potvůrka jedna, stejně už se na ní těším :grinning:
17. srp 2010 ve 12:41  • Odpověz
už jsem zpět...

někdo se ptal,co jsem měla jít nakupovat....no podívat se na kočár :frowning2:

@antana123 tak to jsou super, zprávy, tlak je teda ukázkovej, to je moc dobře!

@kovalda:chudák lio, to mě teda moc mrzí :cry: , ležet přikurtovaná na monitoru,to se nedivím, že to bolí. :cry: chudák. Taky jsem čekala jiný zprávy. Ona vlastně musí kvůli tý cukrovce, ne? Jinak by se ještě mohli dopejkat. :unamused:

@hannca: mě na bradavky dala PA lanolinovej krém od Arda, jenže ať koukám, jak koukám, žádnej českej odkaz nevidím. Hodně si ho chválila jedna známá....může se na těch bradavkách i nechat při kojení.
Vypadá takto: http://www.olivers-baby-care.co.uk/ardo-goldcream-nipple-cream.html, ale to je odkaz na prd, tak pro @safryy......ale určo tvoje mlíčko by mělo pomoct taky, to je taky skoro lék :wink:
17. srp 2010 ve 12:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.