• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
autor
ant. tak to jsou super zprávy, asi bude šimon brzo na světě :slight_smile:
uvidíme, co lio a kali. a pak už se asi s porodama roztrhne pytel....
17. srp 2010 ve 12:45  • Odpověz
Ha, ale našla jsem i jinou verzi: čistý přírodní lanolin: http://www.mimistore.cz/product_info.php?products_id=141
17. srp 2010 ve 12:52  • Odpověz
@hanncca: taky má dobrou zkušenost s mm a bepanthenem ...a moje zkušenost je i ta, že bradavky se časem "otuží" a už nejsou tak citlivé jako zpočátku
patizony obaluju jako řízek a nebo zapékám s jinou zeleninou - no takový mišmaš, co dům dá

ad poloha u porodu - leh byl u mě nemyslitelný ...násobná bolest než u jakákoli jiné polohy .... stejně jako u lamii
17. srp 2010 ve 12:59  • Odpověz
@antana123 jéé, luxusní tlak, Šíma už si taky evidentně balí kufry, tak prima zprávy :slight_smile: jen tak dál :wink:

@kovalda Chudák lio, že ji moc zdravíme a ten hlad ji nezávidím, jsem zvědavá, jak budou před císařem trápit mě :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale zaručeně pokud ne strachy, tak budu padat na hubu hlady :sweat_smile:

@lendaw asi tak to vypadá i na mojí noze, barevně zajímavý, natelký šíleně, leduju, nohu hore a nehnu prstama a bolí i celý nárt :-/

@lamia trpím, bolí to dost i v klidu :frowning2: nedej bože, když si o to zavadím i jen o přehoz na posteli :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. srp 2010 ve 13:04  • Odpověz
@rennu já na to taky nemohla vůbec došlápnout, ani ten led jsem na to nemohla první den vůbec položit. Ale nárt mě teda nebolel, jen prsty :unamused: Snad to brzy přejde.
17. srp 2010 ve 13:07  • Odpověz
@hanncca jééé, Míša hezky bumbá, super :slight_smile: A patizon dělám jako cuketu, jak píše hupcza, zeleninové směsi, obalit jako řízet a osmažit, lečo nebo zapečenou (nastrouhat patizon, salám, sýr tvrdý, přidat vejce, majoránku, dochutit, ev. trochu mouky nebo strouhanky, vymazat zapékací mísu nebo jen vylít olejem, dát zapéct a je to mnamka :slight_smile: teplé i studené)
17. srp 2010 ve 13:09  • Odpověz
@antana123 Tak super, gratulace, teď už jen skočit na toho manžu, jak už tu někdo radil, a myslím, že by to mohlo být už brzo :wink:

@hanncca Tak super, že malý tak prospívá. S těmi ATB - taky si myslím, že doktor ví, co dělá, takovou hrůzu bych z nich zase neměla :wink:

@rennu Ty jsi chuderka naša, taková smůla :frowning2: Jen jestli můžu trochu potěšit, stalo se mi před pár lety něco podobného, šílená bolest, pár dní jsem nechodila, ale zlomené to nebylo, rentgenovali mi to. Jak se říká, naražené bolí víc než zlomené, tak odpočívej. Kdyby to bolelo moc, zkus vzít aspoň paralen, ten se může celé těhu i šestinedělí :wink:

Jinak já už jsem dnes ani málem nedošla do obchodu, no snad nebudu přenášet... Představa, že to břicho tahám ještě za měsíc, mě dost děsí. Taky už mám dost nateklé nohy, málem jsem se nedostala do tenisek.
A jedna dobrá zpráva, včera jsme s manžou částečně sbalili tašku, jenže jsem přišla na to, že stejně spoustu věcí sbalit nemůžu, bo je denně používám. Tak mám dodatečný seznam, ten tam nahážu až při kontrakcích :grinning:
17. srp 2010 ve 13:11  • Odpověz
@hanncca určo co radili holky a taky nechávej prsa často na vzduchu, když budeš třeba odpočívat, tak se odhal :wink:
17. srp 2010 ve 13:14  • Odpověz
@lendaw tak já mám mraženou zeleninu, danou jako zvrchu mezi kojopolštář a pod tím vraženou nohu...tak to jde....
17. srp 2010 ve 13:15  • Odpověz
no jo, každému u porodu vyhovuje něco jiného. je to děsně individuální.

můžu patizon při kojení nebo nadýmá??? vůbec to totiž netuším..
zkusím asi zapečený patizon a uvidím, snad to bude dobré a nebo mě ještě napadlo třeba nádivku jako z cukety, ale místo cukety patizon, to by taky nemuselo být špatné...

to jo, bradavky si zvyknou, ale teď ze začátku než si zvyknou bych je asi něčím mazala..zkusím ten bepan nebo mlíčko...
17. srp 2010 ve 13:15  • Odpověz
@zvirka taky si nedokážu představit, že budu ještě měsíc chodit s tou krosnou pod prsama. Oteklý noh ymám taky - tenisky ještě zvládnu, ale musím hodně polovit tkaničky. Polobotky jsem s lítostí uklidila do spodku botníku. Ještě že je léto a můžu hodit je sportovních sandálích. Ale včera jsem měla pocit, že mi nohy vytečou i z nich :unamused:
Koukám, že už jsi vypreparovala mrtvý zvíře :grinning: a vycpala ho výbavou do porodnice :grinning: Já jsem stále ve stádiu nula. :sweat_smile:
17. srp 2010 ve 13:18  • Odpověz
@hanncca já teda patizon nedělám, nějak jsem k němu nenašla důvěru - asi ten kosmický vzhled :grinning: Ale babička ho dělá a plátky namáčí před obalením na několik hodin do mlíka. Asi aby byl vláčnější - nevím :sweat_smile:
17. srp 2010 ve 13:21  • Odpověz
@lendaw :grinning: krosna pod prsama :grinning:

mě se nějak dole napíná bříško a svědí, taky už tam je pěkně nastriováno :unamused: , no mažu jak ďas a doma chodím polonahá.
17. srp 2010 ve 13:26  • Odpověz
@suik taky svědí, i když tenhle týden je to lepší. já už pupek nemažu - došel mi krém a už mi přijde zbytečný kupovat další. Celou dobu jsem měla jen jednu tubu a stačila mi až doteď. Mám na pupku taky pěkný letokruhy, ale s tím nic nenadělám. Na přehlídková mola se asi vracet nebudu :grinning: :grinning:
17. srp 2010 ve 13:30  • Odpověz
Svědění ke konci těhu je poměrně časté,někdy k tomu přispívá i ten maliník..

@lendaw A pozor,strie se můžou udělat i po porodu,takže bych asi ještě do jednoho balení investovala.
Já mám teď ten krém mama babylove a je super,nabalila sem si ho do porodky.Vím,že @suik dělal špatně ten olej,tak krém je zase o něčem jiným.
Jinak taška do porodky je netknutá,homeo z tama nevytahuju,některé jsou jen k porodu a některýho mám víc balení,třeba arnika zase včera udělala skvělou službu,malej spadl,spíš dělal blbiny,skočil z postele a na čelo buch,no řev,slzy,chvilu sem ho pozorovala,jestli se nemotá,ptala se,zda nebolí hlavička a dla jsem mu 3x po 20min tu arniku a ani boule se neudělala,ani modřina do rána :wink:
17. srp 2010 ve 13:35  •  3 děti  • Odpověz
@lendaw No už jsem musela, když už tu asi týden tak vyčítavě leželo :grinning: Tak jsem nebyla poslední? já myslela, že už jo. a Tebe ještě davová tašková histerie nezachvátila?
17. srp 2010 ve 13:35  • Odpověz
Jinak s otoky problém naštěstí nemám,proto mi to moje nechutenství a nutnost jíst pouze melouny :grinning: přijde jako nic proti problémům třeba Antany.Boty obuju jakýkoliv,akorát jsem měla myslím 2x za těhu křeč v lýtku,ale takovou krátkodobou,nevim...
17. srp 2010 ve 13:36  •  3 děti  • Odpověz
@lendaw A mažu jako @petja mama od babylove, zatím jen malá strijka na pravém boku, jinak pořád jak modelka :grinning: A taky jsem četla, že by se aspoň ještě přes šestinedělí mazat mělo, ony ty změny objemů jsou pro tu kůži dost náročné....
17. srp 2010 ve 13:37  • Odpověz
@zvirka Já nachystala tašku v cca 36tt tak jako tak,do hysterie se radši nezapojuju
17. srp 2010 ve 13:37  •  3 děti  • Odpověz
@zvirka Taky nemám sbalenou tašku, tchýně šílí, je to její jediná starost, ne jestli je mimi v pořádku, ale jestli mám sbalenou tašku, dala jsem si cíl, do konce týdne :wink:
17. srp 2010 ve 13:40  • Odpověz
@zvirka ještě mě ta lavina nestrhla - ale je pravda, že jsem z ní alespoň vysypala věci na trénink a leží tu alespoň prázdná :grinning:
@petja mě strie nějak netrápí. Nejsem hubeňour, nýbrž žena kyprých tvarů, břicho kdybych odhalila na veřejnosti, tak dostanu pokutu :grinning:
17. srp 2010 ve 13:41  • Odpověz
já pomalu nakupuju věci do porodky, i když nástup mám až v půlce září, ale chci to mít hezky doma, dokud chodím. myslím, že už to dlouho nepůjde.

Tak ještě nikdo neporodil??
17. srp 2010 ve 13:43  • Odpověz
@lendaw A hlavně jsi veselá kupa,co? :grinning: Já mám na to zatim štěstí,strie nemám ani po Fílovi a teď zatim nic.Bříško mám ale taky radši schovaný
17. srp 2010 ve 13:43  •  3 děti  • Odpověz
@pet.s Zatim nikdo,Lio si to chudina asi moc neužívá,furt monitor a dyžtak zítra zase tableta,o Kali nevime nic a Antana měla krásné KTG,moc kontrakcí,hlavička dole teď už jen aby malej dal povel. Co ty,malá se včera umoudřila?
17. srp 2010 ve 13:45  •  3 děti  • Odpověz
@petja také mažu Mama od Babylove :slight_smile:....i když ted už jen večer :sweat_smile: Mám dotázek, kolikrát můžu tu Arnicu....?

@zvirka zkouším tu Arnicu jak radí Petja....Paralen nechci :stuck_out_tongue_closed_eyes: to byych musela lézt už bolestí po zdi, abych si ho lupla :sweat_smile: Jinak k tašce do porodky, já jsem si koupila obyč. kartáček i pastu a mini krém na obličej..protože bych uršo něco zapomněla doma.....jen si nesmím zapomenout tam ještě dát gumičky do vlasů, to mě tak napadlo :grinning:

Tak mě napadá, klasické mýdlo na ruce tuhé si brát nemusím, ne?? Tam budou mít?
17. srp 2010 ve 13:48  • Odpověz
@petja - no nic moc..asi občas něco cítím,ale nevím jestli to spíš nejsou střeva..za chvíli přijede muž, pojedu ke svému gynekologovi, at jsem za hysterku,ale budu mít klid, že je malá v pořádku. :wink:
17. srp 2010 ve 13:53  • Odpověz
@rennu Kolik jsi toho měla a v jakých intervalech? Mýdlo jsem si koupila Dove klasické modré,minule jsem ho měla v boxu se vzorkama a prala si v něm síťový kalhotky,kráásně pak voněly a já mám na to fajn vzpomínku :dizzy_face:

@pet.s Za hysterku v něčích očích možná,ale já bych jela už včera.Ty to navíc máš ztížené tou plastikou,jak jsi psala a myslím,že by to neměl nikdo řešit,když jsi taky riziková skrz tu cukrovku,ne?
17. srp 2010 ve 13:56  •  3 děti  • Odpověz
@rennu a už si piš vše,co bys mohla potřebovat,já třeba i pilník na nehty..mám na tašce přilepený ještě lístek,kde jsou věci covzít těsně před odchodem,jako léky na štítnou žlázu,nabíječka na mobil,foťák...
17. srp 2010 ve 13:58  •  3 děti  • Odpověz
@petja 2 bobulky po půl hodině celkem 5x....mám cucat dál? No vidíš, tak mýdlo přichodím, to mám...máš recht, že na přeprání síťovek se bude hodit :slight_smile: nůžky na nehty mám, pilník přihodím dnes...takže na seznamu na tašce mám nabíječku....foták bere manžel svůj, já ten můj malý brát nebudu.....
17. srp 2010 ve 14:02  • Odpověz
@rennu A změna oproti předtím nastala?
Já tam mám dál,svačina,doklady,hřeben
17. srp 2010 ve 14:04  •  3 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.