• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@petja No mě včera nebo kdy vynervovaly holky, jak lezou tašek pro věci, tak jsem se do toho konečně pustila.

@discreet Další milá tchýně, jak vidím :grinning:

@lendaw No něco na tom bude, já měla taky nějaký ten špíček před těhu, tak to břicho má asi nějak to roztahování natrénováno :grinning:

@rennu, @petja Jéžiš holky, no já zapomenu všechno... Bez gumiček a sponek bych nepřežila, o pilníku na nehty ani nemluvím...... Jinak normoš mýdlo neberu, kdyžtak i ruce opláchnu ve sprcháči :wink: Ale snad aspoň to mýdlo mít budou, když už si člověk musí vzít málem i vlastní postel a ještě za ten "luxus" platí.... Taky nechápu ten polatek za otce u porodu, mám pocit, že naopak uklidní maminu a komunikuje s personálem, tak jim spíš pomůže, tak by podle mě neměl platit, ale spíš něco ještě za tu pomoc dostat. :sunglasses:
17. srp 2010 ve 14:07  • Odpověz
@hanncca: ad nadýmání - to je taky naprosto individuální ..ujž jsem to tu psala - já mohla prakticky vše (čerstvé pečivo - i ještě vlažné, luštětniny ...cokoli krom kynutých knedlíků)
@petja: otoky mám taky minimálně - rozhodně ne tak, že bych nevlezla do botů ...křeče tak nemám, když cvičím ...
tašku jsme balila u těch poslů minulý víkend ..a to taky jen částečně

@pet.s: bych se vykašlala na názory osttaních - ať si myslí něco o hysterách .... důležitý je klídek :wink:
17. srp 2010 ve 14:09  • Odpověz
@petja změnu necítím :frowning2: možná zkraje, že je ve vodorovné poloze bolest mírná, ale jak dám nohu dolů, nebo musím pajdat někam, tak to bolí pořád dost :stuck_out_tongue_closed_eyes: Doklady a papíry všechny mám v kabelce, hřeben mám, sváču neberu, před a po císaři jíst nebudu moct...mám ale hroznový cukr, ten by mi mohli povolit třeba i ráno před operací, ne???
17. srp 2010 ve 14:09  • Odpověz
@hupcza A kynuté pečivo jiné nevadilo?
17. srp 2010 ve 14:12  •  3 děti  • Odpověz
@rennu Tak tu arniku zatim už neuživej,pokud se ti o to více přitíží,tak si zase vem a pak uvidíš.Ty myslíš,že nebudeš muset k lékaři?Jak to vypadá?
17. srp 2010 ve 14:13  •  3 děti  • Odpověz
@kovalda:vyřid lio velkou podporu a že jí držíme palečky
holky a všem díky no večer budu muset na mojeho vletět :grinning:
už mám konečně vše vyřízené a opravené tak snad už brzo budu mít mateřskou i neschopenku
17. srp 2010 ve 14:17  • Odpověz
@petja já nevím, kamarádka lékařka radila pro sichr zajet, ale mně se nechce :frowning2: bez RTG stejně nic nezjistí, tak mi to přijde zbytečný, tam jet...nevím, no :sweat_smile: Když budu ležet a nohu mít nataženou, tak to přežiju.....ale jak říkám, dám nohu dolů, pajdám po patě tak to bolí dost...nemluvím o pokusu hnout prsty a nebo na to šmátnout :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: nateklé to mám dost, pod malíkem modré :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. srp 2010 ve 14:17  • Odpověz
@antana123 :grinning:....jinak já budu muset asi zítra volat také na sociálku, protože mi stále nic nepřišlo :frowning2: tak at to zjistím,kde to vázne ještě před nástupem do nemocnice
17. srp 2010 ve 14:19  • Odpověz
@antana123 Za co tu babu platí,co? :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nakonec si to musíš ohlídat a vyběhat sama!!!

@rennu Tak zkus omotat octovým kapesníkem a rentgen kotníku se dá dělat bez rizika pro těhuli,ne?
17. srp 2010 ve 14:20  •  3 děti  • Odpověz
ahojte holky, pečlivě sleduju nová miminka a zatím koukám nic. tož snad to holky budou mít brzo za sebou.

já jsem do tašky taky zabalila několik gumiček, aj šátek (nesnáším vlasy v obličeji), jelení lůj a hroznový cukr. nabíječku bych tam teda taky mohla vrazit, to je fakt.

břušek mě taky občas svědí a mažu furt, ráno i večer, buď olejem pro maminy nebo čímkoli mastným, co je po ruce. uvidíme co to udělá.
17. srp 2010 ve 14:20  • Odpověz
@petja Tak to já mám teda velice schopnou účetní,díky ní jsem minule dostala i penízky za dovču z PPM,o to m jsem ani totiž nevěděla,že PPM je výkon práce,tudíž náleží dovolená.No není to mateřství báječný? :dizzy_face:
17. srp 2010 ve 14:21  •  3 děti  • Odpověz
@petja co si člověk neudělá sám to nemá :wink: holky taky vám tak tvrdne břicho???mě dneska celý den
17. srp 2010 ve 14:21  • Odpověz
@petja: ne ...dělala jsem si domácí rohlíky, buchty a žrala jsem to ještě teplé, pohoda ...ale vařené bylo blbě
17. srp 2010 ve 14:22  • Odpověz
@petja jo jo vím o tom taky to tak udělám mě jen naštvalo že mi po dobu neschopenky propadly přesčasy :unamused:
17. srp 2010 ve 14:22  • Odpověz
@suzete Jo,balzám na rty tam taky mám,ale ten už má své místo a není na lístku.Body basic,meruňkový,stejně jako minule :dizzy_face: A třeba ty ponožky,voda,hroznový cukr,levandul.olej,všecko využiju na sále... :dizzy_face:
17. srp 2010 ve 14:22  •  3 děti  • Odpověz
@petja vidíš, octový zábal.....jdu zkusit, díky. Já nevím no, mně se příčí jakýkoliv RTG v těhu.... i když vím, že oni mají také ty spešl olověno-gumové vesty nebo jaké, co dávají nebo co.....ale i tak.... :rolling_eyes: ale asi je pravda, že lepší vědět zčerstva, co s tím je, než aby to nikdo neřešil a pak byly potíže... :unamused:

@suzete lůj mám taky sbalený...šátek nepotřebuju, dám gumičku a co mi čouhá, strčím za uši :wink:
17. srp 2010 ve 14:24  • Odpověz
@hupcza A co se vařením změní? Zajímavý teda dost.

@antana123 Takže cítíš ty kontrakce,co ti natočilo KTG,ju?To je ono?Bolesti,nebo jen tvrdý bříško? Já neměla minule na KTG kontra ani jednu,ale v tu hodinu je ani necítím,tak jsem zvědavá co ve čtvrtek bude na záznamu,když jdu zas na stejnou hodinu,aby teda malá nebyla v tom aktivním spánku :grinning: :grinning: :grinning:
17. srp 2010 ve 14:24  •  3 děti  • Odpověz
@rennu Zavolej kámošce a na ten rtg se zeptej.Jo,já byla u zubaře a dával mi tu vestu minule,já bych tomu i věřila...
17. srp 2010 ve 14:26  •  3 děti  • Odpověz
@petja ponožky chlupatky mám pro sebe i capáčky pletený pro malého na nožičky :slight_smile: Vodu vemem ve čtvrtek neperlivku a pak bude manžel průběžně zásobovat :grinning:
17. srp 2010 ve 14:26  • Odpověz
@petja kámoška řříkala, že by se RTG taky nebála...shodou okolností také čeká potomka, přelom září/říjen :slight_smile:
17. srp 2010 ve 14:27  • Odpověz
@rennu Jo já měla minule taky takový ty vyčesaný chlupatky ponožky,ponožky doveze až pak manža na cestu z porodky,v porodce budou oblíkat overálky asi,takže nožka bude v teplučku.Jo,vodu jen jednu a krabičku čajů na kojení
17. srp 2010 ve 14:28  •  3 děti  • Odpověz
@petja asi to je ono tvrdne a bolí břicho až dolu do intimních míst a jde ze mě hlen a to dost ale to může být po tom vyšetření :wink:
17. srp 2010 ve 14:28  • Odpověz
@rennu Tak uvidíš,záleží na tobě.Blbý by bylo,kdyby to bylo nějak naštípnutý a mělo se to bez ošetření zhoršovat,když máš v pátek operaci
17. srp 2010 ve 14:29  •  3 děti  • Odpověz
@petja u nás mají miminka v košilkách jen....erár oblečení, tak radili ty capáčky vzít rovnou a čaje na kojení jsou super nápad.....jdu je přihodit, já je budu potřebovat vůbec, aby se laktace rozeběhla, co nejdřív :sweat_smile:
17. srp 2010 ve 14:29  • Odpověz
@antana123 A dnes už to bylo šetrnější vyšetření?
17. srp 2010 ve 14:29  •  3 děti  • Odpověz
@rennu ahojky mě taky dělali rtg v těhotenství ve 22tt při zákroku se žlučníkem sehnali ten nejšetrnější rtg
17. srp 2010 ve 14:30  • Odpověz
@rennu Jo u nás v porodce taky erár,ale všecko,právě ty dupky s košilkou,nebo overálky...
17. srp 2010 ve 14:30  •  3 děti  • Odpověz
@petja no dnes to nebolelo nevím jestli je to tím že jsem už víc otevřená nebo fakt nevím čím to že to nebolelo ani se tam dlouho nerýpala jen chvilka se mě ptala jestli už budu rodit a já jí říkam že né že to nevypadá a ona na mě ale jo krásný nález řekla mi jak sem otevřená a td.....
17. srp 2010 ve 14:31  • Odpověz
@antana123 že by už??? vášnivá noc už se třeba konat nebude :wink: nebude potřeba :slight_smile:

@petja právě, kdyby to bylo štípnutý nebo zlomený a třeba i posunutý byl by to průšvih....aspon mi to stáhnou nebo dají nějjakou ortézu, protože sádrovat by neměli....holt si od nich nechám poradit....no po čtvrté manžel přijede, tak hned vyrazíme
17. srp 2010 ve 14:32  • Odpověz
jo jinak - k tašce ...mi se oplatilo mít jakoby 2 tašky - na pokoj a na sál

@petja: mě se ptáš? :grinning: ...faktem je, že prostě jen po knedlíkách bečel

oblečení pro prcka máme taky erár ....
17. srp 2010 ve 14:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.