• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@antana123 je pravda, že chodidlo je od bříška vzdálené a s tou vestou by se snad nemělo nic stát :stuck_out_tongue_closed_eyes: a hlavně Honzíček je už brán jako donošený, tak snad......

17. srp 2010 ve 14:34  • Odpověz
@hupcza No,tož ty musíš mít vše zargumentovaný,tak sem myslela,že víš i důvod tohoto :grinning:
17. srp 2010 ve 14:36  •  3 děti  • Odpověz
@rennu jo oni ti břicho celé schovají vším možným neboj :wink:
17. srp 2010 ve 14:36  • Odpověz
@rennu No,právě,myslím,že s tou nohou to pude v klidu,to víš,že řekni radši 100x ,že jsi těhule!!!
17. srp 2010 ve 14:36  •  3 děti  • Odpověz
@rennu No a co manža,litoval tě aspoň?
17. srp 2010 ve 14:37  •  3 děti  • Odpověz
tak já ještě upekla borůvkovou buchtu :slight_smile: :slight_smile: Tomáš se vzbudí každou chvíli...dneska ani ven nepudem, celý den chčije :unamused:

@antana123 tak snad už peníze pošlou :slight_smile: já mám tvrdnutí už od 30tt, takže jsem zvyklá :sweat_smile: a od včera jsem přestala brát to magnesko..

@petja vidíš, čaj na kojení jsem si zapomněla koupit :slight_smile: a u nás v porodce ho dělají normoš pro všechny :slight_smile:

jo taky jsem vyfotila pupíka :slight_smile: přijde mi stejný jako při Tomášovi, jen možná trochu plošší, tak čekám větu "máte chlapečka" :grinning:
17. srp 2010 ve 14:38  • Odpověz
@petja to se neboj, budu špulit břicho a budu to mlet dokola :grinning: škoda, že není víc času...nedám dopustit na kostival, ale jaké jít někde kopat kořen a dělat mast, to už nedám...navíc, kdyby to bylo ruplý, tak mi to nepomůže :confounded:
17. srp 2010 ve 14:38  • Odpověz
@ojo krásný bříško :wink:
17. srp 2010 ve 14:40  • Odpověz
@rennu teda to je pech s tou nohou :confounded: určo zkus i octový zábaly :wink: snad to nemáš zlomené...
17. srp 2010 ve 14:41  • Odpověz
@petja manžel je vyplašenej .....to víš, že má starost..... z císaře..jen se snaží maskovat... a ted ta noha, fakt jsem "klikař".....jsem říkala 4% dětí zůstane KP, což jsme..., dnes ta noha, jsem tele, no a10% praskne voda před porodem a pak až kontra...tak čekám ještě že by mohla prasknout dřív než půjddu na příjem, ať je vzrůšo a "smůla" se vším všudy :sweat_smile:
17. srp 2010 ve 14:42  • Odpověz
@ojo Taky mi sestra vždy navařila termosku čaje :wink: Pohlaví netipuju,bříško mi přijde podobné,jako moje :sweat_smile:
17. srp 2010 ve 14:42  •  3 děti  • Odpověz
@ojo hezké bříško :slight_smile: octový zábal na tom už mám na doporučení petji :slight_smile:
17. srp 2010 ve 14:43  • Odpověz
já tam lozím furt, z homeo mám teda oddělený,ale arniku mám jen jednu...... kartáček a pastu mám taky novou.....ale jinak tam kradu oblečení, teda pyžama a pak různý mastičky. Taky ji nemám komplet.

@petja maliník si už vařím, teď jsem dva dny neměla, včera asi hrneček. Já mám olej furt ten od Hippa, ale teď mažu rakytníkovým krémem od saloosu.
17. srp 2010 ve 14:43  • Odpověz
@rennu Kostival mast určo v lékárně, i to co @suik radila je super,jenže to chce mít fakt doma jako první pomoc už v lékárniččce.
17. srp 2010 ve 14:43  •  3 děti  • Odpověz
@suik Tak to si dopřáváš luxus,ten rakytník :dizzy_face:
17. srp 2010 ve 14:45  •  3 děti  • Odpověz
já se teď na maliník vyprdla :sweat_smile: mám tu z minula 2 poslední sáčky čaje...tak dodělám...jím jen to lněné semínko :slight_smile:

děkuji :dizzy_face:

@petja že by? to by bylo :slight_smile: si pamatuju, jak jsem říkala, že tam máš schovaný míč a teď mi kamarádka řekla, že to vypadá, jakobych tam měla schovaný polštář..prý takový kulatý ...tož já to nepoznám vidím jen ze shora nebo z boku :grinning:

tak dítko je vzhůru, jdu mu dát něco k snědku :slight_smile:
17. srp 2010 ve 14:48  • Odpověz
@petja ńo stavíme se pak cestou v nějaké lékárně aspon pro tu mast...já ty homeo nevím no, kdysi jsem jezdila x let k vyhlášenému homeopatikovi do Prahy, peněz mraky, výsledek žádný :stuck_out_tongue_closed_eyes: Běžně mám doma jen oscillo a homeovox + ted, co jsi mi průběžně radila jsem pořídila, ale ten základ asi pořídím..je fakt, že třeba na různé bylinné mastičky a čaje dám víc, než na léky. Když mám horečku, kašel, bolení žaludku, jsem nervní a nejde mi spát večer...tak to řeším bylinkama, hezky čajíky. Dost jich mám i ze zahrádky u našich, co jsem tam spolu s kořením napěstovala :slight_smile: jasně, že horečky a kašel nenechávám dlouho, ani nemůžu....
17. srp 2010 ve 14:52  • Odpověz
Teda pěkně mi tvrdne bříško a bolí...do tohho se malej zavrtí a cítím dost tlaky na velkou, tak nevím co se tam děje,....ale už jsem musela několikrát jít sednout na wc bez výsledku :sweat_smile:
17. srp 2010 ve 14:53  • Odpověz
@rennu Že by? :confused: Už? :slight_smile:
17. srp 2010 ve 14:57  • Odpověz
@tatarina néé nemyslím....to popřejme antaně, lio a kali, já to mám zarezervovaný až v pátek :grinning: Asi reje palečkem u konečníku :grinning:
17. srp 2010 v 15:00  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: No já to taky nestíhám rukou přes bříško zklidňovat... Naše Barča začne nakopávání bolavých žeber, pak parádní ránu na močák a v zápětí mám pocit, že mi prokopne ledviny... Asi porodím žebrama, jak ve vetřelci... Páč po včerejší poradně cs2 a otevřená nejsem ani omylem... Prý jestli jsem se už v té porodnici při propouštění domlouvala, kdy nastoupím na tu vyvolávačku v 38.tt a jak že budu rodit... :sweat_smile:
17. srp 2010 v 15:09  • Odpověz
@rennu já jsem taky spíš na čaje a bylinky jako sušený, jsem jeden čas měla bezvadnej počítačovej program s databází bylinek a na co jsou,od známýho lékárníka, ale jak jsme měnili pc, tak zmizel, ale možná ho manžel v počítači.

ta známá jak jsem o ní mluvila mi homeo nabalila spoustu, ale když jsem něco použila, tak to nefungovalo, no asi bylo něco špatně, teď tomu dávám druhou šanci a uvidíme, určitě ho chci zkusit pro dítě, našla jsem tu jednu doktorku, která je hodně přírodní a je kousek od nás, tak se tam půjdu zaregistrovat ...myslím dětskou.

ale jestli to nepomohlo ani pod dohledem odborníka, to je divný, já si říkám, že když to nepomáhá, tak je něco blbě, nesedí to.
17. srp 2010 v 15:10  • Odpověz
@rennu Jo, tvůj Honzík je vlastně KP, takže ti parádně nakopává prdelku... :grinning: Rošťák jeden... :grinning: :grinning: :grinning:
17. srp 2010 v 15:10  • Odpověz
@tatarina teď jsem si vzpoměla, že se mi dneska zdálo,že dítě vystrkává nohu z břicha, normálně jsem ji přes kůži viděla a mohla jsem ji i vzít do ruky, pak se opřel o páteř a to už byl fakt vetřelec, jsem se hrozně bála :grinning: :grinning: :grinning:
17. srp 2010 v 15:14  • Odpověz
@suik já taky suším ty ze zahrady :slight_smile: i mi bylinjové čaje chutnají :slight_smile:

@tatarina jojo, okopová spodek, občas, ale pro mě záhadno jak, natáhne nožičky nahoru :grinning:....a hlavinku mi cpe pod žebra :grinning: ale tvrdnutí a bolení a jeho mexický vlny jsou solidní :slight_smile: Počkej jsem něco prošvihla, ty máš jít na vyvolávačku?
17. srp 2010 v 15:15  • Odpověz
Ahojky holky.
Tak poslíčci se hlásí už docela často...jsem fakt zvědavá, kdy ten rošťák vyleze ven!! :sweat_smile:
Jinak nám zase vyrostlo bříško...šílené už!!! Mrkněte do albíka!! :wink:
17. srp 2010 v 15:18  • Odpověz
@eliska_v hezké bříšenko máš :slight_smile: Ale Daliborek ať si ještě chvíli u maminky pobude :slight_smile:
17. srp 2010 v 15:24  • Odpověz
@rennu : Jo, tak to já mu říkám, ale znáš to děti neposlouchají! :wink:
JInak děkuju! Já si už připadám jak kulička :confounded:
17. srp 2010 v 15:27  • Odpověz
@eliska_v joj, znám..ten náš je taky zlobidlo, a to je ještě v bříšku :wink: Krásná kulička, užívej si to :wink: A pořád lepší než jako já, pajdající kulička :grinning: Já za 3 dny už budu bez bříška, to ´bude strašný nezvyk..nedokážu si to představit, nic z toho, co mě v pátek čeká :sweat_smile:
17. srp 2010 v 15:28  • Odpověz
@suik Ty jo, být tebou, tak možná ani radši nechodím spát... :grinning: :grinning: :grinning:

@rennu No v nemocnici při propouštění mi to říkali, ale můj mudr. to zatím nechává otevřený, uvidíme další pondělí... Ale lepší to už s tím žebrem asi moc nebude... Už mě to drží 14 dní... A vysazovat prášky, jak mi postupně radili v nemocnici ještě nezvládnu... :unamused:
17. srp 2010 v 15:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.