• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@rennu Neboj se, to bude v pohodě, hlavně už si Honzíčka pochováš a nakojíš... :dizzy_face:
17. srp 2010 v 15:30  • Odpověz
@rennu : Tak užívám, ale už ten poslední měsíc je fakt pecka!! Nevyspím se, všechno bolí, takže se už i těším až bude venku! A bříško mám ráda, taky to bude asi potom nezvyk, ale už se těším..Aspoň uvidím zase dolu :grinning: :wink:
Na pátek držím palečky... :slight_smile:
17. srp 2010 v 15:31  • Odpověz
@tatarina oj, tak pokud to bez prášků nejde, tak je lepší opravdu asi ta vyvolávačka než se trápit ještě pár týdnů.... :wink: Bojím, jsem posera.....ale pravda, po tom všem mě čeká sladká odměna :slight_smile:
17. srp 2010 v 15:33  • Odpověz
@eliska_v o té pecce mi povídej, každá si tím nějak procházíme, někdo víc a jiný míň, ale to k tomu patří (ale nemysli, taky moc už nenaspím, nejde ležet, záda bolí, kyčle.....) Za držení pěstičekk děkuju :slight_smile:

Jejku...mi ted začalo tvrdnou nějak víc za sebou...sááákryš :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. srp 2010 v 15:35  • Odpověz
Ahoj holky tak jsem tu jen na skok - hlásím že v pátek nás slavnostně propustili z nemocnice, hodnoty na žloutenku snad klesly na přijatelnou úroveň. Takže už "válčíme" doma - je to teda hukot, ještě tím,že jsme doma neměli nic pripavenýho děláme pokojíček za pochodu, takže trochu nestíhačka. Ale jsme moc rádi, že jsme doma i když teda musím pochválit porodnici v Podolí - vše nad očekávání dobré :slight_smile: Nedočítám Vás, letím zas něco dělat. Mějte se já ve volné chvíli zase mrknu jak tu na tom jste. Všechny bříškaté držte se!! :slight_smile:
17. srp 2010 v 15:40  • Odpověz
@jennymaresova moc gratuluju že už vás pustili domů :slight_smile: Tak ted at malá hezky roste :slight_smile: a když ti vyjde chvilka, tak dodej fotečky :slight_smile:
17. srp 2010 v 15:42  • Odpověz
@jennymaresova : Moooc gratuluju, že jste už doma!! :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. srp 2010 v 15:42  • Odpověz
@rennu
@eliska_v holky díky, jen co se doma trochu dostanu do normálu zaskočím sem a hodím nějaké aktuální foto. Zatím se mějte prima a hlaďte bříška :slight_smile:
17. srp 2010 v 15:45  • Odpověz
@jennymaresova Tak jsem ani nevěděla, že rodíš... :sweat_smile: To byl asi fofr, co? :slight_smile: Ty pohlaď a opusinkuj za nás malou a brzo nám ji ukaž aspoň přes fotečku.... :dizzy_face:
17. srp 2010 v 15:53  • Odpověz
@rennu Jo, taky to tak vidím a proto jsem se trochu bála, že mě v nemocnici budou cpát nějakýma drijákama, i když na všechno říkají, že to miminku ublížit nemůže, nikdo nemůže vědět... Mě třeba před 3 roky, při blokádě v krku na neurologii píchli do zadku něco na bolest a je zajímavý, že mi stejný preparát při šílené migréně na stejným oddělení nemohli píchnout, prý se to dostává přes placentu k mimču, takže dobrý, že? :sweat_smile: Že by za 3 roky tak pokročil výzkum?! :rolling_eyes: No je fakt, že se malý narodil s vrozenou vadou srdce a čím to je, nevíme... Takže při Barunce nechci nic riskovat a ničím se zbytečně dlouhodobě cpát... Uvidím do toho pondělka a bych ještě zkusila nějaký šetrný metody k vyvolání, než nastoupím do porodky k indukci... :wink:
17. srp 2010 v 15:57  • Odpověz
Jo v obou případech jsem byla těhotná, když mě na neurologii ošetřovali...
17. srp 2010 v 15:58  • Odpověz
Holky držte pěsti, jedem na pohotovost
17. srp 2010 v 16:00  • Odpověz
@tatarina Jo jo, taky mi to ze začátku nedocházelo,že fakt rodím :slight_smile: Je to malá žížalka, takže jí ňufám skoro pořád :slight_smile: Jedna fotečka je v tabulce u Kovaldy - RODÍME , další přidám jak jen stahnu fotky :slight_smile:
17. srp 2010 v 16:04  • Odpověz
@rennu TAk já teda určitě držím palečky !!
17. srp 2010 v 16:05  • Odpověz
@rennu Držím a čekám pak na info :wink:
17. srp 2010 v 16:33  • Odpověz
@rennu držím pěsti :wink:
@jennymaresova gratulka že jste už doma :slight_smile:
17. srp 2010 v 16:40  • Odpověz
@rennu No, já se mezitím pustila s malým do vaření leča taťkovi k večeři... Rennu, tak ať ti nějak pomůžou... snad nebudeš pod práškama jak já... :unamused:
17. srp 2010 v 16:40  • Odpověz
tak jsme moc nepořídila, dr už tam nebyla. No ve čtvrtek jdu do poradny, tak uvidím.Na špatné zprávy času dost.Holky, vy máte ty seznamy tak propracované.Teda. Budu muset taky začít vymýšlet. Já zatím řeším, co všechno si vezmu sebou, abych se zabavila. Přeci jenom tam plánuji být skoro měsíc. Mě z toho šlehne. Si musím dobít internet na notas, sluchátka k noťasu, co si musím stáhnout do MP4 a už nakupuji knížky.I když není problém si to pak přes net objednat a oni to manžovi dovezou do firmy a on mi to přiveze.
17. srp 2010 v 16:54  • Odpověz
Ahojky,
díky z držení pěstí.....koukali na mě s pobavením jak na trotla :grinning: naštěstí je zlomený jen první článek, takže sádra se nekoná, zbytek je zhmožděný....uf :stuck_out_tongue_closed_eyes: RTG jsem s vestou svolila, prý to je přes vestu v pohodě....tak mi to stáhli náplastovkou, bolí to jako sviňa a nadále ledovat a nohu hore...ještě házel pan doktor vtípky, že bříško se mi po císaři zahojí dřív než přestane bolet noha :confused:
17. srp 2010 v 18:46  • Odpověz
@rennu tak hlavně že je vše ok :wink:
17. srp 2010 v 18:56  • Odpověz
@rennu pan dokror byl šprýmař :grinning: jj, ono se říká, že naraženina bolí víc jak zlomenina. Mě ten prst pořád bolí a je to týden.
17. srp 2010 v 19:02  • Odpověz
Tak se zas hlásím zpátky, dámy vyvenčené, teď se tady perou o salátovou okurku....mno, ale decentně, tak nezasahuju, zdá se že se nakonec i dohodnou samy.....

@rennu tak supr, že je to jen ten prst :wink: A už se prosím Tě do pátku opatruj :grinning: :grinning:

Pořád žádná miminka???
17. srp 2010 v 19:10  • Odpověz
@lamia Ahojky čekám a nic doufám že už je nebudou dlouho trápit
17. srp 2010 v 19:12  • Odpověz
@antana123 hele když teď skákneš na manžela, třeba to ještě stihnete odrodit jako první :grinning: :grinning:
17. srp 2010 v 19:15  • Odpověz
@lamia jé to si nemyslím :wink: ani se mi nechce nějak mě bolí celý spodek tak není ani chut na nic,počkám třeba se mi později uleví a pak třeba jo :slight_smile:
17. srp 2010 v 19:16  • Odpověz
@lendaw jj, se bavil :grinning: jako ta zlomenina, jak mi na to šmátl, tak zabolela tak, že jsem zavřískla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: pod tím taky....au au, ted to bolí ještě víc teda.....

@antana123 jojo, trnula jsem, aby to fakt nebylo zlomený pod tím :slight_smile: A co ty?
17. srp 2010 v 19:16  • Odpověz
@antana123 já myslím, že už je to u vás za dveřma a moc vám to přeju, už se taky na tu naší prďolku těším, ale ještě potřebuje dopéct.
17. srp 2010 v 19:19  • Odpověz
@rennu já docela dobrý jen břicho bud tvrdne a nebo bolí jako při ms jinak nic žádná změna
17. srp 2010 v 19:19  • Odpověz
@lamia no jsem zvědavá jaké dáte jméno a strašně se na melého těšíme jsme zvědaví jak bude vypadat
17. srp 2010 v 19:20  • Odpověz
@antana123 já se ti ani nedivím, že nemáš na nějaký domácí radovánky chuť. Jsem za tebou 4 týdny a nedokážu si představit, že bych měla něco podobného realizovat. :sweat_smile:
17. srp 2010 v 19:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.