• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
no učit se já studuju dalkově zdravku víš :slight_smile:
chodím 2x týdně pondělí a středa nedá se svítit člověk musí studovat aby se měl líp můj přítel taky studuje výšku logistiku tak jsme nekoneční studenti :slight_smile:
15. únor 2010 v 09:28  • Odpověz
ant: tak to jo... Tak to se hezky s prckem učte.. :dizzy_face: :wink: A moc to nepřehánějte!!
No já pokud to Dr. dovolí, tak ve středu jdu už do práce... Musím říct, že se už docela těším! Uvidíme, jak dlouho mi to vydrží!!Hlavní je pro mě prcek, takže kdyby byl problém, jsem doma :wink: :wink:
15. únor 2010 v 09:30  • Odpověz
no já jsem doma už 8týdnů a už jsem si zvykla jsem ráda že jsem doma :slight_smile:
15. únor 2010 v 09:31  • Odpověz
ant: Jsem zvědavá, jak dlouho budu chodit do práce..Chtěla bych ještě měsíc.. :wink:
15. únor 2010 v 09:57  • Odpověz
Ahoj všem. :slight_smile:

Lamio, to je dobře, že máš tak přičinlivého muže. Moc ti ho přeju (i ať mu to vydrží)... :wink:

Elisko, (a ostatní přistoupivší) vítej(-te)! :slight_smile:

Hup, ten Ondra je ale číslo. Na co všechno on nepřijde... :grinning: :grinning: :grinning:
15. únor 2010 v 10:05  • Odpověz
sinix: Děkuju... :dizzy_face:

Holky máte tu některá problémy se zvracením??
Já jsem měla a teď dva dny nic, tak jsem ráda...akorát občas takový náběh, že by, ale nakonec to ustojím!! :sweat_smile:
15. únor 2010 v 10:06  • Odpověz
já mám takové nevolnosti ještě pořád ale jen sem tam ale nezvracím jen pocit na zvracení :confounded:
15. únor 2010 v 10:34  • Odpověz
no nic valím do školy tak se tady mějte :wink:
15. únor 2010 v 10:35  • Odpověz
autor
Ahojky kočky,
tak jsem byla dneska na krev, zítra jdu ještě na odběr na NT a příští týden na kontrolu................
eli: ty se už těšíš na zítra vid? a kdo máte ještě další v blízké době návštěvu dr.?
15. únor 2010 v 10:37  • Odpověz
ahojky!
lam, to, co jsem četla o tchyni, to teda :confused: :angry: !

ahoj elisko, já mám občas stavy, že mi je hrozně blbě, občas zvracím a občas je mi úplně ok, takže se v tom nevyznám. hlavně musím mít stálej přísun jídla, jinak je mi špatně.
15. únor 2010 v 10:40  • Odpověz
Lamio, těmi řečmi se nenech otrávit. Hlavně, že chcete dítě vy dva, okolí do toho nic není, i kdybyste měli 20 dětí! Můžou tak maximálně říct svůj názor, vy ho můžete pustit jedním uchem dovnitř a druhým zase hned ven, ale rozhodopádně vám nemůžou nic nařizovat nebo vás do něčeho nutit. Je to váš život, ne jejich!
15. únor 2010 ve 12:14  • Odpověz
laurinka: Už se těším, jak malá... :wink:
laterna: Takže to jsme na tom stejně... :wink: Dneska jsem taky ok... A jsem ráda! :wink:
15. únor 2010 ve 12:48  • Odpověz
Ahoj, tak jsme zpátky z imunologie, prý s vyndáním mandlí ještě počkáme....tak jsem mooooc ráda. No a paní doktorka potvrdila moje přesvědčení, že školka by malému jen uškodila.....že pokud máme možnost být doma, tak jedině dobře. Každý rok mimo kolektiv prý dobrý, že se ta imunita posílí...
Prostě si myslím, že každá máma dělá pro svoje dítě to nejlepší....

Jinak mě není blbě od žaludku, mě se motá pořád hlava a musím mít plný žaludek, jinak je mi na omdlení...
15. únor 2010 ve 13:26  • Odpověz
autor
natalie: taky bych řekla, jak říká tvoje doktorka, navíc v poslední době bývá zase spíš problém dát tříleté dítě do školky, takže bud ráda, že to máš takto.....................aspon si užije sourozence..... :slight_smile:
15. únor 2010 ve 13:27  • Odpověz
Lauri, u nás je teda tlačenice se školkou...na zápis půjdu, může se cokoliv do září stát....ale když to dobře dopadne...tak ho tam prostě nedám a někdo bude moc rád, že má místo ve školce :wink:.
Jinak mám pocit, že mi přes noc narostlo břicho....nebo to bude těma oslavama o víkendu :confused: :slight_smile: ?
U malého jsem měla břicho tak až kolem 17.tt a teď si připadám, jako ve 4.měsíci.
15. únor 2010 ve 13:31  • Odpověz
naty máma má nejlepší instinkty co se týče jejích dětí a jestli ti to schválila i doktorka, tak není co řešit :wink:
jinak já mám taky zvětšený břicho. furt na to koukám. u janka na mě nebylo nic poznat a teď... akorát nevím, jestli je to těhotenstvím nebo stálým přísunem stravy :grinning:
15. únor 2010 ve 13:40  • Odpověz
Lat :slight_smile: , no taky si říkám, jestli se tak cpu....ale jím stejně jako u malého.. často a malé dávky, hodně ovoce a zeleniny....asi jak máme povolené ty svaly, tak se to klene dříve...no takhle to teda dlouho neutajím, je výhoda, že je ještě zima, pod kabátem a bundou se to schová :grinning: . Se bojím, aby se mě lidi neptali...a kdy to čekáte? Asi brzo co? A pak ten zděšený výraz na břicho.. :slight_smile:.
Taky věřím na instinkty....když mi minulá doktorka neustále opakovala, když malému bylo 8 měsíců, že má virózu, už 2 týdny záchvaty kašle, teploty.....tak jsem otevřela zobák, že proč teda po každém zakašlání pláče...no už jsem byla asi jako hysterka, ale já byla vyděšená, nevyspalá...a kapky nezabíraly....tak s úšklebkem nám napsala papír na rentgen...no a Marek měl zápal plic...takže jsem doktorku po pár takových drobnostech opustila a teď jezdím asi 20 km k té nejlepší co znám....
15. únor 2010 ve 13:50  • Odpověz
Ahojky holčinky :slight_smile:

tak hlásím, že krevní odběry jsem přežila, skoro jsem to necítila a ani na ruce to skoro není poznat. Prostě šikovná a milá sestřička.

lamia: teda to koukám, že holkám stačil jeden papír na malování, u nás by se určitě strhnul boj (když já byla malá)

lauri: já jdu k dr. ve středu, ale asi bez utz :frowning2:, ale už příští týden v pátek bude screening. Dneska mně i na něj brali krev, tak snad už ve středu budou výsledky a samozřejmě ty nejlepšejší.
15. únor 2010 ve 14:25  • Odpověz
naty to si taky říkám, že zatím se to zakryje a s jarem už snad budu vypadat těhotně a ne tlustě :sunglasses:
já mám dr. docela pečlivou. tak jsem spokojená. janko hlavně zatím až na jednu rýmu nebyl nemocnej (ťuk ťuk).

kov to je dobře, že to máš za sebou, přeju krásný tabulkový výsledky :wink: . já si ještě počkáááám...
15. únor 2010 ve 14:38  • Odpověz
autor
kov. mně dneska měli brát taky krev na NT, ale zapomněla jsem jim dát jednu žádanku, takže tam zajedu ještě jednou ráno...................odběry mi nevadí, najíst se později mi taky nevadí, takže ok............a na screening jdu až první týden v březnu, tak to jdeš brzo...................už se těšíš co? i manža vid? můj se mnou už na UTZ byl, od té doby je totálně hotový z bříška.............a na NT jde taky, už se těšíme..........
15. únor 2010 ve 14:49  • Odpověz
kov: tak to jsi měla štěstí na skvělou sestřičku, já vždycky natrefila na .... no škoda slov!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Laurinka: už se taky těším až půjde se mnou manžel na UTZ... :wink:
15. únor 2010 v 15:23  • Odpověz
Ahojte holky :slight_smile:
Teda vy ste toho nakecaly :grinning: Ještě sem vás nestihla dočíst :slight_smile:

O víkendu sme to řekli tchýňce. Mela radost a já jsem měla radost, že měla radost :slight_smile:
15. únor 2010 v 15:36  • Odpověz
holky s tím oznamováním. já to ani nemusela oznamovat. pár dní po oplodnění, kdy ještě nebyl ani příznak mi říkala ségra u oběda: nejsi těhotná? a táta: žejo, já si taky myslím, že je těhotná, nějak to visí ve vzduchu. pak za týden jsem šla na oběd k mámě a od té doby telefony pořát jestli jsem v pořádku a jestli jsem zdravá apod. tak jsem se divila, co má takovou péči a ona: a nejsi těhotná? :grinning:
15. únor 2010 v 15:43  • Odpověz
laterna: To mě můj taťka říká už měsíc, jestli nejsem těhule, ale já mu fur říkám, že ne...Ještě chceme počkat!! :wink:
15. únor 2010 v 15:47  • Odpověz
autor
eli: je to super, není potřeba, aby tam byl celou dobu, já si lehla na lehátko, dr. zapnula utz, skočila pro manžu a on se mrkl, pak jak to vypnula, tak šel zase do čekárny. pokec s dr. atd. zvládnu sama, ale šlo jen o to, aby toho prcka maličkého viděl taky, je to nádhera, sám mi to i řekl, že já ho mám pořád v sobě, cítím různé změny a tak, ale on potřebuje aspon ten utz, pak pohyby, zvětšené bříško................aby to mohl prožívat taky...............

laterna. tak to je dobré, mně se na to pořád taky každý ptá, asi se to po svatbě předpokládá, takže já spíš jen odpovídala.......................
15. únor 2010 v 16:05  • Odpověz
laurinka: jj, těším se jak na Vánoce, no, vlastně asi ještě víc :grinning: Však jsem prcka viděla zatím jen 1x a to při potvrzení těhu. Jj, manža jde se mnou, už se oba těšíme. V papírech, co jsem k screeningu na gyndr. dostala, tak píšou, že má být 11 - 14 tt, takže jdeme tak akorát, protože příští týden budu už 13 tt :slight_smile:

laterna: no hustý, na tobě to takhle poznali, když tys to ještě ani nevěděla? :grinning: To je výborný :grinning:

kali.kal: to je super, že tchýňka měla radost a i že vy jste měli radost, že měla radost :grinning:

eliska: jj, u nás u gyndr. jsou jen samé dobré sestřičky :slight_smile: Jsem ráda
15. únor 2010 v 16:38  • Odpověz
Jo a holčinky, převzala jsem tabulku od Berulky, prosím kukněte, jestli tam máte data správně, nebo jestli se něco nezměnilo a poku jo, prosím písněte mi to IP.

Eliska: ty mi prosím IP pošli všechny údaje, které jsou v té tabulce a já tě k nám doplním :slight_smile:
15. únor 2010 v 16:46  • Odpověz
autor
kov - tak já jdu až ve čtrnáctém, mohla bych jít na konci třináctého, ale to jdu na kontrolu k mé dr, tak chci až ten další týden, at to nemáme hned po sobě, at si to víc užijem.......... :grinning: :grinning: :grinning:

co dneska vaříte? já akorát chystám pizzu, už mi kyne u krbíku těsto - už se těším..... :grinning:
15. únor 2010 v 18:50  • Odpověz
kovaldo a kde ta tabulka je at se můžu teda podívat?
15. únor 2010 ve 20:13  • Odpověz
autor
antana - v albíčku kovaldy......................

kov - mně se akorát změnil termín porodu na 4. září, ale to jedině, kdybys toho opravovala víc, kvůli tady tomu nemusíš, stejně se to bude pořád měnit.

holky, tak my ted měli pizzu lepší než z itálie, suprová dobrota, recept mám od kámoščiné známé z itálie, a fakt jako z tama...............tak jen funím........ :grinning: :grinning:
15. únor 2010 ve 21:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.